• (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave

Gélové zloženie pre hladké oholenie bez podráždenia

Gél na holenie pre citlivú pleť so zvláčňujúcimi polymérmi pre výnimočne hladké oholenie a ióny striebra, ktoré zabraňujú podráždeniu pri holení. Vhodný i pre problematickú pleť.

Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave s aktívnymi iónmi striebra má antiseptický a antibakteriálny účinok. Obsahuje tiež zvláčňujúce polyméry, ktoré predchádzajú drobným poraneniam a umožňujú optimálny sklz strojčeka.  Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave je ideálny pre šetrné a hladké oholenie.

Zloženie je vhodné i pre citlivú a problematickú pleť. Kožná znášanlivosť bola klinicky preukázaná i u pacientov s atopickým ekzémom alebo akné.

Po použití je pleť upokojená, príjemne hladká a vyzerá zdravo.

Klinické štúdie

Účinnosť a kožná znášanlivosť boli preukázané v klinických štúdiách i u pacientov s atopickým ekzémom alebo akné.
Štúdia výrobkov Eucerin MEN Silver Shave na 254 testovaných osobách preukazuje:

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • „Veľmi dobrá až dobrá kožná znášanlivosť“ potvrdená 100 % testovaných pacientov s atopickým ekzémom a aknóznou pleťou.
  • 97 % mužov potvrdzuje, že „strojček sa po pleti hladko kĺže“.
  • Podľa 88 % testovaných mužov po holení „pleť nepáli“.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste malé množstvo gélu do dlane.
  • Naneste krúživými pohybmi na navlhčenú pleť.
  • Hoľte po smere rastu fúzov.

Pre dokonalé oholenie

Ukážka holenia

Začnite holiť zhora po smere rastu fúzov, medzi jednotlivými ťahmi ostria opláchnite teplou vodou.

Ukážka holenia

Nakloňte hlavu dozadu a ohoľte tiež bradu a pleť pod bradou, pleť držte napätú, aby ste zabránili drobným poraneniam.

Ukážka holenia

Nakoniec opatrne ohoľte hornú peru pohybom šikmo nadol po smere rastu, buďte opatrní pri odstraňovaní drobných fúzikov okolo kútika pier.

Pre vašu každodennú starostlivosť

2.krok: Po holení

Naneste malé množstvo Eucerin MEN Balzamu po holení Silver Shave na oholené partie tváre, jemne vmasíruje. Počkajte chvíľu, kým sa nevstrebe.

3. krok: Starostlivosť o pleť

Podľa potreby naneste Eucerin MEN Hĺbkovo hydratačný krém Deep Moisture alebo Eucerin MEN Intenzívny krém proti vráskam Intense Anti-Age na pleť tváre a krku.

Odporúčanie

Používajte Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Vaša pleť sa pri holení ľahko podráždi.

Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave má antibakteriálne zloženie s iónmi striebra, ktoré pomáhajú minimalizovať podráždenie, ako je napríklad vyrážka po holení a drobné poranenia.

Trpíte atopickým ekzémom alebo akné.

Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave má klinicky preukázanú schopnosť upokojovať i citlivú pleť, vrátane pleti s atopickým ekzémom alebo akné.

Chcete, aby vaša pleť mala po holení hladký a zdravý vzhľad.

Eucerin MEN Gél na holenie Silver Shave obsahuje zvláčňujúce polyméry, aby holiaci strojček mohol ľahko kĺzať po povrchu pleti pre skutočne hladké a pohodlné oholenie.

Dávate prednosť penovej konzistencii pred gélom.

Eucerin MEN Pena na holenie Silver Shave má bohatú penovú konzistenciu so zvláčňujúcimi polymérmi, ktoré ľahko priľnú k povrchu pleti.

Hľadáte starostlivosť o citlivú pokožku tela.

Použite Eucerin pH5 Sprchovú emulziu na umývanie a Eucerin pH5 Hydratačné telové mlieko pre hydratáciu pokožky.  Alebo ak je vaša pokožka veľmi suchá, vyskúšajte  Eucerin Regeneračné telové mlieko 10% UREA Complete Repair.

Chcete šampón pre citlivú pokožku hlavy.

Eucerin DermoCapillaire pH5 šampón na vlasy pre citlivú pokožku čistí vlasy a pokožku hlavy bez toho, aby narušoval jej prirodzenú rovnováhu. Ak je vaša vlasová pokožka suchá a svrbiaca, vyskúšajte Eucerin DermoCapillaire Šampón na vlasy 5% UREA pre suchú pokožku.

Chcete veľmi účinný dezodorant testovaný i na citlivej pokožke.

Eucerin Guľôčkový antiperspirant má klinicky overenú schopnosť redukovať potenie a pach a je špeciálne vhodný pre citlivú pokožku, i po holení.

Často kladené otázky

Je lepšie holiť pleť, keď je vlhká či suchá?

Ak chcete znížiť riziko podráždenia, ako sú zarastajúce fúzy a vriediky po holení, mali by fúzy a pleť byť pri holení správne navlhčené. Použitie tekutej peny alebo gélu na holenie zvláčňuje vlákna fúzov a umožňuje strojčeku ľahšie kĺzať po povrchu pleti.

Prečo potrebujú muži a ženy odlišné výrobky starostlivosť o pleť, nemôžeme všetci používať tie isté?

Mužská pleť je v priemere o 16 až 22 % hrubšia a obsahuje dvakrát viac mazu než ženská pleť. Preto je dôležité používať správny ošetrujúci výrobok, ktorý zodpovedá špecifickým potrebám mužskej pleti.

Ako môžem zabrániť začervenaniu a podráždeniu pleti?

Citlivá pokožka je náchylnejšia na podráždenie, najmä po mechanickom namáhaní pri holení. Pre upokojenie citlivej pleti je dôležité dodržovať pravidelnú dennú starostlivosť o pleť výrobkami s protizápalovými a antibakteriálnymi zložkami.

Musím k balzamu po holení používať i hydratačný krém?

Výrobky po holení a hydratačné krémy spĺňajú dve odlišné funkcie. Balzam po holení je určený na ochladenie a tonizovanie pleti po holení, a tak minimalizuje podráždenie, zatiaľ čo hydratačný krém poskytuje nevyhnutnú hydratáciu pleti. Pre optimálne zdravú pleť je dôležité používať oba.

Aký výrobok na opaľovanie je vhodný pre citlivú pleť tváre?

Mali by ste hľadať výrobok na opaľovanie pre pleť tváre, ktorý je vhodný pre váš typ pleti, testovaný na citlivej pleti a nekomedogénny. Je dôležité chrániť vašu pleť pred UV žiarením každý deň, aby ste zabránili spáleniu a poškodeniu pleti pod vplyvom slnka.

Slnečná ochrana: Ak plánujete dlhší pobyt na slnku, použite Eucerin Zmatňujúcu emulziu na opaľovanie na tvár SPF 30/50+ na pleť tváre a Eucerin Transparentný sprej SPF 30/50 na pokožku tela.

Eucerin Men Starostlivosť o mužskú pleť

Viac než 100 rokov výskumu zaručuje, že Eucerin dobre rozumie i špecifickým potrebám mužskej pleti. Výrobky Eucerin MEN boli vyvinuté špeciálne pre starostlivosť, ochranu a zachovanie zdravia pleti u mužov.


Rad výrobkov MEN na holenie a starostlivosť o pleť obsahuje Gél na holenie Silver Shave, Balzam po holení Silver ShaveHĺbkovo hydratačný krém Deep Moisture a Intenzívny krém proti vráskam Intense Anti-Age.  

Výrobky Eucerin MEN neobsahujú parabény a sú ideálne na každodenné použitie. Sú vhodné i pre citlivú pleť a pacientov s akné alebo atopickým ekzémom.

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Majka Mlynárová,

UNI

Gél na holenie som kúpila ešte min. r. na Vianoce manželovi v peknej taštičke spolu s balzamom po holení. Vyskúšala som ho aj ja ( na nohy 🙂 ) a keďže nie je veľmi parfumovaný je vhodný aj pre ženy .Krásne upokojí po holení pokožku.Manželovi sa páči celá MEN rada a určite využijeme vian.akciu s tastičkou a zľavou aj tohto roku.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár