• (0)
Napísať recenziu

Eucerin pH5 Sprchový olej

Udržiava obranyschopnosť pokožky

Sprchový olej na každodenné použitie s hustou konzistenciou, ktorý pokožku vyživuje a podporuje jej prirodzenú obranyschopnosť. 

Sprchový olej na suchú, citlivú pokožku

Suchú, citlivú pokožku ľahko podráždia nepriaznivé faktory vonkajšieho prostredia, ktoré jej citlivosť ešte viac zvyšujú. Na zníženie svojej citlivosti potrebuje viac ako len šetrný prostriedok na umývanie.
 
Eucerin pH5 Sprchový olej bol špeciálne vyvinutý s obsahom extra jemných surfaktantov na časté umývanie suchej, citlivej pokožky. Unikátny Eucerin pH Balance System svojim zložením zabezpečuje optimálne pH na ochranu prirodzenej obranyschopnosti pokožky a zachovanie jej odolnosti. 
 
Výrobok bohatý na prírodné ošetrujúce oleje dopĺňa pokožke lipidy a zanecháva ju hodvábne jemnú. Zabraňuje vysušovaniu pokožky aj pri častom používaní. 
 
Sprchový olej je ľahko parfumovaný. 
Je vhodný pre deti od 3 rokov.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa uskutočnila aj používateľská štúdia (PIU)1 na vzorke 119 žien s citlivou pokožkou vo veku 35 až 65 rokov. Po testovaní výrobku, ktoré prebiehalo počas dvoch týždňov, uviedli tieto výsledky:

 • 99% potvrdilo, že testovaný výrobok pokožku jemne čistí 
 • 99% uviedlo, že  testovaný výrobok pomáha chrániť prirodzenú obranyschopnosť pokožky
 • 98% uviedlo, že  testovaný výrobok chráni pokožku pred vysušovaním
 • 97% uviedlo, že po použití je ich pokožka na dotyk jemná a hladká
 • 89% uviedlo, že  testovaný výrobok zanecháva príjemný pocit na pokožke

1 Beiersdorf AG: PIU, Španielsko, 2017


Často kladené otázky

Čo sú to surfaktanty a aké Eucerin používa?

Surfaktanty sú aktívne umývacie zložky, označované aj ako povrchovo aktívne látky. Sú to organické zlúčeniny, ktoré ovplyvňujú molekulárnu adhéziu (priľnavosť) a znižujú povrchové napätie. Ako súčasť zloženia prípravkov určených na umývanie pokožky uľahčujú odstraňovanie nečistôt z povrchu pokožky. 

Rozsiahle klinické a dermatologické štúdie preukázali, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobkoch určených na umývanie pokožky – medzi ktoré patrí myrethsulfát  sodný a lauryl glukozid – majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť.

Prečo potrebuje pokožka ochranu?

Naša pokožka má náročnú prácu – chrániť naše telo. Chráni ho pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie, UV žiarenie a chemické látky. Tieto vonkajšie vplyvy však pôsobia aj na samotnú pokožku a môžu ju zaťažovať. Ak je pokožka preťažená, znižuje sa jej funkcia účinnej bariéry. Stráca hydratáciu a stáva sa priepustnou zvonka. Preto je dôležité našu pokožku chrániť a podporovať optimálnu pH rovnováhu potrebnú na správne fungovanie jej prirodzenej bariérovej funkcie. Iba tak je pokožka schopná vykonávať svoju dôležitú rolu – chrániť nás.

Ako si môžem byť istá, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

Všetky výrobky Eucerin pH5 určené na umývanie pokožky boli vyvinuté špeciálne tak, aby kombinovali šetrné umývanie a vynikajúcu ochranu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Sprchový olej je vhodný na umývanie pokožky so sklonmi k alergiám 1. typu, ako je napríklad senná nádcha. 
 
Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.

Ingrediencie

Použitie

 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnete ich vodou.
 • Po použití sprchového oleja môže byť povrch sprchového kúta alebo vane šmykľavý. Preto sprchu alebo vaňu dôkladne opláchnite, aby ste zabránili prípadnému pošmyknutiu sa.
 • Ak si želáte dosiahnuť čo najlepšie výsledky, používajte ho v kombinácii s hydratačnými ošetrujúcimi výrobkami z radu Eucerin pH5.

Žena používa sprchový olej na citlivú pokožku

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte citlivú pokožku, alebo trpíte alergiou 1. typu:

Eucerin pH5 Sprchový olej jemne čistí suchú, citlivú pokožku, chráni jej prirodzenú obranyschopnosť a zanecháva ju odolnejšiu voči nepriaznivým faktorom vonkajšieho prostredia. Je vhodný aj na pokožku namáhanú alergiami.

Hľadáte jemný výrobok na umývanie vhodný na časté sprchovanie:
Chcete hydratačné mlieko na suchú pokožku:

pH5 Obsahuje pH Balance System, ktorý posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.
Všetky prípravky z tohto radu – telové mlieka, krémy a prípravky na umývanie – sú podľa klinických a dermatologických testov ideálne na každodenné použitie na suchú a citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k alergiám. Chránia pokožku pred vysušovaním, podporujú jej dlhodobú hydratáciu a zanechávajú ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú. 


Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár