• 1/1

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30

5
Denný krém s thiamidolom
Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu
UVA/UVB ochrana

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Hydratačný denný krém s UVA a UVB ochranou pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti.

O produkte

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje tento hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnečným žiarením a znižuje pravdepodobnosť výskytu pigmentových škvŕn spôsobených vplyvom slnečného žiarenia na pleť. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola vykonaná užívateľská štúdia (PIU) u 120 žien vo veku medzi 25 a 55 rokmi 1. Užívateľky uviedli nasledujúce výsledky najprv po dvoch a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, november 2017

 

 

Vlastnosti

 • SPF 30
 • UVA ochrana
 • rýchlo sa vstrebáva
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

 • Naneste ráno na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
 • Jemne vmasírujte do pleti.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
 • Každý výrobok z tohto radu používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Zistiť viac

Tonizácia

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť a ošetrenie

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Zistiť viac

Dodatočná ochrana a/alebo okamžitá korekcia tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Ak hľadáte vyššiu ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

Pre okamžitú korekciu tónu pleti ďalej naneste na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Zistiť viac

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Chcete redukovať pigmentové škvrny:

 Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 účinne redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha predchádzať opätovnému výskytu pigmentových škvŕn, zatiaľ čo obsiahnuté UVB (SPF 30) a UVA filtre chránia pleť pred ďalšími poruchami pigmentácie spôsobenými slnečným žiarením.

Chcete rozjasniť vašu pleť a získať žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 pomáha zjednotiť tón pleti, ktorá je na pohľad jasnejšia a žiarivejšia.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod make-up:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 je vhodný pre všetky typy pleti.

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Hľadáte výrobok pre okamžitú korekciu tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 stredne tmavý. Oba tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Hľadáte výrobok slnečnej ochrany s veľmi vysokým slnečným faktorom:

Rad Eucerin Slnečná ochrana ponúka vynikajúce výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté špeciálne pre rôzne potreby pleti.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, u ktorej klinické aj dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Ako funguje

Pred

Tmavé škvrny sú spôsobené nerovnomerným rozložením melanínu v pleti. Hlavnými spúšťačmi sú pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie.


Po

Patentovaný thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti.

FAQ (2)

  Je Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 vhodný pre pleť so stareckými škvrnami?

  Áno. Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 možno použiť na redukciu množstva rôznych typov hyperpigmentácie, medzi ktoré patria starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny). A vďaka SPF 30 tiež chráni pleť pred slnečným žiarením, čím pomáha redukovať ďalšie poruchy pigmentácie spôsobené slnečným žiarením. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, odporúčame ho používať v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Anti-Pigment.

  Prečítajte si viac o rôznych druhoch hyperpigmentácie a čo ich spôsobuje v článku Hyperpigmentácia.

  Prečo obsahuje Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 UVA a UVB ochranu?

  Aj za oblačných dní môžu slnečné lúče spôsobovať hyperpigmentáciu, fotostarnutie (tento termín opisuje predčasné starnutie pleti spôsobené slnečným žiarením) a poškodenie DNA. Viac si prečítajte v článku Ako slnko ovplyvňuje kožu. Náš denný krém obsahuje UVA i UVB filtre, ktoré poskytujú pleti potrebnú každodennú ochranu.

  Ak hľadáte výrobok, ktorý poskytuje predovšetkým slnečnú ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre rôzne typy kožných problémov ako je starnutie pleti, suchá pleť, mastná/aknóznu pleť a slnečná alergia. Tento rad obsahuje tiež tónujúce krémy, ktoré pomáhajú skryť tmavé škvrny.

5
from 32 reviews
 • Poklad
  Adriana
  Top produkt, ktorý dokonale hydratuje pleť a ja cez deň konečne nevyzerám ako taká sušienka. Oceňujem aj vysoký ochranný faktor. Je super nemusieť používať jedno aj druhé a mať všetko v jednom produkte.
 • Krásna pleť bez škvŕn
  Anna Kristová
  Mne sa to konečne podarilo-zbaviť sa pigmentácie.Krémik má príjemnú konzistenciu,krásne sa rozotiera a príjemne vonia.Po takmer polročnom používaní mi celkom vybledli pigmentové škvrny,takže dávam palec hore a doporučujem každému,kto už neverí takmer na nič.Je to overená kvalita,na ktorú nedám dopustiť.
 • Top produkt
  Daniela
  Mám svetlú pleť s dosť veľkou pigmentovou škvrnou na čele. Tento krém mi odporučila moja kožná lekárka nakoľko som už bola zúfala ako mi ta škvrna svieti na tvári a môžem povedať,že je skvelý. Už po pár dňoch používania mám pocit, že sa dostavil efekt nakoľko ho pravidelne denne používam a verím, že za pár mesiacov bude pigmentová škvrna pekne vyblednutá. Neverila som, že za tak krátky čas sa dostavia výsledky. Vyskúšala som veľa produktov na odstránenie pigmentových škvŕn ale tento je úplne TOP produkt a k tomu ma ešte aj krásnu vôňu :) Nedám na neho dopustiť a budem ho používať stale.
Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty