• 1/1 Vianočné balenie pH5
  • 1/1 Vianočné balenie pH5

Vianočné balenie pH5

0
0 recenzií

Starostlivosť o suchú a citlivú pokožku rúk

Toto vianočné balenie obsahuje

Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky (250 ml)
Eucerin pH5 Umývacia emulzia na ruky je umývací prípravok na vaše ruky na každodenné použitie, ktorý na rozdiel od bežného mydla na ruky neobsahuje alkalické mydlové zložky. Práve tie totiž môžu jemnú pokožku na rukách podráždiť. Extra jemné surfaktanty zabezpečujú jemné, ale účinné čistenie suchej, citlivej pokožky. Unikátny Eucerin pH Balance System zabezpečuje optimálne pH umývacej emulzie na ochranu prirodzenej obranyschopnosti pokožky, udržuje jej odolnosť a poskytuje prevenciu pred jej vysušovaním. 

 

Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky (75 ml)
Eucerin pH5 Regeneračný krém na ruky bol špeciálne vyvinutý tak, aby zvyšoval odolnosť suchých, citlivých rúk a zabraňoval ich vysušovaniu. Unikátny Eucerin pH Balance System obsahuje pH5 citrátový pufer na obnovu a podporu optimálneho pH pokožky. Súčasťou zloženia je aj dexpanthenol, účinná zložka známa svojimi regeneračnými schopnosťami. Obnovuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a znižuje jej citlivosť. 
Regeneračný krém na ruky pomáha znižovať stratu hydratácie a chrániť pokožku pred podráždením. Používajte podľa potreby tak, aby vaša pokožka zostala na dotyk jemná a hladká.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin