Vedeckí pracovníci v laboratóriu

Vedecké pozadie radu Eucerin Hyaluron-Filler Urea

Značka Eucerin má za sebou už dlhú históriu objavovania inovatívnych účinných látok. Rad Hyaluron-Filler Urea je kombináciou dvoch účinných zložiek používaných značkou Eucerin: urey, ktorá pôsobí proti príznakom suchej pleti, a kyseliny hyalurónovej, ktorá vyhladzuje povrch pleti a redukuje jemné linky i vrásky. Alexander Filbry, PhD., vedúci vývoja produktov telovej kozmetiky Eucerin, sa podieľal na vývoji radu Hyaluron-Filler Urea.

Eucerin Hyaluron-Filler Urea - riešenie proti vráskam pre veľmi suchú pleť

Suchá pleť a starnutie spolu úzko súvisia; s rastúcim vekom je totiž pleť náchylnejšia na vysušovanie, a čím je pleť suchšia, tým viac u nej dochádza k tvorbe vrások a je bledšia. Naša doteraz najúspešnejšia účinná látka - urea - preukázala svoju účinnosť proti suchej pleti už od uvedenia prvých výrobkov na trh pred viac než troma desiatkami rokov.

Eucerin bol jednou z prvých značiek, ktorá ponúkla riešenie pre suchú pleť s využitím urey

Urea je účinná zložka, ktorá je hojne využívaná už od sedemdesiatych rokov 20. storočia. Ďalšou významnou účinnou látkou je kyselina hyalurónová, kľúčová zložka všetkých výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler Urea.

Vedeli sme, že naši zákazníci vyžadujú nielen účinné výrobky, ale aj kozmeticky príjemné textúry. Našu expertízu sme preto zamerali na nájdenie tej najlepšej kombinácie zložiek, aby sme túto požiadavku dokázali splniť.

Výskumné centrum spoločnosti Beiersdorf v Hamburgu
Výskumné centrum spoločnosti Beiersdorf v Hamburgu
Vedeckí pracovníci v laboratóriu
Vedeckí pracovníci z mnohých špecializovaných odborov prispievajú svojimi odbornými znalosťami.

Náš výskumný tím objavil, že kyselina hyalurónová s dlhým reťazcom pomáha vyhladiť povrch pleti s jemnými linkami takmer okamžite po použití, a že kyselina hyalurónová s krátkym reťazcom vypĺňa pleť, lebo hydratuje i hlbšie  vrstvy epidermis. Ich použitie v pleťovom kréme v kombinácii s ureou ako prirodzeným hydratačným faktorom pomáha redukovať jemné linky i výrazné vrásky.

Táto kombinácia dvoch typov kyseliny hyalurónovej sa stala cennou účinnou zložkou prípravkov značky Eucerin, aj pri použití s ureou. Vďaka tomu rad Eucerin Hyaluron-Filler Urea bojuje ako proti vysušovaniu pleti, tak proti jej starnutiu v jedinej a ľahkej aplikácii.

Účinok urey a kyseliny hyalurónovej na pleť

Ďalší výskum ukázal, že kombinácia kyseliny hyalurónovej a urey vytvorila vynikajúce riešenie pre pleť s výraznejšími príznakmi starnutia danými suchosťou pleti.

Alexander Filbry, PhD., vedúci vývoja telovej kozmetiky Eucerin

Výskum preukázal, že zloženie pleťových krémov Eucerin Hyaluron-Filler Urea intenzívne hydratuje suchú pleť pre žiarivejší a mladší vzhľad. Celý rad Eucerin Hyaluron-Filler Urea je tiež nekomedogénny, bez parfumácie a farbív pre minimalizáciu podráždenia pleti.

"KLINICKÉ ŠTÚDIE DENNÉHO KRÉMU HYAL-UREA - Hodnotenie kožnej znášanlivosti 100 % uviedlo veľmi dobrá alebo dobrá NOČNÉHO KRÉMU - Hodnotenie kožnej znášanlivosti 100 % uviedlo veľmi dobrá alebo dobrá OČNÉHO KRÉMU - Hodnotenie kožnej znášanlivosti 86,7 % uviedlo veľmi dobrá alebo dobrá"

Testovanie zloženia radu Hyaluron-Filler Urea v dermatologických štúdiách - u dobrovoľníkov priemerného veku 50 rokov, so suchou pleťou a vráskami, preukázalo, že prípravky nezmierňovali iba suchosť a intenzitu vrások, ale tiež významne redukovali olupovanie, pocit napätia a svrbenia. Kožná znášanlivosť bola ďalej preukázaná v klinických štúdiách na pacientoch s atopickým ekzémom a lupienkou.

S plným nasadením a odhodlaním posunúť hranice dermatologickej starostlivosti a na základe dôkladného porozumenia želaniam zákazníkov prišli odborníci značky Eucerin s kombináciou účinných zložiek, ktoré sú teraz všeobecne uznávanou súčasťou starostlivosti proti starnutiu pleti s preukázateľnými účinkami.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár