• 1/4 Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky
 • 2/4 Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky Kľúčové účinky
 • 3/4 Vhodná na každodenné použitie
 • 4/4 Chráni pokožku pred vplyvmi vonkajšieho prostredia
 • 1/4 Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky
 • 2/4 Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky Kľúčové účinky
 • 3/4 Vhodná na každodenné použitie
 • 4/4 Chráni pokožku pred vplyvmi vonkajšieho prostredia

Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky

0
0 recenzií
Ideálna na pokožku rúk podráždenú od dezinfekčných prostriedkov
Ideálna na časté umývanie rúk
Chráni vlastný mikrobióm pokožky vďaka šetrnému čisteniu

Udržiava obranyschopnosť pokožky

Jemná umývacia emulzia na ruky, ktorá čistí pokožku, chráni jej prirodzenú obranyschopnosť a zabraňuje vysušovaniu. 

 

O produkte

Umývacia emulzia na suchú, citlivú pokožku rúk

Suchá a citlivá pokožka na rukách sa ľahko podráždi od negatívnych vplyvov vonkajšieho prostredia, ktoré jej citlivosť ešte viac zvyšujú. Ak chcete jej citlivosť znížiť, poskytnite jej viac než šetrné čistenie. 
 
Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky je umývací prípravok na vaše ruky na každodenné použitie, ktorý na rozdiel od bežného mydla na ruky neobsahuje alkalické mydlové zložky. Práve tie totiž môžu jemnú pokožku na rukách podráždiť. Extra jemné surfaktanty zabezpečujú jemné, ale účinné čistenie suchej, citlivej pokožky. Unikátny Eucerin pH Balance System zabezpečuje optimálne pH umývacej emulzie na ochranu prirodzenej obranyschopnosti pokožky, udržuje jej odolnosť a poskytuje prevenciu pred jej vysušovaním. 

Umývacie výrobky Eucerin pH5 chránia vlastný mikrobióm pokožky na zachovanie jej zdravia. 98% spotrebiteľov potvrdzuje: Jemné čistenie na ochranu mikrobiómu. Prečítajte si viac o mikrobióme pokožky a navštívte naše stránky o vedeckom pozadí
 
Vhodné pre dojčatá a deti.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej a citlivej pokožke.

Kľúčové zistenia:

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa vykonala aj používateľská štúdia 1 na vzorke 126 žien vo veku od 35 do 65 rokov. Účastníčky štúdie uviedli po pravidelnom používaní výrobku počas dvoch týždňov tieto výsledky:
 
 98 % potvrdilo, že výrobok čistí šetrne
 98 % uviedlo, že výrobok chráni pokožku pred vysušovaním
 98 % uviedlo, že zanecháva pokožku na dotyk jemnú a vláčnu
 98 % uviedlo, že výrobok zanecháva na pokožke príjemný pocit  
 94 % uviedlo, že výrobok pomáha chrániť prirodzenú obranyschopnosť pokožky
 

1 Beiersdorf spol. s r.o.: Používateľská štúdia, Španielsko 2017

Vlastnosti

 • Bez obsahu alkalických mydlových zložiek
 • Jemná parfumácia

Použitie

Použitie

Každodenným používaním chráni prirodzenú bariéru pokožky

 • Naneste umývaciu emulziu do dlaní a napeňte, potom pokožku na rukách umyte.
 • Každodenným používaním chráni pokožku a nenarušuje jej prirodzenú bariéru. 
 • Ak chcete dosiahnuť čo najlepšie výsledky, používajte ju v kombinácii s pH Krémom na ruky.

Odporúčania

Použite umývaciu emulziu, ak...

Máte suchú, citlivú pokožku, alergie 1.typu alebo hľadáte jemnú umývaciu emulziu vhodnú pre celú rodinu, vrátane detí v dojčenskom veku: 

Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky je jemné, ale účinné mydlo, ktoré odstráni všetky nečistoty.

 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Máte citlivú pokožku a hľadáte výživnú umývaciu emulziu na olejovej báze na umývanie celého tela

Vyskúšajte Eucerin pH5 Sprchový olej.

Máte citlivú pokožku a hľadáte výživnú umývaciu emulziu na gélovej báze na umývanie celého tela:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Sprchový gél.

Hydratačný krém na suchú a citlivú pokožku:

Vyskúšajte Eucerin pH5 Krém na ruky.

Ingrediencie

Ako Eucerin pH5 funguje

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.

Často kladené otázky (4)

 • Čo sú to surfaktanty a aké Eucerin používa?

  Surfaktanty sú aktívne umývacie zložky, označované aj ako povrchové alebo medzifázové aktívne látky. Sú to organické zlúčeniny, ktoré ovplyvňujú molekulárnu adhéziu (priľnavosť) a znižujú povrchové napätie. Ako súčasť prípravkov na umývanie pokožky uľahčujú odstraňovanie nečistôt z povrchu pokožky. 

  Rozsiahle klinické a dermatologické štúdie preukázali, že extra jemné surfaktanty používané v Eucerin výrobkoch na umývanie pokožky – medzi ktoré patrí myreth síran sodný a lauryl glukozid – majú vynikajúcu kožnú znášanlivosť. 

 • Prečo je dôležité pH pokožky a ako účinkuje Eucerin pH Balance System?

  Povrch pokožky pokrýva ochranný kyslý plášť, ktorý zabezpečuje jej mierne kyslé pH. Toto pH zohráva dôležitú rolu v stave pokožky a je kľúčovou súčasťou ochrannej bariéry pokožky. Neutralizuje látky na alkalickej báze, ktoré pokožku ohrozujú zvonka (ako sú napríklad agresívne surfaktanty), podporuje nevyhnutný proces odlupovania odumretých kožných buniek (známy ako deskvamácia), spomaľuje tvorbu baktérii a vytvára optimálne prostredie, v ktorom sa darí prirodzenej kožnej flóre. 

  Pri zmene pH pokožky je jej bariérová funkcia narušená. Vďaka zvýšenej strate vody pokožka vysychá a je náchylnejšia na podráždenie látkami z okolia a na zvýšenú citlivosť. 

  Systém Eucerin pH Balance obsahuje citrátový pufer na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky, ktoré prispieva k posilneniu bariérovej funkcie pokožky, chráni jej prirodzenú obranyschopnosť a znižuje jej citlivosť. 

 • Prečo potrebuje pokožka ochranu?

  Naša pokožka má náročnú prácu – chrániť naše telo. Bráni ho pred vonkajšími vplyvmi, ako sú zmeny klímy, znečistenie ovzdušia, UV žiarenie a chemické látky. Avšak tieto vonkajšie vplyvy pôsobia aj na samotnú pokožku a môžu ju zaťažovať. Ak je pokožka preťažená, znižuje sa jej funkcia ako účinnej bariéry. Stráca hydratáciu a stáva sa priepustnou zvonka. Preto je dôležité našu pokožku chrániť a podporovať optimálnu pH rovnováhu, nevyhnutnú pre správne fungovanie jej prirodzenej bariérovej funkcie. Potom je pokožka schopná vykonávať svoju dôležitú úlohu – chrániť nás. 

   

 • Ako si môžem byť istá/istý, že sú vaše výrobky bezpečné pre moju citlivú pokožku?

  Všetky výrobky Eucerin pH5 na umývanie pokožky boli vyvinuté špeciálne tak, aby kombinovali šetrné umývanie a vynikajúcu ochranu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky je vhodná na časté použitie na pokožke so sklonmi k alergiám 1.typu, ako sú napríklad senná nádcha. 

  Predtým ako použijete nový výrobok na celé telo, naneste ho  opakovane najprv na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nenastane žiadna reakcia (napríklad začervenie, opuch alebo svrbenie), je možné výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin