• (2)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Telový olej proti striám

Účinná starostlivosť proti striám

Obsahuje výlučne 100% prírodné oleje, ktoré zlepšujú pružnosť citlivej pokožky, aj v tehotenstve

Telový olej na suchú, citlivú pokožku

Eucerin Telový olej proti striám bol vyvinutý špeciálne pre potreby citlivej pokožky, a to aj počas tehotenstva. Obsahuje vitamín E a vysoko kvalitné čisté rastlinné oleje, bohaté na kyselinu linolovú(nenasýtená mastná kyselina), ktorá posilňuje prirodzenú bariérovú funkciu pokožky.

Olej sa ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Používanie s pravidelnou masážou stimuluje krvný obeh, zvyšuje pružnosť pokožky a znižuje výskyt strií. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť na suchej, citlivej pokožke.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Štúdia sa uskutočnila na vzorke 30 žien, 6 až 12 mesiacov po pôrode, ktoré mali strie (striae distensae). Strie sú jemné červené alebo biele prúžky na pokožke, ktoré vznikajú v dôsledku rýchleho zväčšenie určitých partii tela. 
Používanie Eucerin Telového oleja proti striám dvakrát denne počas šiestich mesiacov viedlo k výraznej redukcii strií a zvýšeniu kapilárneho prekrvenia, v porovnaní s miernym alebo žiadnym zlepšením na neošetrených oblastiach pokožky. 
Výrobok preukázateľne dobre znášala aj citlivá pokožka.  

Často kladené otázky

Ako viem, či je výrobok bezpečný pre moju citlivú pokožku?

Všetky výrobky Eucerin určené na suchú a citlivú pokožku boli vyvinuté špeciálne tak, aby spájali vynikajúcu ochranu a regeneráciu pokožky s klinicky preukázanou kožnou znášanlivosťou. 

Kým použijete nový výrobok na celom tele, naneste ho najprv opakovane na pokožku na vnútornej strane lakťa. Ak nedôjde k reakcii (napríklad začervenaniu, opuchu alebo svrbeniu), môžete výrobok považovať za kompatibilný s vašou pokožkou. V prípade akýchkoľvek obáv vám odporúčame obrátiť sa na vášho lekárnika alebo dermatológa.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste olej dvakrát denne na postihnuté oblasti. Jemne vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky, až kým sa olej úplne nevstrebe.

Žena aplikujúca olej na rameno

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Chcete redukovať intenzitu strií, alebo hľadáte ošetrujúci olej na citlivú pokožku:

Eucerin Telový olej proti striám zvyšuje pružnosť citlivej pokožky, a to aj počas tehotenstva. Je vhodný nielen na každodenné použitie, ale aj na masáže.

pH5 Obsahuje pH Balance System, ktorý posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pokožky

Zdravá pokožka je prvou a najlepšou obranou tela pred dráždivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ak je pokožka suchá a citlivá, dochádza k narušeniu jej bariérovej funkcie, čo spôsobuje sklony k ďalšiemu vysušovaniu a citlivosti. 

Eucerin pH5 je komplexný rad výrobkov určených na starostlivosť o pokožku, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby suchej, citlivej pokožky. Unikátny pH5 Balance System obnovuje optimálnu hodnotu pH pokožky a posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť. Pokožka sa tak stáva odolnejšou voči negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a menej citlivou. Mnohé z týchto výrobkov obsahujú aj dexpanthenol, ktorý je známy pre svoje regeneračné schopnosti.
Všetky prípravky z tohto radu – telové mlieka, krémy a prípravky na umývanie – sú podľa klinických a dermatologických testov ideálne na každodenné použitie na suchú a citlivú pokožku a pokožku so sklonmi k alergiám. Chránia pokožku pred vysušovaním, podporujú jej dlhodobú hydratáciu a zanechávajú ju na pohľad aj na dotyk jemnú a hladkú. 


Overall Rating
  • (2)
3,5 z 5 bodov / 2 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
1
3 Stars
1
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Tina,

Nevstrebáva sa.

Nevstrebáva sa.
Jana,

velmi účinný olej proti striím

používám celé těhotenství - nemám žádné strie, olej je velmi příjemný a výborně se roztírá.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár