• (0)
Napísať recenziu

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov

Tonikum proti vypadávaniu vlasov

Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté pre posilnenie vlasových korienkov vďaka podpore ich energetického zásobovania a spomalenia procesu rednutia vlasov.

Re-vitalizing scalp treatment for thinning hair

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté špeciálne pre spomalenie dedične podmieneného vypadávania vlasov, najčastejšej príčiny úbytku vlasov u mužov i žien. Obsahuje upokojujúci licochalcon A na zmiernenie mikrozápalov vlasovej pokožky, ktoré oslabujú vlasové korienky. Obsahuje tiež kreatín a karnitín, ktoré pomáhajú posilniť vlasové korienky a spomaľujú proces rednutia vlasov. Používajte ho v spojení s Eucerin DermoCapillaire Šampónom proti vypadávaniu vlasov.

Klinické štúdie

Dermatologické a klinické štúdie preukázali účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť u vlasovej pokožky osôb s dedične daným vypadávaním vlasov.

MAIN FINDINGS

  • Pomáha posilniť vlasové korienky podporou ich energetického zásobovania.
  • Spomaľuje proces rednutia vlasov.
  • Zmierňuje mikrozápaly vlasovej pokožky.
  • Spotrebitelia potvrdzujú: posilňuje vlasy: 91 % *; vlasy sa zdajú hustejšie a silnejšie: 84 % * * In-use štúdia Eucerin DermoCapillaire prípravkov proti vypadávaniu vlasov (šampón + tonikum) s 92 ženami, miera súhlasu.

Ingrediencie

POUŽITIE

  • Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov používajte denne po umytí vlasov (možno použiť na pokožku i bez predchádzajúceho umývania). V prípade potreby je možné aplikovať dvakrát denne  - ráno a večer.
  • S tonikom odporúčame používať Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov ako preventívny režim, keď si všimnete prvé príznaky rednutia vlasov.

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, aplikujte tonikum priamo na vlasovú pokožku.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Umyte si vlasy ako obvykle. Tonikum môžete používať na vlhkú alebo suchú pokožku. Otočením odstráňte viečko z fľaštičky.

Rozdeľte vlasy a naneste výrobok priamo na vlasovú pokožku. Použite na celú hlavu, zvláštnu pozornosť venujte extrémne postihnutým oblastiam.

Končekmi prstov jemne vmasírujte tonikum do pokožky. Neoplachujte. Po aplikácii môžete vlasy upraviť ako obvykle.

Odporúčanie

Používajte Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov, ak…

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Trpíte geneticky daným vypadávaním vlasov.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov preukázateľne spomaľuje proces rednutia vlasov, ktorý má dedičnú príčinu.

Chcete spomaliť rednutie vlasov.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov stimuluje vlasové korienky a spomaľuje rednutie vlasov.

Príčinou vypadávania vašich vlasov môže byť váš momentálny zdravotný stav.

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté pre dedične podmienené vypadávanie vlasov. Poraďte sa so svojím lekárom alebo dermatológom, ak sa domnievate, že vypadávanie vlasov môže byť spôsobené inou príčinou.

Často kladené otázky

Prečo mám používať Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov spoločne s Eucerin DermoCapillaire Tonikom proti vypadávaniu vlasov?

Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov bol špeciálne vyvinutý, aby pripravil vlasovú pokožku a podporil účinok Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávaniu vlasov. Režim starostlivosti Eucerin DermoCapillaire proti vypadávaniu vlasov má dermatologicky preukázanú schopnosť pomáhať posilňovať  vlasové korienky a spomaľovať proces rednutia vlasov.

Môžu mi vďaka výrobkom Eucerin DermoCapillaire proti vypadávaniu vlasov opäť dorásť vlasy?

Bohužiaľ nie, a nevieme o žiadnych kozmetických výrobkoch, ktoré by toto skutočne dokázali. Ale Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov spoločne s Eucerin DermoCapillaire Tonikom proti vypadávaniu vlasov má dermatologicky preukázanú schopnosť pomáhať posilňovať  vlasové korienky a spomaľovať proces rednutia vlasov.

Šampóny a toniká

Prípravky Eucerin DermoCapillaire zmierňujú mikrozápaly na vlasovej pokožke, ktoré hrajú hlavnú rolu pri problémoch ako sú lupiny, suchá a svrbiaca vlasová pokožka, citlivá pokožka a niektoré formy vypadávania vlasov. Šampóny a toniká navracajú vlasovej pokožke optimálnu rovnováhu a ošetrujú vlasy od korienkov ku končekom.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár