• 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Denný krém proti vráskam

5.0
3 recenzií
Navracia bunkám pokožky energiu, oživuje pleť a dodáva jej mladší vzhľad a sviežosť
Koenzým Q10 zmierňuje pôsobenie oxidačného stresu na pokožku a vitamíny C a E pokožku ošetrujú
Vyhladzuje jemné linky a vrásky

Oživuje pokožku, spevňuje ju a prepožičiava jej mladistvý a svieži vzhľad a pocit.

Krém proti starnutiu pleti pre citlivú pokožku tváre s dvojakým účinkom: pôsobí proti oxidačnému stresu a zmierňuje jeho škodlivé účinky na pleť a dodáva pokožke energiu podporou metabolizmu pokožky. Oživuje pleť a dodáva jej znateľne mladší vzhľad a pevnosť, vyhladzuje linky a vrásky.

Udržateľnosť & Životné prostredie

Produkt neobsahuje mikroplasty (podľa znenia definície UNEP)

Zistiť viac o programe udržateľnosti

O produkte

S pribúdajúcim vekom sa v pokožke znižuje tvorba koenzýmu Q10, a kožné bunky v dôsledku toho prichádzajú o energiu a nedokážu sa brániť oxidačnému stresu. Pleť stráca pružnosť a pevnosť a vyzerá unavene.

Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskám obsahuje pleti vlastný koenzým Q10, ktorého množstvo v pokožke s vekom klesá. Jeho dodaním bunky znovu získajú potrebnú energiu, aby dokázali bojovať proti prejavom starnutia pokožky, akými sú napr. vrásky. Krém je vhodný aj pre citlivú pokožku*. Inovatívne zloženie s koenzýmom Q10 má na pleť dvojaký účinok:

1. Vyživuje a chráni: Krém je obohatený o vitamíny C, E a H (biotín) s antioxidačným účinkom, ktoré vyživujú suchú pleť a chránia ju pred voľnými radikálmi. Upokojuje podráždenú a citlivú pokožku.

2. Dodáva energiu: Koenzým Q10 dopĺňa energetický deficit kožných buniek a zlepšuje metabolizmus pokožky. Krém posilňuje a revitalizuje pokožku, vyhladzuje jemné linky a vrásky, a dodáva tak pleti znateľne mladší vzhľad. Pokožka je na pohľad aj na dotyk pevnejšia.

Zloženie bez parfumácie, umelých farbív a alkoholu je vhodné aj pre suchú a citlivú pleť, ktorá sa ľahko podráždi. Pri pravidelnom používaní je pleť hladšia a pevnejšia. Veľmi dobrá kožná znášanlivosť.

Klinické a dermatologické štúdie

Potvrdzovacie štúdie Klinické a dermatologické štúdie potvrdili veľmi dobrú účinnosť a kompatibilitu s pokožkou. Pri testovaní účinkov na pokožku bol dvakrát denne po stanovenú dobu (týždeň až šesť mesiacov domáceho používania) lokálne aplikovaný koenzým Q10. Nasledovalo in vivo meranie hĺbky vrások a oxidačného stresu. Ďalšia skupina 42 dobrovoľníkov sa zúčastnila dvojito zaslepenej, dermatologicky kontrolovanej štúdie posudzujúcej účinnosť produktu pri aplikácii dvakrát denne počas štyroch týždňov.

Použitie

Použitie

Pred prvým použitím odporúčame aplikovať krém na vnútornú stranu predlaktia a posúdiť stav či prípadnú reakciu pokožky aspoň jeden deň pred použitím na pleť tváre.   

Naneste krém ráno na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
Jemne vmasírujte.
Počkajte päť až desať minút, než nanesiete mejkap.

Žlté zafarbenie denného krému je dané obsahom betakaroténu, neobsahuje pridané farbivá. 

Vyhnite sa kontaktu s očami.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Vyčistite pleť Eucerin Čistiacim pleťovým mliekom DermatoCLEAN, ktoré pleť upokojí a pripraví ju, aby lepšie vstrebávala účinné zložky obnovujúce bunkovú energiu.

Zistiť viac
Zistiť viac

Naneste Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskam na pleť tváre, krku a dekoltu a jemne vmasírujte pohybmi smerom nahor.

Zistiť viac

Ak potrebujete vyššiu ochranu proti UV žiareniu, aplikujte Eucerin Ochranný krémový gél na opaľovanie na tvár Oil Control SPF 50+ na pleť na tváre, krku a dekoltu po použití Eucerin Q10 Active Vyhladzujúceho denného krému proti vráskam.

Odporúčanie

Používajte Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskam, ak ...

Máte citlivú pleť a chcete zároveň riešiť jemné linky a vrásky.
Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskam obsahuje koenzým Q10, ktorý navracia pleťovým bunkám energiu a pôsobí proti príznakom predčasného starnutia.

Chcete denný krém pre zvýšenie vlastnej ochrany pleti.
Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskam obsahuje antioxidant koenzým Q10, a tiež komplex vitamínov C, E a H na zmiernenie negatívnych účinkov oxidačného stresu na pleť.

Vaša pleť je citlivá na štandardné krémy proti vráskam.
Eucerin Q10 Active Vyhladzujúci denný krém proti vráskam je bez parfumácie, farbív, parabénov a alkoholu, aby vyhovoval i tej najcitlivejšej pleti.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte nočný krém proti vráskam pre citlivú pleť.
Vyskúšajte Eucerin Q10 Active Regeneračný nočný krém proti vráskam, ktorý podporuje proces obnovy pleti počas noci.

Ingrediencie

Ako funguje

Mitochondrie (známe tiež ako bunkové „elektrárne“) vyrábajú energiu nepretržitou premenou živín a kyslíka na ATP (adenosintrifosfát). V dôsledku starnutia sa zvyšuje množstvo voľných radikálov v pleti, ktoré spôsobujú stále väčšie poškodenie mitochondrií.

Antioxidant koenzým Q10 v kombinácii s vitamínmi C, E a H (biotín), neutralizuje voľné radikály, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie. Koenzým Q10 zlepšuje bunkovú regeneráciu, redukuje hĺbku vrások a jeho antioxidačný účinok okrem iného chráni pred tvorbou nových vrások.

5.0
3 recenzií *
3
0
0
0
0
 • Hela 6. 1. 2020
  Velmi dobře se vstřebává, účinek
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Velmi dobře se vstřebává, účinek viditelný už po měsíci
 • Lucka 31. 10. 2019
  Vyzivny
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Pre mna super na zimu ked musim viac vyzivit plet
 • Alenka 31. 7. 2018
  Veľmi kvalitný
  Vzorka:
  vzorka produktu bola poskytnutá zadarmo.
  Veľmi dobrý krém viditeľná zmena už po 1 mesiaci používania len odporúčam.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin