• 1/1

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém

5
Nočný krém s thiamidolom
Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu
Podporuje obnovu buniek pleti počas spánku

Účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu

Regeneračný nočný krém pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

O produkte

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti.

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Nočný krém obsahuje tiež dexpanthenol – aktívnu zložku známu svojou schopnosťou podporovať regeneráciu pleti počas spánku. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Vlastnosti

 • nezanecháva mastný film
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

 • Naneste večer na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.
 • Jemne vmasírujte do pleti.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Denným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.
 • Každý výrobok z tohto radu používajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin pleťovým čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Zistiť viac

Tonizácia

Dočistite pleť napríklad Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou (pre všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vaše ošetrujúce prípravky.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť a ošetrenie

Pleť hydratujte ráno pomocou Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer pomocou Eucerin Anti-Pigment Nočného krému. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Zistiť viac

Odporúčanie

Vyskúšajte iný výrobok, pokiaľ ...

Hľadáte denný krém, ktorý redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu:

Odporúčame Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30.

Hľadáte nočný krém, ktorý viditeľne redukuje jemné linky a vrásky pre mladistvý vzhľad:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Nočný krém.

Hľadáte anti-aging nočný krém a vaším hlavným problémom je ochabujúca pleť a strata objemu a tvárových kontúr:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Nočný krém.

Máte zrelú pleť a hľadáte nočný krém, ktorý redukuje vrásky a zlepšuje pružnosť pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém pleť vyživuje, podporuje regeneráciu počas spánku, vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť.

Hľadáte nočný krém pre citlivú, starnúcu pleť:

Vyskúšajte Eucerin Q10 Active Nočný krém.

Použite tento výrobok, pokiaľ ...

Chcete redukovať pigmentové škvrny:

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete rozjasniť vašu pleť a získať žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém pomáha zjednotiť tón pleti, ktorá je na pohľad jasnejšia a žiarivejšia.

Hľadáte nočný krém:

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje dexpanthenol na podporu obnovy kožných buniek počas spánku.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, u ktorej klinické aj dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Ako funguje

Pred

Tmavé škvrny sú spôsobené nerovnomerným rozložením melanínu v pleti. Hlavnými spúšťačmi sú pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie.


Po

Patentovaný thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti.

FAQ (2)

5
from 28 reviews
 • Najlepší spoločník na noc
  Adriana
  Fantastický krém, každé ráno sa budím s vypnutou a hydratovanou pleťou a ešte k tomu pomáha aj pri pigmentových škvrnách! Čo viac si priať
 • Najlepší
  Alena
  Vyskúšala som veľa produktov na odstránenie pigmentových fľakov, ale tento je úplne najlepší. Už za krátky čas sa mi pleť zlepšovala. Mám minimum fľakov, kľudne vyjdem von už aj bez nánosu make-upu a čo je ešte výhodou že pleť je lepšia aj kvalitou. Nedám dopustiť, používam stále.
 • Anti-pigment nočný krém :)
  hannky
  Ked skončilo toto leto a slničko odišlo, videla som v zrkadle , že by sa mi na pigmentové škvry na tváry niečo zišlo. Slnko mi ich vyťahalo, nie len jedna škvrna na tvári mi vyšla. a bolo to jasné, je na čase aby by som si niekde po radu išla V lekárni mi povedali ze Eucerin je to najlepšie, teraz aj viem, že som si nemohla vybrať lepšie. Rozhodla som sa pre nočný krém a korektor na moju pleť, a v deň nákupu som ich aplikovala hneď. Krásna vôňa, jemný krém a žiadny pocit mastnej pleti, mám pocit, že ju mám takú jemnú ako keď sme boli ešte deti. Ráno je moja pokožka svieža a krásne jemná, budem ho používať, až kým nebudem vyzerať ako princezná. Pomalinky ale isto je z pigmentových škvŕn, ktoré zdobili mojú tvár, dnes už ozaj iba pár. Ďakujem, som nadmieru spokojná :)
Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty