Novinka
  • (45)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Hydratačný denný krém s UVA a UVB ochranou pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti.

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje tento hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnečným žiarením a znižuje pravdepodobnosť výskytu pigmentových škvŕn spôsobených vplyvom slnečného žiarenia na pleť. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola vykonaná užívateľská štúdia (PIU) u 120 žien vo veku medzi 25 a 55 rokmi 1. Užívateľky uviedli nasledujúce výsledky najprv po dvoch a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, november 2017

 

 

Často kladené otázky

Je Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 vhodný pre pleť so stareckými škvrnami?

Áno. Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 možno použiť na redukciu množstva rôznych typov hyperpigmentácie, medzi ktoré patria starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny). A vďaka SPF 30 tiež chráni pleť pred slnečným žiarením, čím pomáha redukovať ďalšie poruchy pigmentácie spôsobené slnečným žiarením. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, odporúčame ho používať v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Anti-Pigment.

Prečítajte si viac o rôznych druhoch hyperpigmentácie a čo ich spôsobuje v článku Hyperpigmentácia.

Prečo obsahuje Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 UVA a UVB ochranu?

Aj za oblačných dní môžu slnečné lúče spôsobovať hyperpigmentáciu, fotostarnutie (tento termín opisuje predčasné starnutie pleti spôsobené slnečným žiarením) a poškodenie DNA. Viac si prečítajte v článku Ako slnko ovplyvňuje kožu. Náš denný krém obsahuje UVA i UVB filtre, ktoré poskytujú pleti potrebnú každodennú ochranu.

Ak hľadáte výrobok, ktorý poskytuje predovšetkým slnečnú ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre rôzne typy kožných problémov ako je starnutie pleti, suchá pleť, mastná/aknóznu pleť a slnečná alergia. Tento rad obsahuje tiež tónujúce krémy, ktoré pomáhajú skryť tmavé škvrny.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste ráno na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
  • Jemne vmasírujte do pleti.
  • Zabráňte kontaktu s očami.
  • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
  • Každý výrobok z tohto radu používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Ako použit depigmentačný krém

Pre vašu každodennú starostlivosť

Pred aplikáciou depigmentačného krému pleť vyčistite

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Pripravte pleť na aplikáciu depigmentačného krému pomocou pleťovej vody

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce prípravky.

Naneste depigmentačný krém na tvár

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Na pigmentačný denný krém môžete naniesť výrobky slnečnej ochrany

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Ak hľadáte vyššiu ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

Pre okamžitú korekciu tónu pleti ďalej naneste na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Chcete redukovať pigmentové škvrny:

 Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 účinne redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha predchádzať opätovnému výskytu pigmentových škvŕn, zatiaľ čo obsiahnuté UVB (SPF 30) a UVA filtre chránia pleť pred ďalšími poruchami pigmentácie spôsobenými slnečným žiarením.

Chcete rozjasniť vašu pleť a získať žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 pomáha zjednotiť tón pleti, ktorá je na pohľad jasnejšia a žiarivejšia.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod make-up:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 je vhodný pre všetky typy pleti.

Hľadáte výrobok pre okamžitú korekciu tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 stredne tmavý. Oba tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Hľadáte výrobok slnečnej ochrany s veľmi vysokým slnečným faktorom:

Rad Eucerin Slnečná ochrana ponúka vynikajúce výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté špeciálne pre rôzne potreby pleti.

Eucerin Anti-Pigment – rad prípravkov na hyperpigmentáciu Pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Slnečné žiarenie, hormonálne vplyvy a starnutie môžu viesť k hyperpigmentácii: tmavo zafarbené plochy či starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny) a pleť tak dostáva nejednotný vzhľad. Rad Eucerin Anti-Pigment bol špeciálne vyvinutý na redukciu hyperpigmentácie pre zjednotenejší a žiarivejší vzhľad pleti.

Všetky štyri produkty - denný krém, nočný krém, lokálny korektor a duálne sérum – obsahujú thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Celkové hodnotenie
  • (45)
5 z 5 bodov / 45 recenzií
5 Stars
44
4 Stars
1
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Stana,
Je perfektnyj
Janka,

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30

Perfektný denný krém mne vyhovuje konzistencia, pleť mám peknú. Ja používam Eucerin na tvár i na telo.
Jana Hyťhová,

kvalita...co dodat

Značku Eucerin miluji. Pomohla mi zvýšit sebevědomí. Pigmentové skvrny si mi nelíbí a mám je již dlouho. Vyzkoušela jsem už mnoho produktů od různých firem. Ale konečně se stal zázrak a objevila jsem produkt, který opravdu funguje a moje nevzhledné skvrny konečně světlají. Používám tento denní krém ještě s duálním sérem. S konzistencí krému jsem spokojená, krásně se vstřebává a pleť se neleskne a je svěží. Budu ho aplikovat i nadále. Maximální spokojenost a rozhodně doporučuji.
Květa,

Stoprocentní spokojenost

Denní krém používám tři týdny a skutečně pigmentové skvrny mají světlejší barvu a jsou od ostatní pleti k nerozeznání.Dříve jsem pigmentové skvrny zakrývala a díky EUCERINU mám barvu pleti sjednocenou a zářivě svěží.
Adriana ,

Poklad

Top produkt, ktorý dokonale hydratuje pleť a ja cez deň konečne nevyzerám ako taká sušienka. Oceňujem aj vysoký ochranný faktor. Je super nemusieť používať jedno aj druhé a mať všetko v jednom produkte.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár