• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém & Nočný krém

0.0
0 recenzií
Zlepšenie pružnosti pleti
Vyplnenie vrások
Redukcia pigmentových škvŕn
Denný a nočný krém

O produkte

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity je špeciálne vytvorený tak, aby pomáhal vypĺňať hlboké vrásky, redukovať pigmentové škvrny a posilňoval pružnosť pleti a jej žiarivosť. Inovatívne zloženie obsahuje vysoko- i nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky zvnútra, zatiaľ čo účinná kombinácia arctiínu a kreatínu (kolagén-elastín komplex) stimuluje produkciu kolagénu a zlepšuje pružnosť pleti. Klinicky overená zložka thiamidol potom redukuje pigmentové škvrny s prvými viditeľnými výsledkami už za dva týždne.

Toto vianočné balenie obsahuje

EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém proti vráskam SPF 15

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 je denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Jedinečné zloženie prináša niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Denný krém obsahuje aj SPF 15 s UVA filtrom pre zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky a urýchľovať tak proces starnutia pleti.

Viac informácií o produkte a jeho zložení nájdete tu.

EUCERIN Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém je krém proti starnutiu pleti, ktorý vypĺňa hlboké vrásky, zlepšuje pružnosť pleti a koriguje starecké škvrny. Jedinečná receptúra prináša mnohostranné účinky proti starnutiu pleti. Inovatívna kombinácia vysokomolekulárnej a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vyhladzuje hlboké vrásky, zatiaľ čo dexpanthenol podporuje proces regenerácie pleti v noci.

Viac informácií o produkte a jeho zložení nájdete tu.

Ďalšie vianočne balenia

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin