• 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4
  • 1/4
  • 2/4
  • 3/4
  • 4/4

Nočný krém NÁHRADNÁ NÁPLŇ

0.0
0 recenzií
Obsahuje o 90 % menej plastu ako štandardné balenie Hyaluron-Filler v nádobe, 50 ml
Obal náhradnej náplne je vyrobený z 91,7 % recyklovaného papiera
Nová generácia výrobkov Hyaluron-Filler: Nočný krém proti starnutiu pleti s kyselinou hyalurónovou, saponínom a enoxolónom

Náhradná náplň Nočného krému proti starnutiu pleti s 3x EFFECT

Vypĺňa, stimuluje a zachováva. Pôsobí proti procesu starnutia pleti. Pre viditeľne mladší vzhľad a pre hladšiu a žiarivejšiu pleť. Túto náhradnú náplň Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočného krému je možné použiť v kombinácii s akoukoľvek nádobou Eucerin Hyaluron-Filler. Odhaduje sa, že náhradné náplne ušetria viac ako 16 ton plastu ročne.* *Ročné úspory na základe internej ročnej predpovede množstva predaných náhradných náplní.

Prispievame k udržateľnosti

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

Nočný krém proti starnutiu pre všetky typy pleti 

S pribúdajúcim vekom klesá v pleti vlastná produkcia kyseliny hyalurónovej, čo vedie k tvorbe vrások a staršiemu vzhľadu pleti. Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém s 3x EFFECT zložením – s 3 účinkami proti vráskam – tento proces spomaľuje:

1. Vypĺňa: Vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová hydratuje a vyhladzuje vrásky.

2. Stimuluje: Antioxidant saponín zvyšuje produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej v pleti až o 256 % a chráni pleť pred voľnými radikálmi.

3. Zachováva: Enoxolón znižuje degradáciu kyseliny hyalurónovej o viac ako 50 %.

Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém bojuje s prvými príznakmi starnutia. Viditeľne vyhladzuje jemné linky aj hlboké vrásky, a stará sa tak o mladistvý vzhľad pleti. Zároveň podporuje jej regeneráciu. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, glycínu saponínu a enoxolónu prináša cielený prístup na vyhladenie aj hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40-krát menšia1, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Antioxidant glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis vrstve, kde vznikajú tie najhlbšie vrásky, a zároveň chráni pred voľnými radikálmi. Enoxolón chráni pred degradáciou pleti vlastnej kyseliny hyalurónovej.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a veľmi dobrú účinnosť.

Kľúčové zistenia

100 %

Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené

100 %

Zabraňuje vzniku nových liniek a vrások

98 %

Podporuje regeneráciu pleti počas noci

99 %

Má veľmi intenzívny ošetrujúci účinok

Spolu s ostatnými klinickými štúdiami bola vykonaná aj užívateľská štúdia2 (PiU), ktorej sa zúčastnilo 360 žien (vo veku od 35 do 55 rokov). Po štyroch týždňoch užívania prípravku boli dosiahnuté tieto výsledky:

Použitie

Použitie

Make cleansing part of your daily skincare routine

Pre vašu každodennú starostlivosť

Zaraďte čistenie do každodennej rutiny starostlivosti o pleť

Čistenie

Pleť vyčistite šetrným Eucerin DematoCLEAN Čistiacim mliekom alebo osviežujúcim Eucerin DematoCLEAN Čistiacim gélom (podľa typu pleti).

Zistiť viac
Urobte tonizáciu súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pleť

Tonizácia

Pleť dočistite Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN. Bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci prípravok.

Zistiť viac
Urobte špeciálnu starostlivosť súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pleť

Starostlivosť

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Nočný krém jemne vmasírujte do pleti na tvári, do pokožky na krku a v oblasti výstrihu. 

Pre vyšší účinok aplikujte Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Sérum a Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Očný krém SPF 15 pred použitím Nočného krému.

Zistiť viac

Ingrediencie

Kyselina hyalurónová
Kyselina hyalurónová redukuje výskyt jemných liniek a vrások

Ako účinkujú spoločne

V inovatívnom zložení vyvinutom spoločnosťou Eucerin pôsobí vysoko- a nízkomolekulárna kyselina hyaluronová bok po boku s glycin saponínom. Spolu predstavujú cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu jemných línií a hlbokých vrások. 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová (známa aj ako kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom) zostáva na povrchu kože a zlepšuje tak hydratáciu najvrchnejšej vrstvy epidermis – kde vznikajú jemné línie a vrásky.

Molekuly nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej (známa aj ako kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom) sú 40krát menšie ako molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, a preto táto kyselina môže prenikať do hlbších vrstiev epidermis, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyaluronovej bunkami kože.

Vo väčšine produktov je kyselina hyalurónová skombinovaná s bioaktívnym antioxidantom glycínom saponínom, ktorý preniká ešte hlbšie do vrstvy dermis. Stimuluje tak produkciu vlastnej kyseliny hyalurónovej a hydratuje v miestach, kde vznikajú hlbšie vrásky. Navyše kožu chránia pred voľnými radikálmi.

Nová generácia produktov Hyaluron-Filler obsahuje tiež aktívnu látku enoxolón, ktorá spomaľuje degradáciu kyseliny hyalurónovej tým, že blokuje hyaluronidázu.

Výsledok: o 200 % viac kyseliny hyalurónovej.
Jemné linky a vrásky sú viditeľne vyhladené. Pre viditeľne hladší, žiarivejší a mladší vzhľad pleti.

1 Štandardnou jednotkou merania hmotnosti atómu je kilodalton (kDa). Kyselina hyaluronová s dlhým reťazcom má relatívnu molekulovú hmotnosť 2000 kDa a kyselina hyaluronová s krátkym reťazcom, 52 kDa. Obidve kyseliny sú súčasťou zloženia prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler a Hyaluron-Filler + Elasticity.

FAQ (8)

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin