NOVINKA
 • 1/1

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30

0
Denný krém proti starnutiu pleti na zrelú pleť
Vhodný na všetky typy pleti
Vypĺňa hlboké vrásky

O produkte

Denný krém s SPF 30 pre zrelú pleť

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 je denný krém proti starnutiu pleti, ktorý vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. 

Jedinečné zloženie prináša niekoľko omladzujúcich účinkov. Inovatívna kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej viditeľne vyplňuje hlboké vrásky. Arctiín (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu v  bunkách pleti) účinkuje spoločne s olejom z pestreca mariánskeho, ktorý pleť intenzívne hydratuje a vyživuje. Pleť je na dotyk pevná a hladká a na pohľad svieža a žiarivá.   

Denný krém obsahuje tiež SPF 30 s filtrom UVA na zvýšenú ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré môže prehlbovať vrásky, a tým urýchľovať proces starnutia pleti.

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a kožnú znášanlivosť.

Kľúčové závery

Okrem ďalších klinických a dermatologických štúdií bola urobená aj užívateľská štúdia1 u 120 žien vo veku medzi 50 a 65 rokmi, ktoré uviedli nasledujúce výsledky po dvoch a štyroch týždňoch pravidelného používania:

 

Po 2 týždňoch  Po 4 týždňoch
Zlepšuje vzhľad mojej pleti  100% 100%
Zanecháva pleť žiarivú 100% 100%
Výrobok je skvelý ako základ pod mejkap 99% 100%
Intenzívne hydratuje pleť 98% 100%
Vyplňuje hlboké vrásky  85% 100%
Pleť je na dotyk pevnejšia  97% 100%
Omladzuje moju pleť 100% 99%

 

1 Výskum spoločnosti BDF, užívateľská štúdia, december 2019

Vlastnosti

 • rýchlo sa vstrebáva
 • nekomedogénny
 • skvelý ako podklad pod mejkap
 • SPF 30
 • UVA ochrana
 • jemná parfumácia

Použitie

Ako používať pleťový hydratačný krém pre zrelú pleť od značky Eucerin

 • Naneste ráno a/alebo večer na dôkladne vyčistenú tvár, krk a dekolt.
 • Jemne vmasírujte do pleti.
 • Zabráňte kontaktu s očami.
 • Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte v kombinácii s ďalšími výrobkami z radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

Pre vašu každodennú starostlivosť

Čistenie pleti výrobkami Eucerin

Čistenie

Pleť dôkladne vyčistite vhodným čistiacim pleťovým prípravkom radu Eucerin DermatoCLEAN [HYALURON]. Ak používate rezistentnú vodoodolnú riasenku, odlíčte ju pred čistením pomocou Eucerin DermatoCLEAN Odličovača očí.

Sérum proti vráskam od značky Eucerin

Špeciálna starostlivosť

Naneste Eucerin 3D Sérum Hyaluron-Filler + Elasticity pod váš denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém. 

Najlepšie riešenie hlbokých vrások od značky Eucerin

Starostlivosť

Ďalej naneste zodpovedajúci denný alebo nočný hydratačný krém a očný krém: 

Pre doplňujúcu výživu pleti odporúčame použiť vhodný ošetrujúci výrobok v kombinácii s Eucerin Elasticity + Filler Pleťovým olejovým sérom. Naneste ho pred alebo po vašom ošetrujúcom výrobku. Ak vám to bude príjemnejšie, môžete olejové sérum v dlani zmiešať s ošetrujúcim krémom a naniesť ich takto spoločne.

Zistiť viac
 V prípade potreby naneste výrobok slnečnej ochrany

Doplnková ochrana

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 a SPF 15 poskytujú ochranu UVA a UVB. Ak hľadáte vyššiu slnečnú ochranu pred žiarením UVA a UVB aj pred negatívnymi účinkami vysokoenergetického viditeľného svetla, odporúčame Eucerin Emulziu na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50.

Odporúčania

Použite tento výrobok, ak ...

Máte zrelú pleť a hľadáte denný krém, ktorý redukuje vrásky a zvyšuje pružnosť pleti:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá.

Chcete chrániť vašu citlivú zrelú pleť pred poškodením UV žiarením:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 s SPF 30 a filtrom UVA poskytuje účinnú ochranu pred fotostarnutím a prehlbovaním vrások.  

Hľadáte denný hydratačný krém ako základ pod váš mejkap:

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 je ideálny ako základ  pre mejkap.

Vyskúšajte iný výrobok, ak …

Hľadáte denný krém pre zrelú pleť s SPF 15 a ochranou UVA: 

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15

Hľadáte nočný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Nočný krém.

Hľadáte očný krém na zmiernenie vrások a zlepšenie pružnosti pleti:

Vyskúšajte Hyaluron-Filler + Elasticity Očný krém SPF 15.

Hľadáte pleťové olejové sérum na zlepšenie pružnosti a odolnosti pleti:

Vyskúšajte Eucerin Elasticity + Filler Pleťové olejové sérum.

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej zrelej pleti je ochabovanie pleti a strata objemu a tvárových kontúr:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť (podľa vášho typu pleti). 

Hľadáte denný krém a hlavným problémom vašej pleti sú prvé známky starnutia - jemné linky a vrásky:

Odporúčame Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre suchú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 15 pre normálnu až zmiešanú pleť alebo Eucerin Hyaluron-Filler Denný krém SPF 30, ktorý je vhodný na všetky typy pleti. 

Ingrediencie

FAQ (3)

  Prečo je dôležité, aby môj hydratačný krém poskytoval slnečnú ochranu?

  "Pleť tváre sa častejšie vystavuje slnku než pokožka tela a je citlivejšia na škodlivé lúče UVA a UVB, ktoré môžu urýchliť proces jej starnutia. Prečítajte si o tom v článku Pleť a slnko. Ak chcete predísť zbytočnému fotostarnutiu (predčasnému starnutiu pleti pod vplyvom slnečného žiarenia), odporúčame používať denný krém, ktorý poskytuje zodpovedajúcu ochranu UVA a UVB. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 30 ponúka ochranu UVA a UVB (SPF 30).

  Ak dávate prednosť nižšiemu SPF, vyskúšajte Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denný krém SPF 15. Pri intenzívnejšom vystavení slnku zvoľte vyšší ochranný faktor z radu Eucerin Slnečnej ochrany, ako je napríklad Eucerin Emulzia na opaľovanie na tvár proti vráskam Photoaging Control SPF 50. Tento výrobok obsahuje technológiu Eucerin Advanced Spectral Technology, ktorá kombinuje širokospektrálne a fotostabilné filtre UVA/UVB1 pre vysokú ochranu proti UV žiareniu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce pod vplyvom UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla (HEVIS).


  1 Zodpovedá vysokým štandardom ochrany UVA a UVB definovaným organizáciou Cosmetics Europe. Úroveň ochrany UVA je vyššia, než odporúča EU.

   

  Ako zistím, či sú výrobky radu Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity proti starnutiu pleti pre mňa vhodné?

  Rad Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity bol vyvinutý špeciálne pre zrelú pleť a pre tých, ktorých hlavným problémom starnutia pleti je nedostatok pružnosti a hlboké vrásky. Hoci je naša pleť rovnako jedinečná ako my sami a tiež odlišne starne v závislosti od našich genetických predispozícií a životného štýlu, toto sú časté spoločné problémy zrelej pleti u žien od 50 rokov. Výrobky spoločne pomáhajú vyplniť hlboké vrásky a zlepšiť pružnosť pleti. Pleť je na dotyk pevná a na pohľad svieža a žiarivá.     

  Ak vás trápi skôr včasnejšie štádium liniek a vrások, môžete vyskúšať rad Eucerin Hyaluron-Filler. A ak je vaším hlavným problémom starnutia pleti jej ochabovanie, strata objemu a tvárových kontúr (ako to býva často u žien približne medzi 40 a 50 rokmi), vyskúšajte rad Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift, ktorý bol vyvinutý špeciálne na vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre pre liftingový účinok.   

  Ďalšie informácie o rôznych fázach starnutia pleti, ktoré vám pomôžu nájsť ten správny výrobok pre vás, si môžete prečítať v našom článku o pleti tváre v rôznom veku.

  Pomôže mi tento výrobok redukovať či odstrániť starecké škvrny?

  Starecké škvrny sú často spôsobené nadmerným slnením, preto používanie zodpovedajúcej ochrany proti žiareniu UVA a UVB pomôže zabrániť ich tvorbe alebo zhoršeniu. Ak hľadáte sérum proti starnutiu pleti, ktoré redukuje starecké škvrny a bráni ich opakovanému výskytu, odporúčame Eucerin 3D Sérum Elasticity + Filler, ktoré obsahuje thiamidol, exkluzívnu zložku značky Eucerin. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje starecké škvrny, viditeľne vyplňuje hlboké vrásky a zlepšuje pružnosť pleti. Môžete ho nanášať ráno a večer pod váš denný a nočný krém.

Ďalšie odporúčané produkty