• (10)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém

Nočný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti

Účinný krém, ktorý vyhladzuje aj tie najhlbšie vrásky pre mladší vzhľad a napomáha nočnej regenerácii.

Nočný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém ošetrí prvé známky starnutia tak, že vyplní jemné línie a vrásky, omladí vzhľad, a zároveň podporí regeneráciu pleti. 

Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, glycin saponínu a dexpanthenolu, vyvinutá spoločnosťou Eucerin, predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky. Koncentrovaný dexpanthenol podporuje nočnú regeneráciu pleti. 

* V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť. 

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Bola uskutočnená štúdia s použitím prípravku („Product in Use“, PIU), do ktorej zaradili 126 žien, z ktorých 50 % bolo vo veku 30 až 39 rokov. Po štyroch týždňoch používania prípravku boli nahlásené tieto výsledky: 

 • 82%: viditeľné zníženie výskytu jemných línii
 • 84%: prevencia tvorby jemných línii a vrások
 • 90%: zanecháva pokožku viditeľne a evidentne hladšiu

Často kladené otázky

Ako viem, že rad prípravkov Hyaluron-Filler Eucerin je pre mňa tým správnym radom prípravkov proti starnutiu pleti?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler vyhladzujúcich prípravkov má špeciálne zloženie, ktoré si poradí s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Naša pleť je rovnakou individualitou, ako sme aj my sami, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od nášho genetického vybavenia a životného štýlu. Jemné línie a vrásky sa obvykle začínajú objavovať vo veku okolo 30 rokov. Prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler vyhladzujúce krémy pôsobia tak, že vyhladzujú aj tie najhlbšie vrásky a omladzujú vzhľad.

Ak vás najviac trápi strata objemu (ako to často býva u žien medzi 40. a 50. Rokom života), potom je práve rad Eucerin Volume-Filler špeciálne navrhnutý tak, aby vyplnil hlboké vrásky a obnovil kontúry tváre. Ak vás najviac trápi elasticita kože a prehlbujúce sa vrásky (ako to často býva u žien po 50. roku života), vtom prípade vám odporúčame rad hyaluronových vyhladzujúcich krémov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku, ktorý vám tiež pomôže s výberom najvhodnejšieho prípravku.

V akom veku mám začať používať produkt z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

Ľudská pleť je jedinečná, rovnako ako aj ľudia. Odpoveď je preto u každého iná a záleží od mnohých faktorov nielen vnútorných (náš genetický fond), ale aj vonkajších (miera slnka, ktorému sme našu pleť vystavili). Platí všeobecná zásada, že prvé známky starnutia, ako sú jemné línie a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30.roku života, a práve v tomto veku odporúčame začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler. V prípade akýchkoľvek pochybností vám odporúčame článok o pleti na tvári v rôznom veku, prípadne váš problém konzultujte s lekárnikom, či dermatológom. 

Prečo potrebujem Nočný krém?

Regenerácia kože prebieha v noci. Okrem toho, že pleti dodávajú vlhkosť, obsahujú nočné krémy také zložky, ktoré stimulujú regeneračný proces prebiehajúci v bunkách. Takou účinnou látkou Nočného hyaluronového vyhladzujúceho krému Eucerin je dexpanthenol, ktorý podporuje nočnú regeneráciu pleti.  
Nočné krémy neobsahujú slnečné ochranné faktory ani pigmenty. Denné krémy z radu Eucerin Hyaluron-Filler obsahujú slnečné ochranné faktory a krycie denné krémy „CC“ obsahujú slnečné ochranné faktory a farebné pigmenty. Preto sú vhodné pre použitie počas dňa.

Čím sa od seba líšia Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Nočný krém Eucerin Volume-Filler?

Obidva sú účinné nočné krémy proti starnutiu, vhodné pre všetky typy pleti. Obidva tiež obsahujú kyselinu hyaluronovú (avšak v rôznych formách tak, aby vyhoveli rôznym potrebám pleti) a dexpanthenol.
Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém obsahuje aj glycin saponín, ktorý podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej v bunkách tej vrstvy kože, kde sa tvoria najhlbšie vrásky. Tento prípravok je zameraný na vyhladenie jemných línii a vrások. To znamená, že ak vás v súvislosti so starnutím pleti primárne trápia vrásky, Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém bude pre vašu pleť pravdepodobne tým najúčinnejším ošetrením.

S ďalším dozrievaním začína pleť ovísať a strácať na objeme. Eucerin Volume-Filler Nočný krém obsahuje magnolol – ten spôsobuje zväčšenie a rozmnožovanie buniek dodávajúcich pleti objem – a oligopeptidy stimulujúce obnovu kolagénu. Okrem toho, že vyhladzuje hlboké vrásky, pomáha tento rad obnoviť objem a získať lepšiu definíciu kontúr ovisnutej pleti.

Ingrediencie

Použitie

Nočný krém proti vráskam pre všetky typy pleti

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite čistiace mlieko alebo čistiaci gél Eucerin

Pleť vyčistite šetrným Eucerin DematoCLEAN Čistiacim mliekom alebo osviežujúcim Eucerin DematoCLEAN Čistiacim gélom (podľa typu pleti). Pre odstránenie stôp po make-upe v oblasti okolo očí, použite Odličovač vodoodolného očného make-upu Eucerin DematoCLEAN

Použite Čistiacu pleťovú vodu Eucerin.

Pleť dočistite Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci prípravok.

Použite Nočný krém Eucerin proti starnutiu pleti

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém jemne vmasírujte do pleti na tvári, do pokožky na krku a v oblasti výstrihu. 

Pre vyšší účinok aplikujte Eucerin Hyaluron-Filler SérumHyaluron-Filler Očný krém SPF15 pred použitím Nočného krému.

Čo robiť a čomu sa vyhýbať

Tento prípravok použite, ak...

Vyskúšajte iný prípravok, ak...

Hľadáte nočný krém, ktorý urýchľuje regeneráciu kože:

Zloženie Eucerin Hyaluron-Filler Nočného krému obsahuje dexpanthenol, ktorý podporuje nočnú obnovu kožných buniek.

Chcete potlačiť jemné línie a vrásky a omladiť vzhľad:

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém obsahuje jedinečnú kombináciu vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (ktorej molekula je 40krát menšia *) a glycin saponín, ktorý vyhladzuje jemné línie a zvnútra vyhladzuje aj tie najhlbšie vrásky, čím pleť pôsobí mladším dojmom.

*V porovnaní s  vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Hľadáte nočný krém, ktorý si poradí s hlbokými vráskami a stratou objemu:

Vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Nočný krém pre vyplnenie hlbokých vrások a obnovu kontúr tváre.

Hľadáte nočný krém pre zrelú pleť, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky a zvyšuje elasticitu kože:
Hľadáte nočné ošetrenie pleti, ktoré vyhladzuje hlboké vrásky, obnovuje definíciu kontúr tváre a pomáha znovuzískaniu objemu kože:
Potrebujete riešiť jemné línie a vrásky na citlivej koži:

Pre obnovu  energie v citlivej starnúcej pleti vyskúšajte Regeneračný nočný krém proti vráskam Q10 s koenzýmom Q10 a antioxidačným vitamínovým komplexom.

Hľadáte nočný krém na ošetrenie veľmi suchej pokožky a zredukovanie vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyal-Urea Nočný krém s prirodzene zvlhčujúcimi faktormi, ureou a kyselinou hyaluronovou.

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém pre všetky typy pleti. Pre zosilnenie účinku prináša tiež Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňujúce sérum s duálnym účinkom, Booster s 10 % čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C, Hydratačný booster a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Novinka
Hyalurónový booster od značky Eucerin

Prvé príznaky starnutia

Hyaluron-Filler Hydratačný booster

 • Ultra ľahká a osviežujúca gélová textúra
 • Pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti
 • Okamžité posilnenie a hydratáci
 • Zlepšuje hydratáciu pleti až na 24 hodín
 • Vypĺňa jemné linky a prvé vrásky
 • Pre pevnejšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu pleť
 • Vypĺňa pleť vďaka intenzívnej hydratácii
 • Okamžitý účinok: pocit sviežej pleti a hydratácia až na 24 hodín
 • Vynikajúci ako základ pod mejkap
 • Ľahká príjemná vôňa

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (10)
4,6 z 5 bodov / 10 recenzií
5 Stars
9
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
1
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Petra,
uz po prvom pouziti viditelny rozdiel prijemna konzistencia plet krasne vypnuta jemna na dotyk celkove zjednotenie a zjemnenie pleti...
Lfenka,

upcháva pory

píšete že je nekomedogénny, a 5. zložka je isopropyl palmitate..... :(
Jiřina 56 let,
Vynikající velmi příjemný a účinný krém spolu s dením krémem.Velká spokojenost- našla jsem to,co jsem hledala.
janikkaa,

používam

výborný ,nemá konkurenciu....
aisha,

Maximálna spokojnosť

Používam tento krém tretí týžden /plus denný a očný z tejto rady/ a musím povedať, že po tak krátkej dobe naozaj presvedčil. Je neuveritelné, že pri pohlade do zrkadla vidím každým dnom ako sa mi trošku viac vypínajú vrásky. Doteraz najlepší krém, ktorý predčí vysoko všetky ostatné. Určite pri nom zostanem.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár