• 1/4
 • 2/4 HF Vitamin C booster
 • 3/4 HF Vitamin C booster
 • 4/4 HF Vitamin C booster
 • 1/4
 • 2/4 HF Vitamin C booster
 • 3/4 HF Vitamin C booster
 • 4/4 HF Vitamin C booster

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
5
tick Anti-age sérum
tick S 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C
tick Na všetky typy pleti

Anti-age sérum s 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C na všetky typy pleti.

Rýchlo sa vstrebávajúce sérum, ktoré pleť posilňuje a vyhladzuje a zároveň vypĺňa vrásky. Pleť získa sviežejší a žiarivejší vzhľad už po siedmich dňoch. 

O produkte

Anti-age sérum s vitamínom C

Slnko, znečistené ovzdušie, fajčenie a ďalšie faktory nášho životného štýlu vyvolávajú tvorbu voľných radikálov. Voľné radikály spôsobujú v pleti oxidačný stres, urýchľujú jej predčasné starnutie a zanechávajú pleť na pohľad mdlú a unavenú. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster s 10% čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C bol vyvinutý špeciálne na ochranu pleti proti voľným radikálom a na účinný boj proti prvým známkam starnutia: pleť povzbudzuje, vypĺňa vrásky a vy získate hladší, sviežejší a žiarivejší vzhľad. 

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a posilňuje vlastný obranný systém pleti. Je taktiež nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v kožných bunkách, ktorý pomáha podporovať štruktúru pleti a oddialiť známky starnutia. Inovatívne balenie umožňuje čerstvo aktivovať vitamín C pri prvom použití. Stačí stlačiť a zmiešať vitamín C v prášku s emulziou obsahujúcou nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a licochalcon A. Výrobok je najúčinnejší počas 21 dní. 

Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová je účinná hydratačná zložka, ktorá vypĺňa vrásky v epidermálnej (vrchnej) vrstve pleti. Ďalší osvedčený antioxidant, licochalcon A, účinkuje spoločne s vitamínom C a neutralizuje voľné radikály vyvolané UV žiarením a vysokoenergetickým viditeľným svetlom. 

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je vhodný na všetky typy pleti a je klinicky a dermatologicky preukázané, že posilňuje pleť a vypĺňa vrásky. Pleť je hladšia, sviežejšia a žiarivejšia už po 7 dňoch a výsledky sa postupom času aj naďalej zlepšujú.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa urobila aj používateľská štúdiana vzorke 140 žien vo veku 35 až 55 rokov, ktoré uviedli nasledujúce výsledky po jednom týždni a štyroch týždňoch pravidelného používania: 

Po 7 dňoch Po 4 týdždňoch
Pleť má revitalizovaný vzhľad 99% 100%
Pleť je na dotyk jemnejšia 99% 100%
Pleť má mladistvejší vzhľad 98% 100%
Pleť má svieži vzhľad 98% 100%
Vyhladzuje pleť 97% 100%
Pleť je na dotyk pevnejšia 97% 99%
Vypĺňa vrásky 83% 100%

Vlastnosti

 • nekomedogénny
 • jemná parfumácia
 • skvelý ako podklad pod mejkap

Použitie

Ako používať booster v 5 krokoch

Vitamín C je najúčinnejší, pokiaľ je čerstvo aktivovaný. Naše inovatívne balenie uľahčuje aktiváciu pri prvom použití. 

Odstráňte fóliu. Stlačte. Pretrepte. Odskrutkujte uzáver. Povzbuďte vašu pleť.

1. krok: Odstráňte fóliu

Odlepte ochrannú striebornú fóliu, ale zatiaľ ešte neodstraňujte priehľadný uzáver na druhej strane ampulky

Zistiť viac

2. krok: Stlačte pružnú časť ampulky

2x až 3x stlačte pružnú časť ampulky na uvoľnenie vitamínu C do emulzie

Zistiť viac

3. krok: Pretrepte

Pretrepávajte ampulku minimálne 10 sekúnd na aktiváciu prípravku

Zistiť viac

4. krok: Odskrutkujte uzáver

Odskrutkujte uzáver 

Zistiť viac

Krok 5: Povzbuďte vašu pleť

Na spustenie dávkovania prípravku otočte ampulku a stlačte pružnú časť 

Zistiť viac

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite s pomocou pleťových čistiacich prípravkov Eucerin. Vyberte si: 


Zistiť viac

Tonizácia

Po použití čistiaceho pleťového mlieka alebo gélu dočistite pleť s Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou. Po použití Micelárnej čistiacej vody nemusíte už používať ďalšiu pleťovú vodu. 

Zistiť viac

Povzbudenie

S pomocou Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterom. Môžete ho použiť ráno alebo večer. Naneste pod váš denný alebo nočný krém alebo ho pred aplikáciou zmiešajte s vašim hydratačným krémom. 

Zistiť viac

Starostlivosť

Ďalej naneste zodpovedajúci hydratačný krém. Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF15 alebo SPF 30, Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF15. Pri používaní Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boostera a jeden týždeň po skončení používania vždy používajte hydratačný krém so slnečnou ochranou alebo opaľovacie prípravky. 

Zistiť viac

Ochrana a korekcia nedokonalostí

Ako doplnkovú slnečnú ochranu vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50 alebo SPF 30. Na dosiahnutie okamžitej korekcie nedokonalostí pleti odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo stredne tmavý

Zistiť viac

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte anti-age sérum s antioxidačnými účinkami:

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C a licochalcon A – obidva sú silné antioxidanty. 

Vaša pleť pôsobí mdlo a unaveno a potrebuje povzbudiť:

Inovatívne balenie Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boostera umožňuje čerstvo aktivovať 10 % čistý vitamín C na dosiahnutie maximálnej účinnosti a zároveň poskytuje vašej pleti potrebné povzbudenie pre jej žiarivý vzhľad. Pleť je na pohľad aj na dotyk revitalizovaná a omladená už po siedmich dňoch používania.  

Hľadáte výrobok, ktorý vám pomôže riešiť prvé známky starnutia pre mladistvejší vzhľad pleti:

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbudzuje a vypĺňa vrásky. Pleť je hladšia, sviežejšia, žiarivejšia a získava mladistvejší vzhľad už po siedmich dňoch. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte hydratačný krém, ktorý je ideálny na potlačenie prvých známok starnutia:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo SPF 15.

Hľadáte nočný krém na redukciu jemných liniek a vrások:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém, ktorý vypĺňa aj hlboké vrásky. 

Chcete anti-age sérum s peelingovým účinkom, ktoré zjemní textúru pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré podporuje obnovu kožných buniek a pleť zjemňuje, pričom zároveň vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky. 

Ingrediencie

Ako spoločne účinkujú

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály a posilňuje vlastný obranný systém pleti. Je taktiež nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v kožných bunkách, ktorý pomáha podporovať štruktúru pleti a oddialiť známky starnutia. 

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje 10% čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C

Čistý vitamín C pri pôsobení kyslíka prirodzene degraduje, preto je najúčinnejší, pokiaľ je čerstvo aktivovaný. Inovatívne balenie značky Eucerin uvoľňuje vitamín C v prášku bezprostredne pred prvým použitím na dosiahnutie maximálneho účinku. 

Po stlačení ampulky sa 10% čistý vitamín C v prášku, ktorý je súčasťou výrobku, zmieša s emulziou, ktorá obsahuje aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (účinnú hydratačnú zložku, ktorá pomáha vypĺňať vrásky v epidermálnej vrstve pleti) a licochalcon A (ďalší silný antioxidant). 

Vitamín C a licochalcon A sa vo svojich antioxidačných účinkoch dopĺňajú a spoločne zabezpečujú biologickú ochranu buniek, najmä pokiaľ ide o neutralizáciu voľných radikálov (známych tiež ako reaktívne formy kyslíka) vyvolaných slnečným žiarením. Vitamín C poskytuje primárnu obranu proti voľným radikálom: pôsobí okamžite, neutralizuje voľné radikály na povrchu buniek (extracelulárne) vyvolaných UV žiarením. Licochalcon A pôsobí v ďalšom časovom horizonte a okrem neutralizácie voľných radikálov vyvolaných UV žiarením tiež pomáha redukovať voľné radikály vyvolané vysokoenergetickým viditeľným svetlom. 

Zloženie obsahujú takú koncentráciu vitamínu C, ktorá prináša výsledky a zároveň má dobrú kožnú znášanlivosť. 1 Klinické a dermatologické testy preukázali, že povzbudzuje a vyhladzuje pleť a vypĺňa vrásky pre sviežejší a žiarivejší vzhľad už po siedmich dňoch. 

 

1 Pinnell, S.R.; Yang H, Omar M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142

Primárna obrana proti reaktívnym formám kyslíka - vitamín C

FAQ (6)

  Čo sú to voľné radikály a prečo sú pre moju pleť škodlivé?

  Voľné radikály sú vysoko reaktívne molekuly kyslíka. Ich tvorbu vyvolávajú vonkajšie faktory, ako napríklad slnko, životné prostredie, naša strava a životný štýl. 
   
  Na neutralizáciu týchto potenciálne škodlivých voľných radikálov používa naše telo antioxidanty. Pokiaľ dôjde k nerovnováhe medzi produkciou voľných radikálov a schopnosťou tela voľné radikály neutralizovať, začnú voľné radikály poškodzovať bunky – tento proces sa nazýva oxidačný stres. Zatiaľ čo starnutie je úplne prirodzený proces, oxidačný stres môže spôsobiť, že pleť starne predčasne: môže začať skôr ochabovať, byť mdlá, unavená a môžu sa začať skôr objavovať vrásky. 

  Viac sa môžete dočítať v našom článku „Voľné radikály: Čo sú a ako ovplyvňujú pleť?“.  O rôznych fázach starnutia si môžete prečítať v našich článkoch: jemné linky a vrásky, strata objemu a tvárových kontúr a strata pružnosti a hlboké vrásky

  Vďaka čomu je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster taký účinný?

  Vitamín C je známy ako silný antioxidant a je kľúčový pre syntézu kolagénu v kožných bunkách. K vysokej účinnosti Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boostera prispievajú predovšetkým tieto štyri faktory:

  • 10% čistý vitamín C: naše zloženie obsahuje 200x vyššiu koncentráciu vitamínu C oproti normálnemu pomaranču 2. Výskum dokázal, že ak chceme docieliť účinok na kožné bunky, musí výrobok obsahovať aspoň 8% vitamín C. Zloženie s koncentráciou nad 20 % neposkytuje vyššiu účinnosť a môže spôsobovať podráždenie pleti.3. Eucerin používa koncentráciu vitamínu C, ktorá preukázateľne prináša výsledky a zároveň má dobrú kožnú znášanlivosť.4

  • Čerstvo aktivovaný: Čistý vitamín C pri pôsobení kyslíka prirodzene degraduje, preto je najúčinnejší, kým je čerstvo aktivovaný. Naše inovatívne balenie uvoľňuje vitamín C jediným stlačením. Pretrepaním sa prášok zmieša s emulziou. Vitamín C sa aktivuje a okamžite uvoľní svoju silu. Spotrebujte do 21 dní od aktivácie, kedy je sérum najúčinnejšie. 
    
  • Celkové zloženie: Výrobok obsahuje aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (vlastná hydratačná zložka pleti, ktorá pomáha vypĺňať vrásky) a licochalcon A (ktorý posilňuje antioxidačný účinok vitamínu C).

  • Aplikuje sa priamo tam, kde je potrebný: Vďaka unikátnej kombinácii zložiek sa Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster ľahko vstrebáva do pleti, preto si môžete byť istí, že sa vitamín C dostane presne na potrebné a žiadané miesta.

   

  2 Na základe priemernej hodnoty obsahu vitamínu C v pomarančoch: 50 mg/100 g
  3 Pinnell,  S.R., Yang, H., Omar, M. a kol.: Topical L-ascorbic acid: percutaneous absorption studies. Dermatol Surg. 2001;27(2): 137-142#
  4 Fitzpatrick, R.E., Rostan, E.F.: Double-blind, half-face study comparing topical vitamin C and vehicle for rejuvenation of photodamage. Dermatol Surg. 2002; 28(3): 231-236

  V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster?

  Môžete ho používať v ktoromkoľvek veku. Genetické predpoklady, životný štýl a prostredie, toto všetko ovplyvňuje, kedy a ako začne naša pleť starnúť, ale u mnohých z nás sa prvé známky starnutia pleti objavia okolo dvadsiateho roku života. Sú to jemné linky a vrásky a pleť môže mať mdlý a unavený vzhľad. Každá pleť je vystavená oxidačnému stresu, preto je lepšie, aby ste sa o ňu začali starať čo najskôr. Pravidelné čistenie, slnečná ochrana, hydratácia a používanie silných, osvedčených antioxidantov, ako je vitamín C, vám pomôže udržiavať vašu pleť zdravú a predídete tak jej predčasnému starnutiu. 

  Klinické a dermatologické testy potvrdili, že Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbudzuje a vyhladzuje a vypĺňa vrásky na dosiahnutie sviežejšieho a žiarivejšieho vzhľadu už za sedem dní.  Mdlej pleti poskytuje ideálne povzbudenie a pomáha redukovať prvé známky starnutia pleti. 

  Pre viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti a ako si zvoliť najvhodnejšie produkty pre vás, si prečítajte náš článok o pleti v rôznych vekových kategóriách. 

  Je Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster vhodný aj na citlivú pleť?

  Áno. Sérum je vhodné na všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Je klinicky a dermatologicky preukázané, že má dobrú účinnosť a znášanlivosť aj u ľudí s citlivou pleťou. Vitamín C môže zvyšovať citlivosť pleti na slnečné žiarenie. Preto na sérum počas doby používania a počas jedného týždňa po poslednom použití odporúčame aplikovať slnečnú ochranu s vysokým faktorom. Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 je anti-age denný krém, ktorý poskytuje nielen UV (SPF 30), ale aj UVA ochranu a je ideálny na každodenné použitie. Rad výrobkov určený na slnečnú ochranu Eucerin obsahuje aj výrobky s SPF 50 vhodné na rôzne typy a potreby pleti. 
  Viac o tom, ako slnečné žiarenie ovplyvňuje pleť si môžete prečítať v našom článku Ako UVA, UVB a vysokoenergetické viditeľné svetlo ovplyvňuje kožu?

  Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Boosterom a Eucerin Hyaluron-Filler Sérom?

  Eucerin Hyaluron-Filler Sérum je intenzívne sérum proti vráskam. Obsahuje vysoko- aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a glycín saponín a bolo vyvinuté špeciálne na zosilnenie hydratačných a vyplňujúcich účinkov denného a nočného krému z tohto radu.  

  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster využíva antioxidačné a prokolagénne účinky 10% čistého a čerstvo aktivovaného vitamínu C. Obsahuje tiež nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú a je klinicky a dermatologicky preukázané, že pleť povzbudzuje, vypĺňa vrásky a zanecháva pleť na pohľad hladšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu už za sedem dní a výsledky sa postupom času ďalej zlepšujú.  Je možné ho použiť aj ako samostatné sérum s účinkami proti prvým známkam starnutia, každopádne ho však odporúčame používať  s dennými krémami z radu Eucerin Hyaluron-Filler, ako napríklad: Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15, Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30, Eucerin Hyaluron-Filler CC Krém SPF 15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC Krém SPF 15 stredne tmavý

  Ak chcete výrobok používať počas noci, odporúčame ho používať v kombinácii s Eucerin Hyaluron-Filler Nočným krémom. Booster aj Sérum je možné používať každý deň.

  Je možné tento výrobok používať každý deň?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster je určený na použitie ako súčasť vašej každodennej pravidelnej starostlivosti o pleť.  

5
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
from 10 reviews
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
9
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
1
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • Lída 9. 11. 2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Doporucuji!
  Používám Eucerin dlouhé roky, jedna z mála TOP značek, která mi naprosto vyhovuje, a proto vždy čekám na nějaké novinky a konečně nový krém, který jsem mohla vyzkoušet a.opet me nezklamal, jemný a super hydratuje!
 • Andrea Szabova 3. 11. 2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Rozjasni a hydratuje.
  Pouzivam kazdy den.Naozaj krasne vonia, hydratuje a rozjasni plet.
 • Dadka Cernajova 1. 11. 2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Uzasneeee
  Produkt som vyskusala na odporucanie od mojej kamosky a bola to dobra volba.Uz po prvom pouziti som citila rozdiel na pohlad aj na dotyk.Tazko opisovat slovami,treba naozaj vyskusat.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty