• 1/1 Eucerin Telový olej proti striám
 • 1/1 Eucerin Telový olej proti striám

Eucerin Telový olej proti striám

4,5

Účinná starostlivosť proti striám

Obsahuje výlučne 100% prírodné oleje, ktoré zlepšujú pružnosť citlivej pokožky, aj v tehotenstve

Skvelý produkt na prevenciu tehotenských strií. S príjemnou vôňou.

S.A., 2017

O produkte

Telový olej na suchú, citlivú pokožku

Eucerin Telový olej proti striám bol vyvinutý špeciálne pre potreby citlivej pokožky, a to aj počas tehotenstva. Obsahuje vitamín E a vysoko kvalitné čisté rastlinné oleje, bohaté na kyselinu linolovú(nenasýtená mastná kyselina), ktorá posilňuje prirodzenú bariérovú funkciu pokožky.

Olej sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Používanie s pravidelnou masážou stimuluje krvný obeh, zvyšuje pružnosť pokožky a znižuje výskyt strií. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

Kľúčové závery

Štúdia sa uskutočnila na vzorke 30 žien, 6 až 12 mesiacov po pôrode, ktoré mali strie (striae distensae). Strie sú jemné červené alebo biele prúžky na pokožke, ktoré vznikajú v dôsledku rýchleho zväčšenie určitých partii tela. 
Používanie Eucerin Telového oleja proti striám dvakrát denne počas šiestich mesiacov viedlo k výraznej redukcii strií a zvýšeniu kapilárneho prekrvenia, v porovnaní s miernym alebo žiadnym zlepšením na neošetrených oblastiach pokožky. 
Výrobok preukázateľne dobre znášala aj citlivá pokožka.  

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

 • Naneste olej dvakrát denne na postihnuté oblasti. Jemne vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky, až kým sa olej úplne nevstrebe.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Chcete redukovať intenzitu strií, alebo hľadáte ošetrujúci olej na citlivú pokožku:

Eucerin Telový olej proti striám zvyšuje pružnosť citlivej pokožky, a to aj počas tehotenstva. Je vhodný nielen na každodenné použitie, ale aj na masáže.

Ingrediencie

Ako funguje

Kombinácia slnečnicového, jojobového a mandľového oleja je bohatá na kyselinu linolovú, nenasýtenú mastnú kyselinu, ktorú ľudské telo nevie vytvoriť. Na rozdiel od bežne používanej kyseliny olejovej kyselina linolová posilňuje bariérovú funkciu pokožky, pomáha obmedzovať úbytok vlhkosti a chráni pred dráždivými látkami. Čistý vitamín E navyše pôsobí ako prirodzený antioxidant, ktorý neutralizuje škodlivé voľné radikály.

FAQ (1)

 • Ako viem, či je výrobok bezpečný pre moju citlivú pokožku?

  Všetky výrobky Eucerin určené na suchú a citlivú pokožku boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. 

  Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.

4,5
4 recenzií *
2
1
1
0
0
 • Nikoleta 17. 4. 2020
  Odporucanie
  Vrelo odporúčam tento olej proti striam s vynikajúcou konzistenciou, nerušivou arómou v tehotenstve a schopnostou zastaviť tvorenie strii vo vysokom štádiu tehotenstva. Pri prvom tehotenstve bez strii vaha vzrástla o 20 kg a pri druhom tehu som olej nevedela kúpiť začala má boliet koza pri pupku kde praskla -mala jazvička, používala som konkurenčný výrobok, no ihneď som objednala tento zázračný olej ktorý moju pokožku zvláčnil, vyzivil a umožnil mi donosiť dieťatko posledné 2 mesiace tehotenstva bez ďalšieho poškodenia koze.
 • Marta 1. 11. 2019
  Super!
  Používám, i když nejsem těhotná, a jsem max spokojená, má 100%přírodní složení. což ocenuji a pokožka je pěkně vyhlazená.
 • Jana 19. 7. 2017
  velmi účinný olej proti striím
  používám celé těhotenství - nemám žádné strie, olej je velmi příjemný a výborně se roztírá.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin