• 1/1

Anti-Pigment Duálne sérum

5
Sérum s dvojitým účinkom obsahuje thiamidol a kyselinu hyalurónovú
Účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu
Obnovuje vzhľad pleti

Účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu. Obnovuje vzhľad pleti.

Sérum s dvojitým účinkom obsahuje thiamidol a koncentrovanú kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivého vzhľadu pleti.

O produkte

Hyperpigmentačné sérum

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum kombinuje dve séra, ktoré účinkujú rôznymi spôsobmi: 

 • Thiamidol – účinná a patentovaná zložka, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje hyperpigmentáciu a pri pravidelnom používaní zabraňuje jej opakovanému výskytu. 

 • Koncentrovaná kyselina hyalurónová: jedna z vlastných najúčinnejších hydratačných látok pomáha pleti priťahovať a zadržiavať hydratáciu. 

Klinické a dermatologické testy preukázali, že táto ľahká emulzia redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhľad pleti. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. Pleť je hladká a získava obnovený, zjednotený a žiarivý vzhľad. 


Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Eucerin Anti-Pigment: podľa klinických testov preukázateľne redukuje hyperpigmentáciu.

Kľúčové zistenia

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa robila aj používateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku 25 až 55 rokov. (1). Používateľky uviedli nasledujúce výsledky najskôr po dvoch, a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%

1 Beiersdorf AG, používateľská štúdia, november 2017

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • jemná parfumácia
 • nezanecháva mastný film
 • ľahká konzistencia

Použitie

Použitie

Dávkovač stlačte zvrchu v strede na docielenie rovnomerného dávkovania obidvoch sér.

 • Nanášajte raz denne (ráno alebo večer) na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a v dekolte
 • Dávkovač stlačte zvrchu v strede na docielenie rovnomerného dávkovania obidvoch sér. Pri prvom použití výrobku sa sérum môže objaviť až po troch, štyroch stlačeniach.
 • Jemne vmasírujte do pleti
 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami
 • Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Denným krémom SPF 30, Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom
 • Každý výrobok nanášajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol je možné používať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Každodenná starostlivosť

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Zistiť viac

Dočistite pleť napríklad Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN (na všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vami zvolené prípravky určené na starostlivosť o pleť.

Zistiť viac

Špeciálna starostlivosť a Starostlivosť

Pleť hydratujte ráno použitím Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer použitím Eucerin Anti-Pigment Nočného krému

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum a/alebo Lokálny korektor. Duálne sérum a Lokálny korektor by ste mali používať iba raz denne (ráno alebo večer).

Zistiť viac

Doplnková ochrana a/alebo okamžitá korekcia tónu pleti

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokiaľ hľadáte vyššiu ochranu, rad vynikajúcich výrobkov určených na slnečnú ochranu Eucerin ponúka prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne na rôzne typy kožných problémov. 

Na docielenie okamžitej korekcie tónu pleti aplikujte na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Hľadáte sérum na zmiernenie pigmentových škvŕn:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha v prevencii proti opakovanému výskytu pigmentových škvŕn.

Chcete, aby vaša pleť získala zjednotenejší tón a žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum obnovuje pleť, ktorá tak získa jasnejší a žiarivejší vzhľad.

Hľadáte výrobok, ktorý zlepší stav vašej pleti:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum zanecháva pleť na dotyk hladkú a na pohľad obnovenú, zjednotenú a žiarivú. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte výrobok na dosiahnutie okamžitej korekcie tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý. Obidva tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý. Obidva tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré zjemňuje textúru povrchu pleti a podporuje obnovu kožných buniek a zároveň vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky.

Ingrediencie

Ako účinkuje

Thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti. Výsledkom je zosvetľovanie existujúcich tmavých škvŕn a zníženie tvorby nových pigmentových škvŕn. Thiamidol je kľúčovou aktívnou zložkou vo výrobkoch radu Eucerin Anti-Pigment, u ktorej klinické aj dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Ako funguje

Pred

Tmavé škvrny sú spôsobené nerovnomerným rozložením melanínu v pleti. Hlavnými spúšťačmi sú pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie.


Po

Patentovaný thiamidol cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu v pleti.

FAQ (3)

5
from 67 reviews
 • Poklad
  Adriana
  Vynikajúci produkt, bez ktorého si už neviem predstaviť svoj deň. Vyskúšala som už mnoho pleťových sér, ale tento je zo všetkých najlepší! Nie je nič s čim by si neporadil. Vrelo odporúčam aj ostatné produkty z tejto rady
 • Spokojenost
  Afire
  Jsem velmi spokojena.
 • Veľká spokojnosť
  Andrea Moravčíková
  Super vyživuje, hydratuje a koriguje, zjednocuje tón pleti a pri pravidelnom používaní je to jedinečný pomocník našej pokožky
Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty