• (0)
Napísať recenziu

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy

Bezoplachové tonikum pre suchú a svrbiacu vlasovú pokožku

Toto intenzívne bezoplachové tonikum pre suchú a svrbiacu vlasovú pokožku  poskytuje mnohohodinovú intenzívnu hydratáciu pre zmiernenie svrbenia a podráždenia.

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy bolo vyvinuté špeciálne pre suchú a svrbiacu vlasovú pokožku. Jeho nelepivé bezoplachové zloženie prináša  vašej vlasovej pokožke mnohohodinovú intenzívnu hydratáciu a už od prvého použitia upokojuje a zmierňuje svrbenie. Aktívne pôsobí proti mikrozápalom vlasovej pokožky,  ktoré spôsobujú jej vysychanie a svrbenie, a tak výrazne zlepšuje jej stav a obnovuje jej prirodzenú hydratačnú rovnováhu.

Klinické štúdie

Dermatologické a klinické štúdie preukazujú účinnosť a veľmi dobrú znášanlivosť  na veľmi citlivej, suchej a svrbiacej vlasovej pokožke. 

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

  • Zmierňuje mikrozápaly vlasovej pokožky.
  • Zmierňuje svrbenie a upokojuje vlasovú pokožku od prvého použitia.
  • Poskytuje dlhodobú intenzívnu hydratáciu vlasovej pokožky.

Ingrediencie

Použitie

Upokojujúce vlasové tonikum používajte každý deň na umyté i neumyté vlasy. V prípade potreby môžete výrobok nanášať dvakrát denne - ráno a večer. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčame používať komplexnú starostlivosť: šampón a vlasové tonikum.   

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, nanášajte vlasové tonikum priamo na vašu vlasovú pokožku.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Umyte si vlasy, ako ste zvyknutí. Výrobok možno nanášať na mokrú alebo suchú vlasovú pokožku. Otočením odstráňte viečko z fľaštičky.

Medzi jednotlivými prameňmi vlasov nanášajte výrobok priamo na vlasovú pokožku. Použite na celú plochu hlavy, zvláštnu pozornosť venujte výrazne postihnutým oblastiam.

Končekmi prstov jemne vmasírujte výrobok do vlasovej pokožky. Neoplachujte. Po aplikácii môžete vlasy upraviť ako obvykle.

Odporúčanie

Použite Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte suchú pokožku hlavy, ktorá svrbí.

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy poskytuje intenzívnu, dlhotrvajúcu hydratáciu a zároveň zmierňuje svrbenie.

Máte atopický ekzém alebo lupienku.

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy je ideálne ako doplnková starostlivosť pri týchto kožných problémoch.

Vaša pokožka je často podráždená inými vlasovými tonikami.

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy neobsahuje farbivá, parabény, silikóny, alkalické mydlové zložky, alkohol a parfumáciu.

Potrebujete šampón pre dieťa, ktoré ešte nemá tri roky.

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy je vhodné pre deti od troch rokov.

Trpíte skôr suchými lupinami než suchou pokožkou.

Často kladené otázky

Čo sa stane, ak nepoužijem Eucerin DermoCapillaire Šampón na vlasy 5% UREA pre suchú pokožku v kombinácii s Eucerin DermoCapillaire Upokojujúcim tonikom s urea?

I napriek tomu by ste mali vidieť zlepšenie vo vysychaní a svrbení vašej pokožky. Ale ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčame používať oba výrobky spolu.

Môžem použiť Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy pri svojich deťoch?

Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy možno použiť u detí od troch rokov.

Môžem používať Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy, ak mám atopický ekzém alebo lupienku?

Áno, Eucerin DermoCapillaire tonikum pre suchú pokožku hlavy je ideálne ako doplnková starostlivosť pri liečbe týchto kožných problémov, pretože neobsahuje dráždivé prísady. Obsahuje tiež dve hydratačné zložky - ureu a kyselinu mliečnu, a upokojujúci polidocanol a licochalcon A, ktoré zmierňujú vysychanie, svrbenie a podráždenie.

Šampóny a toniká

Prípravky Eucerin DermoCapillaire zmierňujú mikrozápaly na vlasovej pokožke, ktoré hrajú hlavnú rolu pri problémoch ako sú lupiny, suchá a svrbiaca vlasová pokožka, citlivá pokožka a niektoré formy vypadávania vlasov. Šampóny a toniká navracajú vlasovej pokožke optimálnu rovnováhu a ošetrujú vlasy od korienkov ku končekom.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár