• (0)
Napísať recenziu

Eucerin pH5 Relipidačný sprchový olej

Stimuluje prirodzenú ochranu pokožky vďaka formuli pH5 Enzyme Protection.

Sprchový olej pre každodenné použitie s bohatou konzistenciou, ktorý podporuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky a chráni pred dehydratáciou.

Eucerin pH5 Relipidačný sprchový olej bol vyvinutý špeciálne pre potreby citlivej pokožky. Jeho jedinečná kombinácia pH5 citrátového pufru a extra jemných surfaktantov chráni kožné enzýmy. Vďaka intenzívnemu dopĺňaniu lipidov zanecháva pokožku na dotyk jemnú a hodvábne hebkú. Zabraňuje jej vysúšaniu i pri častom sprchovaní.

Klinické štúdie

Šetrné surfaktanty obsiahnuté v Eucerin pH5 Relipidačnom sprchovom oleji sú veľmi dobre znášané a sú preto vhodné i na umývanie citlivej pokožky so sklonom k podráždeniu.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Eucerin pH5 Relipidačný sprchový olej negatívne neovplyvňuje a chráni enzymatické procesy pokožky, na rozdiel od štandardných umývacích prípravkov.
  • Bolo preukázané, že  zmierňuje potenciálnu dráždivosť vody z kohútika, takže je vhodný pre citlivú alebo podráždenú pokožku.
  • Preukázaná vhodnosť výrobkov Eucerin pH5 pre alergikov.

Ingrediencie

Použitie

  • Používajte Eucerin pH5 Relipidačný sprchový olej denne pre zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky. Následne naneste Eucerin pH5 Hydratačné telové mlieko pre optimálnu starostlivosť a ochranu.

Odporúčanie

Používajte Eucerin pH5 Relipidačný sprchový olej, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte suchú citlivú pokožku a/alebo trpíte alergiami 1. typu.

Eucerin pH5 Relipidačný sprchový olej je jemný sprchový olej pre citlivú pokožku, ktorý ju pomáha chrániť pred vysušovaním. Možno ho použiť tiež na pokožku so sklonom k alergiám.

Hľadáte umývací olej vhodný pre deji a dojčatá.

Vyskúšajte  Eucerin Sprchový olej AtopiControl, ktorý možno použiť i ako olej do kúpeľa.

Máte veľmi suchú, svrbiacu pokožku.

Vyskúšajte  Eucerin Sprchový olej AtopiControl, ktorý možno použiť i ako olej do kúpeľa.

Chcete hydratačný výrobok pre citlivú pokožku.

Často kladené otázky

Čo je princípom výrobkov Eucerin pH5?

Čistiace a ošetrujúce prípravky Eucerin pH5 obsahujú veľmi šetrné, dermatologicky testované zložky, ktoré sú ideálne pre citlivú pokožku. Všetky tieto výrobky preukazujú vynikajúcu kožnú znášanlivosť a chránia pokožku proti každodenným negatívnym vonkajším vplyvom. pH5 citrátové pufry obsiahnuté v výrobkoch Eucerin pH5 prirodzene stabilizujú hydrolipidickú vrstvu pokožky. Glycerín a dexpantenol chránia pred dehydratáciou a podporujú regeneráciu pokožky.

Čo sa stane, ak sa do fľaše s Eucerin pH5 Relipidačným sprchovým olejom dostane voda?

Mnoho výrobkov Eucerin obsahuje vodou rozpustné hydrofilné zložky, a zároveň lipidické hydrofóbne zložky. Aby sa tieto zložky mohli navzájom zmiesiť a vytvorili  homogénnu emulziu, pridávame do výrobkov emulgátory alebo zložky s emulgačnými vlastnosťami. Zloženie tejto zmesi musí byť presne vyvážené. Ak sa napríklad do fľaše s Eucerin pH5 Relipidačným sprchovým olejom neúmyselne dostane veľké množstvo vody, môže byť homogenita výrobku znížená a môže sa zmeniť jeho konzistencia. Tekutý sprchový olej by sa zmenil na gélovú hmotu, ktorá sa usadí na dne fľaše. Vodnatá a gélová časť sa oddelia a nebudú sa dať zmiesiť ani pretrepaním. Výrobok tak nebude účinkovať optimálne. Odporúčame ho preto uchovávať mimo dosahu sprchy a nedopĺňať vodou.

Ako viete, že je výrobok bezpečný pre citlivú pokožku?

Výrobky Eucerin Radu pre citlivú pokožku boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Všeobecne ale platí, že ak skúšate nový výrobok, naneste ho opakovane na pokožku na  vnútornú stranu lakťa. Ak nedôjde k začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu, možno výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. 

Obráťte sa na vášho dermatológa alebo lekárnika, ak si nie ste istí niektorými z vašich príznakov.

Čo sú to surfaktanty a aké Eucerin používa?

Surfaktanty sú aktívne umývacie zložky, označované tiež ako povrchovo aktívne látky. Sú to organické zlúčeniny, ktoré ovplyvňujú molekulárnu adhéziu (uľpievanie) na kontaktných povrchoch rôznych materiálov (ako je i pokožka a častice nečistôt) znížením povrchového napätia pre uľahčenie odstránenia nečistôt.

Výrobky Eucerin na čistenie a umývanie pokožky obsahujú jemné surfaktanty, ktoré vykazujú vynikajúcu kožnú znášanlivosť, potvrdenú rozsiahlymi klinickými štúdiami.

Eucerin Rad pre citlivú pokožku Aktivuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

Naša pokožka je prirodzene dobre chránená pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia prostredníctvom svojich vlastných obranných mechanizmov riadených enzýmami. Tie regulujú množenie baktérií, udržujú optimálny stav hydratácie a chránia pokožku proti podráždením. U citlivej pokožky je ale činnosť enzýmov obmedzená a bariérová funkcia narušená, čo vedie k väčšej citlivosti na podráždenie a vysúšanie.

Eucerin ponúka komplexný rad výrobkov vyvinutých špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Unikátne zložky s hodnotou pH 5 stimulujú činnosť enzýmov, posilňujú prirodzenú ochrannú vrstvu kože a regulujú mieru hydratácie. /Pri používaní prípravkov pH5 bude pokožka na dotyk vláčna a hebká.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár