• (0)
Napísať recenziu

Eucerin pH5 Krém na tvár a telo

Zmierňuje citlivosť pokožky

Jemný, ale účinný krém na tvár aj telo, vďaka ktorému je pokožka odolnejšia a menej citlivá.

Krém na tvár aj telo so suchou, citlivou pokožku

Suchú, citlivú pokožku ľahko podráždia nepriaznivé faktory z vonkajšieho prostredia, ktoré jej citlivosť ešte viac zvyšujú. Na zníženie svojej citlivosti preto potrebuje viac ako len jemný hydratačný krém. 
 
Eucerin pH5 Krém na tvár a telo bol vyvinutý špeciálne pre potreby suchej a citlivej pleti na tvári a na suché a citlivé plochy pokožky na tele. Unikátny Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufor na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky. Výrobok zároveň obsahuje aj dexpanthenol, účinnú zložku známu svojimi regeneračnými schopnosťami. 
 
Výrobok poskytuje pokožke potrebnú každodennú hydratáciu a zanecháva ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú.

Vhodný aj pre deti od 3 rokov.

Klinické štúdie

Klinické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa uskutočnila aj používateľská štúdia (PIU)1 na vzorke 120 žien s citlivou pokožkou vo veku 35 až 65 rokov. Po testovaní výrobku, ktoré prebiehalo počas dvoch týždňov, uviedli tieto výsledky: 

 • 100% uviedlo, že vďaka testovanému výrobku bola ich pokožka na dotyk zamatovo hebká
 • 98% uviedlo, že  testovaný výrobok znižuje citlivosť pokožky
 • 97% potvrdilo, že testovaný výrobok poskytuje pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu
 • 97% potvrdilo, že testovaný výrobok posilňuje odolnosť pokožky
 • 92% potvrdilo, že sa testovaný výrobok rýchlo vstrebáva

1 Beiersdorf AG: PIU, Španielsko, 2017


Často kladené otázky

Ako si môžem byť istá, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Krém je vhodný na časté použitie na pokožke so sklonmi k alergiám 1. typu, ako je napríklad senná nádcha.

Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.

Prečo potrebuje pokožka ochranu?

Naša pokožka má náročnú prácu – chrániť naše telo. Bráni ho pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie, UV žiarenie a chemické látky. Tieto vonkajšie vplyvy však pôsobia aj na samotnú pokožku a môžu ju zaťažovať. Ak je pokožka preťažená, znižuje sa jej funkcia účinnej bariéry. Stráca hydratáciu a stáva sa priepustnou zvonka. Preto je dôležité našu pokožku chrániť a podporovať optimálnu pH rovnováhu potrebnú pre správne fungovanie jej prirodzenej bariérovej funkcie. Iba tak je pokožka schopná vykonávať svoju dôležitú rolu – chrániť nás.

Aké aktívne zložky obsahuje rad Eucerin pH5?

Výrobky z radu Eucerin pH5 určené na umývanie a hydratáciu obsahujú veľmi šetrné zložky, ktoré v klinických a dermatologických testoch potvrdili schopnosť obnovovať optimálne pH pokožky a chrániť jej prirodzenú obranyschopnosť, vďaka ktorej je pokožka odolnejšia a menej citlivá na faktory vonkajšieho prostredia.
 
Patrí k nim pH5 citrátový pufor na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky, a dexpanthenol, aktívna látka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Dexpanthenol zvyšuje odolnosť pokožky voči podráždeniu, podporuje hojenie rán a zanecháva pokožku na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú. 
 
Všetky výrobky z radu Eucerin pH5 majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

Ingrediencie

Použitie

 • Používajte ako denný krém na tvár alebo nanášajte každý deň na suché, citlivé plochy na pokožke vášho tela
 • Ak si želáte dosiahnuť čo najlepšie výsledky používajte v kombinácii s vyhovujúcimi a pre vašu pokožku vhodnými výrobkami určenými na umývanie z radu Eucerin pH5.

Žena pri aplikácii krému vhodného na citlivú pokožku

Odporúčanie

Používajte tento výrobok, ak…

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte suchú a citlivú pokožku so sklonmi k alergiám 1. typu a hľadáte hydratačný krém na tvár a telo:

Eucerin pH5 Krém je mimoriadne jemný a vhodný na tvár aj telo. Po použití je pokožka odolnejšia a menej citlivá na pôsobenie vplyvov z vonkajšieho prostredia.

Máte suchú a citlivú pokožku, ale dávate prednosť konzistencii telového mlieka:
Dávate prednosť ľahšiemu telovému mlieku na vašu normálnu až suchú, citlivú pokožku:
Vyskúšajte Eucerin pH5 Telové mlieko - Ľahká textúra.

Vyskúšajte Eucerin Tyčinku na pery Lip Aktiv, ktorá upokojuje a chráni hrubé, suché a citlivé pery.

Hľadáte krém na ruky so suchou, citlivou pokožku:

pH5 Obsahuje pH Balance System, ktorý posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.
Všetky prípravky z tohto radu – telové mlieka, krémy a prípravky na umývanie – sú podľa klinických a dermatologických testov ideálne na každodenné použitie na suchú a citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k alergiám. Chránia pokožku pred vysušovaním, podporujú jej dlhodobú hydratáciu a zanechávajú ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú. 


Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár