• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3v1 - 400 ml

400 ml

0.0
0 recenzií
3 varianty výrobku
Čistiaca micelárna voda na každodenné použitie
Jemná, dôkladná a účinná
Odstraňuje make-up
Podporuje hydratáciu pleti: nevysušuje
Na všetky typy pleti
Vhodná na citlivú pleť

Pre všetky typy pleti

Jemný, ale účinný micelárny výrobok, ktorý z pleti odstraňuje nečistoty a vodoodolný make-up. Obohatená o hydratačné zložky, ktoré pleť čistia bez toho, aby ju vysušovali. Vhodná na každodenné použitie aj na citlivú pleť.

O produkte

Čistiaca micelárna voda 3 v 1 DermatoCLEAN [HYALURON]

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 je jemný, ale účinný pleťový čistiaci výrobok, ktorý odstraňuje nečistoty a pleťový a oční make-up bez toho, aby pleť vysušoval.

Naša čistiaca micelárna voda kombinuje extra jemný čistiaci komplex s kyselinou hyalurónovou a ďalšími hydratačnými zložkami prírodného pôvodu, čím pleti pomáha zachovať si svoju prirodzenú hydratačnú rovnováhu. Zanecháva pleť čistú, sviežu a jemnú.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 prináša riešenie pre rýchle a pohodlné čistenie vhodné na všetky typy pleti. Klinické a dermatologické testy preukázali, že je vhodná aj na citlivú pleť.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť aj na citlivej pleti, vrátane citlivej pleti v okolí očí.

Kľúčové zistenia

81%

Zvýšenie hydratácie pleti u 81 % dobrovoľníčok

12%

Priemerný nárast v hodnotách nameraných korneometrom o 12 %

Urobili sme štúdiu hydratačných účinkov1 na vzorke 27 žien vo veku 25 až 65 rokov, ktoré používali Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacu micelárnu vodu 3 v 1 dvakrát denne počas jedného týždňa. Výsledky boli vyhodnotené s pomocou korneometra (bežne používaný snímač na meranie hydratácie pleti) a preukázali: V ďalšom výskume sme použili technológiu tepelného mapovania na testovanie hydratácie pleti pred a aj po použití Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacej micelárnej vody 3 v 12. Výsledky (zobrazené nižšie) ukazujú významné zvýšenie hydratácie pleti 10 minút po použití micelárnej vody. Testy tepelným mapovaním taktiež preukázali, že Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 výrazne znižuje množstvo kožného mazu na pleti, preto je ideálna na mastné a kombinované typy pleti. 1 Výskum spoločnosti BDF, Hydratačné, čistiace a ošetrujúce účinky na pleť, Nemecko, január 2010 2 Výskum spoločnosti BDF, Štúdia DermatoClean Design STDY-067045 na 4 dobrovoľníčkach

Použitie

Ako doplnkovú slnečnú ochranu si vyberte výrobok z nášho širokého sortimentu Eucerin Slnečnej ochrany. Na okamžitú korekciu nedokonalostí pleti odporúčame Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo stredne tmavý.

Hľadáte micelárny čistiaci pleťový výrobok na každodenné použitie a uprednostňujete prípravok, ktorý po použití môžete opláchnuť na dosiahnutie dôkladnejšieho čistenia:

Vyskúšajte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacu micelárnu penu, ktorá je vhodná  na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

Radšej používate micelárnu vodu, ale máte aknóznu pleť.

Eucerin DermoPure Micelárna voda bola vyvinutá špeciálne na pleť so sklonmi k nedokonalostiam a akné.

Chcete odstrániť vodoodolnú špirálu a vodoodolný očný make-up.

Pred čistením pleti odporúčame použiť Eucerin DermatoCLEAN Odličovač očí.

Hľadáte čistiaci pleťový gél na normálnu až zmiešanú pleť:

Odporúčame Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaci pleťový gél.

Máte suchú pleť a hľadáte čistiaci pleťový výrobok s konzistenciou krémového mlieka:

Vyskúšajte Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiace pleťové mlieko.

Hľadáte pohodlné riešenie na čistenie pleti.

Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaca micelárna voda 3 v 1 sa ľahko a rýchlo používa a je vhodná na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

Chcete čistiaci pleťový výrobok, ktorý vašu pleť účinne vyčistí bez toho, aby ju vysušoval.

Hľadáte ideálny čistiaci pleťový výrobok,

ktorý vašu pleť pripraví na vstrebanie účinných látok, ktoré obsahujú vaše bežne používané výrobky na starostlivosť o pleť.

 

Potom použite vyhovujúci denný či nočný hydratačný krém a očný krém. V závislosti od potrieb vašej pleti odporúčame nasledovné rady výrobkov:

Pokiaľ chcete použiť Eucerin Hyaluron-Filler Hyalurónovú intenzívnu masku, Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný Booster alebo Eucerin Hyaluron-Filler Vitamín C Booster, naneste ich ako prvé pod hydratačný krém.

Zistiť viac

FAQ (6)

  • Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali čistiaci pleťový výrobok, ktorý je vhodný na váš typ a stav pleti a má preukázateľnú schopnosť čistiť nielen účinne, ale najmä šetrne. Rovnako dôležité je vybrať si výrobok, ktorý budete rada používať – každý z nás uprednostňuje inú konzistenciu a iný spôsob čistenia pleti. Značka Eucerin ponúka ucelený rad čistiacich pleťových výrobkov na rôzne typy pleti a s rôznou konzistenciou. Prečítajte si viac v našom článku Čistenie a tonizácia: Ako si vybrať ten najvhodnejší čistiaci pleťový výrobok pre moju pleť? 

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin