NOVINKA
 • 1/4 HF Denní krém SPF 30
 • 2/4 HF Denní krém SPF 30
 • 3/4 HF Denní krém SPF 30
 • 4/4 HF Denní krém SPF 30

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30

5
Denný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyaluronovou
Pre všetky typy pleti
Viditeľne redukuje jemné linky a vrásky pre mladší vzhľad

Denný krém proti vráskam pre všetky typy pleti s ochrannými UVA a UVB filtrami

Denný krém s SPF 30, ktorý účinne vypĺňa aj hlboké vrásky zvnútra pre mladší vzhľad.

O produkte

Denný krém proti starnutiu pleti s SPF 30

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti je denný hydratačný krém, ktorý bojuje s prvými známkami starnutia pleti. Vypĺňa jemné linky, aj hlboké vrásky zvnútra pre mladší vzhľad. SPF 30 a UVA ochrana predchádzajú predčasnému starnutiu pleti v dôsledku slnečného žiarenia. Unikátna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej poskytuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pokožky, kým nizkomolekulárna kyselina hyaluronová so 40krát menšími molekulami* preniká do hlbších epidermálnych vrstiev, kde vznikajú hlbšie vrásky.

Vďaka SPF 30 a UVA ochrane Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pomáha predchádzať photoagingu (predčasnému starnutiu pleti vplyvom slnečného žiarenia) a prehlbovaniu vrások.

* V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia prípravku.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali dobrú kožnú znášanlivosť a účinnosť

Vlastnosti

 • nekomedogénny
 • ideálny ako podklad pod mejkap
 • SPF 30
 • UVA ochrana
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

Každodenná starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite prípravkom Eucerin DermatoCLEAN Čistiaci pleťový gél (na normálnu až zmiešanú pleť) alebo Eucerin DermatoCLEAN Čistiace pleťové mlieko (na suchú pleť).

Zistiť viac

Tonizácia

Dočistite pleť prípravkom Eucerin DermatoCLEAN Čistiaca pleťová voda. Bude tak pripravená na ďalší prípravok určený na starostlivosť o pleť.

Zistiť viac

Starostlivosť

Ráno: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

Večer: Naneste Eucerin Hyaluron-Filler Sérum, a potom Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém a Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

 

Zistiť viac

Korekcie nedokonalostí a/alebo ochrana pleti

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 (s farebnými pigmentmi) môžete použiť po aplikácii denného krému alebo namiesto neho. Ak si želáte, následne môžete aplikovať make-up.  

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 poskytuje UVB ochranu (SPF 30) a aj UVA ochranu, ak ho použijete s Eucerin Hyaluron-Filler CC krémom SPF 15 a/alebo s make-upom. 
Ak potrebujete zvýšenú ochranu pred UVA a UVB žiarením a aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla HEVIS, použite Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Si želáte dosiahnuť redukciu jemných liniek a vrások a získať mladší vzhľad pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti obsahuje jedinečnú kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, ktorá vyhladzuje jemné linky a vypĺňa aj hlbšie vrásky pre mladší vzhľad.

Hľadáte hydratačný prípravok proti starnutiu pleti na tvári:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 účinne hydratuje a vypĺňa vrásky. Je určený na všetky typy pleti.

Si želáte spomaliť proces tvorby vrások na vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 pre všetky typy pleti s ochranným faktorom SPF 30 a UVA ochranou poskytuje účinnú ochranu proti predčasnému starnutiu pleti vplyvom slnečného žiarenia (photoaging) a prehlbovaniu vrások.

Hľadáte denný hydratačný krém na použitie pod make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 je vhodný pod make-up na všetky typy pleti.

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte pleťový hydratačný krém proti starnutiu pleti s nižším SPF:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre normálnu a zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre suchú pleť.

Hľadáte pleťový korekčný prípravok na zjednotenie farebného tónu vašej pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém svetlý SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler CC krém stredne tmavý SPF 15 obsahujú farebné pigmenty, ktoré zjednotia tón pleti a oživia ju.

Hľadáte nočný krém, ktorý vyhladzuje jemné linky a hlboké vrásky:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém.

Hľadáte očný krém na chúlostivú oblasť okolo očí:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Očný krém SPF 15.

Chcete ošetriť jemné linky a vrásky, ale máte citlivú pleť:

Vyskúšajte Eucerin Vyhladzujúci denný krém proti vráskam Q10 ACTIVE, určený na citlivú pleť, ktorý citlivú starnúcu pleť upokojí a dodá jej energiu.

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti a trápi vás predovšetkým pokles kontúr tváre a strata objemu pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť. Obidva vypĺňajú vrásky zvnútra a spevňujú pleť a kontúry tváre.  

Hľadáte denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyhladzuje hlboké vrásky, ale zároveň si želáte zlepšiť pružnosť pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF15.

Ingrediencie

Ako funguje

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Bioaktívny glycin saponín preniká ešte hlbšie, do dermálnych vrstiev kože, stimuluje produkciu kyseliny hyaluronovej a dopĺňa vlhkosť tam, kde vznikajú hlboké vrásky. 

Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky a vyhladzuje kožu a omladzuje vzhľad.

Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

 

 

FAQ (3)

  Ako viem, že Eucerin Hyaluron-Filler je pre mňa vhodným radom kozmetických prípravkov proti starnutiu pleti?

  Kozmetický rad Eucerin Hyaluron-Filler bol špeciálne navrhnutý tak, aby účinne pôsobil proti prvým príznakom starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Naša pleť je rovnako jedinečná, ako každý človek, a jej starnutie prebieha rôzne, v závislosti od našej genetickej výbavy a životného štýlu. Jemné linky a vrásky sa obvykle začínajú objavovať približne v 30tom roku života. Prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler pôsobia tak, že vypĺňajú aj hlboké vrásky na dosiahnutie mladšieho vzhľadu. 

  Pokiaľ je vašim hlavným príznakom starnutia pleti aj strata objemu a poklesnuté kontúry tváre (jav bežný u žien medzi 40. a 50.rokom života), potom je vhodný rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby vypĺňal hlboké vrásky a pomáhal obnoviť kontúry tváre. Pokiaľ je vašim hlavným znakom starnutia pleti strata pružnosti pleti a prehlbujúce sa vrásky (jav bežný u žien po 50.roku života), tak vám odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

  Viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti nájdete v našom článku o procesoch a zmenách v koži v rôznom veku.

  V akom veku mám začať používať prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler?

  Každý človek je jedinečný, a to platí aj o ľudskej pleti. Odpoveď je preto u každého človeka iná, keďže stav pleti ovplyvňuje množstvo faktorov, či už vnútorných (ako je genetická výbava) alebo vonkajších (ako množstvo slnka, ktorému je naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé príznaky starnutia, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať okolo 30. roku. Preto odporúčame začať používať rad Eucerin Hyaluron-Filler práve v tomto období života. Ak máte akékoľvek pochybnosti, prečítajte si náš článok o pleti v rôznom veku, prípadne sa poraďte s lekárnikom, či dermatológom.  

  Prečo obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 ochranné UVA a UVB filtre?

  Slnečné UVA a UVB lúče pôsobia na kožu rôznymi spôsobmi. UVA lúče sú najčastejšie spájané s photoagingom (predčasné starnutie pleti vplyvom slnečného žiarenia), pretože prispievajú k rozpadu zložiek pokožky, ako je kyselina hyaluronová, kolagén a elastín, ktoré sú kľúčom k pevnosti a pružnosti pleti. UVB lúče môžu spôsobiť okamžité poškodenie, napríklad spálenie pokožky, a dlhodobé poškodenie, ako je rakovina kože. Prečítajte si viac o tom, ako slnečné lúče ovplyvňujú pokožku
   

  Pleť na tvári je často vystavená obom typom UV žiarenia, a to aj počas oblačných dní. To je dôvod, prečo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 obsahuje ochranu nielen proti UVA, ale aj UVB žiareniu.

  Ak hľadáte ďalšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, doplňte k vášmu bežnému dennému krému Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50

5
from 3 reviews
3
0
0
0
0
 • Dominika 14. 7. 2020
  Výborný!
  Používám od Eucerinu skoro vše na pleť i tělo...., měla jsem úplně stejný, ale na léto jsem koupila tento s ochranou proti sluníčku OF 30, co je srovnatelné s opalovacím krémem, který používám u vody a musím říci, že naprosto skvěle funguje - nespálila jsem se, pleť mám hydratovanou a cítím, že vyživenou... Za mě skvělé!
 • Iva 1. 11. 2019
  Topka na leto. Už nemusím myslieť na SPF ochranu.
  Tak pre mňa top produkt na leto. Vždy som v zhone zabúdala na podklad SPF pod make up. Už na to nemusím myslieť a SPF ochranu mám rovno v kréme. Toto leto sa mi prvý krát neurobili pigmentové škvrny. Krém má navyše krásnu, ale jemnú vôňu a je jemnejšej konzistencie, čo som v lete veľmi ocenila. Taktiež na lyžovačku bude super.
 • alena 12. 1. 2019
  Dlouho jsem hledala
  Mám velice citlivou pleť, po čtyřicítce se sklonem k vysušování. Dlouho jsem hledala krém, který by mě nepálil do očí. Řadu Eucerin Hyaluron používám asi rok, krémy jsou velice příjemné, naprosto nedráždí oči ani pleť. Navíc opravdu vidím zjemnění vrásek a zlepšení pružnosti.

Ďalšie odporúčané produkty