• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

SOS Regeneračný balzam na pery

5.0
2 recenzií
Okamžitá starostlivosť a úľava pre pery počas 60 sekúnd
Klinicky preukázaný regnerujúci a upokojujúci účinok na suché, popraskané pery
Vytvára ideálnu ochrannú bariéru

Úľava pre pery počas 60 sekúnd

Chráni a upokojuje suché, popraskané pery. Vytvára ideálnu ochrannú bariéru pre rýchlu regeneráciu pokožky pier.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Balzam na suché, popraskané pery

Väčšina ľudí niekedy trpí suchými a popraskanými perami. Je to nepríjemné, niekedy bolestivé a obťažuje nás to. Pery potrebujú SOS starostlivosť a práve Aquaphor SOS Regeneračný balzam prináša okamžitú starostlivosť a úľavu počas 60 sekúnd.

Koža na perách je tenká a neobsahuje žiadne mazové žľazy, preto sa ľahko vysušuje. Studený vietor a slnko pery vysúšajú tiež, čo situáciu ešte zhoršuje. Je klinicky a dermatologicky preukázané, že Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam na pery upokojuje a regeneruje suché, popraskané pery.  Zloženie balzamu, obohatené o glycerín, dexpantenol, bisabolol a vitamíny C a E vytvára ideálnu ochrannú bariéru pre regeneráciu pokožky pier. Pery sú tak opäť jemné a vláčne.

Keď pery potrebujú SOS starostlivosť, Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam na pery dokáže pomôcť. Balzam neobsahuje parfumáciu ani konzervačné látky a vďaka 10ml baleniu v tubičke sa ľahko nanáša. Je vhodný pre dospelých a deti od troch rokov.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť i u problémovej pokožky.

Kľúčové zistenia

96 %

Upokojuje moje suché, popraskané pery

95 %

Moje pery sú jemné

90 %

Okamžite upokojuje a chráni moje suché, popraskané pery

87 %

Po nanesení zanechá na perách príjemný pocit

82 %

Poskytuje "SOS starostlivosť o pery"

80 %

Poskytuje úľavu mojim perám počas 60 sekúnd

Užívateľská štúdia bola vykonaná na 122 ženách vo veku medzi 25 až 75 rokmi, ktoré bežne používajú balzam na pery. Po dvoch týždňoch pravidelného používania (najmenej raz denne, u väčšiny niekoľkokrát denne) oznámili tieto výsledky. 1 BDF výskum, užívateľská štúdia, Španielsko, marec 2019

Použitie

Pokyny k použitiu

Nanášajte, kedykoľvek potrebujete.

Balzam na suché a popraskané pery: Ako používať?

Odporúčanie:

Použite tento výrobok, ak …

Potrebujete okamžitú úľavu pre suché a popraskané pery: 

Aquaphor SOS Regeneračný balzam poskytuje perám SOS starostlivosť, ktorú potrebujú, a bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že poskytuje úľavu počas 60 sekúnd.

Potrebujete regenerovať a chrániť svoje pery:  

Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam regeneruje a chráni suché a popraskané pery. 

Potrebujete balzam na pery vhodný pre citlivú pokožku: 

Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam je vhodný pre všetky typy pokožky vrátane problematickej a citlivej kože. Ľahko sa nanáša na suché, popraskané a poškodené pery.

Chcete balzam na pery s aplikátorom: 

Vďaka praktickej 10 ml tubičke s aplikátorom sa Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam ľahko nanáša. Samozrejme ho môžete nanášať i prstom, ak vám to vyhovuje viac. 

 

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Trpíte atopickou dermatitídou, periorálnou dermatitídou a potrebujete produkt pre upokojenie vašich pier a zmiernenie ich začervenania:
Eucerin Acute Lip Balm balzam na pery bol špeciálne vyvinutý na upokojenie suchých a veľmi suchých pier a na zmiernenie začervenania okolo úst.

Vaše pery sú veľmi suché v dôsledku užívania liekov proti akné: 
Odporúčame balzam Eucerin Acute Lip Balm s upokojujúcou zložkou licochalcon A.

Potrebujete hydratačnú tyčinku pre každodennú starostlivosť o pery: 
Eucerin Tyčinka na pery Lip Active SPF 20 účinne hydratuje pery a poskytuje ochranu proti slnečnému žiareniu vďaka faktoru SPF 20. Ak potrebujete upokojiť alebo regenerovať veľmi suchú, popraskanú alebo podráždenú pokožku na inej časti tela: Eucerin Aquaphor Regeneračná masť podľa klinických a dermatologických štúdií preukázateľne urýchľuje regeneráciu pokožky.

Ingrediencie

Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam poskytuje úľavu počas 60 sekúnd. Obnovuje, chráni a upokojuje suché a popraskané pery a vytvára ideálnu ochrannú bariéru pre regeneráciu pokožky pier.

Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam na pery vytvára na pokožke ochrannú, ale polopriedušnú bariéru, ktorá podporuje prirodzený transfer vodnej pary a kyslíka do a z kože. Umožňuje tak koži „dýchať“ a posilňuje jej prirodzenú ochrannú funkciu. 

Obsahuje 5 % dexpantenolu, ktorý podporuje regeneráciu a obnovu kože. Je preukázané, že zmierňuje symptómy sprevádzajúce podráždenie pokožky a podporuje hydratáciu vrchných vrstiev kože. Pôsobí spolu s glycerínom, ďalšou účinnou hydratačnou zložkou, ktorá priťahuje vodu a prispieva k dlhodobej hydratácii pokožky a starostlivosti o ňu.

Produkt ďalej obsahuje bisabolol, ktorý je známy svojimi protizápalovými účinkami, a vitamíny C a E, ktoré vyživujú pokožku vystavenú stresu a pomáhajú ju chrániť proti vonkajším vplyvom. Prispievajú tak k regeneračným účinkom balzamu. 
Vitamín C je pre kožu zásadnou vyživujúcou zložkou a podporuje tvorbu kolagénu v kožných bunkách. Vitamín E je účinný antioxidant, ktorý chráni proti voľným radikálom, ktoré spôsobujú oxidačný stres. Vďaka nemu sú pery odolnejšie. 

FAQ (6)

 • Ako sa pokožka na perách líši od pokožky na iných častiach tela?

  Pokožka na perách je oveľa tenšia než na iných častiach tváre. Obsahuje menej melanocytov (buniek produkujúcich melanín, teda pigment, vďaka ktorému má koža svoju farbu a ktorý chráni pred UV žiarením), preto sú pery červené. Koža na perách nemá potné ani mazové žľazy. Tie hrajú hlavnú rolu pri udržovaní vlhkosti. To, že v pokožke pier žiadne nie sú, znamená, že sú pery zvlášť náchylné na vysúšanie.

 • Čo spôsobuje vysúšanie a popraskanie pier?

  Podobne ako pri mnohých kožných problémoch hrá veľkú rolu genetika. Niektorí ľudia sú náchylnejší na vysúšanie a popraskanie pier než iní. 

  Koža na perách je tenšia než pokožka na iných miestach a nemá potné ani mazové žľazy.  Tieto žľazy sú kľúčové pre produkciu ochranných olejov, ktoré udržujú pokožku vlhkú. Bez nich pokožka ľahšie vysychá. 

  Významným faktorom je počasie. Ľudia častejšie trpia suchými a popraskanými perami v suchom a horúcom alebo studenom a veternom počasí. Ľudia, ktorí trávia veľa času vonku vo svojom zamestnaní alebo vo voľnom čase, budú náchylnejší než ostatní.
  Niektoré lieky (vrátane lieku proti akné) môžu spôsobiť vysušenie a popraskanie pier. Pery sa tiež vysušujú pri častom oblizovaní. 

 • Ako často mám používať Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam?

  Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam môžete použiť, kedykoľvek máte pocit, že vaše pery sú suché a napäté. Možno ho nanášať ľubovoľne často. Praktická 10 ml tubička sa ľahko vojde do tašky či kabelky a môžete ju mať pri sebe stále.

 • Akú výhodu má balzam na pery oproti tyčinke?

  Suché a popraskané pery sú často citlivé a použitie tlaku môže byť bolestivé. Balzam je jemnejší a ľahšie sa nanáša, pretože je lepšie roztierateľný. Pri použití tyčinky musíte na pery viac tlačiť, preto je vhodnejší pre pery, ktoré sú suché len občas a potrebujú doplniť vlhkosť iba príležitostne. Najdôležitejšie sú však vaše osobné preferencie, preto si vyberte produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vám. Vďaka svojmu zloženiu je Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam vhodné použiť, kedykoľvek vaše pery vyšlú SOS signál. Priehľadný balzam má príjemnou textúru pripomínajúcu masť a vďaka aplikačnej tubičke je ľahké ho naniesť jemne, rovnomerne a priamo na pery. 

   
 • Aký je rozdiel medzi týmto produktom a Aquaphor Regeneračnou masťou?

  SOS Regeneračný balzam na pery má špeciálne zloženie vhodné pre pery / oblasť pier a je v príhodnej tubičke, ktorá umožňuje ľahké nanášanie priamo na pery.

  Eucerin Aquaphor Regeneračná masť je ideálna pre suchú, popraskanú a podráždenú pokožku na iných problematických miestach, ako sú kolená a lakte, popraskaná pokožka na kĺboch a oblasť okolo nechtov či popraskané päty. Je tiež vhodná pre dojčatá a deti, na drobné popáleniny a pre kožu po povrchovom dermatologickom zákroku, ako je ošetrenie laserom či chemický peeling2. Pokožku regeneruje a chráni. 

  2 Eucerin Aquaphor Regeneračná masť je vhodná iba pre pokožku s novou epitelovou vrstvou, teda po tom, čo sa vytvorí nové tkanivo. Poraďte sa so svojím dermatológom, ako dlho po zákroku by ste mali počkať, než masť začnete používať. 

 • Podľa čoho voliť medzi produktmi Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam a Eucerin Lip Active?

  Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam na pery je balzam pre suché, popraskané pery a poskytuje úľavu počas 60 sekúnd. Eucerin Tyčinka na pery Lip Active SPF 20 je hydratačná tyčinka, ktorá je určená na každodennú starostlivosť o citlivé pery. Obsahuje tiež ochranný faktor proti slnečnému žiareniu SPF 20.

  Ak trpíte atopickou dermatitídou, periorálnou dermatitídou alebo veľmi suchými perami v dôsledku podávania liekov proti akné, odporúčame používať balzam na pery Eucerin Acute Lip Balm.

5.0
2 recenzií *
2
0
0
0
0
 • Alena 1. 1. 2021
  Na zimu naprosto výborný výrobek!
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Funguje, velká spokojenist!
 • Alena 30. 10. 2020
  Funguje
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Hodně trpím na suché rty a tohle je fakt super. Používám týden a cítím fakt rozdíl :)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin