• (0)
Napísať recenziu

Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý

Krém na opaľovanie na tvár so svetlými farebnými pigmentami pre svetlejšie tóny pleti. Veľmi vysoká UV ochrana a ochrana buniek.

Tento svetle tónujúci krém je vhodný aj pre citlivú pleť.

Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý je krém na opaľovanie na tvár s veľmi vysokou ochranou pre pleť svetlejších tónov. Zaisťuje nielen zdokonalenú slnečnú ochranu, ale jeho farebné pigmenty tiež prepožičiavajú pleti rovnomerný, prirodzene opálený tón. Poskytuje pleti tiež dlhotrvajúci zmatňujúci efekt. 

Ľahká krémová konzistencia. Nekomedogénny. Bez parfémov. Bez parabénov. Vhodný pre citlivú pleť.  

Toto inovatívne zloženie ponúka okrem okamžitej korekcie pre svetlejšie tóny pleti tiež ochranu proti poškodeniu pleti vplyvom slnečného žiarenia: 

 • Systém vysoko účinných a fotostabilných UVA/UVB filtrov poskytuje spoľahlivú ochranu pred spálením. Zodpovedá požiadavkom EÚ a Cosmetics Europe - Asociácia kozmetickej starostlivosti (bývalý názov Colipa). 
 • Ochrana buniek pleti vďaka licochalconu A, silnému antioxidantu, ktorý chráni kožné bunky pred poškodením voľnými radikálmi. 
 • Kyselina glycyrrhetinová chrání DNA a podporuje pleti vlastnú obnovu DNA.

Klinické štúdie

Klinické štúdie preukázali kožnú znášanlivosť Eucerin CC krému na opaľovanie SPF 50+ svetlého na citlivej pleti. Vhodný aj pre veľmi citlivú pleť po chemickom peelingu a laserovom ošetrení.

Ingrediencie

Použitie

 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Vyhýbajte sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku a dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani krémy na opaľovanie s vysokými SPF neposkytujú 100% ochranu.
 • Nanášajte dostatočné množstvo pred pobytom na slnku a aplikáciu často opakujte, najmä po kúpaní, pokiaľ sa spotíte alebo sa utierate osuškou, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Použitie menšieho množstva výrobku významne zníži úroveň ochrany.
 • Nezostávajte na slnku veľmi dlho, aj keď ste použili slnečnú ochranu. Nadmerné vystavovanie slnku vážne ohrozuje zdravie. Chráňte dojčatá a malé deti pred priamym slnkom. 
 • Krém nechajte vždy úplne vsiaknuť a zabráňte kontaktu s oblečením a tvrdými povrchmi, na ktorých by mohol zanechať škvrny.

PRE VAŠU KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤ

Pre normálnu pleť:
Vyčistite pleť tváre Eucerin Čistiacim pleťovým gélom DermatoCLEAN

Pre suchú až veľmi suchú pleť:

Vyčistite pleť tváre Čistiacim pleťovým mliekom DermatoCLEAN.

Pre mastnú až zmiešanú alebo aknóznu pleť:  
Vyčistite pleť tváre Eucerin Hĺbkovo čistiacim gélom DermoPURIFYER.

Pre mastnú až zmiešanú alebo aknóznu pleť:  
Tonizujte pleť Eucerin Jemnou čistiacou pleťovou vodou DermoPURIFYER.

Pre všetky ostatné typy pleti: 
Tonizujte pleť Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN.   

Pre všetky typy pleti: 
Ošetrite pleť Eucerin Sérom proti vráskam Hyaluron-Filler, ktoré pleť hydratuje a redukuje vrásky.   

Pre mastnú a aknóznu pleť:  
Ošetrite pleť Eucerin Sérom DermoPURIFYER.Pre suchú až veľmi suchú pleť:

Ošetrite pleť tváre Eucerin Zvláčňujúcim krémom na tvár a telo 5% UREA (pre hrubú, suchú pleť), Eucerin Denným krémom proti vráskam Hyal-Urea (pre  suchú pleť a vrásky) alebo Eucerin Intenzívnym vyplňujúcim denným  krémom proti vráskam Hyaluron-Filler (denný krém s bohatou textúrou pre suchú pleť a vrásky).

Pre mastnú alebo aknóznu pleť:
 
Ošetrite pleť tváre Eucerin Zmatňujúcim denným krémom DermoPURIFYER.

Pokiaľ plánujete pobyt na slnku, používajte pravidelne Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý na váš bežný denný krém.  

UV ochrana pôsobí po nanesení výrobkov Eucerin na opaľovanie na tvár okamžite - nemusíte čakať, kým začne pôsobiť. Z odborného hľadiska môžete nanášať výrobky na opaľovanie pred alebo po použití vášho bežného denného krému. Oba spôsoby vašu pleť účinne ochránia. Všetky výrobky Eucerin na opaľovanie na tvár sa môžu kombinovať s ostatnými  výrobkami Eucerin starostlivosti o pleť - a tiež pod podkladový krém.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ …

Hľadáte krém na opaľovanie na tvár s veľmi vysokou ochranou a svetlým tónovaním:

Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý je krém na opaľovanie na tvár s veľmi vysokou ochranou, ktorý obsahuje svetlé farebné pigmenty pre rovnomerný a prirodzene opálený tón pleti. Vhodný pre citlivú pleť.

Máte svetlejší typ pleti.
Nedávno ste podstúpila chemický peeling:

Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý je krém na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou, je vhodný pro ochranu pleti tváre po chemickom peelingu. Farebné pigmenty poskytujú naviac efekt krytia nedokonalostí pleti alebo pigmentových škvŕn.

Nedávno ste podstúpila laserové ošetrenie pleti tváre:

Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý je krém na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou, ktorý bol klinicky testovaný a bola preukázaná znášanlivosť aj na veľmi citlivej pleti po laserovom ošetrení.

Hľadáte krém na opaľovanie určený špeciálne pre deti.

Vyskúšajte výrobky z radu slnečnej ochrany pre deti - Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentami SPF 30 alebo Eucerin Detský sprej na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ alebo Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+. Všetky výrobky Eucerin z radu slnečnej ochrany pre deti sú vhodné pre dojčatá a deti staršie ako 3 mesiace.

Máte mastnú až aknóznu pleť:

a hľadáte dlhotrvajúci zmatňujúci efekt, vyskúšajte Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 30/50+.

Hľadáte krém na opaľovanie na tvár s veľmi vysokou ochranou s okamžitou korekciou pleti pre stredne tmavé až olivové tóny pleti.
Hľadáte CC krém s účinkom proti vráskam.

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém stredne tmavý, ale nezabudnite, že tieto krémy poskytujú nižšiu slnečnú ochranu.

Často kladené otázky

Aký SPF faktor by som mal/a používať?

Ochranný slnečný faktor (SPF) predlžuje dobu, koľko pokožke trvá, kým dôjde k spáleniu, o konkrétny faktor. Napríklad osoba, ktorá sa spáli po 10 minutách vystavovania slnku bez opaľovacieho prípravku by sa nespálila po dobu 300 minut pri použití dostatočného množstva prípravku na opaľovanie s ochranným slnečným faktorom 30. Najlepšie je ale zostať na slnku maximálne po 60 % tejto doby, a mať na pamäti, že k poškodeniu pokožky môže dôjsť ešte predtým, ako je spálenie viditeľné.

Prečo potrebuje citlivá pleť špeciálnu slnečnú ochranu?

Vzhľadom na svoju oslabenú ochrannú bariéru je citlivá pleť ohrozenejšia dráždivými látkami. Preto je dôležité, aby bola slnečná ochrana svojim zložením špeciálne vyvinutá a testovaná na citlivej pleti, a aby jej vlastnosti spĺňali konkrétne potreby tohto typu pleti.

Je Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý vhodný pre malé deti?

Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý bol vyvinutý špeciálne pre dospelú pleť. Pre deti od 3 mesiacov vyskúšajte Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ alebo Eucerin Detský sprej na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+  alebo pokiaľ dávate prednosť minerálnym filtrom, vyskúšajte Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentami SPF 30.

Aký je rozdiel medzi Eucerin CC krémom na opaľovanie SPF 50+ svetlým a Eucerin Vysoko ochranným krémom na opaľovanie na tvár SPF 50+?

Obidva tieto krémy na opaľovanie majú SPF 50+ a ponúkajú veľmi vysokú slnečnú ochranu, Eucerin CC krém na opaľovanie SPF 50+ svetlý však naviac obsahuje farebné pigmenty pre rovnomerný a prirodzene opálený tón pleti a tiež vám umožňuje zakryť pigmentové škvrny alebo iné nedokonalosti pleti. Má ľahkú konzistenciu vhodnú pre všetky typy pleti. Eucerin Vysoko ochranný krém na opaľovanie na tvár SPF 50+ je vhodný pre citlivú, suchú pleť, aj pri atopickej dermatitíde

Aký je rozdiel medzi minerálnymi a chemickými UVA/UVB filtrami, a ktorý z nich mám použiť?

Chemické filtre vstrebávajú a premieňajú UV lúče na neškodné teplo, zatiaľ čo minerálne filtre zostávajú na povrchu pokožky a odrážajú a rozptyľujú, UV lúče, ktoré na povrch pokožky dopadajú. Napriek tomu, že chemické filtre sa vo všeobecnosti považujú za bezpečné, použitie minerálnych filtrov je vhodné v prípade alergií na chemické filtre, alebo ako slnečná ochrana pre dojčatá a batoľatá, ktorých pokožka je veľmi citlivá.

Aký je rozdiel medzi UVA a UVB lúčmi?

Dlhovlnné UVA (ultrafialové A) žiarenie vyžarované slnkom preniká hlboko do pokožky a je spúšťacím faktorom oxidačného stresu pokožky. Hrá väčšiu úlohu v dlhodobom poškodení slnkom a je hlavnou príčinou starnutia a rakoviny kože. Naviac môže UVA žiarenie vyvolať slnečnú alergiu - polymorfnú svetelnú erupciu (PLE). Krátkovlnné UVB (ultrafialové B) žiarenie spôsobuje okamžité viditeľné poškodenie pokožky, vedúce ku stavu, ktorý obvykle označujeme ako spálenie. Do kože nepreniká tak hlboko ako UVA, je ale hlavnou príčinou poškodenia bunkovej DNA.

Eucerin Slnečná ochrana Prvotriedna ochrana pred slnkom šitá na mieru potrebám vašej pokožky

Opaľovacie prípravky Eucerin poskytujú komplexnú ochranu proti poškodeniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením.
Inovatívna technológia  Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné  UVA/UVB filtre1 pre spoľahlivú ochranu pred UV žiarením s antioxidantom Licochalconom A na ochranu pred vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS). Kyselina glycyrrhetinová k tomu navyše pomáha chrániť DNA.2
Rad špičkovej ochrany pred slnkom obsahuje prípravky šité na mieru individuálnym potrebám vašej pokožky a obsahuje účinné látky vhodné pre špecifické typy pokožky:

 • Ak máte mastnú pleť alebo pleť so sklonom k akné, potom zloženie s technológiou Oil Control Technology regulujúce tvorbu kožného mazu s pigmentami absorbujúcimi tuky, poskytne vašej pleti ihneď matnejší vzhľad a má dlhodobý účinok proti lesku pleti.
 • Ak je vašou prvoradou starosťou predčasné starnutie pleti vplyvom slnečného žiarenia, prípravky Photoaging Control s obsahom kyseliny hyalurónovej s krátkym a dlhým reťazcom viditeľne zmiernia známky starnutia pleti.
 • Ak je vaša pleť náchylná na slnečnú alergiu, potom vám v prevencii slnečných alergií ako je PLE (polymorfná svetelná erupcia) pomôžu prípravky Sun Allergy Protect a prípravok po opaľovaní After Sun s obsahom  alpha-glukosyl-rutinu.

Rad zahŕňa aj opaľovacie prípravky pre deti Eucerin Sun Kids (so špeciálnym zložením upokojujúcim a chrániacim citlivú a jemnú detskú pokožku), ako aj prípravky pre dospelých a deti vhodné pre atopickú pokožku.

Opaľovacie prípravky Eucerin obsahujú spektrum slnečných ochranných faktorov (SPF) od stredných, cez vysoké, po veľmi vysoké SPF. Pri všetkých sa klinicky aj dermatologicky preukázalo, že sú ako vysoko účinné, tak aj dobre znášané citlivou pleťou.

1 - Vyhovuje tým najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje  Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU. 
2 -  Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi neobsahuje technológiu Advanced Spectral Technology, ale používa klinicky overené nechemické filtre. Opaľovacie prípravky Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Sensitive Protect, Transparentný sprej na opaľovanie Sensitive Protect a Transparentný sprej na opaľovanie Dry Touch neobsahujú kyselinu glycyrrhetinovú.

Novinka

Pigment Control

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

 • Veľmi vysoká slnečná ochrana na pleť na tvári
 • Technológia Advanced Spectral Technology : UVA/UVB ochrana a obrana proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu
 • Vhodná na všetky typy pleti
 • Zabraňuje hyperpigmentácii vplyvom slnečného žiarenia 
 • Účinne redukuje tmavé škvrny s postupným viditeľným zlepšením 
 • Pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu
 • Na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivejšieho vzhľadu pleti
 • Príjemná ľahká konzistencia: nelepivá, nemastná, rýchlo sa vstrebáva
 • Vhodná pod make-up
 • Nekomedogénna

Zistiť viac
Novinka

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 30

 • Vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje znaky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac
Novinka

Fotostarnutie (photoaging)

Eucerin Extra ľahké mlieko na opaľovanie Photoaging Control SPF 50+

 • Veľmi vysoký stupeň slnečnej ochrany určený pre pokožku tela
 • Technológia Advanced Spectral Technology: ochrana pred UVA/UVB žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom (HEVIS)
 • Pre všetky typy pokožky
 • Pomáha brániť fotostarnutiu
 • Viditeľne redukuje známky starnutia pokožky
 • Dodáva pokožke svieži a jednotný vzhľad
 • Extra ľahká textúra: okamžite sa vstrebe, zanechá na pokožke príjemný pocit
 • Vodoodolné 
 • S technológiou "Proti škvrnám po vypraní"*

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár