• 1/4 HF Oční krém
 • 2/4 HF Oční krém
 • 3/4 HF Oční krém
 • 4/4 HF Oční krém
 • 1/4 HF Oční krém
 • 2/4 HF Oční krém
 • 3/4 HF Oční krém
 • 4/4 HF Oční krém

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15

 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
tick Očný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyaluronovou
tick Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky a omladzuje vzhľad
tick Ochranný filter UVA a UVB

Očný krém proti starnutiu pleti s ochrannými filtrami UVA a UVB

Ošetrujúci krém proti vráskam okolo očí rieši a ošetruje jemné línie a vrásky a omladzuje vzhľad. Oftalmologicky testované. 

O produkte

Očný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú vejáriky v citlivej oblasti okolo očí. Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky a omladzuje vzhľad a chráni pleť pred predčasným starnutím vyvolaným UV lúčmi.

Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu, vyvinutá spoločnosťou Eucerin, predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky.  

Svojim ochranným faktorom SPF15 a UVA filtrom ponúka denný hyaluronový vyhladzujúci krém proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások v oblasti očí.

* V porovnaní s  vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť 

Kľúčové zistenia

Bola uskutočnená štúdia s použitím prípravku („Product in Use“, PIU) na vzorke 126 žien, z ktorých 50 % bolo vo veku 30 až 39 rokov. Po 4 týždňoch používania prípravku boli nahlásené tieto výsledky: 

 • 85 %: spomalenie vývoja a zníženie výraznosti vrások
 • 87 %: zabraňuje tvorbe jemných línii a vrások
 • 90 %: predstavuje ideálnu bázu pre make-up

Vlastnosti

 • oftalmologicky testovaný
 • bez parfumácie
 • vhodné pre nositeľky kontaktných šošoviek
 • ideálny ako podklad pod mejkap
 • SPF 15
 • UVA ochrana

Použitie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho mlieka (pre suchú pleť).

Zistiť viac

Tonizácia

Pleť dočistite rozjasňujúcou Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre ďalší ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac

Starostlivosť

Doobeda: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Poobede: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Zistiť viac

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém použite, ak...

Hľadáte účinný očný krém proti vráskam, ktorý nepodráždi vašu citlivú pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 je oftalmologicky testovaný a neobsahuje parfumy.

Chcete zlepšiť vzhľad už prítomných vrások okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 obsahuje vysokomolekulárnu aj nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú a glycin saponin, ktorými cieli na jemné línie a vrásky a ošetruje ich.

Chcete ochrániť oblasť svojich očí pred ďalšími vráskami:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 poskytuje svojimi UVB a UVA filtrami ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások v okolí očí.

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte očný krém pre boj s ovisnutou pleťou, ktorá stráca na objeme:

Pre doplnenie strateného objemu a spevnenie pleti v okolí očí vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Očný krém.

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Bioaktívny glycin saponín preniká ešte hlbšie, do dermálnych vrstiev kože, stimuluje produkciu kyseliny hyaluronovej a dopĺňa vlhkosť tam, kde vznikajú hlboké vrásky. 

Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky a vyhladzuje kožu a omladzuje vzhľad.

Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

FAQ (5)

  Ako viem, že rad Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Produkty z radu hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov Eucerin pôsobia tak, že vyhladzujú aj tie najhlbšie vrásky a omladzujú vzhľad.

  Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

  V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

  Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.

  Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 UVA a UVB filtre?

  Pleť na tvári je počas roka vystavovaná slnečnému žiareniu viac ako pokožka na zvyšku tela. Je preto citlivejšia na škodlivé UVA a UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť jej predčasné starnutie. Ochrana pokožky v chúlostivej oblasti očí je dôležitá vždy, keď je pleť vystavená slnku, čím predídeme poškodeniu DNA v bunkách, slnkom vyvolanému predčasnému starnutiu pleti („photoaging“) a hyperpigmentácii. Preto sme do nami vyvinutého zloženia prípravku zakomponovali ochranný faktor SPF15 a UVA filter.

  Čím sa od seba líšia Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 a Eucerin Volume-Filler Očný krém SPF15?

  Obidva sú účinné očné krémy proti starnutiu, ktoré obsahujú ochranné UV filtre a sú vhodné pre všetky typy pleti. Obidva zároveň obsahujú kyselinu hyaluronovú, ale v rôznych formách tak, aby vyhoveli rôznym potrebám pleti. 
  Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 obsahuje aj glycin saponín, ktorý podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej v bunkách tej vrstvy kože, kde sa tvoria najhlbšie vrásky. Tento prípravok je zameraný na vyhladenie jemných línii a vrások. To znamená, že ak vás primárne trápia vrásky, Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 bude pravdepodobne tým najúčinnejším ošetrením pre vašu citlivú oblasť okolo očí.
  S ďalším dozrievaním začína pleť ovísať a strácať na objeme. Eucerin Volume-Filler Očný krém SPF15 obsahuje magnolol – ten spôsobuje zväčšenie a rozmnožovanie buniek dodávajúcich pleti objem – a oligopeptidy stimulujúce obnovu kolagénu. Okrem toho, že vyhladzuje hlboké vrásky, pomáha tento rad obnoviť objem a získať lepšiu definíciu kontúr ovisnutej pleti.

  Môžem používať Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 počas noci a aj počas dňa?

  Áno. Je síce jasné, že cez noc nepotrebujeme ochranný faktor proti slnku, ale účinné látky obsiahnuté v Eucerin Hyaluron-Filler Očnom kréme SPF15 budú pôsobiť počas noci, vyplnia vrásky a omladia vzhľad. 

Ďalšie odporúčané produkty