• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Zjemňujúce pleťové sérum

5.0
2 recenzií
Zjemňuje póry a redukuje prvé vrásky
Ultra ľahká konzistencia
Pre hodvábne jemnú pleť

Pleťové sérum na prvé vrásky a zväčšené pórys 3x EFFECT – s 3 účinkami:

1 Vypĺňa 2 Zjemňuje 3 Chráni Ultraľahké sérum zjemňuje póry a redukuje prvé vrásky, s antioxidačnou ochranou. Vypĺňa vrásky a zároveň chráni pleť pred agresívnymi faktormi z vonkajšieho prostredia. Pre hodvábne hladkú pleť.

O produkte

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum

Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum od značky Eucerin proti prvým známkam starnutia, ktoré zjemňuje póry. Toto ultra ľahké sérum obsahuje tri kľúčové účinné látky - kyselinu hyalurónovú, kyselinu glykolovú a kyselinu mliečnu, vďaka ktorým zostáva pleť hodvábne jemná. Zloženie s antioxidantmi pleť zároveň chráni pred voľnými radikálmi a poškodením od agresívnych faktorov z vonkajšieho prostredia.

97 % účastníčok štúdie potvrdzuje, že vďaka výrobku zostáva pleť hladká, 88 % súhlasí, že zjemňuje vzhľad jemných prvých vrások a

91 % uvádza, že po použití Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúceho pleťového séra nezostává pleť mastná. 1 Zjemňujúce pleťové sérum je vhodné na pleť s viditeľnými prvými známkami starnutia, ako sú jemné linky, rozšírené póry a hrubá či unavená pleť. Ultra ľahká a nemastná konzistencia tohto séra je ideálna aj na mastnú pleť alebo ako podkladová báza pod make-up.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

97%

Pleť zostáva jemnejšia

93%

Zjemňuje póry

92%

Redukuje prvé vrásky

91%

Nezanecháva mastný pocit na pleti

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa vykonala aj používateľská (PIU) štúdia 1 na vzorke 240 žien vo veku od 25 do 34 rokov, ktorých pleť vykazovala prvé známky starnutia. Účastníčky štúdie uviedli po pravidelnom používaní výrobku počas štyroch týždňov tieto výsledky: 1 Beiersdorf spol. s r.o., Používateľská štúdia, december 2019

Použitie

Použitie

Pleťové sérum môžete zaradiť do vašej každodennej rutiny

 • Naneste ráno alebo večer na vyčistenú a tonizovanú pleť. 
 • Výrobok môže zvýšiť citlivosť pleti na slnko, preto nezabúdajte pri používaní séra a týždeň po ukončení používania nanášať aj hydratačný denný krém s SPF.
 • Večer na sérum naneste hydratačný nočný krém.
 • Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, používajte sérum v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler alebo DermoPure.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Prvý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Čistenie

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite s pomocou vhodných čistiacich prípravkov Eucerin. Vyberte si: 

Na mastnú pleť a pleť so sklonmi k akné: Eucerin DermoPure Čistiaci gél
Na normálnu až zmiešanú pleť: Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čistiaci pleťový gél
Na suchú pleť: Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čistiace pleťové mlieko
Na všetky typy pleti: Eucerin DermatoCLEAN 3 v 1 Čistiacu micelárnu vodu

Zistiť viac
Druhý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Tonizácia

Tonizácia

Po použití čistiaceho pleťového mlieka alebo čistiaceho pleťového gélu dočistite pleť s Eucerin DermatoCLEAN [Hyaluron] Čistiacou pleťovou vodou alebo Eucerin DermoPure Čistiacou pleťovou vodu. Po použití Čistiacej micelárnej vody nemusíte už používať ďalšiu pleťovú vodu. 

Zistiť viac
Tretí krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Zjemnenie

Zjemnenie

Použite Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum. Môžete ho použiť ráno alebo večer.

Zistiť viac
Štvrtý krok vašej pravidelnej starostlivosti o pleť: Starostlivosť

Starostlivosť

Potom naneste vhodný hydratačný krém. Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém alebo na pleť so sklonmi k akné vhodnú starostlivosť z radu DermoPure podľa aktuálneho stavu vašej pleti. 

Zistiť viac
Tento ultra ľahký prípravok môžete použiť ako podkladovú bázu pod ďalšie produkty, vrátane make-upu.

Odporúčania:

Použite pleťové sérum, ak…

Sa na vašej pleti objavujú prvé známky starnutia.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum vďaka svojmu zloženiu pôsobí proti prvým známkam starnutia tým, že redukuje jemné vrásky, pleť vypĺňa a zjemňuje póry. 

Si želáte zjemniť póry a redukovať prvé vrásky.
Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú na redukciu prvých vrások a vyplnenie pleti spolu s kyselinou glykolovou a kyselinou mliečnou na dosiahnutie hladkého povrchu pleti a zjemnenie pórov. 

Hľadáte nemastné anti-age sérum vhodné na mastné typy pleti.
Ultra ľahká konzistencia a nemastné zloženie Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúceho pleťového séra sú ideálne na mastné typy pleti. Toto nemastné sérum sa rýchlo vstrebáva, je preto ideálne ako podkladová vrstva pod ďalšie prípravky, aj make-up. 

 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Vás zaujímajú skôr antioxidačné účinky než starostlivosť o prvé známky starnutia.
Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster, ktorý obsahuje 10% čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C a licochalcon A – obidva silno účinné antioxidanty. Pleť pôsobí čerstvejšie a žiarivejšie už za sedem dní. 

Hľadáte booster s okamžitými hydratačnými účinkami.
Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster na okamžitú extra dávku hydratácie a 24 hodinovú hydratáciu pleti. 

Hľadáte hydratačný krém s účinkami proti prvým známkam starnutia.
Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo SPF 15.

Ingrediencie

Ako spoločne účinkujú

Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum kombinuje tri  vysoko účinné aktívne zložky spolu s antioxidačnou ochranou, ktorá pôsobí proti prvým známkam starnutia a pomáha docieliť žiarivejší vzhľad pleti. Kyselina hyalurónová redukuje prvé vrásky a vypĺňa pleť tým, že zlepšuje jej hydratáciu. Kyselina glykolová a kyselina mliečna sú šetrné, ale účinné zložky, ktorých kombinácia poskytuje pleti peelingový účinok na zjemnenie pórov a vyhladenie povrchu pleti. Antioxidačná ochrana neutralizuje voľné radikály a podporuje prirodzenú obrannú bariéru pleti. Výsledok? Hodvábne jemná pleť. 

FAQ (4)

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum?

  Sérum môžete používať v akomkoľvek veku. Proces starnutia pleti ovplyvňujú mnohé rôzne faktory – životný štýl, dedičné predpoklady, či vplyvy vonkajšieho prostredia, ale u mnohých z nás sa objavia prvé známky starnutia pleti už po 20tom roku života. V tomto veku bežne dochádza k znižovaniu prirodzenej produkcie kyseliny hyalurónovej v pleti, čo má za následok dehydratáciu pleti a tvorbu prvých vrások. Zároveň sa spomaľuje proces regenerácie pleti a v niektorých prípadoch dochádza k nadprodukcii kožného mazu, čo tiež môže spôsobovať zväčšené póry a nejednotný povrch pleti. Sérum ako je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum je vynikajúce na zmiernenie jemných vrások, zväčšených pórov a hrubého povrchu pleti. 

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia si prečítajte v našom článku o pleti v rôznom veku.


 • Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúcim pleťovým sérom a Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačným boosterom?

  Kľúčovými zložkami Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačného boostera sú hydratačné magnety – dve vysoko koncentrované formy kyseliny hyalurónovej a glycerín. Bol vyvinutý špeciálne tak, aby pleti poskytoval okamžitú a intenzívnu extra dávku hydratácie a zabezpečil hydratáciu pleti až na 24 hodín. Ideálny výrobok na dehydrovanú pleť. 

  Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum obsahuje tri aktívne zložky – kyselinu hyalurónovú, kyselinu glykolovú a kyselinu mliečnu. Táto vysoko účinná kombinácia pôsobí proti prvým známkam starnutia – zjemňuje póry, redukuje prvé vrásky a celkovo zjemňuje pleť. Pridanou hodnotou sú antioxidanty, ktoré pleť chránia pred oxidačným stresom, ktorý vyvolávajú vplyvy vonkajšieho prostredia a faktory životného štýlu. Výsledkom je hodvábne hladká pleť a čistejší vzhľad pleti. 

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum vhodné aj na citlivú pleť?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum je vhodné na všetky typy pleti, vrátane pleti so sklonom k akné.

 • Môžem tento výrobok používať každý deň?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Zjemňujúce pleťové sérum bolo vyvinuté na každodenné použitie v rámci vašej pravidelnej starostlivosti o pleť.

5.0
2 recenzií *
2
0
0
0
0
 • Nikol 28. 1. 2022
  Neskutečná záležitost!
  K tomuto výrobku se opakovaně vracím. Pleť je rozjasněná, voňavá, produkt nijak nelepí a je na pleti velmi příjemný. Doporučuji všema deseti!
 • Nina 22. 2. 2021
  Absolutně nejlepší!
  Mám mastnější pleť a nejdřív jsem se hodně bála abych nebyla upatlaná, ale je úplně super! Hlavně už po čtyřech dnech byla vidět změna na obličeji. Myslím, že to funguje.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin