SPF 30
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4
 • 1/4
 • 2/4
 • 3/4
 • 4/4

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30

0
0 recenzií
Viditeľne redukuje pigmentové/starecké škvrny
Zanecháva pokožku hydratovanú až na 24 hodín
Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky

Pre všetky typy pokožky

Rýchlo sa vstrebávajúci krém na ruky na korekciu pigmentových/stareckých škvŕn obsahuje patentovaný thiamidol, ktorý redukuje tmavé škvrny a pri pravidelnom používaní bráni ich opätovnému výskytu. Tento krém na ruky sa rýchlo vstrebáva, zlepšuje pružnosť pokožky a poskytuje hydratáciu na 24 hodín. SPF 30 zaisťuje dodatočnú ochranu pred budúcimi pigmentovými škvrnami spôsobenými slnečným žiarením. Počas jedného dňa použite maximálne 4 aplikácie akýchkoľvek prípravkov obsahujúcich thiamidol.

O produkte

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom na redukciu pigmentových/stareckých škvŕn

Melanín je pigment produkovaný melanocytmi, vďaka ktorému pokožka získava svoje sfarbenie a predstavuje tiež prirodzenú ochranu nášho tela proti UV žiareniu. Zvýšená produkcia melanínu a jeho nerovnomerná distribúcia v pokožke však vyvoláva tvorbu pigmentových či stareckých škvŕn. Mnoho žien si po 50. roku veku začne všímať prirodzene sa tvoriace tmavé škvrny na rukách, zvyčajne vzniknuté v dôsledku všetkého doterajšieho pôsobenia slnka alebo vplyvom typu ich pokožky z hľadiska tvorby melanínu.

Pre tých, ktorí chcú redukovať svoje pigmentové/starecké škvrny a zabrániť ich opätovnému výskytu, sme vyvinuli Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom. Tento krém na ruky sa dobre vstrebáva, zlepšuje pružnosť pokožky a je tiež neuveriteľne účinný pri hydratácii pokožky rúk, ktorá zostáva príjemne vyživená po celý deň.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom využíva unikátne zloženie, ktoré prináša hneď niekoľko výhod na omladenie pokožky rúk. Inovatívna kombinácia značky Eucerin vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky a účinkuje spoločne s arctiínom, aktívnou zložkou, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách. Obsahuje tiež thiamidol, účinnú a patentovanú látku, ktorá pôsobí priamo na príčinu hyperpigmentácie znížením produkcie melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že krém redukuje tmavé škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa ďalej zlepšujú.

S UVA a UVB filtrami (SPF 30) poskytuje tento korekčný krém na ruky účinnú ochranu pred slnkom a minimalizuje pravdepodobnosť tvorby pigmentových škvŕn vplyvom slnečného žiarenia. Viditeľne redukuje pigmentové škvrny na rukách a pokožka získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Klinické a dermatologické štúdie

Štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové zistenia

95%

Zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky

95%

Poskytuje intenzívnu hydratáciu

91%

Zanecháva ruky na pohľad mladšie

94%

Dodáva pokožke zjednotenejší tón

81%

Bráni opakovanému výskytu pigmentových škvŕn (hnedých škvŕn)

Užívateľská štúdia bola vykonaná so 130 ženami s pigmentovými škvrnami na rukách vo veku medzi 50 až 65 rokov1. Po 2 a 4 týždňoch pravidelného používania výrobku dosiahli tieto výsledky: 1 BDF výskum, užívateľská štúdia, Taliansko, september 2020

Použitie

Použitie

Ako nanášať Krém na ruky s depigmentačným účinkom

 

 • Vmasírujte do pokožky rúk, kým sa krém úplne nevstrebe
 • Pre najlepšie výsledky používajte raz ráno a raz večer
 • Zabráňte kontaktu s očami
 • Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch pravidelného používania

 

Použite Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30, ak...

Máte viditeľné pigmentové škvrny na rukách.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30 viditeľne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu.

Chcete predísť opätovnému výskytu pigmentových škvŕn.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30 obsahuje účinnú látku thiamidol, ktorá pomáha predchádzať opätovnému výskytu škvŕn.

Máte zrelú pokožku.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30 je vhodný pre všetky typy dospelej pokožky. 

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Hľadáte krém na ruky pre suchú a citlivú pokožku.

Vyskúšajte Eucerin pH5 Krém na ruky, ktorý obnovuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a znižuje jej citlivosť.

Hľadáte krém na ruky pre extrémne suchú a hrubú pokožku.

Vyskúšajte Eucerin UreaRepair PLUS Krém na ruky 5 % Urea, ktorý poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu.


Trpíte atopickým ekzémom a hľadáte vhodný krém na ruky.

Eucerin AtopiControl Krém na ruky prináša suchej, svrbiacej a podráždenej atopickej pokožke každodennú úľavu. 

Často kladené otázky (2)

 • Ako často odporúčate používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30?

  Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krém na ruky s depigmentačným účinkom SPF 30 môžete použiť na ruky maximálne štyrikrát denne, pretože obsahuje účinnú látku thiamidol. Zamedzte priamemu kontaktu s očami či jeho použitie v blízkosti očí.

 • Prečo potrebujem špeciálny hydratačný krém na ruky?

  Pokožka na rukách je oveľa viac vystavená vonkajším nežiaducim vplyvom, než pokožka na ktorejkoľvek inej časti nášho tela. Časté umývanie rúk znamená, že pokožka rúk je často v kontakte s vodou, mydlami a ďalšími chemickými látkami a pôsobia na ňu zmeny teplôt. Stabilná bariérová funkcia pokožky nás pred týmito vonkajšími faktormi chráni a udržuje pokožku hydratovanú. Ak je však kožná bariéra narušená, pokožka môže strácať hydratáciu a ruky môžu byť na pohľad i na dotyk veľmi suché, začervenané a šupinaté.

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin