• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém & Nočný krém

0.0
0 recenzií
Spevnenie kontúr tváre
Vyplnenie vrások
Volume-Lift Denný krém
Volume-Lift Nočný krém

O produkte

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift boli klinicky aj dermatologicky testované a preukázali špecifické účinky pre jednotlivé vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu. Magnolol zväčšuje veľkosť a množstvo buniek zaisťujúcich objem pleti, oligopeptidy posilňujú sieť kolagénnych vlákien a obnovu kolagénu a kyselina hyalurónová podporuje hydratáciu pleti a vypĺňa hlboké vrásky.

Toto vianočné balenie obsahuje

EUCERIN Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15

Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky, navracal pevný tvar kontúram tváre pre liftingový účinok a pomáhal chrániť normálnu až zmiešanú pleť pred slnkom. Tento denný krém v sebe kombinuje tri účinné zložky, ktoré pôsobia cielene na špecifické vrstvy pleti, v ktorých dochádza k strate objemu: magnolol zvyšuje množstvo a veľkosť buniek zaisťujúcich objem pleti1, oligopeptidy stimulujú sieť kolagénnych vlákien pre pevnejšiu štruktúru pleti a kyselina hyalurónová intenzívne pleť hydratuje a vypĺňa hlboké vrásky. Pri pravidelnom používaní pomáha Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém obnoviť stratený objem a spevniť tvárové kontúry. Viditeľne redukuje jemné linky a hlboké vrásky a pleť je výrazne hladšia a pevnejšia.

Viac informácií o produkte a jeho zložení nájdete tu.

EUCERIN Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém

Postupom času stráca pleť objem a pevnosť: kontúry tváre sú menej zreteľné a výraz tváre sa viditeľne mení. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém bol vyvinutý špeciálne tak, aby vypĺňal hlboké vrásky a spevňoval kontúry tváre počas noci pre liftingový účinok. Je vhodný pre všetky typy pleti.

Viac informácií o produkte a jeho zložení nájdete tu.

Ďalšie vianočne balenia

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin