• (0)
Napísať recenziu

Eucerin pH5 Hydratačný krém na tvár a telo

Stimuluje prirodzenú ochranu pokožky vďaka formuli pH5 Enzyme Protection.

Jemný, a napriek tomu účinný krém na tvár a telo aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Face and body cream for dry, sensitive skin

Eucerin pH5 Hydratačný krém na tvár a telo bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku tela a pleť tváre. Obsahuje formulu pH5 Enzyme Protection, ktorá stimuluje aktivitu kožných enzýmov. Toto jedinečné zloženie posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky, pomáha udržovať mierne kyslú hodnotu pH kože, podporuje regeneráciu a optimálne hydratuje pokožku až na 24 hodín. Preukázateľne tiež zabraňuje prenikaniu 90 % peľov pokožkou, je teda vhodný pre alergikov. Vďaka dexpantenolu má krém i regeneračné vlastnosti. Používajte denne pre dlhotrvajúcu ochranu a znovuzískanie jemnej, hebkej pokožky.

Klinické štúdie

Formula pH5 EnzymeProtection obsiahnutá v Eucerin pH5 Hydratačnom kréme na tvár a telo preukázateľne posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, a zároveň u neho bola potvrdená vynikajúca kožná znášanlivosť, dokonca i na oslabenej pokožke.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Preukázané zvýšenie činnosti kožných enzýmov u dobrovoľníkov, ktorí používali výrobky Eucerin pH5 obsahujúce aktívnu kombináciu pH5 citrátového pufru, dexpantenolu a glycerínu.
  • Výrazný nárast hydratácie pokožky v porovnaní s placebom.
  • Preukázaná vhodnosť výrobkov Eucerin pH5 pre alergikov.

Ingrediencie

Použitie

  • Nanášajte Eucerin pH5 Hydratačný krém na tvár a telo denne pre 24-hodinovú ochranu a zamatovo hebkú pokožku.

Odporúčanie

Používajte Eucerin pH5 Hydratačný krém na tvár a telo, ak ...

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte citlivú pokožku a/alebo trpíte alergiami 1. typu a hľadáte hydratačný krém na tvár a telo.

Eucerin pH5 Hydratačný krém na tvár a telo je mimoriadne jemný a vhodný pre použitie na tvár i telo. Pomáha posilniť a rehydratovať citlivú pokožku. Preukázateľne tiež zabraňuje prenikaniu až 90 % peľov pokožkou.

Hľadáte hydratačné telové mlieko pre citlivú pokožku.
Chcete krém pre citlivú pokožku na rukách.

Často kladené otázky

Sú všetky pleťové prípravky vhodné pre oblasť okolo očí?

Výrobky vyvinuté pre očné okolie obsahujú špeciálne lipidové zložky s veľmi nízkou rozpínavosťou, ktorá zaručuje, že sa nedostanú do očnej spojivky (sliznica, ktorá pokrýva odkrytú časť očnej buľvy a vnútornú stranu viečok) a nespôsobí slzenie či pálenie. Tieto ideálne lipidové zložky sa obvykle používajú iba v špeciálnych očných krémoch.

Čo znamená EnzymeProtection?

Laboratóriá Eucerin vyvinuli metódu na hodnotenie aktivity kožného enzýmu trypsínu, ktorý sa nachádza v najvrchnejšej vrstve kože. Laboratórne testy preukázali, že výrobky Eucerin pH5 stimulujú aktivitu tohto enzýmu a posilňujú tak prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Čo je princípom výrobkov Eucerin pH5?

Čistiace a ošetrujúce prípravky Eucerin pH5 obsahujú veľmi šetrné, dermatologicky testované zložky, ktoré sú ideálne pre citlivú pokožku. Všetky tieto výrobky preukazujú vynikajúcu kožnú znášanlivosť a chránia pokožku proti každodenným negatívnym vonkajším vplyvom. pH5 citrátové pufry obsiahnuté v výrobkoch Eucerin pH5 prirodzene stabilizujú hydrolipidickú vrstvu pokožky. Glycerín a dexpantenol chránia pred dehydratáciou a podporujú regeneráciu pokožky.

Ako viete, že je výrobok bezpečný pre citlivú pokožku?

Výrobky Eucerin Radu pre citlivú pokožku boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Všeobecne ale platí, že ak skúšate nový výrobok, naneste ho opakovane na pokožku na  vnútornú stranu lakťa. Ak nedôjde k začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu, možno výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. 

Obráťte sa na vášho dermatológa alebo lekárnika, ak si nie ste istí niektorými z vašich príznakov.

Eucerin Rad pre citlivú pokožku Aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Naša pokožka je prirodzene dobre chránená pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia prostredníctvom svojich vlastných obranných mechanizmov riadených enzýmami. Tie regulujú množenie baktérií, udržujú optimálny stav hydratácie a chránia pokožku proti podráždením. U citlivej pokožky je ale činnosť enzýmov obmedzená a bariérová funkcia narušená, čo vedie k väčšej citlivosti na podráždenie a vysúšanie.

Eucerin ponúka komplexný rad výrobkov vyvinutých špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Unikátne zložky s hodnotou pH 5 stimulujú činnosť enzýmov, posilňujú prirodzenú ochrannú vrstvu kože a regulujú mieru hydratácie. /Pri používaní prípravkov pH5 bude pokožka na dotyk vláčna a hebká.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár