• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Rozjasňujúce sérum

5.0
1 recenzií
Ultraľahké sérum pre žiarivý vzhľad pleti
Redukuje pigmentové škvrny a bráni tvorbe nových
Zanecháva pleť hladšiu a vláčnejšiu

Zvýšte žiarivosť vašej pleti s prvými viditeľnými výsledkami už po dvoch týždňoch

Klinicky testované ultraľahké rozjasňujúce sérum s obsahom thiamidolu redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Toto sérum vhodné pre všetky typy pleti sa rýchlo vstrebáva a napomáha k zjednotenému, hladkému a prirodzene žiarivému vzhľadu pleti.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Viac žiarivosti a menej pigmentových škvŕn Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe aj ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti. Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum kombinuje efektívne aktívne zložky, ktoré rôznymi spôsobmi účinne podporujú žiarivosť pleti a redukujú hyperpigmentáciu v mieste jej vzniku:

 • Thiamidol je účinná a patentovaná zložka, ktorá pôsobí na základnú príčinu hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje hyperpigmentáciu a pri pravidelnom používaní bráni jej opakovanému výskytu. Patentované značkou Eucerin v Nemecku.
 • Kyselina hyalurónová je jednou z najúčinnejších hydratačných látok našej pleti, ktorá pomáha pleti priťahovať a zadržiavať vlhkosť. Glycerín je hydratačná zložka, ktorá taktiež pomáha našej pleti priťahovať a zadržiavať vodu, pleť teda získava dlhodobú hydratáciu a starostlivosť. Spoločne tieto zložky zaisťujú vašej pleti hydratáciu potrebnú pre žiarivý vzhľad.
 • Vďaka technológii Crystal Technology má sérum ultraľahkú konzistenciu, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti a je možné ju začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť. Rýchlo sa vstrebáva a na pleti zanecháva hladký pocit.

Klinické a dermatologické testy preukázali, že sérum redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu a zároveň pleti dodáva viac žiarivosti. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. Pleť je hladká, má zjednotený, jemný a prirodzene žiarivý vzhľad.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

87%

Zvyšuje žiarivosť mojej pleti viac ako ktorýkoľvek iný výrobok, ktorý som doteraz vyskúšala

96%

Účinne redukuje tmavé škvrny

98%

Zanecháva pleť zjednotenejšiu

97%

Zjemňuje drsný povrch pleti

96%

Redukuje unavený vzhľad pleti

98%

Zjemňuje póry

98%

Je nelepivé

99%

Je možné ho perfektne začleniť do mojej pravidelnej starostlivosti o pleť

99%

Mám zo svojej pleti skvelý pocit

Bola vykonaná užívateľská štúdia so 120 ženami vo veku od 25 do 55 rokov2. Po pravidelnom používaní výrobku počas štyroch týždňov uviedli nasledujúce výsledky: 1 Klinická štúdia, skóre zlepšenia intenzity pigmentových škvŕn, individuálne hodnotenie, 38 subjektov, 12 týždňov používania dvakrát denne. 2 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, Thajsko, marec-apríl 2021

Použitie

Použitie

 • Nanášajte každý deň ráno a večer na dobre vyčistenú pleť tváre
 • Používajte samostatne alebo pod hydratačný krém v rámci vašej pravidelnej starostlivosti o pleť
 • Výrobky obsahujúce thiamidol je možné nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa
 • Zabráňte kontaktu s očami

Zabráňte kontaktu s očami

Čistenie a tonizácia pleti

Čistenie a tonizácia

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce výrobky.

Zistiť viac
Hydratácia

Hydratácia

Naneste Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum buď ako samostatný krok k vašej pravidelnej starostlivosti o pleť, alebo pred hydratáciou pleti napr. Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratačným boosterom.

Zistiť viac
Doplnková ochrana

Doplnková ochrana

Ak hľadáte pred pobytom vonku vyššiu ochranu pleti, rad špičkových produktov Eucerin Slnečnej ochrany obsahuje prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre rôzne typy kožných problémov.

Pre okamžitú korekciu tónu pleti vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý. Obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednotia tón vašej pleti pre rovnomerný vzhľad a dajú sa použiť ako prirodzenejšia alternatíva ku kryciemu účinku mejkapu.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Chcete, aby vaša pleť získala zjednotenejší tón a žiarivejší vzhľad.
Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum pomáha vašej pleti získať zjednotený, hladký vzhľad s prirodzene žiarivým jasom. 

Hľadáte sérum na redukciu pigmentových škvŕn.
Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum obsahuje thiamidol, ktorý účinne redukuje tmavé škvrny.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn.
Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum aj Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálnym účinkom obsahujú thiamidol, ktorý pomáha brániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn. Pre väčšiu žiarivosť pleti vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum a pre cielenú redukciu pigmentových škvŕn vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Sérum s duálnym účinkom.

Hľadáte výrobok, ktorý vám pomôže získať hladšiu a vláčnejšiu pleť.
Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú a glycerín, zložky pre intenzívnu hydratáciu pleti. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte anti-age sérum na vyplnenie hlbokých vrások.
Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočné obnovujúce & vyplňujúce sérum, ktoré zjemňuje štruktúru povrchu pleti a podporuje obnovu kožných buniek, spolu s vyplnením aj tých najhlbších vrások.

Hľadáte výrobok na okamžitú korekciu tónu pleti.
Vyskúšajte Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý alebo Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý s obsahom farebných pigmentov, ktoré okamžite zjednotia tón vašej pleti pre rovnomerný vzhľad.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši základnú príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, pri ktorej klinické i dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. 

FAQ (3)

5.0
1 recenzií *
1
0
0
0
0
 • Misella 15. 10. 2022
  Eucerin anti pigment
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Zatiaľ najlepší produkt aký som mala na pigmentové škvrny vrelo odporúčam 100% spokojnosť

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin