• (0)
Napísať recenziu

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov

Tonikum na vlasovú pokožku proti vypadávaniu vlasov

Tonikum proti vypadávaniu vlasov, ktoré posilňuje vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie.

Revitalizačné tonikum proti vypadávaniu vlasov

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté špeciálne pre osoby, ktoré trpia rednutím vlasov pod vplyvom dedične podmieneného vypadávanie vlasov (najčastejšia príčina úbytku vlasov u mužov i žien). Obsahuje karnitín a kreatín - dve účinné látky prirodzene sa vyskytujúce v tele, ktoré pomáhajú posilňovať vlasové korienky tým, že podporujú ich energetické zásobovanie - a upokojujúci licochalcon A, ktorý zmierňuje mikrozápaly vlasovej pokožky, ktoré oslabujú vlasové korienky. 
Pri pravidelnom používaní tonikum proti vypadávaniu vlasov pomáha stimulovať vlasové folikuly a podporovať tak rast existujúcich vlasov. Používajte v kombinácii s Eucerin DermoCapillaire Šampónom proti vypadávaniu vlasov.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali účinnosť a veľmi dobrú znášanlivosť tonika u osôb, ktoré trpia dedične podmieneným vypadávaním vlasov.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Pomáha posilňovať vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie
  • Zmierňuje mikrozápaly vlasovej pokožky

Často kladené otázky

Prečo mám používať Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov spoločne s Eucerin DermoCapillaire Tonikom proti vypadávaniu vlasov?

Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov bol špeciálne vyvinutý, aby pripravil vlasovú pokožku a podporil účinok Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávaniu vlasov. Komplexná starostlivosť Eucerin DermoCapillaire proti vypadávaniu vlasov má klinicky a dermatologicky preukázanú schopnosť pomáhať posilňovať vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie.

Môžu mi vďaka výrobkom Eucerin DermoCapillaire proti vypadávaniu vlasov opäť dorásť vlasy?

Bohužiaľ nie, a nevieme o žiadnych kozmetických výrobkoch, ktoré by toto skutočne dokázali. Ale Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov spoločne s Eucerin DermoCapillaire Tonikom proti vypadávaniu vlasov majú dermatologicky preukázanú schopnosť pomáhať posilňovať vlasové korienky tým, že podporujú ich energetické zásobovanie.

Ingrediencie

Použitie

  • Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov používajte denne po umytí vlasov (možno použiť na vlasovú pokožku i bez predchádzajúceho umývania). V prípade potreby je možné aplikovať dvakrát denne - ráno a večer.
  • S tonikom odporúčame používať Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov ako preventívnu starostlivosť, keď si všimnete prvé príznaky rednutia vlasov.

Žena nanáša Tonikum proti vypadávaniu vlasov na vlasovú pokožku
Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, aplikujte tonikum priamo na vlasovú pokožku

Pre vašu každodennú starostlivosť

Žena si umýva vlasy šampónom pred nanesením tonika proti vypadávaniu vlasov

Umyte si vlasy bežným spôsobom. Tonikum možno použiť na vlhkú alebo suchú vlasovú pokožku. Otočením odstráňte viečko z fľaštičky.

Pre stimuláciu vlasových folikulov pomocou Tonika proti vypadávaniu vlasov

Medzi jednotlivými prameňmi vlasov nanášajte výrobok priamo na vlasovú pokožku. Použite na celú plochu hlavy, zvláštnu pozornosť venujte výrazne postihnutým oblastiam.

Žena nanáša Tonikum proti vypadávaniu vlasov na vlasovú pokožku

Končekmi prstov jemne vmasírujte tonikum do vlasovej pokožky. Neoplachujte. Po aplikácii môžete vlasy upraviť ako obvykle.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Trpíte geneticky podmieneným vypadávaním vlasov:

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov preukázateľne posilňuje vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie.

Príčinou vypadávania vlasov môže byť váš momentálny zdravotný stav:

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté pre dedične podmienené vypadávanie vlasov. Ak sa domnievate, že vypadávanie vlasov môže byť spôsobené inou príčinou, poraďte sa so svojím lekárom alebo dermatológom.

Eucerin DermoCapillaire Produkty pre vlasovú pokožku a vlasy

Prípravky Eucerin DermoCapillaire zbavujú vlasovú pokožku mikrozápalov - hlavnej príčiny problémov, ako sú lupiny, suchá a svrbiaca vlasová pokožka, citlivá vlasová pokožka a niektoré formy rednutia vlasov. Šampóny a toniká pre vlasovú pokožku obnovujú zdravú rovnováhu vlasovej pokožky a ošetrujú vaše vlasy od korienkov až ku končekom.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár