• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov

0.0
0 recenzií
Účinné tonikum pre rednúce vlasy
Na použitie v kombinácii s Eucerin DermoCapillaire Šampónom proti vypadávaniu vlasov
Pri pravidelnom používaní pomáha posilňovať vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie

Tonikum na vlasovú pokožku proti vypadávaniu vlasov

Tonikum proti vypadávaniu vlasov, ktoré posilňuje vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie.

O produkte

Revitalizačné tonikum proti vypadávaniu vlasov

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté špeciálne pre osoby, ktoré trpia rednutím vlasov pod vplyvom dedične podmieneného vypadávanie vlasov (najčastejšia príčina úbytku vlasov u mužov i žien). Obsahuje karnitín a kreatín - dve účinné látky prirodzene sa vyskytujúce v tele, ktoré pomáhajú posilňovať vlasové korienky tým, že podporujú ich energetické zásobovanie - a upokojujúci licochalcon A, ktorý zmierňuje mikrozápaly vlasovej pokožky, ktoré oslabujú vlasové korienky. 

Pri pravidelnom používaní tonikum proti vypadávaniu vlasov pomáha stimulovať vlasové folikuly a podporovať tak rast existujúcich vlasov. Používajte v kombinácii s Eucerin DermoCapillaire Šampónom proti vypadávaniu vlasov.

Kľúčové zistenia

Použitie

Použitie

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, aplikujte tonikum priamo na vlasovú pokožku

 • Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov používajte denne po umytí vlasov (možno použiť na vlasovú pokožku i bez predchádzajúceho umývania). V prípade potreby je možné aplikovať dvakrát denne - ráno a večer.
 • S tonikom odporúčame používať Eucerin DermoCapillaire Šampón proti vypadávaniu vlasov ako preventívnu starostlivosť, keď si všimnete prvé príznaky rednutia vlasov.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Umyte si vlasy bežným spôsobom. Tonikum možno použiť na vlhkú alebo suchú vlasovú pokožku. Otočením odstráňte viečko z fľaštičky.

Zistiť viac

Medzi jednotlivými prameňmi vlasov nanášajte výrobok priamo na vlasovú pokožku. Použite na celú plochu hlavy, zvláštnu pozornosť venujte výrazne postihnutým oblastiam.

Zistiť viac

Končekmi prstov jemne vmasírujte tonikum do vlasovej pokožky. Neoplachujte. Po aplikácii môžete vlasy upraviť ako obvykle.

Zistiť viac

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak …

Trpíte geneticky podmieneným vypadávaním vlasov:

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov preukázateľne posilňuje vlasové korienky tým, že podporuje ich energetické zásobovanie.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Príčinou vypadávania vlasov môže byť váš momentálny zdravotný stav:

Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté pre dedične podmienené vypadávanie vlasov. Ak sa domnievate, že vypadávanie vlasov môže byť spôsobené inou príčinou, poraďte sa so svojím lekárom alebo dermatológom.

Ingrediencie

Rednutie vlasov: príčiny a proces

Rednutie vlasov

 1. Mikrozápaly
 2. Nedostatok energie
 3. Spomalenie rastu, rednutie vlasov

Silnejšie vlasy s prípravkami Eucerin

Ako Eucerin DermoCapillaire Tonikum proti vypadávaniu vlasov účinkuje

 1. Licochalcon A pokožku upokojuje 
 2. Kreatín a karnitín pomáhajú posilňovať vlasové korienky tým, že podporujú ich zásobovanie energiou

 

Licochalcon A je silne protizápalový a antioxidačný. Zmierňuje mikrozápaly vlasovej pokožky, ktoré sú hlavnou príčinou mnohých ochorení vlasovej pokožky, ako sú lupiny, suchá a svrbiaca vlasová pokožka, citlivá vlasová pokožka a niektoré formy rednutia vlasov. Pri testovaní radu možných zložiek naši vedci zistili, že licochalcon A je jednou z najúčinnejších zložiek proti mikrozápalom, obnovuje prirodzenú rovnováhu pokožky hlavy a vytvára ideálne prostredie pre zdravý vývoj vlasového vlákna.

Karnitín a kreatín sú dve kľúčové molekuly obsiahnuté v bunkách celého ľudského tela. Karnitín je látka podobná vitamínu, ktorá zvyšuje produkciu energie, zatiaľ čo kreatín uchováva a presúva túto energiu tam, kde je potrebná. Spoločne účinne pomáhajú zásobovať vlasové folikuly energiou nevyhnutnou pre zachovanie sily vašich vlasov.

Tieto ingrediencie Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávaniu vlasov spoločne pomáhajú posilňovať vlasové korienky tým, že podporujú ich zásobovanie energiou.

FAQ (2)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin