• 1/4 Hyaluron Filler Hydratačný booster
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 ingrediencie
 • 1/4 Hyaluron Filler Hydratačný booster
 • 2/4 benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 ingrediencie

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratačný booster

4,5
31 recenzií
Ultra ľahká a osviežujúca gélová textúra
Pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti
Okamžité posilnenie hydratácie

Ultra ľahké a osviežujúce hydratačné sérum pre všetky typy pleti s 3x EFFECT – s 3 účinkami:

1 Vypĺňa
2 Hydratuje
3 Osviežuje

Hydratačný a osviežujúci gélový booster, ktorý poskytuje pleti okamžitú intenzívnu dávku hydratácie a zvyšuje jej hydratáciu až na 24 hodín. Viditeľne vypĺňa jemné linky pre hladkú a zdravo vyzerajúcu pleť. 

 

Som veľmi spokojná. Rýchlo sa vstrebáva a pokožka je jemná a hladká.

Heike, 2019

O produkte

Hyaluron-Filler Hydratačný booster

Poskytnite svojej pleti okamžitú extra dávku hydratácie vďaka Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnému boosteru.

Tento ultra ľahký a osviežujúci gélový booster poskytuje okamžitú hydratáciu a zvyšuje úroveň hydratácie pleti až na 24 hodín. Zloženie, ktoré obsahuje iba 11 zložiek, kombinuje dva typy vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej s glycerínom. Tieto látky, ktoré si pleť tiež sama prirodzene vytvára pre zachovanie svojej hydratácie, fungujú v našich výrobkoch ako hydratačné magnety pre vyplnenie pleti vďaka okamžitej a intenzívnej hydratácii.                                                                                                                           

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster prináša vynikajúce výsledky. 100 % respondentov súhlasilo s tým, že výrobok "podporuje hydratáciu", ich pleť bola po použití na dotyk "okamžite hydratovaná" a vyzerala "viditeľne plnšia".1>/sup>

Hydratačný booster je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pleť na dotyk hladkú a na pohľad zdravú.  

 1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, február 2019

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť

Kľúčová zistenia

Vedľa ďalších klinických a dermatologických štúdií bola vykonaná užívateľská štúdia 1 so 120 ženami vo veku medzi 25 a 40 rokmi, ktoré uviedli nasledujúce výsledky po dvoch týždňoch pravidelného používania:

1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, február 2019

Vlastnosti

textúra
 • nekomedogénny
 • jemná parfumácia
 • skvelý ako podklad pod mejkap

Použitie

Použitie

Naneste ako prvý krok vašej každodennej starostlivosti ráno a večer - jemne vmasírujte do starostlivo vyčistenej pleti. Nepoužívajte okolo očí.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie

Pleť starostlivo vyčistite pomocou vhodných čistiacich prípravkov Eucerin. Zvoľte:

Zistiť viac

Tonizácia

Po použití čistiaceho pleťového mlieka alebo čistiaceho pleťového gélu dočistite pleť Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou. Po použití Čistiacej micelárnej vody už nemusíte používať ďalšiu pleťovú vodu. 

Zistiť viac

Povzbudenie

Pomocou Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačného boostera. Môžete ho použiť ráno alebo večer.

Zistiť viac

Starostlivosť

Zistiť viac
Ochrana a korekcie nedokonalostí

Ochrana a korekcie nedokonalostí

Ako doplňujúcu slnečnú ochranu si vyberte výrobok z rozsiahleho sortimentu Eucerin Slnečnej ochrany.

Zistiť viac

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Vaša pleť vyzerá alebo je na dotyk dehydratovaná a vy jej chcete poskytnúť intenzívnu dávku hydratácie:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster poskytuje pleti okamžitú a intenzívnu extra dávku hydratácie a zvyšuje hydratáciu pleti až na 24 hodín.

Hľadáte hydratačný výrobok s ultra ľahkou gélovou konzistenciou:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster je ultra ľahký a osviežujúci gélový booster, ktorý sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť jemnú a vláčnu.

Vyskúšajte iný výrobok, ak ...

Hľadáte sérum s antioxidačnými účinkami

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C booster, ktorý obsahuje 10 % čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C a licochalcon A, oba silné antioxidanty. Pleť získava sviežejší a žiarivejší vzhľad iba za 7 dní.

Hľadáte hydratačný krém, ktorý je ideálny pri prvých príznakoch starnutia:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30 alebo SPF 15.

 

Ingrediencie

Ako spoločne účinkujú

Glycerín a kyselina hyalurónová sú látky, ktoré si naše kožné bunky vytvárajú tiež samy prirodzene pre zaistenie hydratácie pleti. Glycerín pomáha priťahovať hydratáciu do pleti, kyselina hyalurónová so stredne dlhým reťazcom pôsobí na zlepšenie hydratácie v horných vrstvách epidermis – kde sa tvoria jemné linky a vrásky – zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti, a tak dopĺňa hydratáciu v mieste vzniku hlbších vrások.

Tieto kľúčové zložky v Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnom boosteri poskytujú pleti okamžitú a intenzívnu extra dávku hydratácie a zvyšujú hydratáciu pleti až na 24 hodín.

FAQ (4)

 • V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster?

  Booster môžete používať v akomkoľvek veku. Dedičné predpoklady, životný štýl a životné prostredie - to všetko ovplyvňuje, ako a kedy naša pleť začína starnúť, ale mnohí z nás objavia prvé príznaky starnutia pleti už po 20. roku veku: začínajú sa objavovať jemné linky a vrásky a pleť môže získať mdlý a unavený vzhľad. Pravidelné čistenie, hydratácia a slnečná ochrana vám pomôžu zachovať vašu pleť zdravú a zabránia jej predčasnému starnutiu.

  Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu a pleť vypĺňa, preto predstavuje ideálne riešenie, ak je vaša pleť na pohľad či na dotyk dehydratovaná.

  Pre viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti a voľbu tých správnych výrobkov pre vašu pleť si prečítajte náš článok o pleti v rôznom veku.

 • Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačným boosterom a Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C boosterom?

  Kľúčové zložky v Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnom boosteri sú hydratačné magnety - dve vysoko koncentrované formy kyseliny hyalurónovej a glycerín. Bol vyvinutý špeciálne pre okamžitú a intenzívnu hydratáciu pleti a zvýšenie hydratácie pleti až na 24 hodín. Je to ideálny výrobok pre dehydrovanú pleť.

  Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C booster obsahuje tiež nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ale kľúčovou zložkou výrobku je 10 % čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C, silný antioxidant. Bol vyvinutý špeciálne pre boj proti voľným radikálom, ktoré vyvolávajú oxidačný stres a môžu spôsobovať mdlý a unavený vzhľad pleti. Pleť vyzerá sviežejšie a žiarivejšie iba za 7 dní.

  Hydratačný booster má ultra ľahkú a osviežujúcu gélovú konzistenciu. Potom, čo dôjde k  čerstvej aktivácii vitamínu C v prášku, získava Vitamin C booster konzistenciu séra. Oba výrobky sú vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

 • Je Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster vhodný i pre citlivú pleť?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Klinické a dermatologické testy preukázali jeho účinnosť a dobrú kožnú znášanlivosť i u citlivej pleti.

 • Možno tento výrobok používať každý deň?

  Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster je určený na použitie v rámci vašej pravidelnej každodennej starostlivosti o pleť.

4,5
31 recenzií *
23
4
4
0
0
 • Iva 20. 5. 2021
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom k akné. po použití je hneď hydratovaná, svieža, bez napätia. Skvelý výrobok !
 • Iva 20. 5. 2021
  eucerin.cz
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom
  Mám zmiešanú pleť, so sklonom k akné. po použití je hneď hydratovaná, svieža, bez napätia. Skvelý výrobok !
 • Jana 4. 6. 2020
  eucerin.cz
  Testování Hyaluron booster
  Měla jsem možnost týden testovat tento přípravek. Po otevření první dávky jsem cítila příjemnou a nevtíravou vůni. Roztírání je velice snadné a poměrně rychle se vstřebá i když konzistence je trochu lepivá. Pleť je po týdnu na omak hladší a na pohled zářivější. Produkt chválím a doporučuji. Děkuji firmě za možnost vyzkoušení.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin