• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Hydratačný očný krém AQUAporin ACTIVE

Pre citlivú pleť okolo očí

Inovatívny hydratačný krém, ktorý poskytuje šetrnú, ale intenzívnu hydratáciu pleti okolo očí.

Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE je krém bez parfumácie, ktorý prináša šetrnú, ale intenzívnu hydratáciu pleti okolo očí a zmierňuje príznaky únavy a opuchy.  

Pleť potrebuje pre svoje zdravie vodu. A pre zaistenie správnej hydratácie pleti nie je dôležité len množstvo vody, ale tiež to, ako efektívne je v pokožke distribuovaná. Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE podporuje vlastnú prirodzenú hydratačnú sieť pleti tak, aby mala všetku hydratáciu, ktorú potrebuje.

Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE bol inšpirovaný objavom aquaporínov, ktorý získal Nobelovu cenu. Aquaporíny sú kanáliky, ktoré zaisťujú distribúciu vody medzi kožnými bunkami. Zloženie obsahuje glucoglycerol, ktorý má schopnosť stimulovať tvorbu aquaporínov, a tak skvalitňuje hydratáciu pleti.  

Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE je vhodný pre citlivú pleť okolo očí a vďaka svojmu rýchlo sa vstrebávajúcemu zloženiu predstavuje ideálny základ pod mejkap. Redukuje príznaky únavy a pleť  získa žiarivý a zdravý vzhľad, bude na dotyk jemná, vláčna a svieža.

Klinické štúdie

Viac než 750 dobrovoľníkov bolo zapojených do objektívnych vedeckých štúdií, ktoré overovali účinnosť radu Eucerin AQUAporin ACTIVE. Jedna z nich bola štúdia hydratácie na 65 ženách, z ktorých 50 % malo citlivú pleť. Výsledky boli analyzované dermatológmi a tiež hodnotené samotnými ženami.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

 • Intenzívna hydratácia: o 27% zvýšená hydratácia 24 hodín po prvom ošetrení.
 • Lepší stav hydratácie pri pravidelnom používaní: zvýšenie hydratácie o 53% už po 1 týždni pravidelného používania a o 45% po 2 týždňoch pravidelného používania.
 • Dlhotrvajúca hydratácia: 3 dni po použití, zvýšenie hydratácie o 17% bolo stále zrejmé.
 • Potvrdená veľmi dobrá kožná znášanlivosť u všetkých typov pleti, vrátane citlivej pleti.
  24 hodín po prvej aplikácii 90,6 % žien uviedlo, že „výrobok poskytuje pleti okamžitú a zrejmú hydratáciu“ .
 • po 1 týždni pravidelného používania 96,9 % žien uviedlo, že „výrobok dlhodobo chráni pleť pred dehydratáciou“.
 • po 1 týždni pravidelného užívania 93,8 % žien uviedlo, že „výrobok intenzívne hydratuje pleť po celý deň“.
 • 3 dni po ukončení pravidelného používania  93,8 % žien stále uvádzalo, že „pleť  je optimálne hydratovaná“.

Ingrediencie

Použitie

 • Aplikujte ráno a večer na pleť okolo očí jemným vklepávaním.

Žena pri masáži očného okolia

Vaša každodenná pravidelná starostlivosť o pleť

Žena pri nanášaní prípravku

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin Čistiaceho pleťového gélu DermatoCLEAN (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin Čistiaceho pleťového mlieka DermatoCLEAN (pre suchú a citlivú pleť). Odstráňte všetok očný mejkap pomocou Eucerin Odličovača vodeodolného očného mejkapu DermatoCLEAN.

Žena pri nanášaní prípravku

Naneste Eucerin Hydratačný očný krém AQUAporin ACTIVE.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Hydratačný očný krém AQUAporin ACTIVE, ak…

Vyskúšajte iný výrobok, ak…

Hľadáte ľahký, intenzívny hydratujúci pleťový krém pre partie okolo očí.

 

Chcete zmierniť príznaky únavy a opuchy u citlivej pleti okolo očí.

Nosíte kontaktné šošovky.

Eucerin Hydratačný očný krém AQUAporin ACTIVE bol oftalmologicky testovaný a je preukázateľne bezpečný pre použitie v okolí očí a vhodný pre nositeľov kontakných šošoviek.

Hľadáte očný krém pre suchú pleť.
Hľadáte očný krém pre citlivú pleť.
Hľadáte očný krém, ktorý redukuje vrásky.

Vyskúšajte Eucerin Intenzívny vypĺňajúci očný krém proti vráskam HYLAURÓN-FILLER s SPF 15, ktorý vás ochráni tiež pred UVA a UVB žiarením.

Často kladené otázky

Ako si pre seba vyberiem ten správny hydratačný krém?

Hydratačný očný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE je vhodný pre tých, ktorí hľadajú intenzívny hydratujúci očný krém, ktorý zmierňuje opuchy a príznaky únavy. Je vhodný pre všetky typy pleti. Na našich stránkach môžete nájsť informácie o ďalších očných krémoch a rôznych typoch pleti, ak si ale nie ste istí, odporúčame požiadať o osobnú diagnostiku lekárnika alebo dermatológa.

Ako mám svoju pleť najlepšie pripraviť pred použitím Eucerin Hydratačného očného krému AQUAporin ACTIVE?

Začnite odstránením mejkapu. Pre vodeodolný mejkap, vrátane tej najodolnejšej riasenky, vyskúšajte Eucerin Odličovač vodeodolného očného mejkapu  DermatoCLEAN. Ďalej pleť dôkladne očistite pomocou čistiaceho výrobku Eucerin, ktorý zodpovedá vášmu typu pleti a následne použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu DermatoCLEAN. Ak hľadáte rýchlejšie riešenie na čistenie pleti, vyskúšajte Eucerin Čistiacu micelárnu vodu 3v1DermatoCLEAN. Tú môžete použiť tiež na odstránenie riasenky. Keď bude vaša citlivá pleť okolo očí čistá, bude lepšie pripravená absorbovať aktívne zložky Eucerin Hydratačného očného krému AQUAporin ACTIVE.

Prečo potrebujem špeciálny hydratačný krém na pleť okolo očí?

Pleť v okolie očí je tenšia a výrazne citlivejšia než ostatná pleť tváre a citlivé sú i samotné oči. Eucerin Hydratačný očný krém AQUAporin ACTIVE obsahuje špeciálne lipidové zložky, ktoré sa nedostanú do kontaktu s očnou spojivkou (sliznicou, ktorá pokrýva odkrytú časť očnej buľvy a vnútorný povrch viečok) a nespôsobí tak slzenie či pálenie. Eucerin Hydratačný očný krém AQUAporin ACTIVE je klinicky i oftalmologicky testovaný, je teda preukázateľne bezpečný pre vaše oči.

Aquaporin Active Intenzívna a dlhotrvajúca hydratácia

Pleť potrebuje pre svoje zdravie vodu. Rad Eucerin AQUAporin ACTIVE využíva vlastnú hydratačnú sieť pleti, aby jej poskytol potrebnú hydratáciu.

Unikátne patentované zloženie bolo inšpirované objavom aquaporínov, ktorý získal Nobelovu cenu – aquaporíny sú kanáliky, ktoré zaisťujú distribúciu vody medzi kožnými bunkami. Výrobky tohto radu obsahujú glucoglycerol, ktorý stimuluje tvorbu aquaporínov, a tak skvalitňuje hydratáciu pleti.  

Výsledky sú okamžité i dlhotrvajúce. Pleť získava žiarivý vzhľad, je na dotyk jemná, vláčna a svieža.

Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár