Novinka
  • (27)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Regeneračný nočný krém pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Nočný krém obsahuje tiež dexpanthenol – aktívnu zložku známu svojou schopnosťou podporovať regeneráciu pleti počas spánku. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

 

Často kladené otázky

Je Eucerin Anti-Pigment Noční krém vhodný pre pleť so stareckými škvrnami?

Áno. Eucerin Anti-Pigment Nočný krém možno použiť na redukciu množstva rôznych typov hyperpigmentácie, medzi ktoré patria starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny). Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčame ho používať v kombinácii s ďalšími prípravkami radu Eucerin Anti-Pigment.

Prečítajte si viac o rôznych druhoch hyperpigmentácie a čo ich spôsobuje vo článku Hyperpigmentácia.

Ak prestanem používať výrobky Eucerin Anti-Pigment, objavia sa moje pigmentové škvrny znova?

Áno. Výrobky znižujú produkciu melanínu, ktorý hyperpigmentáciu spôsobuje. Pokiaľ prestanete prípravky Eucerin Anti-Pigment používať, môže sa produkcia melanínu opäť zvýšiť a tmavé škvrny sa môžu vrátiť. Pre trvalé výsledky odporúčame depigmentačné prípravky používať pravidelne.

Ingrediencie

Použitie

  • Naneste večer na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
  • Jemne vmasírujte do pleti.
  • Zabráňte kontaktu s očami.
  • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Denným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
  • Každý výrobok z tohto radu používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Ako používať Eucerin depigmentačný krém

Pre vašu každodennú starostlivosť

Pred aplikáciou depigmentačného krému pleť vyčistite

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Pripravte pleť na aplikáciu depigmentačného krému pomocou pleťovej vody

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce prípravky.

Naneste depigmentačný krém na tvár

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Odporúčanie

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Použite tento výrobok, pokiaľ ...

Chcete redukovať pigmentové škvrny:

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete rozjasniť vašu pleť a získať žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém pomáha zjednotiť tón pleti, ktorá je na pohľad jasnejšia a žiarivejšia.

Hľadáte nočný krém:

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje dexpanthenol na podporu obnovy kožných buniek počas spánku.

Hľadáte denný krém, ktorý redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu:
Hľadáte nočný krém, ktorý viditeľne redukuje jemné linky a vrásky pre mladistvý vzhľad:
Hľadáte anti-aging nočný krém a vaším hlavným problémom je ochabujúca pleť a strata objemu a tvárových kontúr:
Máte zrelú pleť a hľadáte nočný krém, ktorý redukuje vrásky a zlepšuje pružnosť pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém pleť vyživuje, podporuje regeneráciu počas spánku, vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť.

Hľadáte nočný krém pre citlivú, starnúcu pleť:

Eucerin Anti-Pigment – rad prípravkov na hyperpigmentáciu Pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Slnečné žiarenie, hormonálne vplyvy a starnutie môžu viesť k hyperpigmentácii: tmavo zafarbené plochy či starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny) a pleť tak dostáva nejednotný vzhľad. Rad Eucerin Anti-Pigment bol špeciálne vyvinutý na redukciu hyperpigmentácie pre zjednotenejší a žiarivejší vzhľad pleti.

Všetky štyri produkty - denný krém, nočný krém, lokálny korektor a duálne sérum – obsahujú thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Overall Rating
  • (27)
5 z 5 bodov / 27 recenzií
5 Stars
27
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Květa,

Výjimečná péče

Noční krém EUCERIN je skutečně výjímečný. Po třech týdnech používání pigmentové skvrny mají světlejší odstín a od ostatní pleti k nerozeznání.Mám velkou radost,že díky EUCERINU moje pleť má sjednocenou barvu,je sametově jemná a svěží.
Adriana ,

Najlepší spoločník na noc

Fantastický krém, každé ráno sa budím s vypnutou a hydratovanou pleťou a ešte k tomu pomáha aj pri pigmentových škvrnách! Čo viac si priať
Jana K. krausova,

10/10

Zakoupila js si celou řadu kvůli velkému fleku, který mám uprostřed čela. Ráno používám denní krém, po návratu z práce sérum a večer noční krém. Již po týdnu užívání byly vidět první změny , ton pleti se mi sjednotil. Přes léto nepribyla ani jedna skvrna a nyní flek nejde téměř vidět. Jednoznacne výhody jsou, že krém je lehký, prijemne voní, úžasné se vstřebává a je vhodný i na mou problémovou pleť.
Anet ,

Bezkonkurenční

Eucerin je "moje" značka už dlouhé roky, takže když jsem hledala přípravek na sjednocení tónu pleti, moje cesta vedla nejdříve jasně do lékárny. Zase nezklamala! Používám spolu s denním krémem, vidím, jak je pleť čím dál krásnější a jsem nadšená!
Alena,

Najlepší

Vyskúšala som veľa produktov na odstránenie pigmentových fľakov, ale tento je úplne najlepší. Už za krátky čas sa mi pleť zlepšovala. Mám minimum fľakov, kľudne vyjdem von už aj bez nánosu make-upu a čo je ešte výhodou že pleť je lepšia aj kvalitou. Nedám dopustiť, používam stále.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár