• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Telová masť v spreji

5.0
3 recenzií
Intenzívne hydratuje, a tak pomáha regenerácii veľmi suchej, podráždenej pokožky tela
Inovatívna telová masť v spreji s dosahom 360°
Kontinuálne rozprašovanie, možno používať i dnom nahor

Pre veľmi suchú, podráždenú pokožku

Chladivý sprej bez obsahu vody okamžite upokojuje a zmierňuje príznaky suchej až veľmi suchej, drsnej alebo podráždenej pokožky na akejkoľvek časti tela. Inovatívna masť v spreji je ideálna na ruky, nohy a ďalšie väčšie alebo ťažko dosiahnuteľné časti tela, kde zadržuje hydratáciu a urýchľuje regeneráciu pokožky. Nie je určená na použitie na pleť tváre.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Eucerin Aquaphor masť v spreji pre suchú, podráždenú pokožku.

Ak je narušená bariérová funkcia pokožky, pokožka sa stáva citlivejšou na dráždivé látky zvonka. Podráždená pokožka môže pre svoje účinné upokojenie často vyžadovať viac než len telové mlieko. Pre obnovu suchej alebo podráždenej pokožky je často jediným riešením tradičná masť, ktorej nanášanie na väčšie časti tela, ako sú ruky, nohy či trup však môže byť ťažké a časovo náročné.

Pre jednoduchú a okamžitú chladivú úľavu na väčších častiach tela sme vytvorili Eucerin Aquaphor Telovú masť v spreji. Vďaka tomuto inovatívnemu rozprašovaču možno masť aplikovať na akúkoľvek časť tela. Umožňuje kontinuálnu, rovnomernú aplikáciu a môžete ho používať tiež dnom nahor pre 360° dosah na suchú pokožku kdekoľvek na tele. Masť neobsahuje vodu a klinické testy preukázali, že obnovuje suchú, podráždenú pokožku - vytvára ideálnu ochrannú bariéru pre regeneráciu pokožky a okamžitý chladivý pocit úľavy. 

Samotné zloženie je obohatené o glycerín a pantenol, ktoré pomáhajú udržiavať úroveň hydratácie v pokožke a podporujú jej regeneráciu a obnovu. Táto SOS masť v spreji bez konzervačných látok a parfumácie je hydratačný prípravok s klinicky preukázanou schopnosťou zmierňovať príznaky veľmi suchej pokožky. Pokožka je viditeľne zregenerovaná, chránená a obnovená.

Klinické a dermatologické štúdie

Štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť na veľmi suchej, drsnej alebo podráždenej pokožke celého tela.

Kľúčové zistenia

90%

Okamžite upokojuje a zmierňuje príznaky suchej, drsnej pokožky po celý deň

90%

Upokojuje pokožku po celý deň

90%

Ideálna pre aplikáciu na suché nohy a päty

80%

Poskytuje osviežujúci chladivý účinok

Používateľská štúdia výrobku testovala jeho účinky u 120 žien so suchou alebo podráždenou pokožkou tela vo veku medzi 25 a 65 rokmi (1), ktoré po pravidelnom používaní výrobku počas dvoch týždňov uviedli nasledujúce výsledky. (1) Beiersdorf spol. s r.o., používateľská štúdia, Francúzsko, november 2019

Použitie

Vyskúšajte iný výrobok, ak ...

Máte veľmi suchú pokožku, ale iba na menších častiach tela.

Odporúčame Eucerin Aquaphor Regeneračnú masť, čo je tiež masť bez obsahu vody, ktorá pomáha urýchľovať regeneráciu pokožky, iba v odlišnom klasickom balení.

Máte suchú, popraskanú pleť na perách.

Vyskúšajte Eucerin Aquaphor SOS Regeneračný balzam na pery.

Máte suchú alebo veľmi suchú pleť tváre.

Značka Eucerin ponúka širokú škálu pleťových výrobkov pre suchú pleť. Výrobky v tomto rade sú určené pre pokožku tela, ak však máte suchú až veľmi suchú pleť tváre, vyskúšajte intenzívne vyživujúci krém Eucerin Lipo-Balance.

Použite tento výrobok, ak …

Máte veľmi suchú a drsnú pokožku na tele.

Eucerin Aquaphor Telová masť v spreji okamžite upokojuje a zmierňuje príznaky veľmi suchej a drsnej pokožky kdekoľvek na tele.

Je  pre vás ťažké používať bežnú masť na väčšie časti tela, ako sú nohy, chrbát, trup, ramená, ruky alebo päty.

Eucerin Aquaphor Telovú masť v spreji teraz dostanete v inovatívnom rozprašovači, ktorý uľahčuje ošetrovanie aj ťažko prístupných partií tela. Umožňuje rovnomernú a kontinuálnu aplikáciu a možno ho používať i dnom nahor. 

Máte pocit, že telové mlieka neposkytujú vašej veľmi suchej pokožke na väčších partiách tela dostatočné upokojenie.

Klinické testy preukázali, že Eucerin Aquaphor Telová masť v spreji obnovuje veľmi suchú, podráždenú pokožku - vytvára ideálnu ochrannú bariéru pre jej regeneráciu. Rozprašovač spreja umožňuje dosah 360° na všetky časti tela.

Pri športe vás trápia zapareniny. 

Eucerin Aquaphor Telová masť v spreji sa ľahko nanáša na väčšie plochy tela, ako sú nohy alebo ruky, kde vytvára ideálnu ochrannú bariéru proti odieraniu pokožky pri športe, napríklad pri behaní. Ak sa u vás trú väčšie plochy pokožky, poskytne im tento chladivý SOS sprej ochranu a regeneráciu.

 

Použitie

Ako nanášať telovú masť v spreji pre suchú pokožku

 • 1. krok - Pred použitím dôkladne potraste. 
 • 2. krok - Naneste zo vzdialenosti 15 cm od pokožky.
 • 3. krok - Jemne vmasírujte do pokožky podľa potreby.

Aplikujte podľa potreby. Nepoužívajte na otvorené, krvácajúce alebo vlhké rany. Nestriekajte priamo na tvár alebo v jej blízkosti. Aplikáciu sprejom vykonávajte čo najrýchlejšie a zabráňte priamemu vdychovaniu.

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte v kombinácii s prípravkami na umývanie pre citlivú a suchú pokožku, ako je napríklad Eucerin pH5 Sprchový olej

Ingrediencie

Ako účinkuje

Silný účinok tejto ochrannej masti je výsledkom jej schopnosti posilňovať prirodzenú ochrannú bariéru pokožky a zároveň umožňovať pokožke dýchať. Jej zloženie bez obsahu vody, parfumácie a konzervačných látok umožňuje prúdenie vodných pár a kyslíka a vytvára ochrannú semiokluzívnu bariéru.

Jednou z pridaných zložiek je glycerín - účinná hydratačná látka, ktorá priťahuje vodu a zadržuje ju v pokožke pre jej dlhotrvajúcu hydratáciu. Ďalšia zo zložiek - pantenol podporuje regeneráciu a obnovu pokožky a zároveň znižuje stratu vody pre lepšiu hydratáciu pokožky.

Okrem okamžitej SOS starostlivosti prináša tento inovatívny sprej úplne novú úroveň úľavy pre veľmi suchú pokožku, a to kdekoľvek na tele. Sprej možno používať i dnom nahor a jeho prednosťou je rovnomerná aplikácia masti zabezpečujúca hydratáciu pokožky i na ťažko prístupných partiách, ako sú ruky alebo nohy.

Ako Eucerin Aquaphor Telová masť v spreji účinkuje

Často kladené otázky (4)

5.0
3 recenzií *
3
0
0
0
0
 • Bára 29. 11. 2020
  Velmi efektivní!
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Mám velmi suchou pokozku a s timto kremem ve spreji jsem super spokojená!
 • Jitka 26. 11. 2020
  Bezva aplikace
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Používám stejný výrobek v tube, ale toto je super aplikace a funguje super.
 • Renča 30. 9. 2020
  Super upgrade
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Tenhle sprej jsem si koupila, protože Aquaphor používám už dýl na svoje super suchý nohy a musím říct, že je fakt super a nemusím se s tím tak patlat :)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin