• (0)
Napísať recenziu

HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém

Denný krém pre zrelú pleť s SPF 15 a ochranou UVA

Posilňuje štruktúru pleti zlepšením jej pružnosti a vyplnením hlbokých vrások

HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém posilňuje štruktúru pleti zlepšením jej pružnosti a vyplnením hlbokých vrások

Jedinečné a inovatívne zloženie prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Arctiín (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v  bunkách pleti) účinkuje spoločne so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Krém má tiež bohatý obsah vysoko- i nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej pre viditeľné vyplnenie vrások. Pleť je na dotyk pevná a hladká a získava svieži a žiarivý vzhľad.   

HYALURON-FILLER + ELASTICITY Denný krém obsahuje tiež SPF 15 s filtrom UVA pre zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky a urýchliť tak proces starnutia pleti.

Klinické a dermatologické štúdie

Klinické štúdie preukazujú veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZÁVERY

Užívateľská štúdia (PIU) bola vykonaná u 120 žien vo veku od 49 rokov. Po testovaní výrobku počas dvoch týždňov uviedli tieto výsledky:

  • 99 %: zlepšuje vzhľad mojej pleti
  • 98 %: pleť je na dotyk znateľne pevnejšia
  • 98 %: intenzívne hydratuje pleť
  • 97 %: pleť je posilnená
  • 93 %: vrásky a linky sú vyhladené
  • 86 %: výrobok je skvelý ako základ pod mejkap 

Ingrediencie

Použitie

Pre vašu každodennú starostlivosť

Tonizujte pleť Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN, bude tak pripravená pre nasledujúci ošetrujúci výrobok.

Ráno: Naneste Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný krém s SPF 15 a filtrom UVA.
Večer: Naneste Eucerin ELASTICITY+FILLER Nočný krém.

Pre intenzívnejšiu výživu a ako optimálny doplnok k vašej pravidelnej anti-age starostlivosti Eucerin odporúča používať váš zodpovedajúci ošetrujúci krém v kombinácii s Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťovým olejovým sérom. Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťové olejové sérum môžete použiť až dvakrát denne – ráno a/alebo večer. Naneste ho buď pod alebo na váš zodpovedajúci ošetrujúci krém. Alebo môžete v dlani pleťové olejové sérum zmiešať s pleťovým krémom a naniesť spoločne v tejto zmesi.

Ak potrebujete dodatočnú slnečnú ochranu, naneste Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50.

Odporúčanie

Použite tento výrobok, ak …

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte denný krém pre posilnenie štruktúry vašej pleti zlepšením pružnosti a zmiernením vrások.

Arctiín - aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v pokožke - účinkuje spoločne so silymarínom, vysoko účinným antioxidantom, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vláken a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni. Krém obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú pre viditeľné vyplnenie vrások

Chcete chrániť vašu jemnú, zrelú pleť pred UV poškodením.

Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný krém obsahuje SPF 15 a filter UVA pre zvýšenú ochranu.

Hľadáte nočný krém pre posilnenie štruktúry vašej pleti zlepšením pružnosti a zmiernením vrások.
Hľadáte pleťové olejové sérum pre zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti.
Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je strata objemu.

Vyskúšajte Eucerin Volume-Filler Remodelačný denný kréms magnololom pre obnovu strateného objemu

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti sú linky a vrásky.

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler Intenzívny vypĺňajúci denný krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou pre vyplnenie vrások zvnútra.

Máte citlivú pleť a hľadáte denný krém pre zmiernenie hĺbky vrások a spevnenie pleti.

Často kladené otázky

Ako spoznám, že Eucerin ELASTICITY+FILLER výrobky sú tým správnym anti-age radom pre mňa?

Rad Eucerin ELASTICITY+FILLER bol vyvinutý špeciálne pre ženy so zrelou pleťou, ktorých primárnym problémom je nedostatok pružnosti pleti a hlboké vrásky. Výrobky spoločne pomáhajú posilniť štruktúru pleti zlepšením jej pružnosti a vyplnením hlbokých vrások.  

Ak vás trápi skôr včasnejšie štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. A ak je vaším hlavným problémom strata objemu, rad Eucerin Volume-Filler bol vyvinutý špeciálne proti ochabujúcemu objemu pleti. Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny výrobok pre vás, si môžete prečítať v našom článku o pleti tváre v rôznych vekových kategóriách.

V akom veku by som mala začať používať Eucerin ELASTICITY+FILLER?

Naša pleť je rovnako osobitá ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku u každého z nás bude líšiť, a závisí od mnohých faktorov - tak vnútorných (napríklad naše gény), ako aj vonkajších (napríklad množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Všeobecne platí, že u žien po 40. roku veku dochádza ku strate objemu pleti a najlepšie sa pre ne hodí rad Eucerin Volume-Filler. Keď máme 50 a viac rokov a chceme, aby naša pleť zostala pružná, potrebuje pomoc, ktorú poskytuje rad Eucerin ELASTICITY+FILLER. Ak máte akékoľvek pochybnosti, prečítajte si náš článok o pleti tváre v rôznych vekových skupinách alebo sa poraďte s lekárnikom či dermatológom.

Čo je arctiín?

Arctiín je aktívna zložka prírodného pôvodu, získavaná z plodov lopúcha. Stimuluje obnovu oslabeného spojivového tkaniva v bunkových stenách. Arctiín tiež urýchľuje proces obnovy kolagénu v kožných bunkách, ktorý sa s rastúcim vekom dramaticky spomaľuje. Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný krém a Nočný krém s arctiínom zlepšujú pružnosť a pevnosť zrelej pleti.

Čo je sylimarín?

Silymarín sa extrahuje z plodov pestreca mariánskeho. Je to obľúbený a veľmi účinný antioxidant, ktorý chráni kolagén a elastín pred oxidačným stresom. Odborníci vo Výskumnom centre Eucerin zistili a preukázali, že tiež na bunkovej úrovni aktivuje systém mikrocirkulácie v pleti.

Čo je arganový olej?

Arganový olej (známy tiež ako olej z jadier rastliny Argania Spinosa) je olej získavaný lisovaním jadier plodov argánie. Obsahuje až 80 % esenciálnych mastných kyselín (omega-9 a omega-6). Telo využíva mastné kyseliny na výrobu a obnovu bunkových membrán a posilnenie pleti, aby bola schopná plniť svoju dôležitú funkciu ochrany tela. Arganový olej je tiež bohatý na vitamín E (silný antioxidant), má protizápalové účinky a jeho pôsobením je pleť hladšia a jemnejšia.

Aký výrobok by som mala používať na jemnú pleť okolo očí?

Pre denné použitie odporúčame buď Eucerin Hyaluron-Filler Intenzívny vypĺňajúci očný krém proti vráskam alebo Eucerin Volume-Filler Remodelačný očný krém– podľa vašich individuálnych potrieb. Oba obsahujú SPF15 a ochranu UVA, ktorá je dôležitá najmä pre citlivú oblasť okolo očí.

Prečo Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný krém obsahuje SPF 15 a ochranu UVA?

Pleť tváre je vystavená slnku viac než pokožka tela a je ohrozená škodlivým žiarením UVA a UVB, ktoré môže spôsobiť predčasné starnutie. Je dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA, fotostarnutím a hyperpigmentáciou, preto naše zloženie obsahuje SPF 15 a filter UVA. Ak však plánujete dlhší pobyt na slnku alebo je slnečné žiarenie veľmi silné, odporúčame používať ďalšiu ochranu, napríklad Eucerin Emulziu na opaľovanie proti vráskam SPF 50.

Ak už používam Eucerin ELASTICITY+FILLER Denný a nočný krém, prečo by som mala používať ešte pleťové olejové sérum?

S rastúcim vekom sa naša pleť vysušuje. Pleťové olejové séra poskytujú suchším typom pleti mimoriadnu výživu a mnoho našich zákazníčok oceňuje ďalšie účinky, ktoré ich pleti prinášajú. Niektoré z kľúčových zložiek v Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťovom olejovom sére sú odlišné od tých v Dennom a Nočnom kréme. Obsahuje olej z pestreca mariánskeho, vitamín E a – rovnako ako nočný krém – arganový olej. Výživné zloženie Pleťového olejového séra zlepšuje pružnosť, pleť spevňuje, posilňuje jej prirodzenú odolnosť a vyhladzuje jej povrch. Mnohým našim zákazníčkam sa páči aj to, že zanecháva povrch pleti saténovo hebký.

Kedy a ako mám používať pleťové olejové sérum?

Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťové olejové sérum môžete používať až dvakrát denne – buď ráno a/alebo večer. Naneste ho buď pod alebo na váš zodpovedajúci ošetrujúci krém. Alebo môžete v dlani pleťové olejové sérum zmiešať s pleťovým krémom a naniesť spoločne v tejto zmesi. 

Môžem použiť Eucerin ELASTICITY+FILLER Pleťové olejové sérum samostatne bez denného krému?

Áno, samozrejme, ak zistíte, že tak je to pre vašu pleť najlepšie. Denný a nočný krém však majú zloženie, ktoré preukázateľne posilňuje štruktúru pleti zlepšovaním jej pružnosti a vyplnením vrások. Ingrediencie, ako je arctiín (preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách), silymarín (silný antioxidant, ktorý chráni kolagén a elastín pred oxidačným stresom a urýchľuje mikrocirkuláciu v kožných bunkách) a kyselina hyalurónová (ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky), Pleťové olejové sérum neobsahuje.   

Ak sa rozhodnete počas dňa používať iba Pleťové olejové sérum, nezabudnite, že – na rozdiel od Denného krému – neobsahuje SPF ani filter UVA, preto budete musieť použiť prípravok so slnečnou ochranou.

Elasticity+Filler Strata pružnosti pleti a hlboké vrásky

S pribúdajúcim vekom sa štruktúra našej pleti mení. Znižuje sa jej pružnosť, pevnosť, žiarivosť a odolnosť a zvyšuje sa množstvo vrások. Strata pružnosti v kombinácii s výskytom hlbokých vrások je primárnym problémom pre mnoho žien so zrelou pleťou.   

Rad výrobkov Eucerin ELASTICITY+FILLER bol vyvinutý špeciálne pre riešenie oboch týchto problémov a prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Denný i nočný krém tohto radu obsahujú arctiín (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v  bunkách pleti) a silymarín (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Zloženie obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú pre viditeľné vyplnenie vrások. Vedľa ošetrujúcich krémov je súčasťou radu tiež vyhladzujúce pleťové olejové sérum s bohatým obsahom esenciálnych olejov. 

Krémy vyživujú slabnúcu, krehkú pleť a posilňujú jej štruktúru vďaka zlepšovaniu pružnosti pleti a vypĺňaniu hlbokých vrások. Vyhladzujúce, výživné olejové sérum navracia pleti jej pružnosť a posilňuje jej odolnosť. Všetky výrobky zanechávajú pleť na dotyk pevnú a hladkú a navracajú jej svieži a žiarivý vzhľad. 

Celkové hodnotenie
  • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

  • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
  • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
  • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár