Novinka
 • (30)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Lokálny aplikátor s thiamidolom, ktorý prináša presné riešenie pre drobné oblasti hyperpigmentácie. Pleť získava jednotnejší tón.

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor je nemastný gél so špeciálnym aplikátorom, ktorý umožňuje nanášať prípravok presne na drobné plochy hyperpigmentácie. Obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že pri použití priamo na tmavé škvrny tieto škvrny redukuje a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. Pleť získava jednotnejší tón.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Často kladené otázky

Účinkuje Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor ako krycí prípravok?

Nie. Anti-Pigment Lokálny korektor neobsahuje žiadne farebné pigmenty, preto tmavé škvrny neprekrýva. Je to transparentný prípravok, ktorý účinne redukuje tmavé škvrny, bráni ich opakovanému výskytu a prináša klinicky aj dermatologicky overené výsledky.

Ak hľadáte výrobok pre okamžitú korekciu tónu pleti, vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 stredne tmavý. Oba tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite farebne zjednocujú pleť pre jej jednotnejší tón.

Spôsobuje Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor zosvetlenie stareckých škvŕn?

Áno. Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor vám pomôže redukovať rad rôznych typov hyperpigmentácie, vrátane tmavých škvŕn a stareckých škvŕn (známych tiež ako slnečné škvrny).

Prečítajte si viac o rôznych druhoch hyperpigmentácie a čo ich spôsobuje v článku Hyperpigmentácia.

Môžem použiť Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor na starecké škvrny na rukách?

Áno. Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor bol špeciálne vyvinutý tak, aby vám pomohol cielene ošetriť a zosvetliť drobné plochy hyperpigmentácie a je ideálny na použitie na starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny) na rukách aj na tvári.

Ingrediencie

Použitie

 • Naneste raz denne (ráno alebo večer) na dôkladne vyčistenú pleť.
 • Naneste v malom množstve priamo na tmavé škvrny.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Na korektor naneste vhodný hydratačný krém.
 • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Denným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom.
 • Používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Ako nanášať korektor na tmavé škvrny

Pre vašu každodennú starostlivosť

Pred aplikáciou depigmentačného korektora pleť vyčistite

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Po tonizácii pleti naneste korektor na tmavé škvrny

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti).

Naneste korektor na tmavé škvrny

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Na korektor tmavých skvrn naneste slnečnú ochranu

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Ak hľadáte vyššiu ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

Pre okamžitú korekciu tónu pleti ďalej naneste na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ ...

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Chcete redukovať pigmentové škvrny na tvári a/alebo rukách:

Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor má špeciálny aplikátor, vďaka ktorému môžete koncentrované zloženie nanášať ľahko priamo tam, kde ho treba. Je dokázané, že účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha predchádzať opätovnému výskytu pigmentových škvŕn.

Chcete, aby vaša pleť získala jednotnejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor zosvetľuje drobné plochy hyperpigmentácie pre jednotnejší vzhľad pleti. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte v kombinácii s ďalšími výrobkami radu Eucerin Anti-Pigment.

Hľadáte výrobok na okamžitú korekciu tónu pleti:

Vyskúšajte: Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 stredne tmavý. Oba tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite farebne zjednocujú pleť pre jej jednotnejší tón.

Hľadáte výrobok, ktorý prekryje nedokonalosti pleti:

Eucerin Anti-Pigment – rad prípravkov na hyperpigmentáciu Pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Slnečné žiarenie, hormonálne vplyvy a starnutie môžu viesť k hyperpigmentácii: tmavo zafarbené plochy či starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny) a pleť tak dostáva nejednotný vzhľad. Rad Eucerin Anti-Pigment bol špeciálne vyvinutý na redukciu hyperpigmentácie pre zjednotenejší a žiarivejší vzhľad pleti.

Všetky štyri produkty - denný krém, nočný krém, lokálny korektor a duálne sérum – obsahujú thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Overall Rating
 • (30)
4,8 z 5 bodov / 30 recenzií
5 Stars
27
4 Stars
2
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
1
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Barbora ,

Konecne plet bez skvrn

Tento pripravok pouzivam na flaky od akne, s ktorymi som bojovala uz par rokov. A kedze stale pribudaju nove, nikdy mi nesmie chybat v kupelni.
Seka,

Perfektní péče

Velkou předností tohoto výjimečného přípravku je přímo vynikající lokální působení.Používám přípravek tři týdny a pigmentové skvrny zesvětlaly a dokonale splynuly s barvou ostatní pleti.Jsem šťastná,že díky EUCERINU mám opravdu perfektně sjednocenou pleť.
Adriana ,

Praktický pomocník

Veľmi praktický pomocník do kabelky, je fajn mať ho vždy po ruke!
Tamara Mikolášová,

Už žiadne pigmentové škvrny

Geniálny korektor prekryje všetky nedostatky pleti , lieči, redukuje pigmentové škvrny, pleť je zjednotená, príjemná, zdravá. Odporúčam vyskúšať 🌸
Dora Kil,

Top

Opravdu spolehlivý, příjemný i účinný.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár