Novinka
 • (65)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Anti-Pigment Duálne sérum

Účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu. Obnovuje vzhľad pleti.

Sérum s dvojitým účinkom obsahuje thiamidol a koncentrovanú kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie zjednoteného tónu a žiarivého vzhľadu pleti.

Hyperpigmentačné sérum

Melanín je prírodný pigment, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie. Pôsobenie slnečného žiarenia, hormonálne vplyvy a starnutie však môžu spôsobovať zvýšenú produkciu melanínu a vyvolávať hyperpigmentáciu. Hyperpigmentácia sa prejavuje ako tmavé plochy a starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny), ktoré narušujú jednotný tón pleti. 

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum kombinuje dve séra, ktoré účinkujú rôznymi spôsobmi: 

 • Thiamidol – účinná a patentovaná zložka, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie. Klinické testy preukázali, že redukuje hyperpigmentáciu a pri pravidelnom používaní zabraňuje jej opakovanému výskytu. 

 • Koncentrovaná kyselina hyalurónová: jedna z vlastných najúčinnejších hydratačných látok pomáha pleti priťahovať a zadržiavať hydratáciu. 

Klinické a dermatologické testy preukázali, že táto ľahká emulzia redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu a zároveň obnovuje vzhľad pleti. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje. Pleť je hladká a získava obnovený, zjednotený a žiarivý vzhľad. 


Klinické a dermatologické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Najlepšie sérum na hyperpigmentáciu
Eucerin Anti-Pigment: podľa klinických testov preukázateľne redukuje hyperpigmentáciu.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách sa robila aj používateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku 25 až 55 rokov. (1). Používateľky uviedli nasledujúce výsledky najskôr po dvoch, a potom po štyroch týždňoch pravidelného používania:

Po 2 týždňoch Po 4 týždňoch
Vďaka prípravku získava moja pleť jednotnejší tón 97% 97%
Vďaka prípravku je moja pleť žiarivejšia 94% 97%
Prípravok účinne pôsobí proti tmavým škvrnám 82% 98%
Prípravok bráni tvorbe tmavých škvŕn 84% 97%


1 Beiersdorf AG, používateľská štúdia, november 2017

Často kladené otázky

Môžem používať Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum spolu s ďalšími hydratačnými výrobkami Eucerin alebo prináša výsledky iba v kombinácii s hydratačnými výrobkami z radu Anti-Pigment?

Na docielenie čo najlepších výsledkov zmiernenia hyperpigmentácie odporúčame používať Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum raz denne a v kombinácii s ďalšími výrobkami z nášho radu Anti-Pigment. Sérum bude účinkovať aj v kombinácii s inými hydratačnými výrobkami, výsledky však môžu byť viditeľné až po dlhšej dobe. 
 
Ak sa na vašej pokožke vyskytne hyperpigmentácia, ktorá však nie je hlavným problémom vašej zrelej pleti, môžete používať Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum ako podklad pod jeden z našich anti-age produktov starostlivosti o pleť, ako sú:

Môžem naraz používať Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum a Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor?

Áno, môžete. Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum účinne posilňuje výsledky Anti-Pigment Denného a Nočného krému na pleti celej tváre, krku a dekoltu. Eucerin Anti-Pigment Lokálny korektor bol vyvinutý špeciálne na zosvetlenie jednotlivých drobných problematických oblastí. Obidva výrobky spoločne dobre účinkujú, počas jedného dňa však môžete výrobky obsahujúce thiamidol aplikovať maximálne štyrikrát. 

Jeden výrobok môžete použiť ráno a naniesť naň Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 a druhý večer a naniesť naň Eucerin Anti-Pigment Nočný krém, alebo môžete použiť obidva naraz a naniesť na ne vhodný denný alebo nočný krém. Ak chcete použiť obidva výrobky súčasne, aplikujte najskôr sérum, potom lokálny korektor, a potom váš zvolený výrobok určený na starostlivosť o pleť.

Môžem používať Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum namiesto hydratačného krému?

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum obsahuje koncentrovanú kyselinu hyalurónovú, ktorá zlepšuje hydratáciu pleti. Jeho zloženie zvyšuje účinok našich hydratačných krémov na zmiernenie pigmentácie. Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov odporúčame výrobok používať v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Anti-Pigment.

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum nechráni vašu pleť pred pôsobením slnečného žiarenia. Slnečné žiarenie je však hlavným faktorom vzniku hyperpigmentácie, preto je dôležité používať vhodný výrobok určený na slnečnú ochranu, a to aj počas oblačných dní. Pokiaľ používate Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum ráno, odporúčame v ďalšom kroku naniesť Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30, ktorý pomôže zoslabiť existujúce škvrny po akné a zároveň ochráni vašu pleť pred slnkom, čím zmierni ďalšie poruchy pigmentácie spôsobené slnečným žiarením. Počas intenzívneho pobytu na slnku zvoľte vyšší faktor slnečnej ochrany zo sortimentu Eucerin Slnečná ochrana

Ingrediencie

Použitie

 • Nanášajte raz denne (ráno alebo večer) na dobre vyčistenú pleť na tvári, krku a v dekolte
 • Dávkovač stlačte zvrchu v strede na docielenie rovnomerného dávkovania obidvoch sér. Pri prvom použití výrobku sa sérum môže objaviť až po troch, štyroch stlačeniach.
 • Jemne vmasírujte do pleti
 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami
 • Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, používajte v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Denným krémom SPF 30, Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom
 • Každý výrobok nanášajte raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol je možné používať maximálne štyrikrát počas jedného dňa.

Ako používať Eucerin sérum na dosiahnutie zjednoteného tónu pleti
Dávkovač stlačte zvrchu v strede na docielenie rovnomerného dávkovania obidvoch sér.

Každodenná starostlivosť

Pred aplikáciou hyperpigmentačného séra pleť vyčistite

Pleť dôkladne vyčistite vhodným Eucerin čistiacim prípravkom. Zvoľte:

Pred použitím najlepšieho séra na hyperpigmentáciu pleť dočistite pleťovou vodou

Dočistite pleť napríklad Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN (na všetky typy pleti), ktorá pleť pripraví na vami zvolené prípravky určené na starostlivosť o pleť.

Naneste hyperpigmentačné sérum

Pleť hydratujte ráno použitím Eucerin Anti-Pigment Denného krému SPF 30 a večer použitím Eucerin Anti-Pigment Nočného krému

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov, naneste pod hydratačný krém Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum a/alebo Lokálny korektor. Duálne sérum a Lokálny korektor by ste mali používať iba raz denne (ráno alebo večer).

Na sérum pre nerovnomerný tón pleti naneste výrobky určené na slnečnú ochranu.

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 poskytuje UVB (SPF 30) a UVA ochranu. Pokiaľ hľadáte vyššiu ochranu, rad vynikajúcich výrobkov určených na slnečnú ochranu Eucerin ponúka prípravky s vysokým a veľmi vysokým SPF, ktoré boli vyvinuté špeciálne na rôzne typy kožných problémov. 

Na docielenie okamžitej korekcie tónu pleti aplikujte na Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ svetlý alebo Eucerin CC krém na opaľovanie na tvár Photoaging Control SPF 50+ stredne tmavý. Tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte sérum na zmiernenie pigmentových škvŕn:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu.

Chcete zabrániť opakovanému výskytu pigmentových škvŕn:

Zloženie s thiamidolom pomáha v prevencii proti opakovanému výskytu pigmentových škvŕn.

Chcete, aby vaša pleť získala zjednotenejší tón a žiarivejší vzhľad:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum obnovuje pleť, ktorá tak získa jasnejší a žiarivejší vzhľad.

Hľadáte výrobok, ktorý zlepší stav vašej pleti:

Eucerin Anti-Pigment Duálne sérum zanecháva pleť na dotyk hladkú a na pohľad obnovenú, zjednotenú a žiarivú. 

Hľadáte výrobok na dosiahnutie okamžitej korekcie tónu pleti, vyskúšajte:

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý. Obidva tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 svetlý alebo Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 stredne tmavý. Obidva tieto výrobky obsahujú farebné pigmenty, ktoré okamžite zjednocujú tón pleti na dosiahnutie rovnomerného vzhľadu.

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Nočné obnovujúce & vypĺňajúce sérum, ktoré zjemňuje textúru povrchu pleti a podporuje obnovu kožných buniek a zároveň vypĺňa aj tie najhlbšie vrásky.

Eucerin Anti-Pigment – rad prípravkov na hyperpigmentáciu Pre zjednotený tón a žiarivý vzhľad pleti

Slnečné žiarenie, hormonálne vplyvy a starnutie môžu viesť k hyperpigmentácii: tmavo zafarbené plochy či starecké škvrny (známe tiež ako slnečné škvrny) a pleť tak dostáva nejednotný vzhľad. Rad Eucerin Anti-Pigment bol špeciálne vyvinutý na redukciu hyperpigmentácie pre zjednotenejší a žiarivejší vzhľad pleti.

Všetky štyri produkty - denný krém, nočný krém, lokálny korektor a duálne sérum – obsahujú thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Bolo klinicky a dermatologicky preukázané, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.

Celkové hodnotenie
 • (65)
4,8 z 5 bodov / 65 recenzií
5 Stars
59
4 Stars
3
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
3
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Irizzz,

Funguje

Mám problém s pigmentovými skvrnami v obličeji a vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné. Tohle sérum jsem zakoupila hned v jeho začátcích na trhu a mohu říct, že nejen já, ale i mé okolí vidělo po jeho používání opravdu rozdíl. Pleť je sjednocenější a výskyt skvrn se značně zmírnil. Používám dále a budu kupovat další.
Alizee,
Tak tu emulzí jsem si zakoupila již v prosinci jako novinku. Bohužel,skvrny nezmizely, ba naopak.
Lucia,

Super

Dlho som váhala ci zakúpiť depigmentacne serum mala som obavy z tých dvoch komorok a aj z účinku a ci sa mi pigmentove škvrny nevrátia po dvoch týždňoch som videla obrovský rozdiel a pigmentove škvrny úplne vybledli až ich nemám vobec veľmi odporúčam
LS,

Duální serum anti pigment

Zakoupila jsem si duální sérum a bohužel od samého počátku nefungoval tak jak měl. Z otvoru tekla pouze průhledná emulze a až asi po týdnu začla lahvička vydávat séra obě a teď pravděpodobně konci k už jde zas pouze jen bílé sérum (asi tím že se na začátku spotřebovalo to průhledné).Takže účinek séra jsem za ty peníze nepoznala. Teď se bojím otvírat i to druhé co jsem zakoupila aby to nebylo to samé. Škoda že výrobce nemá krém v jednom otvoru,pak by nemohl vzniknout tento problém.
Šárka,

Fakt funguje

Zakoupila jsem Duální sérum, vyzkoušela a musím přiznat, že jsem nadšená. Lehce se roztírá, není mastné, účinky při delším používání naprosto bezvadné. Skvrny jsou pryč a nové se netvoří. Vřele doporučuji.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár