• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Hyaluron-Filler + 3x Effect Hydratačný booster sérum & Nočný hydratačný booster

0.0
0 recenzií
Vypĺňa prvé vrásky
Hydratuje a regeneruje pleť
Hydratačný booster sérum
Nočný hydratačný booster

O produkte

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT bol vyvinutý špeciálne na to, aby bojoval proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycín saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup k vyhladeniu aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia, preniká hlbšie do vrstiev kože, kde vznikajú hlbšie vrásky.

Toto vianočné balenie obsahuje

EUCERIN Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratačný booster

Tento ultra ľahký a osviežujúci gélový booster poskytuje okamžitú hydratáciu a zvyšuje úroveň hydratácie pleti až na 24 hodín. Zloženie, ktoré obsahuje iba 11 zložiek, kombinuje dva typy vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej s glycerínom. Tieto látky, ktoré si pleť aj sama prirodzene vytvára pre zachovanie svojej hydratácie, fungujú v našich výrobkoch ako hydratačné magnety na vyplnenie pleti vďaka okamžitej a intenzívnej hydratácii.

Viac informácií o produkte a jeho zložení nájdete tu.

EUCERIN Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný hydratačný booster

Zloženie výrobku kombinuje dva vysoko koncentrované typy kyseliny hyalurónovej s glycerínom. Pleť tieto látky tiež sama prirodzene produkuje pre svoju hydratáciu a v zložení nášho výrobku pôsobia ako magnety na vlhkosť, ktoré pleť vypĺňajú okamžitou a intenzívnou hydratáciou až na 72 hodín. Nočný hydratačný booster je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Doplňte ním vašu pravidelnú nočnú starostlivosť o pleť pre svieži, zdravší a menej unavený vzhľad pleti a pružnejšiu pleť na dotyk.

Viac informácií o produkte a jeho zložení nájdete tu.

Ďalšie vianočne balenia

Súvisiace články

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin