NOVINKA
 • 1/4 Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience
 • 1/4 Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použití
 • 4/4 ingredience

Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum

0
Ultraľahké sérum pre žiarivý vzhľad pleti
Redukuje pigmentové škvrny a bráni tvorbe nových
Zanecháva pleť hladšiu a vláčnejšiu

Zvýšte žiarivosť vašej pleti s prvými viditeľnými výsledkami už po dvoch týždňoch

Klinicky testované ultraľahké rozjasňujúce sérum s obsahom thiamidolu redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Toto sérum vhodné pre všetky typy pleti sa rýchlo vstrebáva a napomáha k zjednotenému, hladkému a prirodzene žiarivému vzhľadu pleti.

O produkte

Viac žiarivosti a menej pigmentových škvŕn

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe aj ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.
 
Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum kombinuje efektívne aktívne zložky, ktoré rôznymi spôsobmi účinne podporujú žiarivosť pleti a redukujú hyperpigmentáciu v mieste jej vzniku:
 
 • Thiamidol je účinná a patentovaná zložka, ktorá pôsobí na základnú príčinu hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje hyperpigmentáciu a pri pravidelnom používaní bráni jej opakovanému výskytu. Patentované značkou Eucerin v Nemecku.

 • Kyselina hyalurónová je jednou z najúčinnejších hydratačných látok našej pleti, ktorá pomáha pleti priťahovať a zadržiavať vlhkosť. Glycerín je hydratačná zložka, ktorá taktiež pomáha našej pleti priťahovať a zadržiavať vodu, pleť teda získava dlhodobú hydratáciu a starostlivosť. Spoločne tieto zložky zaisťujú vašej pleti hydratáciu potrebnú pre žiarivý vzhľad.

 • Vďaka technológii Crystal Technology má sérum ultraľahkú konzistenciu, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti a je možné ju začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť. Rýchlo sa vstrebáva a na pleti zanecháva hladký pocit.

Klinické a dermatologické testy preukázali, že sérum redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu a zároveň pleti dodáva viac žiarivosti. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. Pleť je hladká, má zjednotený, jemný a prirodzene žiarivý vzhľad. 

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

výsledky študií

Bola vykonaná užívateľská štúdia so 120 ženami vo veku od 25 do 55 rokov2. Po pravidelnom používaní výrobku počas štyroch týždňov uviedli nasledujúce výsledky:

 

 

Po 4 týždňoch

Zvyšuje žiarivosť mojej pleti viac ako ktorýkoľvek iný výrobok, ktorý som doteraz vyskúšala 87 %
Účinne redukuje tmavé škvrny 96 %
Zanecháva pleť zjednotenejšiu 98 %
Zjemňuje drsný povrch pleti 97 %
Redukuje unavený vzhľad pleti 96 %
Zjemňuje póry 98 %
Je nelepivé 98 %
Je možné ho perfektne začleniť do mojej pravidelnej starostlivosti o pleť 99 %
Mám zo svojej pleti skvelý pocit 99 %

 

1 Klinická štúdia, skóre zlepšenia intenzity pigmentových škvŕn, individuálne hodnotenie, 38 subjektov, 12 týždňov používania dvakrát denne.
2 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, Thajsko, marec-apríl 2021

Vlastnosti

 • Veľmi rýchlo sa vstrebáva
 • Nelepivé
 • Nemastné
 • Ultraľahká konzistencia
 • Možno začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť

  Použitie

  Použitie

  • Nanášajte každý deň ráno a večer na dobre vyčistenú pleť tváre
  • Používajte samostatne alebo pod hydratačný krém v rámci vašej pravidelnej starostlivosti o pleť
  • Výrobky obsahujúce thiamidol je možné nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa
  • Zabráňte kontaktu s očami

  Zabráňte kontaktu s očami

  Čistenie a tonizácia pleti

  Čistenie a tonizácia

  Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin čistiacim prípravkom. Zvoľte:

  Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce výrobky.

  Zistiť viac
  Hydratácia

  Hydratácia

  Naneste Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum buď ako samostatný krok k vašej pravidelnej starostlivosti o pleť, alebo pred hydratáciou pleti napr. Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratačným boosterom.

  Zistiť viac
  Doplnková ochrana

  Doplnková ochrana

  Ak hľadáte pred pobytom vonku vyššiu ochranu pleti, rad špičkových produktov Eucerin Slnečnej ochrany obsahuje prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

  Pre okamžitú korekciu tónu pleti vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý. Obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednotia tón vašej pleti pre rovnomerný vzhľad a dajú sa použiť ako prirodzenejšia alternatíva ku kryciemu účinku mejkapu.

  Zistiť viac

  Odporúčania

  Použite tento výrobok, ak...

  Chcete, aby vaša pleť získala zjednotenejší tón a žiarivejší vzhľad.
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum pomáha vašej pleti získať zjednotený, hladký vzhľad s prirodzene žiarivým jasom. 

  Hľadáte sérum na redukciu pigmentových škvŕn.
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum obsahuje thiamidol, ktorý účinne redukuje tmavé škvrny.

  Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn.
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum aj Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálnym účinkom obsahujú thiamidol, ktorý pomáha brániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn. Pre väčšiu žiarivosť pleti vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum a pre cielenú redukciu pigmentových škvŕn vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálnym účinkom.

  Hľadáte výrobok, ktorý vám pomôže získať hladšiu a vláčnejšiu pleť.
  Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú a glycerín, zložky pre intenzívnu hydratáciu pleti. 

  Vyskúšajte iný výrobok, ak...

  Hľadáte anti-age sérum na vyplnenie hlbokých vrások.
  Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočné obnovujúce & vyplňujúce sérum, ktoré zjemňuje štruktúru povrchu pleti a podporuje obnovu kožných buniek, spolu s vyplnením aj tých najhlbších vrások.

  Hľadáte výrobok na okamžitú korekciu tónu pleti.
  Vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý s obsahom farebných pigmentov, ktoré okamžite zjednotia tón vašej pleti pre rovnomerný vzhľad.

  Ingrediencie

  Ako účinkuje

  Thiamidol cielene rieši základnú príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, pri ktorej klinické i dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. 

  FAQ (3)

  Ďalšie odporúčané produkty

  Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin