Novinka
 • (0)
Napísať recenziu

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15

Anti-age očný krém na zrelú pleť s UVA a UVB ochranou

Zlepšuje pružnosť pleti a viditeľne vyhladzuje hlboké vrásky pre žiarivejší a mladistvejší vzhľad pleti okolo očí.

Anti-age očný krém na zrelú pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 je anti-age očný krém, ktorý vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti

Unikátne zloženie prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Značka Eucerin v ňom používa inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a arktiínu (aktívna látka, ktorá dokázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) na dosiahnutie viditeľného vyplnenia hlbokých vrások a hladšej, pevnejšej pleti okolo očí. 

Očný krém zároveň obsahuje aj SPF 15 a UVA filter na zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže vrásky prehlbovať a urýchľovať proces starnutia pleti. Krém je bez parfumácie, nekomedogénny, oftalmologicky testovaný a je vhodný aj pri používaní kontaktných šošoviek. 

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie, vrátane oftalmologických testov, preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Okrem klinických a dermatologických štúdii sa uskutočnila aj používateľská (PIU) štúdia na vzorke 119 žien vo veku medzi 50 až 65 rokov. Po dvojtýždennom testovaní výrobku uviedli nasledujúce výsledky:
 

 • 99%: omladzuje vzhľad
 • 99%: prináša pevnejší vzhľad pleti
 • 99%: vyživuje pleť
 • 98%: prináša žiarivý vzhľad pleti 
 • 98%: pleť je na pohľad aj na dotyk hydratovaná
 • 98%: viditeľne zosvetľuje tmavé kruhy pod očami

Často kladené otázky

Ako zistím, či sú výrobky z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, a pre tých, ktorých primárnym znakom starnutia pleti je nedostatok pružnosti pleti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami a starne odlišne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti žien vo veku nad 50 rokov. Produkty pomáhajú vyplniť hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá.  

Pokiaľ je vašim problémom skôr ranné štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. Ak je vašim aktuálnym hlavným znakom starnutia pleti jej ochabovanie, strata objemu a tvárových kontúr (čo najčastejšie postihuje ženy vo veku 40 až 50 rokov), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre na dosiahnutie liftingového účinku. 

Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť najvhodnejší výrobok pre vás, si môžete prečítať v našom článku o pleti na tvári v rôznom veku

V akom veku by som mala začať používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity?

Naša pleť je rovnako jedinečná ako my sami, preto sa odpoveď na túto otázku bude u každého z nás líšiť a bude závisieť od mnohých faktorov, nielen vnútorných (ako sú naše genetické predispozície), ale aj vonkajších (napr. množstvo slnečného žiarenia, ktorému bola naša pleť vystavená). Vo všeobecnosti platí, že prvé známky starnutia pleti, ako sú jemné linky a vrásky, sa začínajú objavovať už po tridsiatom roku života. Na tieto problémy odporúčame rad Eucerin Hyaluron-Filler, ktorý ich cielene rieši. Po štyridsiatke dochádza u väčšiny z nás k ochabovaniu pleti a k strate objemu a tvárových kontúr, preto je v tomto prípade najvhodnejší rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift. Po päťdesiatke väčšinou potrebujeme podporiť pružnosť našej pleti, a v tomto prípade je najvhodnejší rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.  

V prípade akýchkoľvek pochybností si prečítajte náš článok o pleti v rôznom veku alebo sa obráťte na vášho lekárnika či dermatológa. 

Prečo Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 obsahuje UVA a UVB ochranu?

Pleť na tvári je  vystavovaná slnku viac ako pokožka na zvyšku tela a je citlivejšia na škodlivé UVA/UVB žiarenie, ktoré môže spôsobiť jej fotostarnutie (predčasné starnutie vplyvom slnečného žiarenia). Je dôležité chrániť pleť pred poškodením DNA a hyperpigmentáciou, preto náš výrobok obsahuje SPF 15 a UVA filter.

Je možné používať Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 cez noc aj počas dňa?

Áno. Aj napriek tomu, že počas noci samozrejme SPF nepotrebujete, účinné látky v Eucerin Hyaluron-Filler +  Elasticity Očnom kréme SPF 15 pôsobia cez noc na dosiahnutie viditeľného vyplnenia hlbokých vrások a hladšej, pevnejšej pleti okolo očí.

Ingrediencie

Použitie

Použite Eucerin Očný krém na hlboké vrásky

Pre vašu každodennú starostlivosť

Použite Eucerin pleťovú vodu

Dočistite pleť s Eucerin Čistiacou pleťovou vodou DermatoCLEAN, ktorá ju pripraví na vaše prípravky určené na starostlivosť o pleť. 

Použite očný krém na hlboké vrásky

Použite Eucerin Pleťové olejové sérum

Ak chcete vašej pleti dopriať ešte viac výživy, odporúčame používať váš zvyčajný ošetrujúci kozmetický prípravok v kombinácii s Eucerin Elasticity+Filler Pleťovým olejovým sérom. Olejové sérum môžete používať až dvakrát denne – ráno a/alebo večer. Aplikujte ho pod alebo na váš kozmetický prípravok určený na starostlivosť o pleť. Olej môžete zmiešať aj na dlani s ošetrujúcim prípravkom a naniesť obidva súčasne. 

Použite Eucerin slnečnú ochranu proti starnutiu pleti.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15 poskytuje UVB ochranu (SPF 15) a UVA filter. Pokiaľ hľadáte dodatočnú ochranu pred UVA a UVB žiarením a zároveň pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, vyskúšajte Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50 alebo SPF 30.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak...

Vyskúšajte iný výrobok, ak...

Máte zrelú pleť a hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 vypĺňa hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť na dosiahnutie hladšej, pevnejšej pleti okolo očí. 

Chcete chrániť vašu citlivú, zrelú pleť pred UV poškodením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 obsahuje SPF 15 a UVA filter na účinnú každodennú ochranu pred fotostarnutím. 

Hľadáte očný krém ako základ pod váš make-up:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15 je ideálny ako základ  pod make-up.

Hľadáte denný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:
Hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:
Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:
Hľadáte očný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je ochabovanie pleti a strata objemu a tvárových kontúr.
Hľadáte očný krém s účinkom proti prvým známkam starnutia - jemným linkám a vráskam:
Máte citlivú, zrelú pleť a hľadáte očný krém na zmiernenie hlbokých vrások a spevnenie pleti:

Vyskúšajte Eucerin Q10 Active Očný krém proti vráskam.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Prípravky proti starnutiu pleti pre pevnejšiu, sviežu a žiarivú pleť

Štruktúra pleti sa s pribúdajúcim vekom mení: najskôr sa objavujú jemné linky a vrásky, ktoré sa postupne prehlbujú. V priebehu ďalších rokov naša pleť postupne stráca aj svoju pevnosť, žiarivosť a neskôr aj svoju pružnosť. 

Skupina prípravkov Eucerin Hyaluron-Filler obsahuje tri inovatívne rady s klinicky aj dermatologicky preukázanými omladzujúcimi účinkami. Každý rad má špecifické zameranie (vrásky, strata objemu a strata pružnosti), vďaka ktorému získa pleť potrebnú starostlivosť v každej fáze procesu starnutia. 

Prípravky Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity boli vyvinuté špeciálne tak, aby vypĺňali hlboké vrásky, zlepšovali pružnosť pleti a vyživovali oslabenú zrelú pleť. Eucerin preto prináša inovatívnu kombináciu vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá viditeľne vypĺňa hlboké vrásky. Arctiin (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v kožných bunkách) účinkuje spolu so silymarínom (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Pleť je na dotyk pevná a hladká a pôsobí sviežejším a žiarivejším dojmom. 

Rad obsahuje denný, nočný a očný krém spolu s výživným a vyhladzujúcim pleťovým olejovým sérom bohatým na ošetrujúce lipidy, ktoré zlepšuje pružnosť a podporuje odolnosť pleti.

Overall Rating
 • (0)
0 z 5 bodov / 0 recenzií
5 Stars
0
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0
Stále sa snažíme zlepšovať naše výrobky.
Povedzte nám svoj názor a ohodnoťte náš výrobok.

Eucerin Exkluziv Klub

Staňte sa členom!

 • Ponúkame užitočné informácie, ako správne ošetrovať rôzne typy pleti.
 • Budete dostávať správy o novinkách a výhodných akčných ponukách ako prví.
 • Môžete sa zúčastniť súťaží a exkluzívnych testovaní produktov zadarmo.

exkluziv klub

Registračný formulár