• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Nočný hydratačný booster

0.0
0 recenzií
Vypĺňa jemné linky.
Intenzívna hydratácia pleti počas noci a až na 72 hodín.
Pre svieži pocit pleti po prebudení a žiarivú pleť každý deň.

Ultraľahký Nočný hydratačný Booster na starostlivosť o prvé vrásky.

Zloženie účinkujúce počas spánku kombinuje vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá viaže vlhkosť v horných vrstvách pleti a nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorá preniká hlbšie do pleti, kde vznikajú vrásky. V kombinácii s glycerínom poskytuje zloženie výrobku veľmi intenzívnu hydratáciu pleti a významne zvyšuje množstvo hydratácie v pleti. Provitamín B5 (dexpanthenol) pleť počas noci aktívne regeneruje a posilňuje, zatiaľ čo vitamín E znižuje oxidačný stres.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Prebuďte sa so sviežou pleťou vďaka Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočnému hydratačnému Boosteru. Tento ultraľahký a osviežujúci nočný gélový prípravok poskytuje okamžitú hydratáciu, cielene pôsobí proti jemným linkám a pleť počas spánku aktívne regeneruje. Zloženie výrobku kombinuje dva silno koncentrované typy kyseliny hyalurónovej s glycerínom. Pleť tieto látky tiež sama prirodzene produkuje pre svoju hydratáciu a v zložení nášho výrobku pôsobia ako magnety na vlhkosť, ktoré pleť vypĺňajú okamžitou a intenzívnou hydratáciou až na 72 hodín. Klinické a dermatologické testy preukázali, že Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný hydratačný Booster prinášajú vynikajúce výsledky. Nočný hydratačný Booster je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Doplňte vašu pravidelnú nočnú starostlivosť o pleť pre svieži, zdravší a menej unavený vzhľad pleti a pružnejšiu pleť na dotyk.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

99 %

Intenzívne zvyšuje hydratáciu

99 %

Zakaždým dodáva svieži vzhľad ako po kvalitnom spánku

99 %

Dlhotrvajúca hydratácia

99 %

Žiarivá pleť každý deň

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách prebehla aj užívateľská štúdia (PIU) (1) u 160 žien vo veku medzi 25 a 40 rokmi. Po pravidelnom používaní výrobku počas štyroch týždňov uviedli tieto výsledky:

Použitie

Použitie

použitie nočného hydratačného boosteru

Používajte večer jemným vmasírovaním do dôkladne vyčistenej pleti. Nepoužívajte v oblasti okolo očí.

Pre vašu každodennú starostlivosť

čistenie pleti

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite zodpovedajúcim čistiacim prípravkom Eucerin. Zvoľte:
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiacu micelárnu vodu 3v1 (pre všetky typy pleti)
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiaci pleťový gél (pre normálnu až zmiešanú pleť)
Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON] Čistiace pleťové mlieko (pre suchú pleť)

Zistiť viac
Špeciálna starostlivosť o pleť

Špeciálna starostlivosť

Pre sviežu pleť odporúčame ráno Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratačný Booster a večer Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný hydratačný Booster.

Zistiť viac
Starostlivosť o pleť

Starostlivosť

Zistiť viac

Ingrediencie

Ako spoločne účinkujú

Glycerín a kyselina hyalurónová sú látky, ktoré si naše kožné bunky vytvárajú aj prirodzene samy na zabezpečenie hydratácie pleti. Glycerín pomáha priťahovať hydratáciu do pleti, vysokomolekulárna kyselina hyalurónová viaže vlhkosť v horných vrstvách pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti, a tak dopĺňa hydratáciu v mieste vzniku hlbších vrások.

Ako kľúčové zložky Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný hydratačný Booster poskytujú pleti okamžitú a intenzívnu extra dávku hydratácie a zvyšujú hydratáciu pleti až na 72 hodín.

FAQ (5)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin