• 1/5
 • 2/5
 • 3/5
 • 4/5
 • 5/5

Anti-Pigment Duálne sérum

5
Sérum s dvojitým účinkom obsahuje thiamidol a kyselinu hyalurónovú
Účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu
Obnovuje vzhľad pleti

Účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu. Obnovuje vzhľad pleti.

Sérum s dvojitým účinkom obsahuje thiamidol a koncentrovanú kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivého vzhľadu pleti.

O produkte

Hyperpigmentačné sérum

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum kombinuje dve séra, ktoré účinkujú rôznymi spôsobmi: 

 • Thiamidol – účinná a patentovaná zložka, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje hyperpigmentáciu a pri pravidelnom používaní zabraňuje jej opakovanému výskytu. 

 • Koncentrovaná kyselina hyalurónová: jedna z vlastných najúčinnejších hydratačných látok pomáha pleti priťahovať a zadržiavať hydratáciu. 

Klinické a dermatologické testy preukázali, že táto ľahká emulzia redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhľad pleti. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. Pleť je hladká a získava obnovený, zjednotený a žiarivý vzhľad. 


Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Eucerin Anti-Pigment: podľa klinických testov preukázateľne redukuje hyperpigmentáciu.

Kľúčové zistenia

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa robila aj používateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku 25 až 55 rokov. (1). Používateľky uviedli nasledujúce výsledky najskôr po dvoch, a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, používateľská štúdia, november 2017

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • jemná parfumácia
 • nezanecháva mastný film
 • ľahká konzistencia

Použitie

Použitie

Dávkovač stlačte zvrchu v strede na docielenie rovnomerného dávkovania obidvoch sér.

 • Nanášajte raz denne (ráno alebo večer) na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a v dekolte
 • Dávkovač stlačte zvrchu v strede na docielenie rovnomerného dávkovania obidvoch sér. Pri prvom použití výrobku sa sérum môže objaviť až po troch, štyroch stlačeniach.
 • Jemne vmasírujte do pleti
 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami
 • Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Denným krémom SPF 30, Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom
 • Každý výrobok nanášajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol je možné používať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Každodenná starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Zistiť viac

Dočistite pleť napríklad Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN (na všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vami zvolené prípravky určené na starostlivosť o pleť.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť a Starostlivosť

Pleť hydratujte ráno použitím Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer použitím Eucerin Anti-Pigment Nočného krému

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum a/alebo Lokálny korektor. Duálne sérum a Lokálny korektor by ste mali používať iba raz denne (ráno alebo večer).

Zistiť viac

Doplnková ochrana a/alebo okamžitá korekcia tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokiaľ hľadáte vyššiu ochranu, rad vynikajúcich výrobkov určených na slnečnú ochranu Eucerin ponúka prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne na rôzne typy kožných problémov. 

Na docielenie okamžitej korekcie tónu pleti aplikujte na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte sérum na zmiernenie pigmentových škvŕn:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha v prevencii proti opakovanému výskytu pigmentových škvŕn.

Chcete, aby vaša pleť získala zjednotenejší tón a žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum obnovuje pleť, ktorá tak získa jasnejší a žiarivejší vzhľad.

Hľadáte výrobok, ktorý zlepší stav vašej pleti:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum zanecháva pleť na dotyk hladkú a na pohľad obnovenú, zjednotenú a žiarivú. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte výrobok na dosiahnutie okamžitej korekcie tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý. Obidva tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý. Obidva tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré zjemňuje textúru povrchu pleti a podporuje obnovu kožných buniek a zároveň vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, u ktorej klinické aj dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Ako funguje

Pred

Tmavé škvrny sú spôsobené nerovnomerným rozložením melanínu v pleti. Hlavnými spúšťačmi sú pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie.


Po

Patentovaný thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti.

FAQ (3)

5
from 67 reviews
 • Na vyskúšanie
  T
  Dobrý deň, ponúkam takmer nové produkty tejto anti pigment sady za skvelé ceny. Sú to nove produkty iba vyskúšané. Dôvod predaja, žiaľ nevhodné na moju pleť, ale inak sú produkty veľmi kvalitné a je škoda aby mi stali doma, keď ich niekto môže využiť na odskúšanie. Odkaz na: https://ostatne.bazos.sk/inzerat/118397915/eucerin-sada-anti-pigment.php
 • Výborné!
  Klára
  Eucerinu důvěřuji, německá kvalitní kosmetika více než 100 let, tak jsem zakoupila celou tuto řadu a používala podle doporučení. Musím říci, že opravdu funguje a po 4 týdnech obrovská viditelná změna !
 • Funguje
  Irizzz
  Mám problém s pigmentovými skvrnami v obličeji a vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné. Tohle sérum jsem zakoupila hned v jeho začátcích na trhu a mohu říct, že nejen já, ale i mé okolí vidělo po jeho používání opravdu rozdíl. Pleť je sjednocenější a výskyt skvrn se značně zmírnil. Používám dále a budu kupovat další.
Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty