Novinka
  • (0)
Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30

Denný krém proti vráskam pre všetky typy pleti s ochrannými UVA a UVB filtrami

Denný krém s SPF 30, ktorý účinne vypĺňa aj hlboké vrásky zvnútra pre mladší vzhľad.

Denný krém proti starnutiu pleti s SPF 30

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti je denný hydratačný krém, ktorý bojuje s prvými známkami starnutia pleti. Vypĺňa jemné linky, aj hlboké vrásky zvnútra pre mladší vzhľad. SPF 30 a UVA ochrana predchádzajú predčasnému starnutiu pleti v dôsledku slnečného žiarenia. Unikátna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej poskytuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pokožky, kým nizkomolekulárna kyselina hyaluronová so 40krát menšími molekulami* preniká do hlbších epidermálnych vrstiev, kde vznikajú hlbšie vrásky.

Vďaka SPF 30 a UVA ochrane Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pomáha predchádzať photoagingu (predčasnému starnutiu pleti vplyvom slnečného žiarenia) a prehlbovaniu vrások.

* V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia prípravku.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú kožnú znášanlivosť a účinnosť

Často kladené otázky

Ako viem, že Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa vhodným radom kozmetických prípravkov proti starnutiu pleti?

Kozmetický rad Eucerin Hyaluron-Filler bol špeciálne navrhnutý tak, aby účinne pôsobil proti prvým príznakom starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Naša pleť je rovnako jedinečná, ako každý človek, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od našej genetickej výbavy a životného štýlu. Jemné linky a vrásky sa obvykle začínajú objavovať približne v 30tom roku života. Prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler pôsobia tak, že vypĺňajú aj hlboké vrásky na dosiahnutie mladšieho vzhľadu. 

Pokiaľ je vašim hlavným príznakom starnutia pleti aj strata objemu a poklesnuté kontúry tváre (jav bežný u žien medzi 40. a 50.rokom života), potom je vhodný rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby vypĺňal hlboké vrásky a pomáhal obnoviť kontúry tváre. Pokiaľ je vašim hlavným znakom starnutia pleti strata pružnosti pleti a prehlbujúce sa vrásky (jav bežný u žien po 50.roku života), tak vám odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o procesoch a zmenách v koži v rôznom veku.

V akom veku mám začať používať prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

Každý človek je jedinečný, a to platí aj o ľudskej pleti. Odpoveď je preto u každého človeka iná, keďže stav pleti ovplyvňuje množstvo faktorov, či už vnútorných (ako je genetická výbava) alebo vonkajších (ako množstvo slnka, ktorému je naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé príznaky starnutia, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30. roku. Preto odporúčame začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler práve v tomto období života. Ak máte akékoľvek pochybnosti, prečítajte si náš článok o pleti v rôznom veku, prípadne sa poraďte s lekárnikom, či dermatológom.  

Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 ochranné UVA a UVB filtre?

Slnečné UVA a UVB lúče pôsobia na kožu rôznymi spôsobmi. UVA lúče sú najčastejšie spájané s photoagingom (predčasné starnutie pleti vplyvom slnečného žiarenia), pretože prispievajú k rozpadu zložiek pokožky, ako je kyselina hyaluronová, kolagén a elastín, ktoré sú kľúčom k pevnosti a pružnosti pleti. UVB lúče môžu spôsobiť okamžité poškodenie, napríklad spálenie pokožky, a dlhodobé poškodenie, ako je rakovina kože. Prečítajte si viac o tom, ako slnečné lúče ovplyvňujú pokožku
 

Pleť na tvári je často vystavená obom typom UV žiarenia, a to aj počas oblačných dní. To je dôvod, prečo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 obsahuje ochranu nielen proti UVA, ale aj UVB žiareniu.

Ak hľadáte ďalšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, doplňte k vášmu bežnému dennému krému Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50

Ingrediencie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Pleť dôkladne vyčistite prípravkom Eucerin DermatoCLEAN Čistiaci pleťový gél (na normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiace pleťové mlieko (na suchú pleť).

Dočistite pleť prípravkom Eucerin DermatoCLEAN Čistiaca pleťová voda. Bude tak pripravená na ďalší prípravok určený na starostlivosť o pleť.

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

 

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 (s farebnými pigmentmi) môžete použiť po aplikácii denného krému alebo namiesto neho. Ak si želáte, následne môžete aplikovať make-up.  

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 poskytuje UVB ochranu (SPF 30) a aj UVA ochranu, ak ho použijete s Eucerin Hyaluron-Filler CC krémom SPF 15 a/alebo s make-upom. 
Ak potrebujete zvýšenú ochranu pred UVA a UVB žiarením a aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla HEVIS, použite Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Si želáte dosiahnuť redukciu jemných liniek a vrások a získať mladší vzhľad pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti obsahuje jedinečnú kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, ktorá vyhladzuje jemné linky a vypĺňa aj hlbšie vrásky pre mladší vzhľad.

Hľadáte hydratačný prípravok proti starnutiu pleti na tvári:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 účinne hydratuje a vypĺňa vrásky. Je určený na všetky typy pleti.

Si želáte spomaliť proces tvorby vrások na vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti s ochranným faktorom SPF 30 a UVA ochranou poskytuje účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti vplyvom slnečného žiarenia (photoaging) a prehlbovaniu vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém na použitie pod make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 je vhodný pod make-up na všetky typy pleti.

Hľadáte pleťový hydratačný krém proti starnutiu pleti s nižším SPF:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre normálnu a zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre suchú pleť.

Hľadáte pleťový korekčný prípravok na zjednotenie farebného tónu vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém svetlý SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler CC krém stredne tmavý SPF 15 obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednotia tón pleti a oživia ju.

Hľadáte nočný krém, ktorý vyhladzuje jemné linky a hlboké vrásky:
Hľadáte očný krém na chúlostivú oblasť okolo očí:
Chcete ošetriť jemné linky a vrásky, ale máte citlivú pleť:

Vyskúšajte Eucerin Vyhladzujúci denný krém proti vráskam Q10 ACTIVE, určený na citlivú pleť, ktorý citlivú starnúcu pleť upokojí a dodá jej energiu.

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti a trápi vás predovšetkým pokles kontúr tváre a strata objemu pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť. Obidva vypĺňajú vrásky zvnútra a spevňujú pleť a kontúry tváre.  

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky, ale zároveň si želáte zlepšiť pružnosť pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Starostlivosť o pleť, ktorá zabraňuje starnutiu s účinným vyplnením vrások

Počas starnutia sa mení štruktúra kože: najskôr sa objavujú tenké línie a vrásky, ktoré sa postupom času prehlbujú. V procese nášho vyzrievania sa postupne znižuje pevnosť pleti, jej lesk a neskôr aj pružnosť.

Skupina vyhladzujúcich prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler proti vráskam zahŕňa tri nové rady, pri ktorých sa klinicky aj dermatologicky preukázala séria účinkov pôsobiacich proti starnutiu pleti. Každý rad má svoje vlastné primárne zameranie (vrásky, strata objemu a strata elasticity), čo zaručuje, že pleť dostane práve takú starostlivosť, akú potrebuje, v každej fáze procesu starnutia. 

Eucerin Hyaluron-Filler proti vráskam bol špeciálne navrhnutý tak, aby si poradil s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Jedinečná kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej a glycin saponínu predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu aj tých najhlbších vrások a mladistvejšiemu vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, ktorej molekula je 40krát menšia*, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycin saponín podporuje tvorbu kyseliny hyaluronovej bunkami z vrstvy dermis, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky.  

Rad obsahuje denné krémy a tónovacie CC krémy vyhovujúce všetkým typom pleti, nočný krém, očný krém a koncentrát, ktoré vyhladia aj tie najhlbšie vrásky, čím pleť získa mladistvejší vzhľad.   

*V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou tiež obsiahnutou v zložení prípravku.

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár