SPF 15
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Očný krém

0.0
0 recenzií
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Očný krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom
S SPF 15 a UVA ochranou, pre všetky typy pleti
Oftalmologicky testovaný, bez parfumácie, vhodný aj pri používaní kontaktných šošoviek

Očný krém proti starnutiu pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

Vypĺňa, stimuluje a zachováva. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Očný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti.S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti.Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15 s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

 1. Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.
 2. Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyselinyhyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.
 3. Zachováva: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15 bojuje s prvými príznakmi starnutia pleti, ako sú vejáriky v chúlostivej oblasti okolo očí. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a poskytuje tak mladší vzhľad pleti. Poskytuje pleti účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a proti prehlbovaniu vrások a zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi.Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chránia pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

100%

Omladený vzhľad pleti okolo očí

98%

Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené

99%

Moja pleť je viditeľne a citeľne hladšia

100%

Zabraňuje vzniku nových liniek a vrások

97%

Zabraňuje prehlbovaniu vrások

Spolu s ostatnými klinickými štúdiami bola vykonaná aj užívateľská štúdia2 (PiU), ktorej sa zúčastnilo 240 žien (vo veku od 35 do 55 rokov). Po dvoch a štyroch týždňoch užívania prípravku boli dosiahnuté tieto výsledky 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, október 2021

Použitie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho mlieka (pre suchú pleť).

Zistiť viac

Tonizácia

Pleť dočistite rozjasňujúcou Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre ďalší ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac

Starostlivosť

Ráno: Použite Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, ďalej Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

Večer: Použite Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, ďalej Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15. Ak chcete použiť aj Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, naneste ho ako prvé, teda pred Eucerin Hyaluron-Filler Sérom.

Zistiť viac

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém použite, ak...

Hľadáte účinný očný krém proti vráskam, ktorý nepodráždi vašu citlivú pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 je oftalmologicky testovaný a neobsahuje parfumy.

Chcete zlepšiť vzhľad už prítomných vrások okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15 obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu. Tieto látky vyhladzujú jemné linky a zaisťujú tak mladší vzhľad.

Chcete ochrániť oblasť svojich očí pred ďalšími vráskami:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 poskytuje svojimi UVB a UVA filtrami ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások v okolí očí.

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte očný krém pre boj s ovisnutou pleťou, ktorá stráca na objeme:

Pre doplnenie strateného objemu a spevnenie pleti v okolí očí vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Očný krém.

Hľadáte očný krém, ktorý by vašej pleti dodal pružnosť:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15. Zlepšuje pružnosť pleti a viditeľne vyhladzuje hlboké vrásky, čím pleti okolo očí dodáva žiarivejší a mladistvejší vzhľad.

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.


Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

FAQ (5)

 • Ako viem, že rad Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler bol špeciálne vyvinutý na to, aby bojoval proti prvým príznakom starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Hoci je naša pleť, rovnako ako každý z nás, jedinečná a starne rozdielne v závislosti od našej genetickej výbavy a životného štýlu, linky a vrásky sa začínajú objavovať okolo 25 rokov. Rad Eucerin Hyaluron-Filler spomaľuje proces starnutia pleti tým, že vyhladzuje hlboké vrásky. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.

  Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

 • V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

  Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.

 • Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 UVA a UVB filtre?

  Pleť na tvári je počas roka vystavovaná slnečnému žiareniu viac ako pokožka na zvyšku tela. Je preto citlivejšia na škodlivé UVA a UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť jej predčasné starnutie. Ochrana pokožky v chúlostivej oblasti očí je dôležitá vždy, keď je pleť vystavená slnku, čím predídeme poškodeniu DNA v bunkách, slnkom vyvolanému predčasnému starnutiu pleti („photoaging“) a hyperpigmentácii. Preto sme do nami vyvinutého zloženia prípravku zakomponovali ochranný faktor SPF15 a UVA filter.

 • Čím sa od seba líšia Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 a Eucerin Volume-Filler Očný krém SPF15?

  Obidva sú účinné očné krémy proti starnutiu, ktoré obsahujú ochranné UV filtre a sú vhodné pre všetky typy pleti. Obidva zároveň obsahujú kyselinu hyaluronovú, ale v rôznych formách tak, aby vyhoveli rôznym potrebám pleti. 
  Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 obsahuje aj glycin saponín, ktorý podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej v bunkách tej vrstvy kože, kde sa tvoria najhlbšie vrásky. Navyše obsahuje enoxolón, ktorý spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej. To znamená, že ak vás primárne trápia vrásky, Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 bude pravdepodobne tým najúčinnejším ošetrením pre vašu citlivú oblasť okolo očí.
  S ďalším dozrievaním začína pleť ovísať a strácať na objeme. Eucerin Volume-Filler Očný krém SPF15 obsahuje magnolol – ten spôsobuje zväčšenie a rozmnožovanie buniek dodávajúcich pleti objem – a oligopeptidy stimulujúce obnovu kolagénu. Okrem toho, že vyhladzuje hlboké vrásky, pomáha tento rad obnoviť objem a získať lepšiu definíciu kontúr ovisnutej pleti.

 • Môžem používať Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 počas noci a aj počas dňa?

  Áno. Ochranný faktor cez noc, samozrejme, nepotrebujete, ale ďalšie aktívne ingrediencie v Eucerin Hyaluron-Filler Očnom kréme SPF 15 cez noc budú účinkovať a postarajú sa tak o viditeľne hladšiu, žiarivejšiu a mladšiu pleť.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin