SPF 30
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denný krém

0.0
0 recenzií
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Denný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom
Pre všetky typy pleti
S ochranným faktorom SPF 30 a UVA ochranou

Denný krém proti starnutiu pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

Vypĺňa, stimuluje a zachováva. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Denný krém proti starnutiu pleti s SPF 30S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti.Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

 • Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.
 • Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.
 • Zachováva: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 bojuje s prvými príznakmi starnutia pleti. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a stará sa tak o mladistvý vzhľad pleti. Poskytuje pleti účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a proti prehlbovaniu vrások a zároveň ju chráni pred voľnými radikálmi.Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

95%

Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky

95%

Poskytuje intenzívnu hydratáciu

91%

Zanecháva ruky na pohľad mladšie

94%

Dodáva pokožke zjednotenejší tón

81%

Bráni opakovanému výskytu pigmentových škvŕn (hnedých škvŕn)

Užívateľská štúdia bola vykonaná so 130 ženami s pigmentovými škvrnami na rukách vo veku medzi 50 až 65 rokov1. Po 2 a 4 týždňoch pravidelného používania výrobku dosiahli tieto výsledky: 1 BDF výskum, užívateľská štúdia, Taliansko, september 2020

Použitie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite prípravkom Eucerin DermatoCLEAN Čistiaci pleťový gél (na normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiace pleťové mlieko (na suchú pleť).

Zistiť viac

Tonizácia

Dočistite pleť prípravkom Eucerin DermatoCLEAN Čistiaca pleťová voda. Bude tak pripravená na ďalší prípravok určený na starostlivosť o pleť.

Zistiť viac

Starostlivosť

Ráno: Použite Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, ďalej Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

Večer: Použite Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, ďalej Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15. Ak chcete použiť aj Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, naneste ho ako prvé, teda pred Eucerin Hyaluron-Filler Sérom.

Zistiť viac

Korekcie nedokonalostí a/alebo ochrana pleti

Eucerin Hyaluron-Filler SPF 30 ponúka UVB/UVA ochranu (s SPF 30). Pre dodatočnú ochranu pred UVB/UVA žiarením a negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Táto dodatočná slnečná ochrana by mala byť nanášaná po ošetrujúcich produktoch.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Si želáte dosiahnuť redukciu jemných liniek a vrások a získať mladší vzhľad pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu. Tieto látky vyhladzujú jemné linky aj hlboké vrásky a zaisťujú tak mladší vzhľad.

Hľadáte hydratačný prípravok proti starnutiu pleti na tvári:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 účinne hydratuje a vyhladzuje všetky typy pleti.

Si želáte spomaliť proces tvorby vrások na vašej pleti:

S ochranným faktorom SPF 30 a UVA ochranou ponúka Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 spoľahlivú a vysoko kvalitnú ochranu proti predčasnému starnutiu spôsobenému slnkom a proti prehlbovaniu vrások pre všetky typy pleti.

Hľadáte denný hydratačný krém na použitie pod make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 je vhodný pod make-up na všetky typy pleti.

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte pleťový hydratačný krém proti starnutiu pleti s nižším SPF:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denný krém SPF 15 pre normálnu a zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Denný krém SPF 15 pre suchú pleť.

Hľadáte pleťový korekčný prípravok na zjednotenie farebného tónu vašej pleti:

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný svetlý a Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 tónovaný stredne tmavý obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednotia tón pleti a oživia ju.

Hľadáte nočný krém, ktorý vyhladzuje jemné linky a hlboké vrásky:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný krém.

Hľadáte očný krém na chúlostivú oblasť okolo očí:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Očný krém SPF 15.

Chcete ošetriť jemné linky a vrásky, ale máte citlivú pleť:

Vyskúšajte Eucerin Vyhladzujúci denný krém proti vráskam Q10 ACTIVE, určený na citlivú pleť, ktorý citlivú starnúcu pleť upokojí a dodá jej energiu.

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti a trápi vás predovšetkým pokles kontúr tváre a strata objemu pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť. Obidva vypĺňajú vrásky zvnútra a spevňujú pleť a kontúry tváre.  

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky, ale zároveň si želáte zlepšiť pružnosť pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15.

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.

Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

 

FAQ (3)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin