Hydratačný booster: 24 h
Novinka
 • (0)
Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster

Ultra ľahké a osviežujúce hydratačné sérum pre všetky typy pleti.

Hydratačný a osviežujúci gélový booster, ktorý poskytuje pleti okamžitú intenzívnu dávku hydratácie a zvyšuje jej hydratáciu až na 24 hodín. Viditeľne vypĺňa jemné linky pre hladkú a zdravo vyzerajúcu pleť.

Hyaluron-Filler Hydratačný booster

Poskytnite svojej pleti okamžitú extra dávku hydratácie vďaka Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnému boosteru.

Tento ultra ľahký a osviežujúci gélový booster poskytuje okamžitú hydratáciu a zvyšuje úroveň hydratácie pleti až na 24 hodín. Zloženie, ktoré obsahuje iba 11 zložiek, kombinuje dva typy vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej s glycerínom. Tieto látky, ktoré si pleť tiež sama prirodzene vytvára pre zachovanie svojej hydratácie, fungujú v našich výrobkoch ako hydratačné magnety pre vyplnenie pleti vďaka okamžitej a intenzívnej hydratácii.                                                                                                                           

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster prináša vynikajúce výsledky. 100 % respondentov súhlasilo s tým, že výrobok "podporuje hydratáciu", ich pleť bola po použití na dotyk "okamžite hydratovaná" a vyzerala "viditeľne plnšia".1

Hydratačný booster je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pleť na dotyk hladkú a na pohľad zdravú.  

 1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, február 2019

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť

KĽÚČOVÁ ZISTENIA

Vedľa ďalších klinických a dermatologických štúdií bola vykonaná užívateľská štúdia (1) so 120 ženami vo veku medzi 25 a 40 rokmi, ktoré uviedli nasledujúce výsledky po dvoch týždňoch pravidelného používania:

1 Beiersdorf AG, užívateľská štúdia, február 2019

Často kladené otázky

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster?

Booster môžete používať v akomkoľvek veku. Dedičné predpoklady, životný štýl a životné prostredie - to všetko ovplyvňuje, ako a kedy naša pleť začína starnúť, ale mnohí z nás objavia prvé príznaky starnutia pleti už po 20. roku veku: začínajú sa objavovať jemné linky a vrásky a pleť môže získať mdlý a unavený vzhľad. Pravidelné čistenie, hydratácia a slnečná ochrana vám pomôžu zachovať vašu pleť zdravú a zabránia jej predčasnému starnutiu.

Klinické a dermatologické testy preukázali, že Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu a pleť vypĺňa, preto predstavuje ideálne riešenie, ak je vaša pleť na pohľad či na dotyk dehydratovaná.

Pre viac informácií o rôznych fázach starnutia pleti a voľbu tých správnych výrobkov pre vašu pleť si prečítajte náš článok o pleti v rôznom veku.

Aký je rozdiel medzi Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačným boosterom a Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C boosterom?

Kľúčové zložky v Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačnom boosteri sú hydratačné magnety - dve vysoko koncentrované formy kyseliny hyalurónovej a glycerín. Bol vyvinutý špeciálne pre okamžitú a intenzívnu hydratáciu pleti a zvýšenie hydratácie pleti až na 24 hodín. Je to ideálny výrobok pre dehydrovanú pleť.

Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C booster obsahuje tiež nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ale kľúčovou zložkou výrobku je 10 % čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C, silný antioxidant. Bol vyvinutý špeciálne pre boj proti voľným radikálom, ktoré vyvolávajú oxidačný stres a môžu spôsobovať mdlý a unavený vzhľad pleti. Pleť vyzerá sviežejšie a žiarivejšie iba za 7 dní.

Hydratačný booster má ultra ľahkú a osviežujúcu gélovú konzistenciu. Potom, čo dôjde k  čerstvej aktivácii vitamínu C v prášku, získava Vitamin C booster konzistenciu séra. Oba výrobky sú vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

Je Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster vhodný i pre citlivú pleť?

Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Klinické a dermatologické testy preukázali jeho účinnosť a dobrú kožnú znášanlivosť i u citlivej pleti.

Možno tento výrobok používať každý deň?

Áno. Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster je určený na použitie v rámci vašej pravidelnej každodennej starostlivosti o pleť.

Ingrediencie

Použitie

Naneste ako prvý krok vašej každodennej starostlivosti ráno a večer - jemne vmasírujte do starostlivo vyčistenej pleti. Nepoužívajte okolo očí.

Aplikácia Hydratačného boosteru od značky Eucerin na tvár

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin Čistiace pleťové mlieko alebo Čistiaci pleťový gél

Pleť starostlivo vyčistite pomocou vhodných čistiacich prípravkov Eucerin. Zvoľte:

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu

Po použití čistiaceho pleťového mlieka alebo čistiaceho pleťového gélu dočistite pleť Eucerin DermatoCLEAN Čistiacou pleťovou vodou. Po použití Čistiacej micelárnej vody už nemusíte používať ďalšiu pleťovú vodu. 

Naneste hydratačný booster

Pomocou Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačného boostera. Môžete ho použiť ráno alebo večer.

V prípade potreby použite ďalšiu slnečnú ochranu.

Ako doplňujúci slnečnú ochranu si vyberte výrobok z rozsiahleho sortimentu Eucerin Slnečnej ochrany. Na okamžitú korekciu nedokonalostí pleti odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF 15 svetlý alebo stredne tmavý.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak ...

Vaša pleť vyzerá alebo je na dotyk dehydratovaná a vy jej chcete poskytnúť intenzívnu dávku hydratácie:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster poskytuje pleti okamžitú a intenzívnu extra dávku hydratácie a zvyšuje hydratáciu pleti až na 24 hodín.

Hľadáte hydratačný výrobok s ultra ľahkou gélovou konzistenciou:

Eucerin Hyaluron-Filler Hydratačný booster je ultra ľahký a osviežujúci gélový booster, ktorý sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť jemnú a vláčnu.

Hľadáte sérum s antioxidačnými účinkami

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C booster, ktorý obsahuje 10 % čistý a čerstvo aktivovaný vitamín C a licochalcon A, oba silné antioxidanty. Pleť získava sviežejší a žiarivejší vzhľad iba za 7 dní.

Hľadáte hydratačný krém, ktorý je ideálny pri prvých príznakoch starnutia:

 

Eucerin Hyaluron-Filler Anti-age starostlivosť pre účinné vyplnenie vrások

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najprv sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupom času začnú prehlbovať. Počas ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť.  

Skupina výrobkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri unikátne rady s klinicky a dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia.

Výrobky Eucerin Hyaluron-Filler boli vyvinuté špeciálne na pôsobenie proti prvým známkam starnutia, ako sú jemné linky a vrásky. Jedinečná kombinácia výrobkov Eucerin s vysoko- a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou a glycínom saponínom pôsobí cielene na dosiahnutie viditeľného vyhladenia aj tých najhlbších vrások a omladenie vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje horné vrstvy pleti, zatiaľ čo nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej v dermis, kde sa tvoria tie najhlbšie vrásky. 

Rad obsahuje denné krémy (SPF 15 a SPF 30), tónovacie CC krémy, nočný krém a očný krém pre všetky typy pleti. Pre zosilnenie účinku prináša tiež Sérum, Nočné obnovujúce & vypĺňujúce sérum s duálnym účinkom, Booster s 10 % čistým a čerstvo aktivovaným vitamínom C, Hydratačný booster a Pleťovú masku z biocelulózy. 

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je taktiež súčasťou zloženia výrobku

Novinka
Hyalurónový booster od značky Eucerin

Prvé príznaky starnutia

Hyaluron-Filler Hydratačný booster

 • Ultra ľahká a osviežujúca gélová textúra
 • Pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti
 • Okamžité posilnenie a hydratáci
 • Zlepšuje hydratáciu pleti až na 24 hodín
 • Vypĺňa jemné linky a prvé vrásky
 • Pre pevnejšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu pleť
 • Vypĺňa pleť vďaka intenzívnej hydratácii
 • Okamžitý účinok: pocit sviežej pleti a hydratácia až na 24 hodín
 • Vynikajúci ako základ pod mejkap
 • Ľahká príjemná vôňa

Zistiť viac
Celkové hodnotenie
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár