Vitajte v Pure Skin Campe!

Pure Skin Camp
Naša posledná novinka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť Vaše predstavy o čistej pleti: Pure Skin Camp.

Perfektne čistá pleť alebo vzplanutie akné — stav Vašej pleti určujú rozmanité faktory, jedným z nich sú osobné predispozície. Vašu pleť ale takisto ovplyvňujú stravovacie návyky, životný štýl, ako aj stres a systematická starostlivosť o pleť. Môžeme Vám pomôcť dlhodobo dosiahnuť čistú pleť. Ako? Tým, že Vám na tejto webovej stránke ponúkame množstvo informácií a praktických tipov, ako aj náš úplne nový Pure Skin Camp pre čistú pleť!

Pure Skin Camp: O čo ide?

Pure Skin Camp je náš "bootcamp" na dosiahnutie čistej pleti. V období od 11. do 15. júna 2018 sa uskutočnilo neďaleko Salzburgu v hoteli Puradies Wellness stretnutie 22 vplyvných osobností udávajúcich trend, reprezentujúcich viac ako 15 krajín, ktoré tu z prvej ruky získali poznatky o tom ako bojovať proti akné v dlhodobom horizonte. 

Učili ich štyria uznávaní odborníci v kategóriách starostlivosti o pleť, výživu, mentálnu prípravu a starostlivosti o krásu.

Eucerin Pure Skin Camp 2018

Pozrite sa, ako prebieha medzinárodný Pure Skin Camp pre čistú pleť v Rakúsku s influencermi z celého sveta.

Ako zistím, čo sa v Pure Skin Campe odohrávalo?

Bolo tu prítomných 22 významných osobností udávajúcich trend z viac ako 15 krajín a tí všetci priebežne informovali o svojich aktivitách. Ak chcete zistiť viac, stačí hľadať #pureskincamp na Instagrame alebo YouTube.

Kto z osobností udávajúcich trend sa zúčastnil?

Pure Skin Campu sa zúčastnili osobnosti udávajúce trend, ktoré sa zameriavajú na tieto oblasti: krásu, fitness, životný štýl a kondíciu. A čo majú všetci spoločné? Bojujú s nedokonalosťami pleti a akné. A tiež majú svoju vernú komunitu, s ktorou sa delia o svoje skúsenosti.

 1. Vicky Wanka, Nemecko

  Vicky je nemecká blogerka v oblasti módy a krásy. Svojimi radostnými a jasne farebnými fotografiami na Instagrame ukazuje skvelý zmysel pro módu. Na svojom blogu sa podrobnejšie venuje obľúbeným kozmetickým prípravkom, oblečeniu a tipom na dosiahnutie pocitu celkovej krásy a šťastia.

 2. Lily Melrose, Spojené kráľovstvo

  26 ročná Lily z Brightonu je pravou módnou blogerkou z Británie. Vo svojich videách uvádza svoje nové objavy aj ozajstné  videoblogy, má veľký zmysel pre módu. Preto je jej kanál tak príťažlivý.

 3. InnenAussen, Nemecko

  Karin píše a publikuje príspevky takmer denne. Jej veľkou vášňou sú najnovšie trendy v starostlivosti o krásu, zaujímavé objavy a skvelé nápady v oblasti interiérového dizajnu.

 4. Alrisa Maprang K., Thajsko

  Mladá Thajčanka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako pol milióna ľudí, sa rada so svojimi nasledovateľmi delí o úžasné snímky zo vzrušujúcich ciest po celom svete.

 5. Thanat Lowkhunsombat, Thajsko

  Chlapík so sympatickým úsmevom, ktorého na Instagrame sleduje viac ako 820 000 ľudí, sa vždy ukazuje z prirodzenej perspektívy.

 6. MyCrazyMakeup, Španielsko

  Ako už naznačuje jej umelecké meno, Leticia miluje makeup. Fanúšikom starostlivosti o krásu sa bude ľúbiť jej kanál na YouTube, kde zverejňuje všetko od novej starostlivosti o krásu až po recenzie na základe prvého dojmu.

 7. Camino con allure, Španielsko

  Samozvaná milovníčka krásy, Camino, má vášeň pre makeup. Na svojom kanáli ponúka rôzne návody, delí sa so svojimi obľúbenými prípravkami a poskytuje fanúšikom zasvätené tipy na zvýraznenie rysov tváre. 

 8. Azza Zarour, Stredný Východ

  Azza z mesta Jenin nie je iba osobnosťou z televízie, ale je tiež talentovanou speváčkou. Azza hrá na arabský hudobný nástroj úd. Jej žiarivý úsmev a temperamentná povaha ju predurčili k životu v žiari reflektorov.

 9. Laila Mourad, Dubaj

  Laila je populárna YouTuberka s viac ako 1,3 miliónmi odberateľov. Jej kanál vždy šíri radostné a pozitívne vibrácie a fanúšikom poskytuje všetko, počínajúc tipmi na fitness až po videá o varení a cestovaní.

 10. Katie Snooks, Spojené kráľovstvo

  Katie je videoblogerka z Londýna, ktorá sa venuje móde, starostlivosti o krásu a životnému štýlu. Na jej YouTube kanáli môžete nájsť tzv. hauly, v ktorých predvádza fanúšikom svoje nové úlovky. Je tiež známa predovšetkým svojimi týždennými vlogmi a videami so zaujímavými otázkami a odpoveďami.
  Jednou z veľkých tém bol pre Katie jej boj s akné, ktorému na svojom kanáli venuje rad úprimných a skutočne prežitých videí. 

 1. Meave Madden, Írsko

  Zdravá, zdravšia ako Meave Madden. Meave je modelkou, herečkou, osobnou trénerkou a blogerkou. Jej záber siaha od zdravej výživy po intenzívne cvičenie. Nebojí sa hovoriť ani o svojich dňoch s problémovou pleťou. 

 2. La Douce Mélodie, Francúzsko

  Marion študuje v Paríži módu a na svojom kanáli uvádza videá o svojich nových objavoch, videoblogy a množstvo ďalšieho. Svojím čistým a sofistikovaným štýlom zosobňuje typicky francúzsku uvoľnenú a zároveň elegantnú atmosféru.

 3. Vanessa Ziletti, Taliansko

  Vanessa je osobitou a temperamentnou blogerkou a YouTuberkou. Zo všetkých jej ružových kanálov sa dá spoznať jej vášeň pre módu, krásu, cestovanie a témy týkajúce sa životného štýlu. Jej videoklipy vždy držia krok s trendami.

 4. Sabina Decirée, Švédsko

  Veselá Švédka plná života je veľkou milovníčkou psov a so svojimi odberateľmi sa delí o svoj každodenný život, obľúbené jedlo, módu a predmety starostlivosti o krásu.

 5. Lilia Cortés, Mexiko

  Lilia sama seba opisuje ako na kráse závislú a po móde blázniacu milovníčku psov. Od roku 2011 je videoblogerkou na YouTube, svojim odberateľom poskytuje vynikajúce návody ako na makeup a recenzie v oblasti starostlivosti o krásu. 

 6. The Matte Project, Južná Afrika

  TMP založila Mathahle Stofile, konzultantka v oblasti starostlivosti o krásu a predtým riaditeľka sekcie starostlivosti o krásu v spoločnosti Marie Claire v Južnej Afrike. Snaží sa poskytovať kozmetické rady ušité na mieru.

 7. Valentina Ballerina, Rakúsko

  Mladá blogerka Valentina píše a zverejňuje príspevky o všetkom, čo má rada. Obľúbené témy? Patrí medzi ne dobré jedlo, cvičenie, móda a cestovanie.

 8. Lepa svaki dan, Srbsko

  Tamara Cosic je konzultantka v oblasti starostlivosti o krásu a vizážistka. Jej filozofiou je: Ísť za svojou láskou. Svojim blogom chce dodať ženám a dievčatám dôveru vo vlastnú krásu pomocou skvelých rád, čo sa týka makeupu a starostlivosti o pleť.

 9. Aviana Rahl, Maďarsko

  Evelin je maďarskou videoblogerkou a autorkou, ktorá sa plne  venuje témam makeupu a starostlivosti o pleť. Na svojom kanáli ponúka všetko od návodov na makeup po nákupy v priamom prenose a obľúbené videá, vrátane videoblogov z ciest.

 10. Olivia Viggiano, Argentína

  Olivia nie je iba argentínskou herečkou a speváčkou, ale je tiež aktívna na Instagrame. Keďže je často stredobodom pozornosti, vie ako sa obliekať a líčiť aj v súkromnom živote.

 11. Slovensko

  Sweetladylollipop, Slovensko

  Ivanka má blog nazvaný Sweet Lady Lollipop, ktorý sa celý venuje móde, životnému štýlu, jej pocitom a maličkostiam, ktoré ju sprevádzajú každý deň.

  Blog http://www.sweetladylollipop.com/
  Instagram: https://www.instagram.com/sweetladylollipop/

 12. česká republika

  Veronikamrl, Česká republika

  Veronika je blogerka. Na jej blogu nájdete články o jej každodennom živote v Prahe, tiež o móde, cestovaní, kozmetike a dobrom jedle.

  Blog http://www.veronikad.com/
  Instagram: https://www.instagram.com/veronikamrl/

Kto sú koučovia?

Všetci štyria koučovia sú uznávanými odborníkmi vo svojich odboroch. Podporujú celostný prístup k dosiahnutiu čistejšej pleti, ktorý vychádza zo starostlivosti o pleť, výživy, cvičenia a všeobecnej pohody.

 1. MUDr. Markus Reinholz

  Dermatológ so zameraním na akné, ktorý pozná túto problematiku pleti lepšie ako ktokoľvek iný  - a ktorý presne vie ako sa o aknóznu pleť starať. 

 2. Anouk Visser

  Vyškolená psychologička z Holandska so špecializáciou na behaviorálnu terapiu poskytuje konzultácie podnikom a organizáciám, kde pomáha k dosiahnutiu udržateľných zmien.

 3. Larn McShane

  Táto Austrálčanka má hneď niekoľko nadaní: Larn je nielen trénerkou v oblasti fitness a zdravia, je takisto odborníčkou na výživu a profesionálnou trénerkou tenisu.

 4. Nina Park

  Nina je renomovanou vizážistkou v oblasti makeupu a úpravy vlasov. Jej práca je do značnej miery medzinárodná, predovšetkým čo sa týka redakčných klipov, televízie, reklám, inzercie a celebrít. 

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár