NOVINKA
 • 1/1

Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+

0
Eucerin Slnečná ochrana

Mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou UV ochranou pre deti od 3 mesiacov

Nemastné a napriek tomu vodeodolné mlieko chráni detskú pokožku pred spálením a znižuje riziko chronického poškodenia pokožky v dôsledku pôsobenia UV žiarenia.

O produkte

Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je vyvinuté špeciálne pre ochranu detí od 3 mesiacov pred spálením. Poskytuje tiež biologickú ochranu kožných buniek, čím znižuje riziko chronického poškodenia pokožky v dôsledku UV žiarenia. Bez obsahu parabénov, farbív a parfumácie. Extra vodeodolné.

Tento prípravok na opaľovanie pre deti poskytuje komplexnú slnečnú ochranu:

 • Vysoko účinný, fotostabilný systém filtrov UVA/UVB s filtrom Tinosorb S poskytuje spoľahlivú ochranu proti spáleniu.
 • Kyselina glycyrrhetínová stimuluje pokožke vlastné ochranné a reparačné mechanizmy proti poškodeniu DNA.  
 • Bunková ochrana s licochalconom A (silný antioxidant) chráni kožné bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Glycerín navyše pokožku hydratuje a posilňuje jej prirodzenú bariérovú funkciu.

Vlastnosti

 • extra vodoodolný
 • bez parfumácie

Použitie

Použitie

 • Prílišné vystavovanie pokožky slnku je nebezpečné.  
 • Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku a dlhodobému pobytu na slnku, pretože ani výrobky na opaľovanie s vysokým SPF neposkytujú 100 % ochranu.
 • Nenechávajte dojčatá a malé deti na priamom slnku.
 • Dbajte na dostatočné zakrytie detskej pokožky, vrátane pokrývky hlavy a slnečných okuliarov, a používajte prípravky na opaľovanie s vysokým SPF.
 • Naneste na pokožku v dostatočnom množstve pred slnením a aplikáciu pravidelne opakujte, najmä v prípade plávania, zvýšeného potenia alebo rizika zotretia, aby ste zachovali pôvodnú ochranu. Nanesenie nedostatočného množstva opaľovacieho výrobku znižuje ochranný účinok.
 • Nechajte dôkladne vstrebať - môže zanechať žlté škvrny na oblečení.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ pre svoje dieťa, ak …

Chcete mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou UVA/UVB určené špeciálne pre deti.

Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ je prípravok na opaľovanie s veľmi vysokou slnečnou ochranou určený špeciálne pre deti od 3 mesiacov. Vyskúšajte take prípravok na opaľovanie pre deti od 3 mesiacov, Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi SPF 30.

Vyskúšajte pre svoje dieťa iný výrobok, ak …

Chcete sprej na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou UVA/UVB určený špeciálne pre deti.

Vyskúšajte Eucerin Detský sprej na opaľovanie s veľmi vysokou ochranou SPF 50+.

Chcete prípravok na opaľovanie pre dojčatá alebo malé dieťa iba s minerálnymi filtrami.

Vyskúšajte Eucerin Detské mlieko na opaľovanie s ochrannými mikropigmentmi SPF 30.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Nielen UV žiarenie môže poškodzovať našu pokožku. Aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov a spôsobovať fotostarnutie (predčasné starnutie pokožky spôsobené vplyvom slnečného žiarenia) a ani vysoká UV ochrana nás pred ním nedokáže ochrániť. Eucerin Detské mlieko na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ a Detský sprej na opaľovanie Sensitive Protect s veľmi vysokou ochranou SPF 50+ obsahujú technológiu Advanced Spectral Technology, ktorá poskytuje citlivej pokožke viac ako len ochranu pred UV žiarením. Zároveň ju chráni aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla. Výrobky taktiež podporujú vlastný mechanizmus pokožky na obnovu DNA. Upokojujú citlivú pokožku a chránia ju pred poškodením vplyvom slnečného žiarenia. Obsahujú aj technológiu „Proti škvrnám po vypratí" * od značky Eucerin.

Technológia Advanced Spectral Technology 
Špičkové širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre (1) v kombinácii s licochalconom A na neutralizáciu voľných radikálov vyvolaných UVA žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom.

Ochrana DNA 
Kyselina glycyrrhetinová, silný antioxidant, podporuje vlastný mechanizmus pokožky na obnovu DNA.

Technológia "Proti škvrnám po vypratí"*
UV filtre v opaľovacích prípravkoch môžu na oblečení zanechať žlté škvrny, ktoré proces prania môže skôr zvýrazniť než odstrániť. Technológia „Proti škvrnám po vypratí“* od značky Eucerin obsahuje antiredepozičné činidlo (ktoré zabraňuje, aby sa na látku naviazalo väčšie množstvo filtra) a komplexotvorné činidlo (ktoré na seba viaže ióny prítomné vo vode, ktoré majú nižšiu schopnosť škvrny počas prania zvýrazniť). Pomáha zmierňovať intenzitu škvŕn po opaľovacích prípravkoch po vypratí. 

1 – Zodpovedajú najprísnejším štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením, ako ich definuje asociácia Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako sa vyžaduje podľa noriem EU.

* Pomáha zmierňovať intenzitu škvŕn po opaľovacích prípravkoch po vypratí.

Ako funguje

FAQ (7)

Ďalšie odporúčané produkty