SPF 30
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denný krém tónovaný stredne tmavý

0.0
0 recenzií
Denný krém s tónujúcim krycím účinkom pre okamžite zjednotený tón pleti
Redukuje pigmentové škvrny a bráni tvorbe nových
UVA/UVB filtre s SPF 30 pre slnečnú ochranu

Pre okamžite zjednotený vzhľad pleti a pre dlhodobú redukciu pigmentových škvŕn pri pravidelnom používaní. Prvé viditeľné výsledky už za dva týždne*.* Pri pravidelnom používaní

Klinicky testovaný hydratačný denný krém s UVA a UVB ochranou. Aktívna zložka thiamidol účinne redukuje hyperpigmentáciu, zatiaľ čo minerálne farebné pigmenty poskytujú prirodzené krytie pleti. Tento hydratačný krém vhodný pre všetky typy pleti okamžite zaistí vašej pleti zjednotenejší vzhľad.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý pre zjednotený tón pleti

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe aj ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá pôsobí na základnú príčinu hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje tmavé škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa ďalej zlepšujú.

Vďaka širokospektrálnym UVA a UVB filtrom (SPF 30) ponúka tento tónovací hydratačný denný krém účinnú ochranu pred slnkom a znižuje pravdepodobnosť tvorby slnkom vyvolaných pigmentových škvŕn na pleti. Pleť získava zjednotený vzhľad vďaka jemnému tónovaciemu krytiu prostredníctvom minerálnych farebných pigmentov.

Farebné odtiene radu boli vyvinuté vďaka výraznej podpore mejkap artistky Marianny Mukuchyan. Vytvorila dva odtiene, ktoré dokonale ladia s prirodzenými odtieňmi pleti a zaisťujú tak prirodzené zjednotenie pleti pre žiarivý vzhľad bez mejkapu.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

95%

Okamžite zjednocuje tón mojej pleti

95%

Zanecháva pleť zjednotenejšiu

95%

Poskytuje jednotný vzhľad

93%

Poskytuje nezaťažujúce ľahké krytie

96%

Pleť získava hladší vzhľad

96%

Účinne chráni pleť pred slnkom

95%

Poskytuje žiarivejší vzhľad pleti

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola vykonaná užívateľská štúdia s 80 ženami vo veku od 25 do 55 rokov1. Po pravidelnom používaní výrobku počas štyroch týždňov uviedli nasledujúce výsledky: 1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, Taliansko, marec-apríl 2021

Použitie

Použitie

 • Nanášajte ráno na dobre vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu
 • Jemne do pleti vmasírujte
 • Zabráňte kontaktu s očami
 • Nanášajte raz denne ráno. Výrobky obsahujúce thiamidol je možné aplikovať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie pleti

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Eucerin DermatoCLEAN Čistiaci pleťový gél (pre normálnu až zmiešanú pleť) alebo
Eucerin DermatoCLEAN Čistiace pleťové mlieko (pre suchú pleť)

Zistiť viac
Tonizácia

Tonizácia

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce výrobky.

Zistiť viac
Špeciálna starostlivosť a Starostlivosť

Špeciálna starostlivosť a Starostlivosť

Ráno a/alebo večer naneste ako prvé Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálnym účinkom alebo Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum. Pre drobné plochy s hyperpigmentáciou je možné použiť Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Ráno môžete ďalej použiť Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 alebo Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý/stredne tmavý. Večer môžete ďalej použiť Eucerin Anti-Pigment Nočný krém. Výrobky obsahujúce thiamidol je možné aplikovať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Zistiť viac
Korekcia tónu pleti

Korekcia tónu pleti

Pre prirodzený vzhľad a okamžité zjednotenie tónu pleti môžete ľahko naniesť Eucerin Anti-Pigment tónovací denný krém SPF 30 stredne tmavý ako základ pod mejkap alebo samostatne.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Chcete okamžite zakryť pigmentové škvrny.
Eucerin Anti-Pigment tónovací denný krém SPF 30 stredne tmavý okamžite zakryje pigmentové škvrny a zároveň tiež účinne redukuje tmavé škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. 

Chcete dlhotrvajúcu redukciu pigmentových škvŕn.
Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý obsahuje thiamidol, ktorý pomáha zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn.

Chcete prirodzený vzhľad a zjednotený tón pleti.
Eucerin Anti-Pigment tónovací denný krém SPF 30 stredne tmavý pomáha zjednotiť tón pleti pre prirodzený vzhľad. 

Hľadáte tónovací hydratačný krém na každodenné použitie ako váš mejkap.
Eucerin Anti-Pigment tónovací denný krém SPF 30 stredne tmavý je vhodný pre všetky typy pleti.

Vyskúšajte iný výrobok, ak…

Hľadáte výrobok slnečnej ochrany s veľmi vysokým faktorom:
Rad Eucerin Slnečnej ochrany ponúka špičkové výrobky s SPF 50 a SPF 50+ vyvinuté špeciálne pre rôzne potreby pleti. 

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši základnú príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, pri ktorej klinické i dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. 

FAQ (2)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin