• 1/1 Vianočné balenie HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D Sérum a Depigmentačný krém na ruky
  • 1/1 Vianočné balenie HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D Sérum a Depigmentačný krém na ruky

Vianočné balenie
HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D Sérum a Depigmentačný krém na ruky

0
0 recenzií

Vyplnenie vrások, redukcia pigmentových škvŕn a zlepšenie pružnosti pleti

Toto vianočné balenie obsahuje

Eucerin HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D Sérum (30 ml)

Eucerin HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D Sérum inšpirované dermatologickými metódami je ľahké a hydratačné anti-age sérum, ktoré účinne rieši 3 aspekty starnutia pleti:

  1. Pigmentové škvrny: Zloženie obsahuje thiamidol. Thiamidol, exkluzívna zložka značky Eucerin, pôsobí priamo na príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu.
  2. Vrásky: S pribúdajúcim vekom sa naše vrásky prehlbujú. Naša inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne vyhladzuje vonkajšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (s 40x menšími molekulami1) preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde sa tvoria hlbšie vrásky.
  3. Strata pružnosti: Účinná látka arctiín preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách. Spoločne s kyselinou hyalurónovou v našom zložení zlepšuje pružnosť pleti.

 

Eucerin HYALURON-FILLER + ELASTICITY Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30 (75 ml)

Rýchlo sa vstrebávajúci krém na ruky na korekciu pigmentových/stareckých škvŕn obsahuje patentovaný thiamidol, ktorý redukuje tmavé škvrny a pri pravidelnom používaní zabraňuje ich opakovanému výskytu. Tento krém na ruky sa rýchlo vstrebáva, zlepšuje pružnosť pokožky a poskytuje hydratáciu na 24 hodín. SPF 30 zaisťuje dodatočnú ochranu pred budúcimi pigmentovými škvrnami spôsobenými slnečným žiarením. Počas jedného dňa použite maximálne 4 aplikácie akýchkoľvek prípravkov obsahujúcich thiamidol.

 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin