• (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum

Vyživujúce pleťové olejové sérum na zrelú pleť

Zlepšuje pružnosť a posilňuje odolnosť pleti. Pleť je na dotyk hladká a získava žiarivý vzhľad.

Pleťové olejové sérum na zrelú pleť

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum poskytuje hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Vyživujúce zloženie s obsahom oleja z pestreca mariánskeho, vitamínu E a arganového oleja, zlepšuje pružnosť, pleť spevňuje, posilňuje jej prirodzenú odolnosť a vyhladzuje jej povrch. Toto olejové sérum zanecháva povrch pleti hodvábne jemný. 

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť. 

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola uskutočnená aj užívateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku od 49 rokov. Po testovaní prípravku v časovom rozmedzí dvoch týždňov uviedli tieto výsledky:

  • 98 %: Zjemňuje štruktúru pleti
  • 98 %: Zjemňuje vzhľad pleti
  • 98 %: Vyhladzuje pleť
  • 97 %: Necháva na pleti príjemný pocit 
  • 96 %: Poskytuje mojej pleti intenzívnu výživu
  • 83 %: Nenecháva na pleti lepkavý film 

Často kladené otázky

Keď už používam Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém, prečo potrebujem aj Pleťové olejové sérum?

S pribúdajúcim vekom je naša pleť suchšia. Pleťové olejové séra sú vyživujúce predovšetkým pre suchú a zrelú pleť a mnohé naše zákazníčky si obľúbili špecifické výhody, ktoré poskytujú. Niektoré z hlavných zložiek v Elasticity+Filler Pleťovom olejovom sére sú odlišné od tých v Dennom a Nočnom kréme. Obsahuje olej z pestreca mariánskeho, vitamín E a – rovnako ako nočný krém – arganový olej. Vyživujúce zloženie Pleťového olejového séra zlepšuje pružnosť, ponecháva pleť na dotyk pevnejšiu, zvyšuje jej prirodzenú odolnosť a vyhladzuje povrch pleti. Zároveň ponecháva povrch pleti hodvábne jemný, čo si pochvaľujú mnohé naše spotrebiteľky. 

Kedy a ako by som mala používať Pleťové olejové sérum?

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum môžete používať až dvakrát denne – ráno a/alebo večer. Aplikujte ho pod alebo na váš ošetrujúci denný/nočný krém. Olejové sérum môžete napríklad aj zmiešať v dlani s ošetrujúcim krémom a naniesť obidva súčasne. 

Môžem použiť Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum samostatne bez denného krému?

Áno, samozrejme, ak zistíte, že to vašej pleti vyhovuje. Denné a nočné krémy však obsahujú zloženie, ktoré preukázateľne vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Ingrediencie, ako je arctiin (preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) alebo silymarín (silný antioxidant, ktorý chráni kolagén a elastín pred oxidačným stresom a urýchľuje mikrocirkuláciu v kožných bunkách) sa v zložení Pleťového olejového séra nenachádzajú. Jeho zloženie taktiež neposkytuje výhody vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (ktorá účinkuje nielen na povrchu pleti, ale aj v hlbších epidermálnych vrstvách na dosiahnutie lepšie cieleného a viditeľnejšieho vyplnenia hlbokých vrások). 

Ak sa rozhodnete kedykoľvek počas dňa používať iba Pleťové olejové sérum, nezabudnite, že na rozdiel od Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denného krému SPF 15, neobsahuje SPF ani UVA filter, preto budete musieť použiť ďalší prípravok určený na slnečnú ochranu.

Ingrediencie

Použitie


Použite Eucerin Pleťové olejové sérum

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu, ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky. 

Použite Eucerin Pleťové olejové sérum

Ako doplnkovú výživu odporúčame používať váš bežný ošetrujúci prípravok v kombinácii s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérom. Olejové sérum môžete používať až dvakrát denne – ráno a/alebo večer. Nanášajte ho pod alebo na váš ošetrujúci kozmetický prípravok. Olej môžete taktiež v dlani zmiešať s iným kozmetickým prípravkom a aplikovať obidva súčasne.

Použite Eucerin prípravky na opaľovanie proti vráskam

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 poskytuje UVB ochranu (SPF 15) a UVA filter. Ak hľadáte silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením, a zároveň pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti, posilnenie odolnosti a vyhladenie vašej zrelej pleti:

Vyživujúce zloženie Eucerin Elasticity+Filler Pleťového olejového séra je obohatené o esenciálne oleje, zlepšuje pružnosť pleti, a zároveň ju spevňuje a vyhladzuje. 

Máte suchú, zrelú pleť a hľadáte doplnkovú starostlivosť na dosiahnutie vyhladenia vašej pleti:

Eucerin Elasticity+Filler Pleťové olejové sérum je možné použiť v kombinácii s vašim denným a/alebo nočným krémom pre intenzívnu výživu a príjemný pocit na vašej pleti.

Hľadáte denný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:
Hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:
Hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Prípravky proti starnutiu pleti pre pevnejšiu, sviežu a žiarivú pleť

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. V priebehu ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť. 

Skupina prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky aj dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia. 

Prípravky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity boli vyvinuté špeciálne tak, aby vypĺňali hlboké vrásky, zlepšovali pružnosť pleti a vyživovali oslabenú zrelú pleť. Eucerin preto prináša inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) účinkuje spolu so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a pôsobí sviežejším a žiarivejším dojmom. 

Rad obsahuje denný, nočný a očný krém spolu s výživným a vyhladzujúcim pleťovým olejovým sérom bohatým na ošetrujúce lipidy, ktoré zlepšuje pružnosť a podporuje odolnosť pleti.

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Lucka,

Hebka plet

Skvele vyzivuje. Mam 30 a suchsiu plet. Sedi mi super hlavne jesen zima. Ostava hebkejsia

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár