SPF 15
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Denný krém pre suchú pleť NÁHRADNÁ NÁPLŇ

0.0
0 recenzií
Obsahuje o 90 % menej plastu ako štandardné balenie Hyaluron-Filler v nádobe, 50 ml
Obal náhradnej náplne je vyrobený z 91,7 % recyklovaného papiera
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Denný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom

Denný krém proti starnutiu pleti pre suchú pleť s SPF 15

Vypĺňa, stimuluje a zachováva. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť. Túto náhradnú náplň Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denného krému SPF 15 pre suchú pleť je možné použiť v kombinácii s akoukoľvek nádobou Eucerin Hyaluron-Filler. Odhaduje sa, že náhradné náplne ušetria viac ako 16 ton plastu ročne.* *Ročné úspory na základe internej ročnej predpovede množstva predaných náhradných náplní.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Denný krém proti starnutiu pleti pre suchú pleť s SPF 15

S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

1.Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.

3. Zachováva: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 bojuje s prvými príznakmi starnutia suchej pleti. Viditeľne vyhladzuje jemné linky i hlboké vrásky, a stará sa tak o mladší vzhľad pleti. Poskytuje pleti účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a proti prehlbovaniu vrások a zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikají hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

99 %

Jemné linky a vrásky sú viditeľne redukované

100 %

Omladený vzhľad mojej pleti

100 %

Moja pleť je viditeľne a citeľne hladšia

100 %

Zabraňuje vzniku nových liniek a vrások

98 %

Zabraňuje prehlbovaniu vrások

100 %

Intenzívne hydratuje

Spolu s ostatnými klinickými štúdiami bola vykonaná aj užívateľská štúdia2 (PiU), v ktorej sa zúčastnilo 360 žien (vo veku od 35 do 55 rokov). Po dvoch a štyroch týždňoch používania prípravku boli dosiahnuté nasledujúce výsledky:

Použitie

Použitie

Zaraďte čistenie do každodennej rutiny starostlivosti o pleť

Pre vašu každodennú starostlivosť

Zaraďte čistenie do každodennej rutiny starostlivosti o pleť

Čistenie

Zistiť viac
Urobte tonizáciu súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pleť

Tonizácia

Pleť dočistite Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac
Urobte špeciálnu starostlivosť súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pleť
Chráňte svoju pokožku pred UVB a UVA lúče.

Korekcia nedokonalostí a/alebo ochrana pleti

Ak dávate prednosť dennému krému s vyšším ochranným faktorom SPF, vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denný krém SPF 30, ktorý je určený pre všetky typy pleti. Pre dodatočnú ochranu pred UVB/UVA žiarením a negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Táto dodatočná slnečná ochrana by mala byť nanášaná po ošetrujúcich produktoch. 

Zistiť viac

Ingrediencie

Kyselina hyalurónová
Kyselina hyalurónová redukuje výskyt jemných liniek a vrások

Ako účinkujú spoločne

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.

1 Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (12)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin