• 1/5 Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5
 • 1/5 Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30

5
Denný krém s thiamidolom
Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu
UVA/UVB ochrana

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Hydratačný denný krém s UVA a UVB ochranou pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti.

Doteraz mi nič nepomohlo. Veľká vďaka. Úprimne som veľmi šťastná. Naozaj mi to zmenilo život!

Petra, 2019

O produkte

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje tento hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnečným žiarením a znižuje pravdepodobnosť výskytu pigmentových škvŕn spôsobených vplyvom slnečného žiarenia na pleť. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola vykonaná užívateľská štúdia (PIU) u 120 žien vo veku medzi 25 a 55 rokmi 1. Užívateľky uviedli nasledujúce výsledky najprv po dvoch a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, november 2017

 

 

Vlastnosti

 • SPF 30
 • UVA ochrana
 • rýchlo sa vstrebáva
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

 • Naneste ráno na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
 • Jemne vmasírujte do pleti.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
 • Každý výrobok z tohto radu používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Zistiť viac

Tonizácia

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť a ošetrenie

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Zistiť viac

Dodatočná ochrana a/alebo okamžitá korekcia tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Ak hľadáte vyššiu ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

Pre okamžitú korekciu tónu pleti ďalej naneste na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Zistiť viac

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Chcete redukovať pigmentové škvrny:

 Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 účinne redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha predchádzať opätovnému výskytu pigmentových škvŕn, zatiaľ čo obsiahnuté UVB (SPF 30) a UVA filtre chránia pleť pred ďalšími poruchami pigmentácie spôsobenými slnečným žiarením.

Chcete rozjasniť vašu pleť a získať žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 pomáha zjednotiť tón pleti, ktorá je na pohľad jasnejšia a žiarivejšia.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod make-up:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 je vhodný pre všetky typy pleti.

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Hľadáte výrobok pre okamžitú korekciu tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 stredne tmavý. Oba tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Hľadáte výrobok slnečnej ochrany s veľmi vysokým slnečným faktorom:

Rad Eucerin Slnečná ochrana ponúka vynikajúce výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté špeciálne pre rôzne potreby pleti.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, u ktorej klinické aj dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Ako funguje

Pred

Tmavé škvrny sú spôsobené nerovnomerným rozložením melanínu v pleti. Hlavnými spúšťačmi sú pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie.


Po

Patentovaný thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti.

FAQ (2)

 • Je Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 vhodný pre pleť so stareckými škvrnami?

  Áno. Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 možno použiť na redukciu množstva rôznych typov hyperpigmentácie, medzi ktoré patria starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny). A vďaka SPF 30 tiež chráni pleť pred slnečným žiarením, čím pomáha redukovať ďalšie poruchy pigmentácie spôsobené slnečným žiarením. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, odporúčame ho používať v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Anti-Pigment.

  Prečítajte si viac o rôznych druhoch hyperpigmentácie a čo ich spôsobuje v článku Hyperpigmentácia.

 • Prečo obsahuje Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 UVA a UVB ochranu?

  Aj za oblačných dní môžu slnečné lúče spôsobovať hyperpigmentáciu, fotostarnutie (tento termín opisuje predčasné starnutie pleti spôsobené slnečným žiarením) a poškodenie DNA. Viac si prečítajte v článku Ako slnko ovplyvňuje kožu. Náš denný krém obsahuje UVA i UVB filtre, ktoré poskytujú pleti potrebnú každodennú ochranu.

  Ak hľadáte výrobok, ktorý poskytuje predovšetkým slnečnú ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre rôzne typy kožných problémov ako je starnutie pleti, suchá pleť, mastná/aknóznu pleť a slnečná alergia. Tento rad obsahuje tiež tónujúce krémy, ktoré pomáhajú skryť tmavé škvrny.

5
45 recenzií
44
1
0
0
0
 • Stana 4. 12. 2019
  Je perfektnyj
 • Janka 13. 11. 2019
  Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30
  Perfektný denný krém mne vyhovuje konzistencia, pleť mám peknú. Ja používam Eucerin na tvár i na telo.
 • Jana Hyťhová 12. 11. 2019
  kvalita...co dodat
  Značku Eucerin miluji. Pomohla mi zvýšit sebevědomí. Pigmentové skvrny si mi nelíbí a mám je již dlouho. Vyzkoušela jsem už mnoho produktů od různých firem. Ale konečně se stal zázrak a objevila jsem produkt, který opravdu funguje a moje nevzhledné skvrny konečně světlají. Používám tento denní krém ještě s duálním sérem. S konzistencí krému jsem spokojená, krásně se vstřebává a pleť se neleskne a je svěží. Budu ho aplikovat i nadále. Maximální spokojenost a rozhodně doporučuji.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin