• 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Očný krém
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 hlavné ingrediencie
 • 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity Očný krém
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 hlavné ingrediencie

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15

5
Anti-age očný krém na zrelú pleť
Vhodný na všetky typy pleti
Vyhladzuje hlboké vrásky

Anti-age očný krém na zrelú pleť s UVA a UVB ochranou

Zlepšuje pružnosť pleti a viditeľne vyhladzuje hlboké vrásky pre žiarivejší a mladistvejší vzhľad pleti okolo očí.

O produkte

Anti-age očný krém na zrelú pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 je anti-age očný krém, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti

Unikátne zloženie prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Značka Eucerin v ňom používa inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a arktiínu (aktívna látka, ktorá dokázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) na dosiahnutie viditeľného vyplnenia hlbokých vrások a hladšej, pevnejšej pleti okolo očí. 

Očný krém zároveň obsahuje aj SPF 15 a UVA filter na zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže vrásky prehlbovať a urýchľovať proces starnutia pleti. Krém je bez parfumácie, nekomedogénny, oftalmologicky testovaný a je vhodný aj pri používaní kontaktných šošoviek. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie, vrátane oftalmologických testov, preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

Okrem klinických a dermatologických štúdii sa uskutočnila aj používateľská (PIU) štúdia na vzorke 119 žien vo veku medzi 50 až 65 rokov. Po dvojtýždennom testovaní výrobku uviedli nasledujúce výsledky:
 

 • 99%: omladzuje vzhľad
 • 99%: prináša pevnejší vzhľad pleti
 • 99%: vyživuje pleť
 • 98%: prináša žiarivý vzhľad pleti 
 • 98%: pleť je na pohľad aj na dotyk hydratovaná
 • 98%: viditeľne zosvetľuje tmavé kruhy pod očami

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • nekomedogénny
 • skvelý ako podklad pod mejkap
 • SPF 15
 • UVA ochrana
 • bez parfumácie
 • vhodné pre nositeľky kontaktných šošoviek

Použitie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie pleti výrobkami Eucerin

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim pleťovým prípravkom radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Ak používate rezistentnú vodoodolnú riasenku, odlíčte ju pred čistením pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Sérum proti vráskam od značky Eucerin

Špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum pod váš denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém. 

Najlepšie riešenie hlbokých vrások od značky Eucerin

Starostlivosť

Ďalej naneste zodpovedajúci denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém: 

Na doplňujúcu výživu pleti odporúčame použiť vhodný ošetrujúci výrobok v kombinácii s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérom. Naneste ho pred alebo po vašom ošetrujúcom výrobku. Ak vám to bude príjemnejšie, môžete olejové sérum v dlani zmiešať s ošetrujúcim krémom a naniesť ich takto spoločne.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 a SPF 15 poskytujú ochranu UVA a UVB. Ak hľadáte vyššiu slnečnú ochranu pred žiarením UVA a UVB aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, odporúčame Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50.

Doplnková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 alebo SPF 15 poskytujú ochranu UVA a UVB. Ak hľadáte vyššiu slnečnú ochranu pred žiarením UVA a UVB aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, odporúčame Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Máte zrelú pleť a hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť na dosiahnutie hladšej, pevnejšej pleti okolo očí. 

Chcete chrániť vašu citlivú, zrelú pleť pred UV poškodením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filter na účinnú každodennú ochranu pred fotostarnutím. 

Hľadáte očný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 je ideálny ako základ  pod make-up.

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte denný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Odporúčame Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15.

Hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Pleťové olejové sérum.

Hľadáte očný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je ochabovanie pleti a strata objemu a tvárových kontúr.

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Očný krém SPF 15

Hľadáte očný krém s účinkom proti prvým známkam starnutia - jemným linkám a vráskam:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15

Máte citlivú, zrelú pleť a hľadáte očný krém na zmiernenie hlbokých vrások a spevnenie pleti:

Vyskúšajte Eucerin Q10 Active Očný krém proti vráskam.

Ingrediencie

Ako účinkuje

S pribúdajúcim vekom naša pleť produkuje stále menej kyseliny hyalurónovej a znižuje sa aj jej množstvo kolagénu a elastínu. Dochádza k zmenám v jej štruktúre – tvoria sa hlboké vrásky a pleť začína ochabovať. Aj funkcia krvných ciev sa vekom zhoršuje a pleť získava stále menej kyslíka a výživy – preto je naša pleť na pohľad „unavená“ a menej žiarivá.

Mladistvá pleť pôsobí pevným a žiarivým dojmom bez liniek a vrások (schematické znázornenie).
Zrelej pleti chýba pružnosť, žiarivosť a odolnosť a má vrásky (schematické znázornenie).

Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej značky Eucerin, vďaka ktorej je možné lepšie dosiahnuť viditeľné vyplnenie hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová pomáha zlepšovať hydratáciu vo vonkajšej vrstve epidermis (kde vznikajú jemné linky a vrásky), zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti tam, kde sa tvoria hlbšie vrásky.  Zloženie je zároveň obohatené aj o arktiín, ktorý urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti. 

Pleť je na pohľad aj na dotyk hladšia, pevnejšia a mladistvejšia.   

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

FAQ (4)

 • Ako zistím, či sú výrobky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, a pre tých, ktorých primárnym znakom starnutia pleti je nedostatok pružnosti pleti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami a starne odlišne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti žien vo veku nad 50 rokov. Produkty pomáhajú vyplniť hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá.  

  Pokiaľ je vašim problémom skôr ranné štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. Ak je vašim aktuálnym hlavným znakom starnutia pleti jej ochabovanie, strata objemu a tvárových kontúr (čo najčastejšie postihuje ženy vo veku 40 až 50 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre na dosiahnutie liftingového účinku. 

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť najvhodnejší výrobok pre vás, si môžete prečítať v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

  Naša pleť je rovnako jedinečná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, nielen vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napr. množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už po tridsiatom roku života. Na tieto problémy odporúčame rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý ich cielene rieši. Po štyridsiatke dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti a k strate objemu a tvárových kontúr, preto je v tomto prípade najvhodnejší rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po päťdesiatke väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, a v tomto prípade je najvhodnejší rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

  V prípade akýchkoľvek pochybností si prečítajte náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika či dermatológa. 

 • Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť na tvári je  vystavovaná slnku viac ako pokožka na zvyšku tela a je citlivejšia na škodlivé UVA/UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť jej fotostarnutie (predčasné starnutie vplyvom slnečného žiarenia). Je dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA a hyperpigmentáciou, preto náš výrobok obsahuje SPF 15 a UVA filter.

 • Je možné používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 cez noc aj počas dňa?

  Áno. Aj napriek tomu, že počas noci samozrejme SPF nepotrebujete, účinné látky v Eucerin Hyaluron-Filler +  Elasticity Očnom kréme SPF 15 pôsobia cez noc na dosiahnutie viditeľného vyplnenia hlbokých vrások a hladšej, pevnejšej pleti okolo očí.

5
3 recenzií *
3
0
0
0
0
 • Lenka 3. 11. 2019
  Spokojenost!
  Koupila jsem celou tuto radu jako dárek mamince a je naprosto nadšená! Sama už delší dobu používám Eucerin stříbrnou řadu na vrásky a jejich micelární vodu a super...
 • Mirka 31. 10. 2019
  Skvělé
  Měla jsem vždy problém najít vhodný krém pod oči, který by mě nedráždil a navíc ještě fungoval na mé drobné vrásky pod očima. Tento je super, předčil moje očekávání!
 • Sára 23. 10. 2019
  Konečně!
  Používám celou zlatou řadu, dostala jsem tip od mojí kamarádky a jsem za to vděčná...Nyní jsem si koupila i oční krém a musím říct, že oproti jiným krémům tento opravdu funguje a je velmi příjemný i když nanesu těsně kolem očí!

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin