Vašu pravidelnú starostlivosť o pleť doma teraz môžete obohatiť o kroky pre jej prirodzenú žiarivosť.

Päť tipov pre žiarivú pleť

Zobraziť viac

Je čas rozlúčiť sa s mdlou pleťou: sledujte naše tipy, ako ukázať svetu vašu najžiarivejšiu tvár.

Význam žiarivej pleti

Pri pohľade na vašu žiarivú pleť sa zdvihne aj vaše sebavedomie.

Dobrý pocit z vašej pleti vám zdvihne sebavedomie bez ohľadu na vek alebo množstvo použitého mejkapu. Unavená pleť môže oproti tomu negatívne ovplyvniť to, ako sa cítime vo vnútri a prispieť k intenzívnejšiemu stresu alebo vyčerpaniu. Preto nám žiarivá pleť vie nielen zlepšiť náladu, ale aj nechá vyniknúť našu prirodzenú krásu. Žiarivá a svieža pleť predstavuje ten najlepší základ pre mejkap celej tváre, budete sa vďaka nej cítiť oveľa spokojnejšie a zaobídete sa bez filtrov na sociálnych sieťach, pretože budete žiariť sami o sebe.

Ako zvýšiť žiarivosť pleti

Premeňte vašu pravidelnú starostlivosť o pleť na wellness zážitok

Teraz môžete vašu každodennú starostlivosť o pleť premeniť na príjemný každodenný rituál vďaka výrobkom, ktoré sa ľahko nanášajú.

Doprajte si počas vašej rannej pravidelnej starostlivosti o pleť chvíľku relaxácie len pre seba, či už pri čistení pleti, nanášaní séra alebo denného krému či slnečnej ochrany. Tak budú mať tieto výrobky dostatok času na vstrebanie a vy si môžete užiť odpočinok ešte než začnete váš rušný pracovný deň.

Začnite deň s tvárovou jogou

Cvičenie vašich tvárových svalov je rovnako dôležité ako cvičenie celého tela a nepotrebujete k nemu žiadne špeciálne pomôcky, postačia vaše ruky.

Okrem vašej pravidelnej starostlivosti o pleť a masáže tváre môžete vaše vlastné ošetrujúce techniky obohatiť o rannú lekciu tvárovej jogy. Rovnako ako svaly tela, aj svaly tváre sa vďaka cvičeniu spevňujú. Aktívne svalové pohyby teda môžu zabrániť predčasnému ochabovaniu pleti a tvorbe hlbokých vrások.

Doprajte si spánok pre krásu

Ak budete každý deň dbať na správnu spánkovú hygienu, dosiahnete pozitívny účinok na zdravie vašej pleti.

Zatiaľ čo spíte, vaša pleť pracuje na oprave poškodenia pleti spôsobenej prachom, nečistotami a UV žiarením počas dňa, aby mala ráno opäť žiarivý a krásny vzhľad. Túto regeneráciu môžete ďalej podporiť použitím nočného krému vyvinutého pre váš typ pleti. Pred nanesením nočného krému si nezabudnite pleť tváre vyčistiť a pravidelne prezliekajte obliečku vankúša, predídete tak tvorbe vyrážok.

Doprajte si potraviny podporujúce žiarivú a zdravú pleť

Niekedy môžu tie najjednoduchšie kroky, ako je zdravo sa stravovať, dlhodobo prinášať tie najlepšie účinky.

Jedzte každý deň dostatok zeleniny a čerstvého ovocia – to prospieva nielen vášmu telu a celkovej pohode, ale tým vaša pleť získa aj zdravo žiarivý vzhľad. A to preto, že zelenina a ovocie sú plné vitamínov, minerálov a sekundárnych rastlinných látok – najmä to intenzívne sfarbené. Na druhú stranu obmedzte konzumáciu cukru a nasýtených tukov, a tiež alkoholu. Dodržujte však zdravý pitný režim a každý deň vypite aspoň šesť pohárov vody.

Aká starostlivosť o pleť podporuje žiarivosť pleti

Dlhodobé zachovanie žiarivosti vašej pleti vyžaduje pravidelnú prevenciu a starostlivosť proti každodenným stresujúcim faktorom, pozostávajúce z piatich vyššie uvedených krokov pomocou správnych produktov starostlivosti o pleť. Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum bolo vyvinuté ako váš najlepší spojenec na dosiahnutie žiarivého vzhľadu pleti. Podporuje zjednotený tón pleti a krásnu, prirodzenú žiarivosť, vďaka ktorým vynikne vaša dokonalá prirodzená krása: vaša pleť bude žiariť rovnako ako vaša oslňujúca osobnosť.

Nové Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum pomáha zvýšiť prirodzenú žiarivosť vašej pleti a pomocou pipety ho môžete ľahko aplikovať sami doma.
Nové Eucerin Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum.

Súvisiace články

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin