• (7)
Ukázať recenzie Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15

Denný krém na zrelú pleť s SPF 15 a UVA ochranou

Vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá. 

Denný krém proti starnutiu pleti na zrelú pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 je denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti

Jedinečné zloženie poskytuje niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti) účinkuje spoločne so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá. 

Denný krém obsahuje zároveň aj SPF 15 s UVA filtrom na dosiahnutie zvýšenej ochrany proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky a urýchľovať tak proces starnutia pleti. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola uskutočnená aj užívateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku od 49 rokov. Po testovaní prípravku v časovom rozmedzí dvoch týždňov uviedli tieto výsledky:

  • 99 %: zlepšuje vzhľad mojej pleti
  • 98 %: pleť je na dotyk znateľne pevnejšia
  • 98 %: intenzívne hydratuje pleť
  • 97 %: pleť je posilnená
  • 93 %: vrásky a linky sú vyhladenejšie
  • 86 %: prípravok je skvelý ako základ pod make-up

Často kladené otázky

Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne na starostlivosť o zrelú pleť a pre tých, ktorých primárnym znakom starnutia pleti je nedostatok pružnosti pleti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku nad 50 rokov. Prípravky spoločne napomáhajú vypĺňať hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a hebká a na pohľad svieža a žiarivá. 

Ak je vašim problémom skôr ranné štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. A ak je vašim aktuálnym hlavným znakom starnutia pleti jej ochabovanie, strata objemu a kontúr tváre (čo je častým znakom starnutia u žien vo veku medzi 40 a 50 rokov), odporúčame vám vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre na dosiahnutie liftingového účinku. 

Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je v tomto prípade najvhodnejší rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť na tvári je vystavená slnku viac ako pokožka na zvyšku tela a je citlivejšia na škodlivé UVA/UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť jej predčasné starnutie. Je veľmi dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA, fotostarnutím (predčasným starnutím pleti spôsobeným slnečným žiarením) a hyperpigmentáciou. Preto náš prípravok obsahuje SPF 15 v kombinácii s UVA filtrom.

Ak hľadáte silnejšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, pred použitím vášho Eucerin denného krému naneste na pleť Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30. Zloženie tohto výrobku obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 na dosiahnutie vysokej ochrany proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS). Tento prípravok na opaľovanie obsahuje aj kyselinu glycyrhetinovú, ktorá podporuje vlastný reparačný mechanizmus DNA pleti, a kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie viditeľnej redukcie vrások.

1 Zodpovedá vysokým štandardom UVA a UVB ochrany definovaných organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyššia ako odporúča EÚ.

Aký výrobok by som mala používať na jemnú pleť okolo očí?

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15. Zlepšuje pružnosť pleti a zároveň viditeľne vypĺňa hlboké vrásky pre hladšiu a pevnejšiu pleť. Poskytuje aj UVA a UVB ochranu, čo je dôležité najmä pre citlivú oblasť okolo očí. 

Ingrediencie

Použitie

Eucerin krém použite na hlboké vrásky

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin Čistiacu pleťovú vodu

Použite Eucerin DermatoCLEAN Čistiacu pleťovú vodu, ako predprípravu pleti na ďalšie ošetrujúce prípravky. 

Použite Eucerin Pleťové olejové sérum

Ako doplnkovú výživu odporúčame používať váš bežný ošetrujúci prípravok v kombinácii s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérom. Olejové sérum môžete používať až dvakrát denne – ráno a/alebo večer. Nanášajte ho pod alebo na váš ošetrujúci kozmetický prípravok. Olej môžete taktiež v dlani zmiešať s iným kozmetickým prípravkom a aplikovať obidva súčasne.

Použite Eucerin prípravky na opaľovanie proti vráskam

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 poskytuje UVB ochranu (SPF 15) a UVA filter. Ak hľadáte silnejšiu ochranu pred UVA a UVB žiarením, a zároveň pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS), použite Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Máte zrelú pleť a hľadáte denný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá. 

Chcete chrániť vašu citlivú, zrelú pleť pred UV poškodením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filter na dosiahnutie účinnej ochrany pred fotostarnutím a prehlbovaním vrások. 

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 je ideálny ako základ pod make-up.

Hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:
Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:
Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je ochabovanie pleti a strata objemu a kontúr tváre.
Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej pleti sú prvé známky starnutia – linky a vrásky.
Máte citlivú pleť a hľadáte denný krém na zmiernenie hĺbky vrások a spevnenie pleti:
Hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Prípravky proti starnutiu pleti pre pevnejšiu, sviežu a žiarivú pleť

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. V priebehu ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť. 

Skupina prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky aj dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia. 

Prípravky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity boli vyvinuté špeciálne tak, aby vypĺňali hlboké vrásky, zlepšovali pružnosť pleti a vyživovali oslabenú zrelú pleť. Eucerin preto prináša inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) účinkuje spolu so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a pôsobí sviežejším a žiarivejším dojmom. 

Rad obsahuje denný, nočný a očný krém spolu s výživným a vyhladzujúcim pleťovým olejovým sérom bohatým na ošetrujúce lipidy, ktoré zlepšuje pružnosť a podporuje odolnosť pleti.

Celkové hodnotenie
  • (7)
4,4 z 5 bodov / 7 recenzií
5 Stars
6
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
1
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.
Martina,

Vzorka z lekarne

Vyskusala som vzorku denneho kremu z lekarne.Prijemne ma prekvapil jemnou vonou,konzistenciou a teraz uz pouzivam celu radu.Denny,nocny,ocny aj serum.
Marta D.,

Odporucam

Tento kremik mi velmi dobre sadol.Pouzivam aj olejove serum z tejto rady na plet aj na dekolt a musim len pochvalit.
Erika,

Super pre zrelú plet

Kúpila som ho mamine a je veľmi spokojná s celou radou. Krásne vonia, je hutnejsi a skôr je na suchsiu a zrelsiu pleť.
Linda Kováčová,
Vauuu....takyto krem som uz dlho hladala...splnil vsetky moje ocakavania....plet je hladsia, pruznejsia, hydratovana, vrasky ako keby sa stratili
Babka Editka,

Spokojna babka

Nasa babka (moja mamina ) je s nim velmi spokojna.Krasne vonia a vyjladi vrasky.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár