• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Čistiaca micelárna voda 3 v 1

200 ml

0.0
0 recenzií
2 varianty výrobku
Čistiaca micelárna voda na každodenné použitie
Jemná, dôkladná a účinná
Odstraňuje make-up
Podporuje hydratáciu pleti: nevysušuje
Na všetky typy pleti
Vhodná na citlivú pleť

Pre všetky typy pleti

Jemný, ale účinný micelárny penivý výrobok, ktorý z pleti odstraňuje nečistoty a vodoodolný make-up. Obohatená o hydratačné zložky, ktoré pleť čistia bez toho, aby ju vysušovali. Vhodná na každodenné použitie aj na citlivú pleť.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Čistiaca micelárna voda 3 v 1 DermatoCLEAN [HYALURON]

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 je jemný, ale účinný pleťový čistiaci výrobok, ktorý odstraňuje nečistoty a pleťový a oční make-up bez toho, aby pleť vysušoval.

Naša čistiaca micelárna voda kombinuje extra jemný čistiaci komplex s kyselinou hyalurónovou a ďalšími hydratačnými zložkami prírodného pôvodu, čím pleti pomáha zachovať si svoju prirodzenú hydratačnú rovnováhu. Zanecháva pleť čistú, sviežu a jemnú.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 prináša riešenie pre rýchle a pohodlné čistenie vhodné na všetky typy pleti. Klinické a dermatologické testy preukázali, že je vhodná aj na citlivú pleť.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť aj na citlivej pleti, vrátane citlivej pleti v okolí očí.

Kľúčové zistenia

81%

Zvýšenie hydratácie pleti u 81 % dobrovoľníčok

12%

Priemerný nárast v hodnotách nameraných korneometrom o 12 %

Urobili sme štúdiu hydratačných účinkov1 na vzorke 27 žien vo veku 25 až 65 rokov, ktoré používali Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacu micelárnu vodu 3 v 1 dvakrát denne počas jedného týždňa. Výsledky boli vyhodnotené s pomocou korneometra (bežne používaný snímač na meranie hydratácie pleti) a preukázali: V ďalšom výskume sme použili technológiu tepelného mapovania na testovanie hydratácie pleti pred a aj po použití Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacej micelárnej vody 3 v 12. Výsledky (zobrazené nižšie) ukazujú významné zvýšenie hydratácie pleti 10 minút po použití micelárnej vody. Testy tepelným mapovaním taktiež preukázali, že Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 výrazne znižuje množstvo kožného mazu na pleti, preto je ideálna na mastné a kombinované typy pleti. 1 Výskum spoločnosti BDF, Hydratačné, čistiace a ošetrujúce účinky na pleť, Nemecko, január 2010 2 Výskum spoločnosti BDF, Štúdia DermatoClean Design STDY-067045 na 4 dobrovoľníčkach

Použitie

Ako používať čistiacu pleťovú micelárnu vodu

 • Kozmetickým tampónom naneste na tvár, krk a dekolt..
 • Jemne šúchajte pleť, v prípade potreby použite aj viacero tampónov, až kým nebude tampón čistý. 

 

Čistiace pleťové prípravky na citlivú pleť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim prípravkom z radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Pokiaľ používate rezistentnú vodoodolnú špirálu, pred čistením ju odlíčte s pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Zistiť viac
Použite Eucerin čistiacu pleťovou vodu

Tonizácia

Zistiť viac
Naneste anti-age hydratačný krém

Starostlivosť

Potom použite vyhovujúci denný či nočný hydratačný krém a očný krém. V závislosti od potrieb vašej pleti odporúčame nasledovné rady výrobkov:

Pokiaľ chcete použiť Eucerin Hyaluron-Filler Hyalurónovú intenzívnu masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný Booster alebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamín C Booster, naneste ich ako prvé pod hydratačný krém.

Zistiť viac

Ochrana a korekcie nedokonalostí

Ako doplnkovú slnečnú ochranu si vyberte výrobok z nášho širokého sortimentu Eucerin Slnečnej ochrany. Na okamžitú korekciu nedokonalostí pleti odporúčame Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo stredne tmavý.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte pohodlné riešenie na čistenie pleti.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 sa ľahko a rýchlo používa a je vhodná na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

Chcete čistiaci pleťový výrobok, ktorý vašu pleť účinne vyčistí bez toho, aby ju vysušoval.

Hľadáte ideálny čistiaci pleťový výrobok, ktorý vašu pleť pripraví na vstrebanie účinných látok, ktoré obsahujú vaše bežne používané výrobky na starostlivosť o pleť.

Vyskúšajte iný výrobok, ak ...

Chcete odstrániť vodoodolnú špirálu a vodoodolný očný make-up.

Pred čistením pleti odporúčame použiť Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí.

Hľadáte čistiaci pleťový gél na normálnu až zmiešanú pleť:

Odporúčame Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaci pleťový gél.

Máte suchú pleť a hľadáte čistiaci pleťový výrobok s konzistenciou krémového mlieka:

Vyskúšajte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiace pleťové mlieko.

Ingrediencie

Často kladené otázky (6)

 • Čo znamená micelárna?

  Micely sú mikroskopické, guľovité zhluky povrchovo aktívnych molekúl. Každá surfaktantová molekula má hydrofilnú (vodomilnú) časť, ktorá je priťahovaná molekulami vody a hydrofóbnu (vodoodpudivú) časť, ktorá vodu odpudzuje a súčasne sa viaže na olej a mastnotu v nečistotách či očnom make-upe. Tieto protichodné sily uvoľňujú nečistoty a očný make-up a vylučujú ich do vody, ktorú zotrieme kozmetickým tampónom. Micelárne čistiace výrobky sú vysoko účinné, nevyžadujú si použitie vody a sú vhodné predovšetkým na citlivú pleť. 

 • Čo znamená 3 v 1

  Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 predstavuje riešenie pre rýchle a pohodlné čistenie, ktoré prináša tri výhody v jednom výrobku:

  • 1 = čistí
  • 2 = odstraňuje make-up
  • 3 = hydratuje

   

 • Je bezpečné používať Čistiacu micelárnu vodu 3v1 DermatoCLEAN [HYALURON] na odstránenie očného make-upu

  Áno. Klinické a oftalmologické testy preukázali, že je šetrná k očiam a citlivej pleti. 

  Oblasť v okolí očí je mimoriadne jemná a citlivá a má odlišné pH ako zvyšok pleti na tvári. Eucerin DermatoCLEAN Čistiaca micelárna voda 3v1 rešpektuje tento rozdiel a bola vyvinutá špeciálne pre pH 7,4 – optimálne pH pre oblasť v okolí oči.

  Eucerin DermatoCLEAN Čistiaca micelárna voda 3v1 odstráni všetok vo vode rozpustný očný make-up. Neodstráni však vodoodolný make-up, ako je napríklad vodoodolná špirála. Na dosiahnutie účinného odlíčenia vodoodolného make-upu odporúčame použiť Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí

 • Aký je najvhodnejší čistiaci pleťový výrobok na moju pleť

  Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali čistiaci pleťový výrobok, ktorý je vhodný na váš typ a stav pleti a má preukázateľnú schopnosť čistiť nielen účinne, ale najmä šetrne. Rovnako dôležité je vybrať si výrobok, ktorý budete rada používať – každý z nás uprednostňuje inú konzistenciu a iný spôsob čistenia pleti. Značka Eucerin ponúka ucelený rad čistiacich pleťových výrobkov na rôzne typy pleti a s rôznou konzistenciou. Prečítajte si viac v našom článku Čistenie a tonizácia: Ako si vybrať ten najvhodnejší čistiaci pleťový výrobok pre moju pleť? 

 • Ako často by som si mala čistiť pleť na tvári?

  Pleť odporúčame čistiť ráno aj večer. Mazové žľazy vo vašej pleti produkujú kožný maz - mastnú látku, ktorá pleť chráni pred vysušovaním - a to počas dňa aj cez noc. Ranné čistenie je dôležité preto, aby sa vzniknutý kožný maz odstránil. Večer je potrebné pleť zbaviť nahromadeného kožného mazu, potu, nečistôt a make-upu, ktorý používate. Vyčistená pleť zároveň lepšie vstrebáva účinné zložky vo vašich ošetrujúcich prípravkoch.

 • Musím po čistení použiť pleťovú vodu?

  V ideálnom prípade áno. Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca pleťová voda je dôležitým posledným krokom vášho pravidelného čistenia pleti. Pleťová voda pomáha pri obnove optimálneho pH vašej pleti a zanecháva pleť sviežu a pripravenú v plnej miere absorbovať účinné látky, ktoré obsahujú vaše prípravky na starostlivosť o pleť. A keďže je naša Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca pleťová voda bez alkoholu a obsahuje kyselinu hyalurónovú, je šetrná k vašej pleti a prispieva k podpore jej hydratácie. 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin