• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna pena

0.0
0 recenzií
Micelárna pena na každodenné použitie
Jemná, dôkladná a účinná
Odstraňuje make-up
Podporuje hydratáciu pleti: nevysušuje
Na všetky typy pleti
Vhodná na citlivú pleť

Na všetky typy pleti

Jemná, ale účinná micelárna pena, ktorá odstraňuje nečistoty a vodoodolný make-up. Obohatená o hydratačné zložky, ktoré pleť čistia bez toho, aby ju vysušovali. Vhodná na každodenné použitie aj na citlivú pleť.

O produkte

Micelárny penový čistiaci prípravok

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna pena je jemný, ale účinný čistiaci pleťový výrobok. V jednom kroku jemne, ale dôkladne odstraňuje nečistoty, make-up a nadbytočný kožný maz bez toho, aby pleť vysušovala a taktiež preukázateľne odstraňuje vodoodolné prípravky na opaľovanie na tvár s veľmi vysokým slnečným ochranným faktorom.1

Náš penový čistiaci pleťový prípravok je prvou micelárnou penou, ktorá kombinuje extra jemný čistiaci komplex s kyselinou hyalurónovou a ďalšími hydratačnými zložkami prírodného pôvodu, čím pleti pomáha zachovať si svoju prirodzenú hydratačnú rovnováhu. Zanecháva pleť čistú, hydratovanú, zmatnenú a sviežu.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna pena je vhodná na všetky typy pleti. Klinické a dermatologické testy preukázali, že je vhodná aj na citlivú pleť.

1 In vitro testy spoločnosti Beiersdorf pri používaní Eucerin Vysoko ochranného krému na opaľovanie na tvár SPF 50+

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť aj na citlivej pleti.

Kľúčové zistenia

100%

Má príjemnú konzistenciu

99%

Čistí dôkladne a účinne

99%

Je šetrná k pleti

99%

Moja pleť sa cíti hydratovaná

99%

Zanecháva pleť hydratovanú

99%

Osviežuje moju pleť

98%

Nepripravuje moji pleť o hydratáciu

98%

Odstraňuje vodoodolný make-up

98%

V jednom kroku jemne čistí, upokojuje a odstraňuje make-up

Spoločnosť Beiersdorf urobila používateľskú štúdiu na vzorke 160 žien vo veku od 25 do 50 rokov1. Po dvoch týždňoch pravidelného používania uviedli nasledovné výsledky: In vitro testy pri používaní Eucerin DermatoCLEAN a Eucerin Vysoko ochranného krému na opaľovanie na tvár SPF 50+ ukázali, že čistiaca pena účinne odstraňuje vodoodolné pleťové prípravky na opaľovanie2. 1 Výskum spoločnosti BDF, používateľská štúdia, august 2019 2 Výskum spoločnosti BDF, údaje v súbore

Použitie

Ako používať jemnú čistiacu penu

Pleť čistite ráno a večer:

 • Penu si pumpičkou nastriekajte do dlane. 
 • Končekmi prstov naneste na tvár, krk a dekolt.
 • Pred použitím si môžete navlhčiť tvár, nie je to však potrebné.
 • Opláchnite teplou vodou.

 


Ochrana a korekcie nedokonalostí

Ako doplnkovú slnečnú ochranu si vyberte výrobok z nášho širokého sortimentu Eucerin Slnečnej ochrany. Na okamžitú korekciu nedokonalostí pleti odporúčame Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo stredne tmavý.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte jemný penový čistiaci pleťový výrobok na každodenné použitie vhodný na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. 

 

Chcete čistiaci pleťový výrobok, ktorý vašu pleť účinne vyčistí bez toho, aby ju vysušoval.

 

Hľadáte čistiaci pleťový výrobok, ktorý zanechá vašu pleť hydratovanú.

 

Hľadáte čistiaci pleťový výrobok, ktorý odstraňuje vodoodolný make-up.

 

Hľadáte čistiaci pleťový výrobok, ktorý odstraňuje vodoodolné prípravky na opaľovanie.

 

Hľadáte ideálny čistiaci pleťový výrobok, ktorý vašu pleť pripraví na vstrebanie účinných látok, ktoré obsahujú vaše bežne používané výrobky na starostlivosť o pleť. 

 

 

Vyskúšajte iný výrobok, ak ...

Hľadáte čistiaci pleťový výrobok na každodenné použitie, ktorý po použití opláchnete, ale uprednostňujete penovú konzistenciu:

Vyskúšajte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaci pleťový gél vhodný na normálnu až zmiešanú pleť.

Preferujete micelárnu vodu.

Odporúčame Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacu micelárnu vodu 3v1, ktorá je vhodná na všetky typy pleti 

Chcete odstrániť rezistentnú vodoodolnú špirálu.

Pred čistením pleti odporúčame použiť Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí .

Máte suchú pleť a hľadáte čistiaci pleťový výrobok s konzistenciou krémového mlieka:

Vyskúšajte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiace pleťové mlieko.

Každodenná starostlivosť

Čistiace pleťové výrobky na citlivú pleť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim prípravkom z radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokiaľ používate vodoodolnú špirálu, pred čistením ju odlíčte s pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Zistiť viac
Použite Eucerin Čistiacu pleťovou vodu

Tonizácia

Zistiť viac
Naneste anti-age hydratačný krém

Starostlivosť

Potom použite vyhovujúci denný či nočný hydratačný krém a očný krém. V závislosti od potrieb vašej pleti odporúčame nasledovné rady výrobkov:

Pokiaľ chcete použiť Eucerin Hyaluron-Filler Hyalurónovú intenzívnu masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný Booster alebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamín C Booster, naneste ich ako prvé pod hydratačný krém.

Zistiť viac

Často kladené otázky (5)

 • Čo znamená micelárna?

  Micely sú mikroskopické, guľovité zhluky povrchovo aktívnych molekúl. Každá surfaktantová molekula má hydrofilnú (vodomilnú) časť, ktorá je priťahovaná molekulami vody a hydrofóbnu (vodoodpudivú) časť, ktorá vodu odpudzuje a súčasne sa viaže na olej a mastnotu v nečistotách či očnom make-upe. Tieto protichodné sily uvoľňujú nečistoty a očný make-up a vylučujú ich do vody, ktorú zotrieme kozmetickým tampónom. Micelárne čistiace výrobky sú vysoko účinné, nevyžadujú si použitie vody a sú vhodné predovšetkým na citlivú pleť. 

 • Odličuje táto micelárna pena aj rezistentnú špirálu alebo vodoodolný očný make-up?

  Áno, Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna pena odstraňuje vodoodolný očný make-up bez toho, aby ste museli oči intenzívne šúchať. Pokiaľ používate veľmi odolnú špirálu, odporúčame ju najskôr odstrániť s pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí

 • Aký je najvhodnejší čistiaci pleťový výrobok na moju pleť?

  Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali čistiaci pleťový výrobok, ktorý je vhodný na váš typ a stav pleti a má preukázateľnú schopnosť čistiť nielen účinne, ale najmä šetrne. Rovnako dôležité je vybrať si výrobok, ktorý budete rada používať – každý z nás uprednostňuje inú konzistenciu a iný spôsob čistenia pleti. Značka Eucerin ponúka ucelený rad čistiacich pleťových výrobkov na rôzne typy pleti a s rôznou konzistenciou. Prečítajte si viac v našom článku Čistenie a tonizácia: Ako si vybrať ten najvhodnejší čistiaci pleťový výrobok pre moju pleť?

 • Ako často by som si mala čistiť pleť na tvári?

  Pleť odporúčame čistiť ráno aj večer. Mazové žľazy vo vašej pleti produkujú kožný maz - mastnú látku, ktorá pleť chráni pred vysušovaním - a to počas dňa aj cez noc. Ranné čistenie je dôležité preto, aby sa vzniknutý kožný maz odstránil. Večer je potrebné pleť zbaviť nahromadeného kožného mazu, potu, nečistôt a make-upu, ktorý používate. Vyčistená pleť zároveň lepšie vstrebáva účinné zložky vo vašich ošetrujúcich prípravkoch. 

 • Musím po čistení použiť pleťovú vodu?

  V ideálnom prípade áno. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca pleťová voda je dôležitým posledným krokom vášho pravidelného čistenia pleti. Pleťová voda pomáha pri obnove optimálneho pH vašej pleti a zanecháva pleť sviežu a pripravenú v plnej miere absorbovať účinné látky, ktoré obsahujú vaše prípravky na starostlivosť o pleť. A keďže je naša Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca pleťová voda bez alkoholu a obsahuje kyselinu hyalurónovú, je šetrná k vašej pleti a prispieva k podpore jej hydratácie. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin