• 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Denný krém spf30
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 hlavné ingrediencie
 • 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Denný krém spf30
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 hlavné ingrediencie

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30

5
Denný krém proti starnutiu pleti na zrelú pleť
Vhodný na všetky typy pleti
Vypĺňa hlboké vrásky

Anti-age denný krém pre zrelú pleť s SPF 30 a UVA ochranou

Vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá.

O produkte

Denný krém s SPF 30 pre zrelú pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 je denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. 

Jedinečné zloženie prináša niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vyplňuje hlboké vrásky. Arctiín (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v  bunkách pleti) účinkuje spoločne s olejom z pestreca mariánskeho, ktorý pleť intenzívne hydratuje a vyživuje. Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá.   

Denný krém obsahuje tiež SPF 30 s filtrom UVA na zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky, a tým urýchľovať proces starnutia pleti.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové závery

Okrem ďalších klinických a dermatologických štúdií bola urobená aj užívateľská štúdia1 u 120 žien vo veku medzi 50 a 65 rokmi, ktoré uviedli nasledujúce výsledky po dvoch a štyroch týždňoch pravidelného používania:

 

Po 2 týždňoch  Po 4 týždňoch
Zlepšuje vzhľad mojej pleti  100% 100%
Zanecháva pleť žiarivú 100% 100%
Výrobok je skvelý ako základ pod mejkap 99% 100%
Intenzívne hydratuje pleť 98% 100%
Vyplňuje hlboké vrásky  85% 100%
Pleť je na dotyk pevnejšia  97% 100%
Omladzuje moju pleť 100% 99%

 

1 Výskum spoločnosti BDF, užívateľská štúdia, december 2019

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • nekomedogénny
 • skvelý ako podklad pod mejkap
 • SPF 30
 • UVA ochrana
 • jemná parfumácia

Použitie

Instructions

Ako používať pleťový hydratačný krém pre zrelú pleť od značky Eucerin

 • Naneste ráno a/alebo večer na dôkladne vyčistenú tvár, krk a dekolt.
 • Jemne vmasírujte do pleti.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie pleti výrobkami Eucerin

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim pleťovým prípravkom radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Ak používate rezistentnú vodoodolnú riasenku, odlíčte ju pred čistením pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Sérum proti vráskam od značky Eucerin

Špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin 3D Sérum Hyaluron-Filler + Elasticity pod váš denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém. 

Najlepšie riešenie hlbokých vrások od značky Eucerin

Starostlivosť

Ďalej naneste zodpovedajúci denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém: 

Pre doplňujúcu výživu pleti odporúčame použiť vhodný ošetrujúci výrobok v kombinácii s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérom. Naneste ho pred alebo po vašom ošetrujúcom výrobku. Ak vám to bude príjemnejšie, môžete olejové sérum v dlani zmiešať s ošetrujúcim krémom a naniesť ich takto spoločne.

Zistiť viac
 V prípade potreby naneste výrobok slnečnej ochrany

Doplnková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 a SPF 15 poskytujú ochranu UVA a UVB. Ak hľadáte vyššiu slnečnú ochranu pred žiarením UVA a UVB aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, odporúčame Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak ...

Máte zrelú pleť a hľadáte denný krém, ktorý redukuje vrásky a zvyšuje pružnosť pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá.

Chcete chrániť vašu citlivú zrelú pleť pred poškodením UV žiarením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 s SPF 30 a filtrom UVA poskytuje účinnú ochranu pred fotostarnutím a prehlbovaním vrások.  

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš mejkap:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 je ideálny ako základ  pre mejkap.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte denný krém pre zrelú pleť s SPF 15 a ochranou UVA: 

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15

Hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

Hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Vyskúšajte Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15.

Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Elasticity + Filler Pleťové olejové sérum.

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je ochabovanie pleti a strata objemu a tvárových kontúr:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť (podľa vášho typu pleti). 

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej pleti sú prvé známky starnutia - jemné linky a vrásky:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30, ktorý je vhodný na všetky typy pleti. 

Ingrediencie

FAQ (3)

 • Prečo je dôležité, aby môj hydratačný krém poskytoval slnečnú ochranu?

  "Pleť tváre sa častejšie vystavuje slnku než pokožka tela a je citlivejšia na škodlivé lúče UVA a UVB, ktoré môžu urýchliť proces jej starnutia. Prečítajte si o tom v článku Pleť a slnko. Ak chcete predísť zbytočnému fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti pod vplyvom slnečného žiarenia), odporúčame používať denný krém, ktorý poskytuje zodpovedajúcu ochranu UVA a UVB. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 ponúka ochranu UVA a UVB (SPF 30).

  Ak dávate prednosť nižšiemu SPF, vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15. Pri intenzívnejšom vystavení slnku zvoľte vyšší ochranný faktor z radu Eucerin Slnečnej ochrany, ako je napríklad Eucerin Emulzia na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Tento výrobok obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné filtre UVA/UVB1 pre vysokú ochranu proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce pod vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS).


  1 Zodpovedá vysokým štandardom ochrany UVA a UVB definovaným organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň ochrany UVA je vyššia, než odporúča EU.

   
 • Ako zistím, či sú výrobky radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne pre zrelú pleť a pre tých, ktorých hlavným problémom starnutia pleti je nedostatok pružnosti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami a tiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien od 50 rokov. Výrobky spoločne pomáhajú vyplniť hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá.     

  Ak vás trápi skôr včasnejšie štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. A ak je vaším hlavným problémom starnutia pleti jej ochabovanie, strata objemu a tvárových kontúr (ako to býva často u žien približne medzi 40 a 50 rokmi), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre pre liftingový účinok.   

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny výrobok pre vás, si môžete prečítať v našom článku o pleti tváre v rôznom veku.

 • Pomôže mi tento výrobok redukovať či odstrániť starecké škvrny?

  Starecké škvrny sú často spôsobené nadmerným slnením, preto používanie zodpovedajúcej ochrany proti žiareniu UVA a UVB pomôže zabrániť ich tvorbe alebo zhoršeniu. Ak hľadáte sérum proti starnutiu pleti, ktoré redukuje starecké škvrny a bráni ich opakovanému výskytu, odporúčame Eucerin 3D Sérum Elasticity + Filler, ktoré obsahuje thiamidol, exkluzívnu zložku značky Eucerin. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje starecké škvrny, viditeľne vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Môžete ho nanášať ráno a večer pod váš denný a nočný krém.

5
1 recenzií *
1
0
0
0
0
 • Tereza 1. 1. 2021
  Super!
  Nepotřebuji se mazat na horách ochranným slunečním krémem, tento to pokryl na 100%, už u něj zůstanu i na léto, faktor OF 30 mi vyhovuje a na vrásky je krém také super!

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin