• 1/1 Vianočné balenie HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný a nočný krém
  • 1/1 Vianočné balenie HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný a nočný krém

Vianočné balenie
HYALURON-FILLER + ELASTICITY
Denný a nočný krém

0
0 recenzií

Zlepšenie pružnosti zrelej pleti, vyplnenie vrások

Toto vianočné balenie obsahuje:

Eucerin HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém (50 ml)

Jedinečné zloženie prináša niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Nový kolagén-elastín komplex, vysokoúčinná kombinácia arctiínu a kreatínu, stimuluje produkciu kolagénu a zlepšuje pružnosť pleti. Patentovaná* zložka thiamidol redukuje starecké škvrny. Výsledkom je hladší, žiarivejší a viditeľne mladší vzhľad pleti. 
Denný krém obsahuje aj SPF 15 a UVA filter na ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky a urýchľovať tak proces starnutia pleti.

 
Eucerin HYALURON-FILLER + ELASTICITY Nočný krém (50 ml)

Rovnako ako denný krém, aj nočný krém obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky, zatiaľ čo dexpanthenol podporuje regeneračné procesy pleti počas spánku. Nový kolagén-elastín komplex, účinná kombinácia arctiínu a kreatínu, stimuluje produkciu kolagénu a zvyšuje pružnosť pleti. Patentovaná* zložka thiamidol redukuje pigmentové škvrny. Výsledkom je pevnejší, hladší a viditeľne mladší a žiarivejší vzhľad pleti.
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém obsahuje aj arganový olej bohatý na ošetrujúce lipidy, ktorý pomáha regenerovať a intenzívne vyživovať pleť počas spánku.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin