• (3)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý

Za hranicou pôsobenia proti starnutiu: vyhladzovanie vrások s okamžitou korekciou odtieňa pleti.

Denný krém proti vráskam s obsahom pigmentov, ktorý zjednotí stredne tmavé až olivové tóny a dodá pleti jasnejší vzhľad. Pre všetky typy pleti.

Tónovací CC krém proti starnutiu pleti pre zjednotenie farebného tónu pleti

CC krémy ponúkajú korekciu nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý vám poskytne viac ako iba korekciu, prináša zároveň aj účinnú starostlivosť proti vráskam. 

Starostlivosť zameraná proti vráskam: Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu, vyvinutá spoločnosťou Eucerin, predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky.  

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém stredne tmavý s ochranným faktorom SPF15 a UVA filtrom ponúka účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások.

Korekcie nedokonalostí pleti: stredne tmavé farebné odtiene priľnú k povrchu pokožky, zjednotia tón pleti a rozjasnia ju. Keďže sú nemastné, môžete ich použiť nielen namiesto svojho obvyklého hydratačného prípravku, ale aj spolu s ním. Sú výbornou bázou pre základ (pokiaľ požadujete dodatočné krytie) a pre ďalší make-up.

* V porovnaní s  vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku. 

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali vynikajúcu účinnosť a kožnú znášanlivosť 

KLÚČOVÉ ZISTENIA

Bola uskutočnená štúdia s použitím prípravku („Product in Use“, PIU), do ktorej zaradili 160 žien vo veku 35 až 45 rokov, ktoré pravidelne používali krémy proti vráskam. Po dvoch týždňoch používania boli zaznamenané tieto výsledky:  

 • 88 %: vyhladzuje zvnútra aj tie najhlbšie vrásky
 • 88 %: znižuje výskyt jemných línii a vrások
 • 99 %: viditeľne zjemňuje pleť
 • 99 %: vyhladzuje nedokonalosti pleti a dosahuje hladší a zjednotený vzhľad
 • 100 %: je dobre roztierateľný a nehromadí sa v záhyboch a vráskach

Často kladené otázky

Čím sa líši Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý od ostatných CC krémov?

Väčšina CC krémov umožňuje korekciu nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý je však zároveň účinný proti starnutiu pleti. Zloženie prípravku zahŕňa kyselinu hyaluronovú a glycin saponin, ktoré zlepšujú úroveň hydratácie pleti, vyhladzujú aj tie najhlbšie vrásky a dodávajú pleti hladší a mladší vzhľad.

Čím sa líši Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý od základu?

Základ je súčasť make-upu, má vysoký obsah farebných pigmentov a nepôsobí proti starnutiu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý je hybridný produkt, ktorý spája starostlivosť o pleť a make-up. Má nižší obsah pigmentov, ktoré dopĺňajú farebný tón vašej pleti. Ľahko sa vsakuje do pokožky, nehromadí sa v jemných líniách a nevytvára hrubé linky ako make-up.

Ako sa používa Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý?

Ide o veľmi univerzálny prípravok. Môžete ho aplikovať namiesto svojho obvyklého ošetrujúceho prípravku alebo v kombinácii s ním. A pokiaľ chcete dosiahnuť lepšie krytie pleti, predstavuje vynikajúcu bázu pre váš základ.

Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý UVA a UVB filtre?

Pleť na tvári je počas roka vystavovaná slnečnému žiareniu viac ako pokožka na zvyšku tela. Je preto citlivejšia na škodlivé UVA a UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť jej predčasné starnutie. Ochrana pokožky na tvári je dôležitá vždy, keď je pleť vystavená slnku, čím predídeme poškodeniu DNA v bunkách,  slnkom vyvolanému predčasnému starnutiu pleti („photoaging“) a hyperpigmentácii.

Použitie

 • Nanášajte ráno na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a dekolte
 • Jemne a rovnomerne vmasírujte do pokožky
 • Vyhnite sa očiam
 • Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov používajte prípravok v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Hyaluron-Filler

Žena pri nanášaní Hyaluron-Filler CC krému

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin čistiace mlieko alebo Eucerin čistiaci gél

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho mlieka (pre suchú pleť).

Tonizácia

Pleť dočistite rozjasňujúcou Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre ďalší ošetrujúci prípravok.

Použite Eucerin sérum proti starnutiu pleti

Doobeda: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Poobede: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Doobeda aj poobede: Pre väčší účinok naneste pred aplikáciou denného či nočného krému Eucerin Hyaluron-Filler Sérum.

Použite CC krém Eucerin

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý (s farebnými pigmentmi) môžete použiť po aplikácii svojho denného krému alebo namiesto neho. Potom môžete aplikovať základ, ak sa tak rozhodnete.

CC krém chráni pleť faktorom SPF15 a UVA filtrom. Ak potrebujete silnejšiu ochranu proti slnku, zvoľte prípravok s ochranným faktorom SPF30 alebo 50 vhodný pre váš typ pleti, z radu prípravkov Eucerin Sun chrániacich pred slnkom. Túto dodatočnú ochranu nanášajte po ošetrujúcich prípravkoch a pred aplikáciou vyhladzujúceho Eucerin Hyaluron-Filler CC krému SPF15.

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Chcete zredukovať línie a vrásky a dosiahnuť zjednotený a jasnejší tón pleti:

V zložení Eucerin Hyaluron-Filler CC stredne tmavého krému SPF15 sú obsiahnuté vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová a glycin saponín, ktoré zaplnia jemné línie a hlboké vrásky a omladzujú vzhľad. Prípravok obsahuje aj farebné pigmenty pre zjednotený tón pleti a rozjasnený vzhľad.

Chcete spomaliť tvorbu vrások na vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý s ochranným faktorom SPF15 a filtrom UVA poskytuje účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások.

Chcete dosiahnuť zjednotený a jasnejší tón pleti, ale vaša pleť je svetlá:
Hľadáte krém proti starnutiu pleti bez obsahu pigmentov na redukciu línii a vrások:

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém pre všetky typy pleti. Pre zosilnenie účinku prináša tiež Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňujúce sérum s duálnym účinkom, Booster s 10 % čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C, Hydratačný booster a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Hyalurónový booster od značky Eucerin

Prvé príznaky starnutia

Hyaluron-Filler Hydratačný booster

 • (19)

 • Ultra ľahká a osviežujúca gélová textúra
 • Pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti
 • Okamžité posilnenie a hydratáci
 • Zlepšuje hydratáciu pleti až na 24 hodín
 • Vypĺňa jemné linky a prvé vrásky
 • Pre pevnejšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu pleť
 • Vypĺňa pleť vďaka intenzívnej hydratácii
 • Okamžitý účinok: pocit sviežej pleti a hydratácia až na 24 hodín
 • Vynikajúci ako základ pod mejkap
 • Ľahká príjemná vôňa

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (3)
5 z 5 bodov / 3 recenzií
5 Stars
3
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Jana,
Produkt pouzivam hlavne v lete ,kedy mi make up prekaza.Ma lahku konzistenciu, pekne zjednoti a tonuje plet.
KD,

Efektivní, opět koupím.

Produkt jsem koupila úplnou náhodou a děkuji za to, protože jsem byla opravdu nadrámec spokojena. Trápí mě nejednotný odstín pleti a po použití CC jsem byla prosté krásná. CC velmi zmírnil skvrny a pleť se zjemnila a projasnila. S ním se cítím o 100% krásnější. Za mě palec nahoru, efektivní produkt pro zlepšenivzjledu pleti. Děkuji Dohnalová
daniela,

Super na leto!

Vyborne riesenie na upravu tvare cez leto, ked sa rozteka aj ten najodolnejsi make up. CC krem pokozku krasne zjednoti a na tvari posobi uplne prirodzene . Jemne kryje bez pocitu masky na tvari a zaroven pokozku hydratuje. Dobre sa rozotiera a na pokozke nezanechava flaky.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár