NOVINKA
 • 1/4 Eucerin DermoPure Čistiaca micelárna voda
 • 2/4 Hlavné benefity
 • 3/4 Použitie
 • 4/4 Hlavné ingrediencie
 • 1/4 Eucerin DermoPure Čistiaca micelárna voda
 • 2/4 Hlavné benefity
 • 3/4 Použitie
 • 4/4 Hlavné ingrediencie

Eucerin DermoPure Čistiaca micelárna voda

0
Odstraňuje make-up a prebytočný kožný maz
Čistí pleť bez dráždenia či narušenia prirodzenej ochrany vlhkosti pleti
Poskytuje okamžitý pocit sviežosti

Problematická pleť

Jemná, ale účinná čistiaca micelárna voda, ktorá odstraňuje make-up a prebytočný kožný maz

Tento produkt je fantastický. Ak chcete čistú a zdravo vyzerajúcu pleť, vrelo odporúčam.

O produkte

Micelárna voda pre aknóznu pleť

Eucerin DERMOPURE Micelárna voda je efektívne riešenie s APG komplexom: spája účinnosť čistiaceho pleťového mlieka, odličovača očí a čistiacej pleťovej vody.
Zloženie micelárnej vody je bez alkoholu. Jemne, ale účinne odstraňuje všetok vodou rozpustený očný a pleťový make-up bez podráždenia alebo narušenia prirodzenej ochrannej bariéry pleti. Rýchlo a pohodlne pomáha pripraviť pleť na nasledovné použitie lokálneho liečiva na akné alebo hydratačného produktu. Testy preukázali, že táto micelárna voda je kompatibilná s citlivou pleťou a je možné ju použiť aj pre oblasť očí. Ponecháva pleť čistú, upokojenú a vláčnu. Je tak dobre pripravená pre ďalšie produkty z radu starostlivosti o pleť. 
Micelárna voda sa môže používať aj počas dermatologickej medikamentóznej liečby a v tehotenstve.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie potvrdili veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a účinnosť pri problematickej pleti. Vhodné pre citlivú pleť.

Kľúčové zistenia

Produkt bol testovaný v kontrolovaných štúdiách používania u žien vo veku od 18 do 75 rokov. Vzorka zahŕňala dobrovoľníkov s citlivou pleťou. boli zaznamenané tieto výsledky:

Zlepšila sa hydratácia pleti: Eucerin DERMOPURE Micelárna voda nevysušuje pleť a hydratácia sa výrazne zvyšuje po jednom týždni pravidelného užívania.
Bolo preukázané, že produkt je vhodný pre citlivú pleť, vrátane citlivej pleti okolo očí. Tiež bolo potvrdené, že produkt je bezpečný pre nositeľov kontaktných šošoviek.

textura

 • nekomedogénny
 • bez parfumácie
 • bez alkoholu
 • bez aniontových umyvacích zložiek
 • bez farbív
 • bez parabénov
 • oftalmologicky testovaný
 • vhodné pre nositeľky kontaktných šošoviek

Použitie

Použitie

 • Používajte ráno a večer
 • Aplikujte na odličovací tampón a zľahka utrite oči, tvár a dekolt
 • Použite nový odličovací tampón na každú aplikáciu
 • Opakujte dovtedy, kým nie je vankúšik odličovacieho tampónu čistý
 • Neoplachujte
 • Potom použite vhodný ošetrujúci produkt. Ubezpečte sa, že na deň použijete produkt s ochranným slnečným faktorom.

Odporúčania pre vašu každodennú starostlivosť o pleť

Vyčistite a tonizujte pleť

Čistite pleť ráno a večer:
ráno: odstráňte kožný maz a odumreté kožné bunky, ktoré sa nahromadili počas noci
večer: odstráňte make-up a nečistoty nahromadené počas dňa

Používajte jemné čistiace prípravky, ako napr. Eucerin DermoPure Čistiaci gél spolu s vlažnou vodou, a potom použite vhodnú čistiacu pleťovú vodu. Na docielenie čo najlepšieho výsledku používajte raz týždenne peeling, ktorý uvoľní póry a vyhladzuje povrch pleti.

Neodporúčame používať Čistiacu pleťovú vodu na báze alkoholu a Čistiaci peeling spolu s liekmi na akné, pretože môžu spôsobiť väčšiu citlivosť pleti. Pokiaľ je pre vás osvieženie pleti tonizačným prípravkom dôležité, vyskúšajte Eucerin Dermopure Micelárnu vodu, ktorá je bez alkoholu.

Zistiť viac

Starostlivosť

Výber ošetrujúceho prípravku závisí od závažnosti vášho akné a typu vašej liečby.

Ak podstupujete dermatologickú liečbu, Eucerin DermoPure Upokojujúci krém vám pomôže zmierniť vedľajšie účinky, ako je intenzívne suchá pleť. Krém by mal byť aplikovaný až 5 minút po nanesení lokálnych medikamentov, aby sa mohli dostatočne vstrebať. 
Ak máte miernu až strednú formu akné, ale nepodstupujete dermatologickú liečbu, použite ráno a večer upokojujúci a zmatňujúci prípravok, ako napr. Eucerin DermoPure Zmatňujúcu emulziu

Pre dlhodobo čistejšiu a hladšiu pleť, zaraďte do vašej každodennej starostlivosti Sérum na regeneráciu pleti. Je vhodné pre všetky typy problematickej pleti, pokiaľ aktuálne nepodstupujete dermatologickú liečbu akné. Malo by sa používať raz denne - ideálne večer. Môžete ho použiť pred nanesením zmatňujúcej emulzie, alebo samostatne.

Zistiť viac

Krycí korektor a make-up

Zakryte nedokonalosti a vyrovnajte povrch pleti podkladovou bázou a/alebo krycím korektorom. Vyberte si produkty, ktoré sú nekomedogénne (neupchávajú póry) a ideálne také, ktoré obsahujú zloženie pre zlepšenie vzhľadu problematickej pleti. Uistite sa, že pred spaním odstránite všetok make-up.

Zistiť viac

Ochrana pred slnečným žiarením

Slnečná ochrana je dôležitou súčasťou vašej rannej starostlivosti o pleť. Nedokonalosti pleti môžu spôsobiť problémy s pigmentáciou, ak sú nadmerne vystavované slnečnému žiareniu. lieky proti akné môžu spôsobiť, že problematická pleť s nedokonalosťami je ešte citlivejšia na UV žiarenie. Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30 a SPF 50+ poskytuje takú úroveň ochrany, ktorú vaša pleť potrebuje, a ktorá by mala byť aplikovaná pred použitím make-upu. Ak používate ochranu proti slnku po lokálne aplikovanej liečbe akné, počkajte 5 minút, aby bola liečba čo najúčinnejšia.

Zistite viac o problematike akné a ochrane pred slnečným žiarením.

Zistiť viac

Je toto ten správny produkt pre moju pleť?

Je toto ten správny produkt pre moju pleť?

Hľadáte jemný, ale účinný čistiaci pleťový produkt bez alkoholu.

Hľadáte rýchle a efektívne riešenie čistenia pleti, spájajúce v sebe účinnosť čistiaceho pleťového mlieka, odličovača očí a pleťovej vody.

 

Vyskúšajte iný produkt, ak...

Potrebujete odstrániť vodeodolnú riasenku a očný make-up.

FAQ (4)

 • Je Eucerin DermoPure Micelárna voda vhodná na odstránenie make-upu?

  Áno. Bolo klinicky a oftalmologicky testované a preukázané, že produkt je kompatibilný s citlivou pleťou okolo očí, rovnako ako aj s očami. Oblasť okolo očí je obzvlášť citlivá, s rozdielnou hodnotou pH ako má pleť na zvyšných častiach tváre. Eucerin DermoPureMicelárna voda rešpektuje tieto odlišnosti a bola vyvinutá s pH 7,4 - optimálnou hodnotou pH pre oblasť očí.

  Eucerin DermoPure Micelárna voda odstráni všetok vodou rozpustný očný make-up.

 • Naozaj si musím čistiť pleť ráno aj večer?

  Áno. Vaša pleť počas noci tvrdo pracuje na svojej obnove, preto pri rannom čistení odstraňujete kožný maz (mastná látka, ktorú prirodzene produkuje vaša pleť, aby zabránila vysušovaniu). Na konci dňa je potrebné odstrániť maz, pot a všetok make-up. Čistením pleti dosiahnete, že vaša pleť naplno absorbuje aktívne ingrediencie ošetrujúcich pleťových prípravkov.

 • Čo znamená názov "micelárna"?

  Micely sú malé, mikroskopické zhluky molekúl povrchovo aktívnych látok. Každá molekula má silno polárnu (hydrofilnú) "hlavu", ktorá je priťahovaná k molekulám vody, a nepolárny (hydrofóbny) "chvost" uhľovodíkového reťazca, ktorý odpudzuje vodu, a súčasne sa pripája k olejovým zložkám a mastnote v nečistotách. Tieto protichodné sily uvoľňujú nečistoty a zadržiavajú ich vo vode, ktorá sa utrie odličovacím tampónom. Micelárne čistiace produkty sa používajú bez vody a sú mimoriadne vhodné pre citlivú pleť.

 • Kedy mám použiť DermoPure Micelárnu vodu a kedy Eucerin DermoPure Čistiacu pleťovú vodu?

  Micelárna voda je čistiace pleťové mlieko, pleťová voda a odstraňovač make-upu v jednom, čiže je určená k rýchlemu a pohodlnému čisteniu vašej pleti. Pleťová voda sa používa po špeciálnom pleťovom čistiacom produkte, ako napr. Eucerin DermoPure Čistiaci gél a pripravuje pleť pre ďalšiu starostlivosť.

  Eucerin DermoPure Čistiaca pleťová voda je obzvlášť vhodná pre mastnú a problematickú pleť, keďže ju príjemne osviežuje. Obsahuje však alkohol, preto ju neodporúčame používať pri užívaní liekov na akné. Ak podstupujete liečbu akné medikamentmi a radi používate pleťovú vodu, použite Eucerin DermoPure Micelárnu vodu, ktorá po dôkladnom vyčistení Eucerin DermoPure Čistiacim gélom pleť zjemní.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin