Novinka
  • (1)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Hydratačný denný krém s UVA a UVB ochranou pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti.

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje tento hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnečným žiarením a znižuje pravdepodobnosť výskytu pigmentových škvŕn spôsobených vplyvom slnečného žiarenia na pleť. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola vykonaná užívateľská štúdia (PIU) u 120 žien vo veku medzi 25 a 55 rokmi 1. Užívateľky uviedli nasledujúce výsledky najprv po dvoch a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, november 2017

 

 

Často kladené otázky

Je Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 vhodný pre pleť so stareckými škvrnami?

Áno. Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 možno použiť na redukciu množstva rôznych typov hyperpigmentácie, medzi ktoré patria starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny). A vďaka SPF 30 tiež chráni pleť pred slnečným žiarením, čím pomáha redukovať ďalšie poruchy pigmentácie spôsobené slnečným žiarením. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, odporúčame ho používať v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Anti-Pigment.

Prečítajte si viac o rôznych druhoch hyperpigmentácie a čo ich spôsobuje v článku Hyperpigmentácia.

Prečo obsahuje Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 UVA a UVB ochranu?

Aj za oblačných dní môžu slnečné lúče spôsobovať hyperpigmentáciu, fotostarnutie (tento termín opisuje predčasné starnutie pleti spôsobené slnečným žiarením) a poškodenie DNA. Viac si prečítajte v článku Ako slnko ovplyvňuje kožu. Náš denný krém obsahuje UVA i UVB filtre, ktoré poskytujú pleti potrebnú každodennú ochranu.

Ak hľadáte výrobok, ktorý poskytuje predovšetkým slnečnú ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre rôzne typy kožných problémov ako je starnutie pleti, suchá pleť, mastná/aknóznu pleť a slnečná alergia. Tento rad obsahuje tiež tónujúce krémy, ktoré pomáhajú skryť tmavé škvrny.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste ráno na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
  • Jemne vmasírujte do pleti.
  • Zabráňte kontaktu s očami.
  • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
  • Každý výrobok z tohto radu používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce prípravky.

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Ak hľadáte vyššiu ochranu, ponúka rad vynikajúcich produktov slnečnej ochrany Eucerin prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

Pre okamžitú korekciu tónu pleti ďalej naneste na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, pokiaľ …

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Chcete redukovať pigmentové škvrny:

 Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 účinne redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha predchádzať opätovnému výskytu pigmentových škvŕn, zatiaľ čo obsiahnuté UVB (SPF 30) a UVA filtre chránia pleť pred ďalšími poruchami pigmentácie spôsobenými slnečným žiarením.

Chcete rozjasniť vašu pleť a získať žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 pomáha zjednotiť tón pleti, ktorá je na pohľad jasnejšia a žiarivejšia.

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod make-up:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 je vhodný pre všetky typy pleti.

Hľadáte výrobok pre okamžitú korekciu tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 stredne tmavý. Oba tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti pre jej zjednotený vzhľad.

Hľadáte výrobok slnečnej ochrany s veľmi vysokým slnečným faktorom:

Rad Eucerin Slnečná ochrana ponúka vynikajúce výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté špeciálne pre rôzne potreby pleti.

Eucerin Anti-Pigment – rad prípravkov na hyperpigmentáciu Pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Slnečné žiarenie, hormonálne vplyvy a starnutie môžu viesť k hyperpigmentácii: tmavo zafarbené plochy či starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny) a pleť tak dostáva nejednotný vzhľad. Rad Eucerin Anti-Pigment bol špeciálne vyvinutý na redukciu hyperpigmentácie pre zjednotenejší a žiarivejší vzhľad pleti.

Všetky tri produkty - denný krém, nočný krém a lokálny korektor – obsahujú thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Celkové hodnotenie
  • (1)
5 z 5 bodov / 1 recenzií
5 Stars
1
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
CHRISTINCHEN,
Som nesmierne spokojna s eucerinom mala som po tvari flaky od slnka vdaka depigm.kremu som sa ich zbavila pouzivam denny a nocny ..dnes som si kupula nove balenie ...dakujem .

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár