• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Zjemňujúce pleťové sérum

5
4 recenzií
Zjemňuje póry a redukuje prvé vrásky
Ultra ľahká konzistencia
Pre hodvábne jemnú pleť

Pleťové sérum na prvé vrásky a zväčšené pórys 3x EFFECT – s 3 účinkami:

1 Vypĺňa 2 Zjemňuje 3 Chráni Ultraľahké sérum zjemňuje póry a redukuje prvé vrásky, s antioxidačnou ochranou. Vypĺňa vrásky a zároveň chráni pleť pred agresívnymi faktormi z vonkajšieho prostredia. Pre hodvábne hladkú pleť.

O produkte

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum

Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum od značky Eucerin proti prvým známkam starnutia, ktoré zjemňuje póry. Toto ultra ľahké sérum obsahuje tri kľúčové účinné látky - kyselinu hyalurónovú, kyselinu glykolovú a kyselinu mliečnu, vďaka ktorým zostáva pleť hodvábne jemná. Zloženie s antioxidantmi pleť zároveň chráni pred voľnými radikálmi a poškodením od agresívnych faktorov z vonkajšieho prostredia.

97 % účastníčok štúdie potvrdzuje, že vďaka výrobku zostáva pleť hladká, 88 % súhlasí, že zjemňuje vzhľad jemných prvých vrások a

91 % uvádza, že po použití Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúceho pleťového séra nezostává pleť mastná. 1 Zjemňujúce pleťové sérum je vhodné na pleť s viditeľnými prvými známkami starnutia, ako sú jemné linky, rozšírené póry a hrubá či unavená pleť. Ultra ľahká a nemastná konzistencia tohto séra je ideálna aj na mastnú pleť alebo ako podkladová báza pod make-up.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

97%

Pleť zostáva jemnejšia

93%

Zjemňuje póry

92%

Redukuje prvé vrásky

91%

Nezanecháva mastný pocit na pleti

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa vykonala aj používateľská (PIU) štúdia 1 na vzorke 240 žien vo veku od 25 do 34 rokov, ktorých pleť vykazovala prvé známky starnutia. Účastníčky štúdie uviedli po pravidelnom používaní výrobku počas štyroch týždňov tieto výsledky: 1 Beiersdorf spol. s r.o., Používateľská štúdia, december 2019

Použitie

Použitie

Pleťové sérum môžete zaradiť do vašej každodennej rutiny

 • Naneste ráno alebo večer na vyčistenú a tonizovanú pleť. 
 • Výrobok môže zvýšiť citlivosť pleti na slnko, preto nezabúdajte pri používaní séra a týždeň po ukončení používania nanášať aj hydratačný denný krém s SPF.
 • Večer na sérum naneste hydratačný nočný krém.
 • Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, používajte sérum v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler alebo DermoPure.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Prvý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Čistenie

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite s pomocou vhodných čistiacich prípravkov Eucerin. Vyberte si: 

Na mastnú pleť a pleť so sklonmi k akné: Eucerin DermoPure Čistiaci gél
Na normálnu až zmiešanú pleť: Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čistiaci pleťový gél
Na suchú pleť: Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čistiace pleťové mlieko
Na všetky typy pleti: Eucerin DermatoCLEAN 3 v 1 Čistiacu micelárnu vodu

Zistiť viac
Druhý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Tonizácia

Tonizácia

Po použití čistiaceho pleťového mlieka alebo čistiaceho pleťového gélu dočistite pleť s Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čistiacou pleťovou vodou alebo Eucerin DermoPure Čistiacou pleťovou vodu. Po použití Čistiacej micelárnej vody nemusíte už používať ďalšiu pleťovú vodu. 

Zistiť viac
Tretí krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Zjemnenie

Zjemnenie

Použite Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum. Môžete ho použiť ráno alebo večer.

Zistiť viac
Štvrtý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Starostlivosť

Starostlivosť

Potom naneste vhodný hydratačný krém. Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém alebo na pleť so sklonmi k akné vhodnú starostlivosť z radu DermoPure podľa aktuálneho stavu vašej pleti. 

Zistiť viac
Tento ultra ľahký prípravok môžete použiť ako podkladovú bázu pod ďalšie produkty, vrátane make-upu.

Odporúčania:

Použite pleťové sérum, ak…

Sa na vašej pleti objavujú prvé známky starnutia.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum vďaka svojmu zloženiu pôsobí proti prvým známkam starnutia tým, že redukuje jemné vrásky, pleť vypĺňa a zjemňuje póry. 

Si želáte zjemniť póry a redukovať prvé vrásky.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú na redukciu prvých vrások a vyplnenie pleti spolu s kyselinou glykolovou a kyselinou mliečnou na dosiahnutie hladkého povrchu pleti a zjemnenie pórov. 

Hľadáte nemastné anti-age sérum vhodné na mastné typy pleti.
Ultra ľahká konzistencia a nemastné zloženie Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúceho pleťového séra sú ideálne na mastné typy pleti. Toto nemastné sérum sa rýchlo vstrebáva, je preto ideálne ako podkladová vrstva pod ďalšie prípravky, aj make-up. 

 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Vás zaujímajú skôr antioxidačné účinky než starostlivosť o prvé známky starnutia.
Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, ktorý obsahuje 10% čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C a licochalcon A – obidva silno účinné antioxidanty. Pleť pôsobí čerstvejšie a žiarivejšie už za sedem dní. 

Hľadáte booster s okamžitými hydratačnými účinkami.
Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster na okamžitú extra dávku hydratácie a 24 hodinovú hydratáciu pleti. 

Hľadáte hydratačný krém s účinkami proti prvým známkam starnutia.
Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo SPF 15.

Ingrediencie

Ako spoločne účinkujú

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum kombinuje tri  vysoko účinné aktívne zložky spolu s antioxidačnou ochranou, ktorá pôsobí proti prvým známkam starnutia a pomáha docieliť žiarivejší vzhľad pleti. Kyselina hyalurónová redukuje prvé vrásky a vypĺňa pleť tým, že zlepšuje jej hydratáciu. Kyselina glykolová a kyselina mliečna sú šetrné, ale účinné zložky, ktorých kombinácia poskytuje pleti peelingový účinok na zjemnenie pórov a vyhladenie povrchu pleti. Antioxidačná ochrana neutralizuje voľné radikály a podporuje prirodzenú obrannú bariéru pleti. Výsledok? Hodvábne jemná pleť. 

FAQ (4)

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum?

  Sérum môžete používať v akomkoľvek veku. Proces starnutia pleti ovplyvňujú mnohé rôzne faktory – životný štýl, dedičné predpoklady, či vplyvy vonkajšieho prostredia, ale u mnohých z nás sa objavia prvé známky starnutia pleti už po 20tom roku života. V tomto veku bežne dochádza k znižovaniu prirodzenej produkcie kyseliny hyalurónovej v pleti, čo má za následok dehydratáciu pleti a tvorbu prvých vrások. Zároveň sa spomaľuje proces regenerácie pleti a v niektorých prípadoch dochádza k nadprodukcii kožného mazu, čo tiež môže spôsobovať zväčšené póry a nejednotný povrch pleti. Sérum ako je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum je vynikajúce na zmiernenie jemných vrások, zväčšených pórov a hrubého povrchu pleti. 

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia si prečítajte v našom článku o pleti v rôznom veku.


 • Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúcim pleťovým sérom a Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačným boosterom?

  Kľúčovými zložkami Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačného boostera sú hydratačné magnety – dve vysoko koncentrované formy kyseliny hyalurónovej a glycerín. Bol vyvinutý špeciálne tak, aby pleti poskytoval okamžitú a intenzívnu extra dávku hydratácie a zabezpečil hydratáciu pleti až na 24 hodín. Ideálny výrobok na dehydrovanú pleť. 

  Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum obsahuje tri aktívne zložky – kyselinu hyalurónovú, kyselinu glykolovú a kyselinu mliečnu. Táto vysoko účinná kombinácia pôsobí proti prvým známkam starnutia – zjemňuje póry, redukuje prvé vrásky a celkovo zjemňuje pleť. Pridanou hodnotou sú antioxidanty, ktoré pleť chránia pred oxidačným stresom, ktorý vyvolávajú vplyvy vonkajšieho prostredia a faktory životného štýlu. Výsledkom je hodvábne hladká pleť a čistejší vzhľad pleti. 

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum vhodné aj na citlivú pleť?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum je vhodné na všetky typy pleti, vrátane pleti so sklonom k akné.

 • Môžem tento výrobok používať každý deň?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum bolo vyvinuté na každodenné použitie v rámci vašej pravidelnej starostlivosti o pleť.

5
4 recenzií *
4
0
0
0
0
 • Nikol 28. 1. 2022
  Neskutečná záležitost!
  K tomuto výrobku se opakovaně vracím. Pleť je rozjasněná, voňavá, produkt nijak nelepí a je na pleti velmi příjemný. Doporučuji všema deseti!
 • Nikol 28. 1. 2022
  eucerin.cz
  Neskutečná záležitost!
  K tomuto výrobku se opakovaně vracím. Pleť je rozjasněná, voňavá, produkt nijak nelepí a je na pleti velmi příjemný. Doporučuji všema deseti!
 • Nina 22. 2. 2021
  Absolutně nejlepší!
  Mám mastnější pleť a nejdřív jsem se hodně bála abych nebyla upatlaná, ale je úplně super! Hlavně už po čtyřech dnech byla vidět změna na obličeji. Myslím, že to funguje.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin