• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Nočný krém

0.0
0 recenzií
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Nočný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom
Pre všetky typy pleti

Nočný krém proti starnutiu pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

Vypĺňa, stimuluje a zachováva. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť.

Prispievame k udržateľnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Nočný krém proti starnutiu pre všetky typy pletiS pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti.Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

 • Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.
 • Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.
 • Zachováva: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém bojuje s prvými príznakmi starnutia. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a stará sa tak o mladistvý vzhľad pleti. Zároveň podporuje jej regeneráciu.Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

100 %

Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené

100 %

Zabraňuje vzniku nových liniek a vrások

98 %

Podporuje regeneráciu pleti počas noci

99 %

Má veľmi intenzívny ošetrujúci účinok

Spolu s ostatnými klinickými štúdiami bola vykonaná aj užívateľská štúdia2 (PiU), ktorej sa zúčastnilo 360 žien (vo veku od 35 do 55 rokov). Po štyroch týždňoch užívania prípravku boli dosiahnuté tieto výsledky: 2 Beiersdorf AG, PiU Thajsko, január 2021

Použitie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť vyčistite šetrným Eucerin DematoCLEAN Čistiacim mliekom alebo osviežujúcim Eucerin DematoCLEAN Čistiacim gélom (podľa typu pleti).

Zistiť viac

Tonizácia

Pleť dočistite Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac

Starostlivosť

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém jemne vmasírujte do pleti na tvári, do pokožky na krku a v oblasti výstrihu. 

Pre vyšší účinok aplikujte Eucerin Hyaluron-Filler SérumHyaluron-Filler Očný krém SPF15 pred použitím Nočného krému.

Zistiť viac

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Hľadáte nočný krém, ktorý urýchľuje regeneráciu kože:

Zloženie Eucerin Hyaluron-Filler Nočného krému obsahuje dexpanthenol, ktorý podporuje nočnú obnovu kožných buniek.

Chcete potlačiť jemné línie a vrásky a omladiť vzhľad:

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu. Tieto látky vyhladzujú jemné linky aj hlboké vrásky a zaisťujú tak mladší vzhľad.

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte nočný krém, ktorý si poradí s hlbokými vráskami a stratou objemu:

Vyskúšajte Eucerin Hyalorun-Filler + Volume-Lift Nočný krém pre vyplnenie hlbokých vrások a obnovu kontúr tváre.

Hľadáte nočný krém pre zrelú pleť, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky a zvyšuje elasticitu kože:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém

Hľadáte nočné ošetrenie pleti, ktoré vyhladzuje hlboké vrásky, obnovuje definíciu kontúr tváre a pomáha znovuzískaniu objemu kože:

Vyskúšajte Eucerin Hyalorun-Filler + Volume-Lift Nočný krém.

Potrebujete riešiť jemné línie a vrásky na citlivej koži:

Pre obnovu  energie v citlivej starnúcej pleti vyskúšajte Q10 Active Regeneračný nočný krém proti vráskam koenzýmom Q10 a antioxidačným vitamínovým komplexom.

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.


Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

FAQ (4)

 • Ako viem, že rad prípravkov Hyaluron-Filler Eucerin je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler vyhladzujúcich prípravkov má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Výrobky z radu Eucerin Hyaluron-Filler pôsobia proti procesu starnutia pleti vyplňovaním hlbokých vrások. Pre viditeľne hladšiu, žiarivejšiu a mladšiu pleť.

  Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. Rokom života), potom je práve rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume- Lift špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), vtom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

 • V akom veku mám začať používať produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

  Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom.

 • Prečo potrebujem Nočný krém?

  Naša pleť sa regeneruje v noci. Nočné krémy pleť hydratujú a zároveň obsahujú ingrediencie, ktoré podporujú regeneráciu buniek počas noci. V Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočnom kréme je aktívnou látkou dexpanthenol, ktorý nočnú regeneráciu pleti podporuje.

 • Čím sa od seba líšia Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný krém a Nočný krém Eucerin Hyaluron Filler + Volume-Lift?

  Obidva sú účinné nočné krémy proti starnutiu, vhodné pre všetky typy pleti. Obidva tiež obsahujú kyselinu hyaluronovú (avšak v rôznych formách tak, aby vyhoveli rôznym potrebám pleti) a dexpanthenol.
  Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný krém obsahuje aj glycin saponín, ktorý podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej v bunkách tej vrstvy kože, kde sa tvoria najhlbšie vrásky. Tento prípravok je zameraný na vyhladenie jemných línii a vrások. To znamená, že ak vás v súvislosti so starnutím pleti primárne trápia vrásky, Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný krém bude pre vašu pleť pravdepodobne tým najúčinnejším ošetrením.

  S ďalším dozrievaním začína pleť ovísať a strácať na objeme. Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém obsahuje magnolol – ten spôsobuje zväčšenie a rozmnožovanie buniek dodávajúcich pleti objem – a oligopeptidy stimulujúce obnovu kolagénu. Okrem toho, že vyhladzuje hlboké vrásky, pomáha tento rad obnoviť objem a získať lepšiu definíciu kontúr ovisnutej pleti.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin