• (0)
Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15

Očný krém proti starnutiu pleti s ochrannými filtrami UVA a UVB

Ošetrujúci krém proti vráskam okolo očí rieši a ošetruje jemné línie a vrásky a omladzuje vzhľad. Oftalmologicky testované. 

Očný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú vejáriky v citlivej oblasti okolo očí. Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky a omladzuje vzhľad a chráni pleť pred predčasným starnutím vyvolaným UV lúčmi.

Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu, vyvinutá spoločnosťou Eucerin, predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky.  

Svojim ochranným faktorom SPF15 a UVA filtrom ponúka denný hyaluronový vyhladzujúci krém proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások v oblasti očí.

* V porovnaní s  vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť 

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Bola uskutočnená štúdia s použitím prípravku („Product in Use“, PIU) na vzorke 126 žien, z ktorých 50 % bolo vo veku 30 až 39 rokov. Po 4 týždňoch používania prípravku boli nahlásené tieto výsledky: 

  • 85 %: spomalenie vývoja a zníženie výraznosti vrások
  • 87 %: zabraňuje tvorbe jemných línii a vrások
  • 90 %: predstavuje ideálnu bázu pre make-up

Často kladené otázky

Ako viem, že rad Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Produkty z radu hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov Eucerin pôsobia tak, že vyhladzujú aj tie najhlbšie vrásky a omladzujú vzhľad.

Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), v tom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

V akom veku mám začať používať vyhladzujúci produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad hyaluronových vyhladzujúcich prípravkov proti vráskam Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.

Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 UVA a UVB filtre?

Pleť na tvári je počas roka vystavovaná slnečnému žiareniu viac ako pokožka na zvyšku tela. Je preto citlivejšia na škodlivé UVA a UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť jej predčasné starnutie. Ochrana pokožky v chúlostivej oblasti očí je dôležitá vždy, keď je pleť vystavená slnku, čím predídeme poškodeniu DNA v bunkách, slnkom vyvolanému predčasnému starnutiu pleti („photoaging“) a hyperpigmentácii. Preto sme do nami vyvinutého zloženia prípravku zakomponovali ochranný faktor SPF15 a UVA filter.

Čím sa od seba líšia Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 a Eucerin Volume-Filler Očný krém SPF15?

Obidva sú účinné očné krémy proti starnutiu, ktoré obsahujú ochranné UV filtre a sú vhodné pre všetky typy pleti. Obidva zároveň obsahujú kyselinu hyaluronovú, ale v rôznych formách tak, aby vyhoveli rôznym potrebám pleti. 
Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 obsahuje aj glycin saponín, ktorý podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej v bunkách tej vrstvy kože, kde sa tvoria najhlbšie vrásky. Tento prípravok je zameraný na vyhladenie jemných línii a vrások. To znamená, že ak vás primárne trápia vrásky, Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 bude pravdepodobne tým najúčinnejším ošetrením pre vašu citlivú oblasť okolo očí.
S ďalším dozrievaním začína pleť ovísať a strácať na objeme. Eucerin Volume-Filler Očný krém SPF15 obsahuje magnolol – ten spôsobuje zväčšenie a rozmnožovanie buniek dodávajúcich pleti objem – a oligopeptidy stimulujúce obnovu kolagénu. Okrem toho, že vyhladzuje hlboké vrásky, pomáha tento rad obnoviť objem a získať lepšiu definíciu kontúr ovisnutej pleti.

Môžem používať Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 počas noci a aj počas dňa?

Áno. Je síce jasné, že cez noc nepotrebujeme ochranný faktor proti slnku, ale účinné látky obsiahnuté v Eucerin Hyaluron-Filler Očnom kréme SPF15 budú pôsobiť počas noci, vyplnia vrásky a omladia vzhľad. 

Ingrediencie

Použitie

Eucerin očný krém proti vráskam

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite čistiaci gél Eucerin alebo čistiace mlieko Eucerin

Pleť dôkladne vyčistite pomocou Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho gélu (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiaceho mlieka (pre suchú pleť).

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu

Pleť dočistite rozjasňujúcou Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre ďalší ošetrujúci prípravok.

Použite očný krém Eucerin proti vráskam

Doobeda: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Poobede: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15.

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém použite, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte účinný očný krém proti vráskam, ktorý nepodráždi vašu citlivú pleť:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 je oftalmologicky testovaný a neobsahuje parfumy.

Chcete zlepšiť vzhľad už prítomných vrások okolo očí:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 obsahuje vysokomolekulárnu aj nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú a glycin saponin, ktorými cieli na jemné línie a vrásky a ošetruje ich.

Chcete ochrániť oblasť svojich očí pred ďalšími vráskami:

Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15 poskytuje svojimi UVB a UVA filtrami ochranu proti predčasnému starnutiu pleti a prehlbovaniu vrások v okolí očí.

Hľadáte očný krém pre boj s ovisnutou pleťou, ktorá stráca na objeme:

Pre doplnenie strateného objemu a spevnenie pleti v okolí očí vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Očný krém.

Chcete ošetriť veľmi suchú pleť a vrásky okolo očí:

Pre cielenú hydratáciu zrejúcej pleti v okolí očí, vyskúšajte očný krém s kyselinou hyaluronovou a ureou Eucerin Hyal-Urea Očný krém

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém na všetky typy pleti. Pre silnejší účinok prináša aj Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum s duálnym účinkom a Booster s 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár