• 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity denný krém spf15
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 ingrediencie
 • 1/4 Hyaluron-Filler Elasticity denný krém spf15
 • 2/4 hlavné benefity
 • 3/4 použitie
 • 4/4 ingrediencie

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15

 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-half
4,5
tick Denný krém proti starnutiu pleti na zrelú pleť
tick Vhodný na všetky typy pleti
tick Vypĺňa hlboké vrásky

Denný krém na zrelú pleť s SPF 15 a UVA ochranou

Vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá. 

invalid-name

Za mňa je krém bezkonkurenčný. Pleť je potom jemná, hladká, pružná a cítim sa ako 18 ročná.

copy
Dagmar, 2019

O produkte

Denný krém proti starnutiu pleti na zrelú pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 je denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti

Jedinečné zloženie poskytuje niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti) účinkuje spoločne so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá. 

Denný krém obsahuje zároveň aj SPF 15 s UVA filtrom na dosiahnutie zvýšenej ochrany proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky a urýchľovať tak proces starnutia pleti. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové závery

Popri ďalších klinických a dermatologických štúdiách bola uskutočnená aj užívateľská štúdia (PIU) na vzorke 120 žien vo veku od 49 rokov. Po testovaní prípravku v časovom rozmedzí dvoch týždňov uviedli tieto výsledky:

 • 99 %: zlepšuje vzhľad mojej pleti
 • 98 %: pleť je na dotyk znateľne pevnejšia
 • 98 %: intenzívne hydratuje pleť
 • 97 %: pleť je posilnená
 • 93 %: vrásky a linky sú vyhladenejšie
 • 86 %: prípravok je skvelý ako základ pod make-up

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • nekomedogénny
 • skvelý ako podklad pod mejkap
 • SPF 15
 • UVA ochrana
 • jemná parfumácia

Použitie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie pleti výrobkami Eucerin

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim pleťovým prípravkom radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Ak používate rezistentnú vodoodolnú riasenku, odlíčte ju pred čistením pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Sérum proti vráskam od značky Eucerin

Špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum pod váš denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém. 

Najlepšie riešenie hlbokých vrások od značky Eucerin

Starostlivosť

Ďalej naneste zodpovedajúci denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém:

Na doplňujúcu výživu pleti odporúčame použiť vhodný ošetrujúci výrobok v kombinácii s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérom. Naneste ho pred alebo po vašom ošetrujúcom výrobku. Ak vám to bude príjemnejšie, môžete olejové sérum v dlani zmiešať s ošetrujúcim krémom a naniesť ich takto spoločne. 

Doplnková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 a SPF 15 poskytujú ochranu UVA a UVB. Ak hľadáte vyššiu slnečnú ochranu pred žiarením UVA a UVB aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, odporúčame Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak …

Máte zrelú pleť a hľadáte denný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá. 

Chcete chrániť vašu citlivú, zrelú pleť pred UV poškodením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filter na dosiahnutie účinnej ochrany pred fotostarnutím a prehlbovaním vrások. 

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 je ideálny ako základ pod make-up.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte denný krém pre zrelú pleť s ochranou UVA a UVB, ale chceli by ste vyššiu úroveň ochrany UVB:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30.

 

Chcete očný krém na redukciu vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

 

Vyskúšajte Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15

 

 

Hľadáte nočný krém na redukciu vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

 

Chcete pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Pleťové olejové sérum.

 

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je jej ochabovanie a strata objemu a tvárových kontúr:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť (podľa vášho typu pleti). 

 

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej pleti sú prvé známky starnutia – jemné linky a vrásky.

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 na suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 na normálnu až zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30, ktorý je vhodný na všetky typy pleti.

 

Máte citlivú pleť a hľadáte denný krém, ktorý zmierni hĺbku vrások a pleť spevní:

Vyskúšajte Eucerin Q10 Active denný krém.

Ingrediencie

Ako účinkuje

S pribúdajúcim vekom naša pleť produkuje čoraz menej kyseliny hyalurónovej, a zároveň sa znižuje aj jej množstvo kolagénu a elastínu. Dochádza k zmenám v jej štruktúre – tvoria sa hlboké vrásky a pleť začína ochabovať. Aj funkcia krvných ciev sa vekom zhoršuje a pleť získava stále menej kyslíka a výživy – preto je naša pleť na pohľad „unavená“ a menej žiarivá. 

Mladistvá pleť

Mladistvá pleť pôsobí pevným a žiarivým dojmom bez liniek a vrások (schematické znázornenie).

Zrelá pleť

Zrelej pleti chýba pružnosť, žiarivosť a odolnosť a má vrásky (schematické znázornenie).

Aktívne zložky v Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Dennom kréme SPF 15 a Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočnom kréme spoločne ponúkajú riešenie pri rôznych známkach starnutia. Prípravok obsahuje inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, vďaka ktorej je možné lepšie dosiahnuť viditeľné vyplnenie hlbokých vrások. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová pomáha zlepšovať hydratáciu vo vonkajšej vrstve epidermis (kde vznikajú jemné linky a vrásky), kým nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá je 40krát menšia1, preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev, kde stimuluje vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti tam, kde sa tvoria hlbšie vrásky. 

Zloženie taktiež obsahuje unikátnu, inovatívnu a aktívnu kombináciu arctiinu (ktorý urýchľuje obnovu kolagénu v bunkách pleti) a silymarínu (ktorý chráni kolagénové a elastínové vlákna pred oxidačným stresom). Antioxidant silymarín zároveň aktivuje systém mikrocirkulácie v pleti na bunkovej úrovni. Pleť pôsobí sviežim a žiarivým dojmom.

1 V porovnaní s vysokomolekulárnou kyselinou hyalurónovou, ktorá je tiež súčasťou zloženia.

FAQ (4)

  Ako zistím, či sú prípravky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne na starostlivosť o zrelú pleť a pre tých, ktorých primárnym znakom starnutia pleti je nedostatok pružnosti pleti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami, a taktiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien vo veku nad 50 rokov. Prípravky spoločne napomáhajú vypĺňať hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a hebká a na pohľad svieža a žiarivá. 

  Ak je vašim problémom skôr ranné štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler.

  Ak vás trápi predovšetkým ochabovanie pleti a strata objemu a tvárových kontúr (ktoré sa často objavujú u žien približne medzi 40. a 50. rokom), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie hlbokých vrások a obnovu tvárových kontúr pre liftingový účinok. 

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny prípravok pre vašu pleť, sa dočítate v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku.

  V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

  Naša pleť je rovnako výnimočná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, či už vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už približne vo veku 30 rokov. Na tieto problémy odporúčame rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler, ktoré ich cielene riešia. Po štyridsiatom roku života dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti, k strate objemu a prepadávaniu kontúr tváre. V tomto prípade je najvhodnejšie zvoliť rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po 50. roku života väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, preto je v tomto prípade najvhodnejší rad prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

  V prípade akýchkoľvek pochybností odporúčame prečítať si náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika, či dermatológa.

  Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

  Pleť tváre sa častejšie vystavuje slnku než pokožka tela a je citlivejšia na škodlivé lúče UVA a UVB, ktoré môžu spôsobiť jej fotostarnutie (predčasné starnutie pleti pod vplyvom slnečného žiarenia). Je dôležité pleť chrániť a predchádzať poškodeniu DNA a hyperpigmentácii, preto je súčasťou zloženia našich výrobkov SPF 15 a filter UVA.

  Ak hľadáte silnejšiu ochranu proti slnečnému žiareniu, pred použitím vášho Eucerin denného krému naneste na pleť Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50 alebo SPF 30. Zloženie tohto výrobku obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre1 na dosiahnutie vysokej ochrany proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS). Tento prípravok na opaľovanie obsahuje aj kyselinu glycyrhetinovú, ktorá podporuje vlastný reparačný mechanizmus DNA pleti, a kyselinu hyalurónovú na dosiahnutie viditeľnej redukcie vrások.

  1 Zodpovedá vysokým štandardom UVA a UVB ochrany definovaných organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň UVA ochrany je vyššia ako odporúča EÚ.

  Aký výrobok by som mala používať na jemnú pleť okolo očí?

  Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15. Zlepšuje pružnosť pleti a zároveň viditeľne vypĺňa hlboké vrásky pre hladšiu a pevnejšiu pleť. Poskytuje aj UVA a UVB ochranu, čo je dôležité najmä pre citlivú oblasť okolo očí. 

4,5
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-half
8 recenzií
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
7
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
0
 • star-full
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
 • star-stroke
1
 • Eva 1. 1. 2021
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Krásná a kvalitní dárková kazeta!
  Výborné krémy v krásném balení...
 • Martina 4. 11. 2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Vzorka z lekarne
  Vyskusala som vzorku denneho kremu z lekarne.Prijemne ma prekvapil jemnou vonou,konzistenciou a teraz uz pouzivam celu radu.Denny,nocny,ocny aj serum.
 • Marta D. 1. 11. 2019
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  • star-full
  Odporucam
  Tento kremik mi velmi dobre sadol.Pouzivam aj olejove serum z tejto rady na plet aj na dekolt a musim len pochvalit.
 • Ukázať recenzie

Ďalšie odporúčané produkty

Nájsť najbližšiu lekáreň s výrobkami Eucerin