• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea

Intenzívna hydratácia suchej pleti a redukcia vrások s 5% ureou a kyselinou hyalurónovou.

Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea s 5% ureou a kyselinou hyalurónovou intenzívne hydratuje suchú pleť a redukuje vrásky.

S pribúdajúcim vekom má pleť väčší sklon k vysúšaniu, a čím je suchšia, tým je i náchylnejšia na tvorbu vrások.

Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea obsahuje kombináciu účinných látok, ktoré zároveň hydratujú, bojujú proti vráskam a chránia pred poškodením UV žiarením - a to všetko v jedinom výrobku. Urea viaže vodu a zadržuje ju vo vnútri pleti, kyselina hyalurónová redukuje hĺbku vrások a vysoko účinné UVA filtre chráni pred starnutím pleti pod vplyvom UVA žiarenia.

Denný krém proti vráskam Hyal-Urea je dobre znášaný a je vhodný i pri kožných ochoreniach spojených so suchosťou kože - napr. lupienke. Jeho ľahká konzistencia zanecháva pleť jemnú na dotyk. 


Klinické štúdie

Účinnosť a kožná znášanlivosť Eucerin Denného krému proti vráskam Hyal-Urea boli testované v 2-týždennej otvorenej in-use štúdii na 32 pacientoch so suchou pleťou a vráskami (vo veku 50,7 +/- 11.46 rokov).

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • 96,9 % potvrdilo zlepšenie celkového stavu pleti.
  • 100 % hodnotilo kožnú znášanlivosť krému ako veľmi dobrú/dobrú.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste tenkú vrstvu Eucerin Denného krému proti vráskam Hyal-Urea na pleť tváre a jemne vmasírujte.

Žena aplikujúca krém na pleť tváre

Pre vašu každodennú starostlivosť

Naneste Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea na pleť tváre.

Pre ešte účinnejší boj proti vráskam používajte v kombinácii s Eucerin Nočným krémom proti vráskam Hyal-Urea a Eucerin Očným krémom proti vráskam Hyal-Urea.

Ak plánujete dlhší pobyt na slnku, použite po nanesení krému Eucerin Vysoko ochranný krém na opaľovanie na tvár SPF 50+.

Odporúčanie

Používajte krém proti vráskam Eucerin Hyal-Urea, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte suchú až veľmi suchú/atopickú pleť a chcete redukovať vrásky.

Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea bol špeciálne vyvinutý pre rýchlu rehydratáciu suchej pleti a redukciu vrások.

Máte suchú až veľmi suchú/atopickú pleť a obávate sa poškodenia UV žiarením.

Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea bol vyvinutý pre okamžitú rehydratáciu suchej pleti  a obsahuje i základnú ochranu proti UVA žiareniu. Ak hľadáte slnečnú ochranu s vyšším faktorom, vyskúšajte Eucerin Vysoko ochranný krém na opaľovanie na tvár SPF 50+.

Trápi vás suchá pleť, ale nepotrebujete redukovať vrásky.
Hľadáte špeciálny krém proti vráskam na očné okolie.

Vyskúšajte Eucerin Očný krém proti vráskam Hyal-Urea, ktorý bol oftalmologicky testovaný a je vhodný i pri používaní kontaktných šošoviek.

Hľadáte výrobok na redukciu vrások a korekciu vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém ponúka to najlepšie v starostlivosti proti vráskam a korekcii pleti. Jeho jedinečné zloženie vypĺňa vrásky, zatiaľ čo farebné pigmenty zjednocujú tón pleti. Môžete ho používať po nanesení alebo miesto vášho denného krému a je vhodný pre všetky typy pleti.

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi Eucerin Denným krémom proti vráskam Hyal-Urea a Eucerin Nočným krémom proti vráskam Hyal-Urea?

Okrem hydratačnej látky urey a kyseliny hyalurónovej na redukciu vrások obsahuje Eucerin Denný krém proti vráskam Hyal-Urea vysoko účinné UVA filtre, ktoré chránia pred starnutím pleti pod vplyvom UVA žiarenia. Eucerin Nočný krém proti vráskam Hyal-Urea tiež obsahuje ureu a kyselinu hyalurónovú, a navyše ceramid-3, ktorý pleť počas noci regeneruje.

Pre suchú pleť s vráskami

Suchá pleť rýchlejšie starne a skôr sa na nej tvoria vrásky. Napriek tomu neexistuje mnoho krémov proti vráskam určených špeciálne pre tento typ pleti. Suchá pleť je navyše viac citlivá, a tak je dôležité, aby pleťové krémy vyvinuté na suchú a atopickú pleť ju nedráždili alebo neprispievali k nadmernému vysúšaniu. Prípravky radu Eucerin Hyal-Urea obsahujú kombináciu urey a kyseliny hyalurónovej, ktoré v jedinom výrobku pôsobia zároveň proti príznakom veľmi suchej pleti a vráskam. Všetky výrobky radu Eucerin Hyal-Urea sú dermatologicky overené, s dobrou znášanlivosťou a vhodné i pre pacientov s lupienkou.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár